Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Vahelduseks ka paari sõnaga minu teisest hobist- mündikogumisest.

Eile sain siis ühelt spordisõbralt treening- ja toitumisalaste nõuannete eest selliseid münte:

post-50-1300345269_thumb.jpg Peruu, Araabia, Malaisia, Armeenia

Lisaks sain oma mündikogusse mõned päevad sellised vanad mündid. Kas keegi oskab arvata, mis rahadega on tegemist ja mis aastatest?

post-50-1300345415_thumb.jpgNB!!! Vanemad kui 100 aastat kindlasti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud Ott!

Need pildid on tehtud 2008 aastal Venemaal, Kaliningradis klassikalise kulturismi MM-i finaali vabakava ajal. Oleme ausad- emotsioonidest puudust ei tunne :D

Väga head ja ehedad pildid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kirjutan siis vahelduseks jälle paari sõnaga oma treeningutest ja ettevalmistustest.

Toitumine: Ei hakka keerutama kui ütlen, et toidulaud on jäänud oluliselt kitsamaks. Põhiliselt väike tuunikala konserv, millest kurnan soolvee välja. Lisaks teinekord kanafileed väikestes kogustes, vahel värsket puuvilja ja toidulisandeid.

Toidulisandid: Ilma nendeta läheks raskeks. Enne võistlushooaega keeran mõned kraanid kinni, et kõik sujuks ilma ebameeldivate üllatusteta. Praegu kasutan põhiliselt WHEY+, PRODE90, PUMP+, JOINT+ ja BCAA lisandeid. Oleks ilmselt aega sisse võtta ka rasvapõletajad BURNER ja GREEN TEA, et õigeks ajaks kõik valmis saaks. Silmade eest on selline pilt, milline võiks olla õige vorm:

post-50-1300445556_thumb.jpg Sügis 2010 (79 kg)

Treeningud kulgevad plaanipäraselt ning püüan rohkem pingutada ning leida vahelduseks midagi uut ja põnevat. Seeriatega olen hakanud rohkem mängima ning teinekord on seeriates 6-16 kordust. Igasugune vaheldus on teretulnud! Eilne kehakaal oli õhtuks 84 kg

Ok, hakkan õhtuseks tunniks ja pildistamiseks valmistuma. Loodetavasti saan täna oma jüngritest ja iseendast head vahepildid praeguse vormi analüüsimiseks!

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlen ausalt- ei ole endaga rahul.

Käisime täna perenaisega Aasia köögis söömas ja lisaks imemaitsvale riisiroale läksid veel kanafilee meekastmes ja krõbedad konnakoivad. Perenaisel kindlasti hea meel, et söömas käisime, aga sellist nõrkust ei tohi ma endale lubada. Sai täna päeval suurem kogus rasvapõletajaid ligi võetud. Mahla enam ei joo- lkui tahan juua, siis tavaline vesi või Fat Burner. Krt, ma olen enda peale tige! Kaal ilmselt 85 kg hetkel, aga peaks olema alla 83 juba.

Luban ennast parandada!

Pidage vastu!

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütlen ausalt- ei ole endaga rahul.

Käisime täna perenaisega Aasia köögis söömas ja lisaks imemaitsvale riisiroale läksid veel kanafilee meekastmes ja krõbedad konnakoivad. Perenaisel kindlasti hea meel, et söömas käisime, aga sellist nõrkust ei tohi ma endale lubada. Sai täna päeval suurem kogus rasvapõletajaid ligi võetud. Mahla enam ei joo- lkui tahan juua, siis tavaline vesi või Fat Burner. Krt, ma olen enda peale tige! Kaal ilmselt 85 kg hetkel, aga peaks olema alla 83 juba.

Luban ennast parandada!

Pidage vastu!

;)

Noh sinu käes on Eesti kaalulangetamise rekord , niiet ära põe ! :)

Muudetud kasutaja Edward Oks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütlen ausalt- ei ole endaga rahul.

Käisime täna perenaisega Aasia köögis söömas ja lisaks imemaitsvale riisiroale läksid veel kanafilee meekastmes ja krõbedad konnakoivad. Perenaisel kindlasti hea meel, et söömas käisime, aga sellist nõrkust ei tohi ma endale lubada. Sai täna päeval suurem kogus rasvapõletajaid ligi võetud. Mahla enam ei joo- lkui tahan juua, siis tavaline vesi või Fat Burner. Krt, ma olen enda peale tige! Kaal ilmselt 85 kg hetkel, aga peaks olema alla 83 juba.

Luban ennast parandada!

Pidage vastu!

;)

jah, ma pole küll tippsportlane, kuid toitumiskava rangelt jälgides on need "ülesöömiskorrad(päevad)" ikka KURADI vastikud küll. ses mõttes et toitu on muidugi juba hea ja maitsev, aga see tunne, mis tekib, et oled nõrk olnud, ennast reetnud, lammutanud oma vaevaga kätte võideldud vormi mõttetuste söömisega - see tunne on tõõõõõõeliselt ebameeldiv.

eks ainuke asi, mis tekitab pisut parema tunde, on see, kui pärast ülesöömist endal rihm jälle korralikult pingule tõmmata ja endale trennis peksa anda.

igatahes edu ja vaiset jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale langust järgneb tõus. Täna on olnud päris toimekas päev- mis sellest, et ei ole väga palju maganud öösel. Tallinnast jõudsin tagasi enne 16:00 ja siis kohe Fitshop Eedenisse. Täna olid pealinnas koos kõvemad bodypump ässad ja õppisime uut, 77 kava. Päris palju tuttavaid oli koos + palju uusi nägusid. Toitumist olen suutnud piirata ning algavast nädalast loodan palju. Jõusaali küll praegu ei jõua, aga päeval oli uus bodypump ning õhtul annan ka veel ühe bp tunni. Erilist tähelepanu juhin selle programmi kõhulihaste harjutusele. Enne võistluseid väga super igal juhul!

Tänane tagasihoidlik toitumine: PUMP+, JOINT+, WHEY+ ja lisaks BURNER ning GREEN TEA.

Usun, et paari päeva pärast olen -83 kg.

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah, ma pole küll tippsportlane, kuid toitumiskava rangelt jälgides on need "ülesöömiskorrad(päevad)" ikka KURADI vastikud küll. ses mõttes et toitu on muidugi juba hea ja maitsev, aga see tunne, mis tekib, et oled nõrk olnud, ennast reetnud, lammutanud oma vaevaga kätte võideldud vormi mõttetuste söömisega - see tunne on tõõõõõõeliselt ebameeldiv.

eks ainuke asi, mis tekitab pisut parema tunde, on see, kui pärast ülesöömist endal rihm jälle korralikult pingule tõmmata ja endale trennis peksa anda.

igatahes edu ja vaiset jõudu.

Selliste sõnavõttude peale küsiks, et võibolla olete mõelnud ka oksendamise või lahtistite kasutamise peale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliste sõnavõttude peale küsiks, et võibolla olete mõelnud ka oksendamise või lahtistite kasutamise peale?

:D

Söömishäired on suurema osa esteetilise väljundiga ja kaalunumbritest sõltuvate alade harrastajate lahutamatu osa.

Mingi kiiks on alati...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D

Söömishäired on suurema osa esteetilise väljundiga ja kaalunumbritest sõltuvate alade harrastajate lahutamatu osa.

Mingi kiiks on alati...

Hea on, kui tead kiiksuks minemise võimalust. Kui aga ei tea, siis ei oska kartagi ja võibki pahasti minna. Tõõõõõõõõesti pahasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea on, kui tead kiiksuks minemise võimalust. Kui aga ei tea, siis ei oska kartagi ja võibki pahasti minna. Tõõõõõõõõesti pahasti.

Tänapäeval ma ei kujuta ette, kuidas oleks võimalik terve ja vormis püsida (erandjuhud loomulikult on...), kui mingil määral nn ortorexiat ei põeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris pänev arutelu on siin vahepeal toimunud. Mina nii ilusaid lauseid moodustada ei oska ja eelistan hetkel rohkem tegutsemist ja enesepiitsutamist kui tahan 5 nädala pärast korralikult paugutada. Hommikul oli kehakaal küll 84 kg, aga sellel nädalal olen seadnud eesmärgiks ära näha 82 kg ja usun, et hiljemalt kolmapäevaks näen selle numbri ära. Ei mingit Aasia kööki enam enne Karikavõistluseid! Varahommikul tegin esimese trenni ära ja täna veel kindlasti üks tõsisem trenn. Ka homseks on planeeritud 2 trenni ja kolmapäeval 3 trenni! Veri-higi-pisarad ja loll järjepidevus.

Täna on siis Fitshop Tartu sünnipäev. Seal on täna mega allahindlused ja palju muud põnevat ning soovitan kõigil, kellel võimalik sealt läbi astuda!

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Erilist tähelepanu juhin selle programmi kõhulihaste harjutusele. Enne võistluseid väga super igal juhul!

Omg, pool ajast on plank. :DI'm gonna die! Aga lugu on vähemalt hea :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, tänane teine trenn tehtud ja kehakaal oli 30 minutit tagasi 83,2 kg!

Usun, et kolmapäeval näen ilusamaid numbreid. Täna on veel saun ka.

Tänane trenn oli selline:

Sissejuhatuseks umbes 15 minutit jooksu maadlussaalis.

1. Jalgadele istudes reie nelipealihasele masinal 4 x 8-10

2. Säärele seistes korda-mööda mõlemale jalale 3 x 15-20

3. Kõhuli reie tagaosale masinal 3 x 8-10

4. Seljale laialthaardes tõmbed kuklale istudes masinal 3 x 8-10

5. Seljale kitsalt althaardes lõuatõmbed rippes kangil 3 x 8-12

6. Seljale maast tõmbed suure sangpommiga(50 kg) 3 x 8-10 mõlemale käele

7. Pull-over suure hantliga 4 x 8-10

8. Rinna ülaosale hantlitega surumine kaldpingil 4 x 8-10

9. Surumine rööbaspuudel 4 x 8-12

10. Tricepsile istudes suure hantli surumine kukla tagant sirgetele kätele 4 x 8-12

11. Väikese hantliga surumine ette kallutatult mõlemale käele 3 x 10

12. Õlgadele istudes hantlitega lendamine 3 x 15-20

13. Bicepsile ettekallutatult harjutus hantliga(tõmbed) 4 x 8-12 mõlemale käele

Lõpetuseks kõhulihastele erinevad harjutused tunde järgi ning muidugi kerged venitused.

Toidulisanditest täna DIETMIX, GREEN TEA, BURNER, WHEY+, PROMIX

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, töö käib ja vorm paraneb. Tänaseks oli visuaalne pilt tublisti edasi arenenud ja hetkel olen graafikus. Aega veel on ning seekord kaalun tõsiselt tulla lavale natuke suuremana kui tavaliselt. Siiski ei maksa kaalus väga kinni olla, sest vorm loeb ja kui ma rahul ei ole, siis keeran powerit juurde. Täna päeval tegin väga korraliku jõusaalitreeningu ning lõi lihase ilusti täis. Harjutasin ka poseerimist, eriti selja lailihast tagant, vabaseise tagant ja külgedelt. Tekkis paar sähvatust ja jätkan harjutamist. Vabakava hakkan ka parandama ja seekord tulen lavale sama looga, mis mind sügisel maailma kolmandaks tõstis. Olen seda kava veel liikuvamaks ja loogilisemaks muutnud ning kava peab olema selline, mida endal ka huviitav vaadata oleks.

Hiljuti koostasin ühele spordisõbrale treeningkava ja tegime koos trenni ja nüüd täna tõi ta mulle päris suure hunniku põnevaid münte tänuks abi eest:

post-50-1300812808_thumb.jpg Sellised riigid nagu Luxemburg, vanem Austraalia, Holland, India, vanem Rumeenia, Belgia, Vatikan, Tonga, Ungari, Prantsusmaa, Hong-Kong, Peruu, vanem Portugal, Ascension Island(suur münt), vanem Iirimaa jne.

post-50-1300812821_thumb.jpg Enamus Myanmari mündid, lisaks Liibüa ja Kongo münt

Ok, libistan ühe WHEY+ sheigi koos GREEN TEA-ga enne õhtust bodypumpi.

Pidage vastu ja ärge targutage kogu aeg!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Välgatus.

Mõtisklesin siin enda ette, et mis sunnib mind katsetama ja treenima teinekord erakordse intensiivsusega heirates igasuguseid tarkades raamatutes kirja pandud tarkuseterasid. Ainukese põhjusena enda jaoks leidsin, et raamatutes kirja pandud soovitused on nendele, kes tahavad olla natuke paremad. Mina tahan saada maailma parimaks! Julgen unistada, julgen katsetada. Selline erinevus ongi.

Ma nüüd varsti trenni.

Pidage vastu.

...ja ei targuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks sellel ole põhjus, miks kulturistid suhteliselt nõrga tervisega on; ilusad lihased ja madal rasvaprotsent ei tähenda veel korras organismi ja eriti veel tervet südamelihast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks sellel ole põhjus, miks kulturistid suhteliselt nõrga tervisega on; ilusad lihased ja madal rasvaprotsent ei tähenda veel korras organismi ja eriti veel tervet südamelihast...

Jah, kuigi minu EKG, koormustestid, vererõhud, veresuhkrud jne on siiani olnud eeskujulikud, tunnen ikka muret, et äkki suren ükskord ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks sellel ole põhjus, miks kulturistid suhteliselt nõrga tervisega on; ilusad lihased ja madal rasvaprotsent ei tähenda veel korras organismi ja eriti veel tervet südamelihast...

:D:D

Kui mõtled tipptasemel kulturiste, kes pidevalt steroide kasutavad täiesti mõtlematult siis küll...

Enamik muid amatöörkulturiste on ikka super tervisega. Ning õige kasutamise puhul teevad steroidid tervist veelgi tugevamaks. On tegemist siiski põhimõtteliselt ravimitega, mida haiguste vastu kasutatakse.

Enamik saalis treenijaid võivad nõustuda, et korraliku toitumis/treeningkava abil ning vbl ka mõningate lisandite toel on tervis kordades paremaks läinud.

Liiga pikk või karm dieet võib muidugi tervisele mõjuta nõrgendavalt, kuid siinkohal on tegemist juba erinevate nüanssidega. Keegi ei käsi kulturistil Offseasonil end 20-30kg raskemaks süüa, et pärast peab jälle pool aastat dieeditama. Või lühiajaliselt karmilt kraanid kinni keerama.

Aeglase ja mõõduka dieedi puhul on kerge nõrgenemine pm. välistatud.

Mis südame töösse puutub siis nii mõnedki uuringud näitavad, et korralik jõutrenn ei ole nüüd küll kuskilt otsalt metsikult kehvem kui aeroobne trenn. Et omada head ja tugevat südant ei pea küll nüüd iga päev metsas kilomeetreid maha jooksma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dieedi puhul ON võimalik isegi lihast kasvatada, kuigi see on pigem haruldane. Enamus dieete ikkagi tähendavad lihasmassi kadumist.

Kui ma ei eksi, siis ka Vähk käis kapslis mingid aastad tagasi muutusi mõõtmas (suhtlesin projekti juures olnud inimesega) ja polnud kedagi, kel poleks vähenenud.

Samas tuleb läheneda õige nurga alt asjale ja mitte ainult sellest kohkuda.

Hea tugev süda on suhteline - hüpertrofeerunud süda on märksa altim vigastustele hüpoksia ehk hapnikupuuduses. Oluline on just tähelepanu pöörata ka kõõlustele, liigestele ja südamele, kuna lihased panevad ees ajama niiehknaa. :D

Muudetud kasutaja haubits poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, kuigi minu EKG, koormustestid, vererõhud, veresuhkrud jne on siiani olnud eeskujulikud, tunnen ikka muret, et äkki suren ükskord ära :D

Nagu Kid filmis "The Quick and the Dead": Live fast, die young and leave a good-looking body :D Mitte, et Sa, Imre peaksid noorelt surema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu Kid filmis "The Quick and the Dead": Live fast, die young and leave a good-looking body :D Mitte, et Sa, Imre peaksid noorelt surema :D

Jeesuke oli sama vana kui mina praegu kui ta ristil suri. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jõutreeningu osa on alati 15-20 min. aeroobset, pole siiamaani küll takistuseks olnud jõu ja massi arendamisel ning tervis on kindlasti paremaks läinud. Võrdluseks oli mul pool aastat tagasi rahuloleku pulss 72, nüüd 60. Concept 2 tulemus on ka paranenud, varem naljalt üle 6000 m tõmmata ei viitsinud. Samal ajal on ka surumise ja küki tulemused paranenud, nii et nõrk kulturist on pigem see, kes treenib valesti. Tõsi ta on, et aeroobne pole mõnus ja selle 15 min. asemel teeks 5 min. soojendust ja asuks kohe ragistama nagu enamus tegelasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea tugev süda on suhteline - hüpertrofeerunud süda on märksa altim vigastustele hüpoksia ehk hapnikupuuduses.

Amen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×