Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kas nõnda pole oht nende väärtust natukene "maha viilida" ? :)

Ei ole hullu! Samas nii saab need ilusti läikima! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06.detsember 2011

Endiselt elus ja kehakaal on stabiilselt 87-90 kg vahel. Püüan üle mitte lasta. Täna otsisin ühte pilti oma vanadest albumitest ja leidsin palju põnevat materjali vanadest aegadest. Panen ühe pildi ka siia üles:

post-50-0-96990800-1323180517.jpg

Lisasin selle pildi ka facebooki koos sellise kirjutisega:

Memory 23.april 2007. Saate "Leo Põld" võtetel. Pärast saadet tegime veel pilte ning minulgi siiani alles üks tore mälestus kadunud Danist. See oli üldse üks põnev üritus ja uskumatu seiklus, millest võiks kirjutada väiksema raamatu. Eelmisel päeval oli mul võistlus Oslos, siis ööbisin Oslo lennuvälja põrandal, varahommikul lendasin Kopenhagenisse, sealt edasi Riiga. Riias oli mul Ain Kimber autoga vastas ja kihutasime kiiresti Pärnusse, kus samal päeval tulin absoluutseks Eesti Karikavõitjaks kulturismis! Pärast seda veel õhtul Tallinnasse saadet tegema ning hilisõhtul jõudsin Tartusse. Dan viis mind pealinnas veel taksoga kesklinna, sest ma ei olnud autoga. Ajasime juttu ja viskasime nalja. Tore oli!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.detsember 2011

Niisiis täna viin läbi siis Tartu Planet-Sport klubi hilisõhtuse bodypump80 programmi presentatsiooni. Võrdlemisi huvitav programm ja oluliselt parem muusikavalik kui eelmises programmis... Enesetunne on hea ning kehakaal stabiilselt 87-89 vahel. Eile õhtul olin 88,5 kg ja siis oli natuke kehva, aga täna olen olnud tagasihoidlik ning kaal peaks praegu olema -86 kg. Pumpi tutvustuseks on vaja natuke kergemas kaalus olla, et väga raskeks ei läheks. Just libistasin endale sisse karamelli HERA80- see on üks minu lemmikutest. Samuti olen täna võtnud juba PUMP+ ja WHEY+ ning õhtul läheb BLOCK koos PROMIXiga. Põhimõtteliselt võtan kõike vaheldumisi ja mingeid kaebuseid ei ole. Tunda on, kuidas jõud on hakanud minu kontidesse tagasi tulema ning algaval nädalal luban jõusaalis ka korralikult lammutada. Oma lamadessurumise projekti ei ole siiani alustanud- tunnistan ausalt, olen laisk selles suhtes. Ok, ma nüüd toimetan natuke- hetkel Fitshop Eedenis müügimees ja kõik sujub plaanipäraselt. Valmistume jõuludeks ja muretseme Ivo tervise pärast, sest sellel mehel oli eile sünnipäev ja arvatavasti on juubilaril täna raske olla. Pidage vastu! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oleks vahva! Kõige parem oleks neid soolhappesse nädalaks ligunema jätta :P

Kas coca ei aita?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.detsember 2011.

Täna siis selline päev, kus minu sünnipäevast sünnipäevani on täpselt 6 kuud. Poole aasta pärast siis pisike juubel. Millega siis vahepeal tegelenud olen? Rohkem aega oma perega veetnud, paar korda nädalas om õpilasi Planet-Spordis koolitanud ja juba praegu on mõned mehed juba valmis kevadel lavale astuma! Pean vist varakult Lõuna-Eesti võistluseid organiseerima hakkama. Toidulisandeid võtan pingevabalt- ei pea üldse mõtlema, kas üks või teine lisand minu kehakaalu suuremaks ajavad. Selles suhtes on võistlusdieet karm. Praegu olen vaheldumisi kasutanud küll kõiki FAST tooteid. Enesetunne on stabiilselt hea ning küll paugutame ka kui vaja. :rolleyes: Lisaks spordile olen nüüd vaikselt hakanud tegelema ka mööblikujundusega. Eile nokitsesin vaikselt umbes 60 minutit ning päris põnevad asjad tulid välja. Olen ju lõpetanud Tartu Kunstikooli mööbli restaureerimise ja kujundamise erialal, aga leiba ei ole selle erialaga teeninud mitte 1 sentigi. Elu teeb teinekord põnevaid pöördeid. Mis veel? Ootame viimaste maailma meistrivõistluste dopingukontrolle. Teatavasti sai 3 eestlast 5-da koha ja kõikidel saadeti 2 meest eestpoolt kontrolli. Arvestades, et eelmise aasta kontrollide tulemused olid üle 85% positiivsed, siis võib meile tulla isegi paar pronksi juurde. Enda kategooria puhul ma olen võrdlemisi skeptiline, sest need mehed kes saadeti, tulevad sealt ilmselt puhtalt läbi, aga Kuusnõmmel ja Rückul on täiesti reaalsed võimalused. Elame-näeme! Ok, ma panen veel ühe pildi ka eilsetest visanditest üles ja tuletan kõigile meelde, et ma kogun münte ka ja alati võite minu mündikogu toetada! Eilegi võttis minuga ühendust Eedeni keskuse jõujuurikas Tarmo ja küsis, et kas ma Omani ja Djibuti riikide münte sooviksin? Mees on hetkel Aafrikas ja hullutab mustasid naisi ning lubas ka müntidega toetada. Ok, pidage vastu!

post-50-0-50362900-1323863795.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No erinevaid andeid on sul ikka jalaga segada! Disaini näiteks FitShop ümber? Või näiteks hakka jõusaalivarust kujundama? :)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No erinevaid andeid on sul ikka jalaga segada! Disaini näiteks FitShop ümber? Või näiteks hakka jõusaalivarust kujundama? :)

See Fitshopi ümberdisainimine ei ole kahjuks minu otsustada kuigi väga õige tähelepanek. Igasugused muudatused on alati teretulnud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D Kuule kui sa juba taburette joonistad, vb saad midagi ka minust teha, omast stiilis, laudauks vms :D, loomulikult kui vaba hetk tekib ;)!

EMV galeriist leiab sobiva pildi ma usun :D

Muudetud kasutaja vAleksei poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D Kuule kui sa juba taburette joonistad, vb saad midagi ka minust teha, omast stiilis, laudauks vms :D, loomulikult kui vaba hetk tekib ;)!

EMV galeriist leiab sobiva pildi ma usun :D

Kus nüüd tuli kunstihuviline välja! Eks lähiajal püüan midagi põnevat kokku keevitada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.DETSEMBER 2011

Mina jälle. Aeg muudkui lendab! Juba kuu aega tagasi oli MM ja siiani puhkan ja naudin kõike seda, millest olen pikalt puudust tundnud. Nädalavahetusel käisime perega Rootsis, sõitsime laevaga ja maiustasime rootsi lauas. Oleme ausad- rootsi laud on ebainimlik väljakutse. Sa ei lähe ju sinna ühte võileiba sööma! Pärast on rämedalt kehva olla ning kasupoeg tundis pool tundi pärast suurt söömisorgiat huvi, et kuhu said Eestist kaasa võetud küüslauguleivad. :P Nüüd olen täna korralikult paastunud ja inimese tunne hakkab sisse tulema. Müntidega tegelen pidevalt. Ikka vaatan, mis ma poest tagasi saan ning eelmisel nädalal sain oma müntidele tavalisest toidupoest ilusa täienduse: Soome juubeli münt 2 eurot! Panen pildi ka juurde, aga ei ole väga terav foto. Kui Fitshopis müügimees olen, siis alati vaatan kassa mündid üle, aga väga harva leiab midagi põnevat. Kui kellelgi on erinevaid juubelieurosid, mis on aja jooksul kõrvale pandud, aga ise ei kogu, siis võite minuga ühendust võtta ja äkki saame kuidagi kaubale. Minul endal on ainult 3 erinevat juubeli 2-eurost. :( Osta.ee-s neid müüakse 1,5-2 x suurema hinnaga mündi tavalisest väärtusest, aga mina küll ei hakka sealt ostma. :ph34r:

Muidu kõik ok. Tervis korras ning ootame jõulusid. Toidulisanditest lähevad küll kõik erinevad FAST lisandid igas asendis. Ikka tegelen oma noorte kulturistide grupiga ning plaanime kevadel suurema seltskonna jälle ette valmistada kevadhooajaks. Pidage vastu ja andke teada kui teil mõni münt üle on!

post-50-0-98442400-1324307846.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.detsember 2011

Hakkabki aasta vaikselt läbi saama. Tuleb veel ainult jõulud üle elada ning siis veel aastavahetus ning tuld! Minule isiklikult ei paku aastavahetus mingisugust pinget. 1997-1998 aastal aastavahetusel üldse magasin ja midagi hirmsat ei juhtunud. Eks seda saluuti on viimastel aastatel nähtud igas poosis ning igasugused ilutulestikud on rohkem laste rõõmustamiseks. Eriti ränk on minna perega aastavahetuseks kuhugi kesklinna Raekoja platsile, kus joobunud alaealised pudeleid õhku loobivad ja mõni segane raketi publikusse suunab. On neid õnnetusi juhtunud päris palju. Ok, selles suhtes, et kui lähete kesklinna, siis pange kiiver pähe! :ph34r:

Toidulisanditest tunnen praegu erilist rõõmu. Oleme ausad, dieedi ajal ei saanud kõike süüa ning pidin pidevalt jälgima ning tegema raskeid valikuid. Uutest toodetest on muidugi BLOCK eriliselt maitsev!

Meisterdasin selle aasta jõuludeks ka ühe põneva jõulukaardi, mida reedel 23.detsembril Fitshop Eedenis kõigile ostjatele kaubale lisaks tasuta kingime!

Rahu!

post-50-0-25696500-1324551405.jpg

post-50-0-20322200-1324551467.jpg Veel mõned minu tööd mööblikujunduse valdkonnas

post-50-0-50349700-1324551481.jpg Vahelduseks mingi fantaasiajoonistus. Käsi on veel hetkel "kinni", aga harjuamine teeb meistriks! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sobrasin vahelduseks oma arvuti arhiivides ja leidsin vanadest albumitest päris põnevat pildimaterjali. Peaksin vist rohkem ajalooürikutes ringi liikuma. :rolleyes:

post-50-0-77228400-1324558200.jpg Sügis 2009. Norras, Oslo kesklinnas. BURGER KING

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See burgerisöömine oli eriline pettumus, ports on pisike ja ega seal maitse osas ka midagi hõisata ei olnud. Seega viimaste võistluste järel olen ikka millegi muuga laadinud.... ;)

Üks pilt on parem kui 1000 sõna! Lisan siis ka pildi sellest samast päevast samas asutuses. Norralased on ise ka juba seinale lisanud, mis nad burgeritest arvavad:

post-50-0-58083700-1324853333.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.detsember 2011

Niisiis, hakkab see aastakene vaikselt mööda saama ning raske on veel kokkuvõtteks midagi öelda, kas oli kulturismis edukas aasta või mitte. Kindlasti mitte nii hea nagu eelmine aasta, aga ega aastad ei ole vennad! See peaks muidugi eriline ime olema, kui selguvad viimase MM-i dopingukontrollide tulemused ja ma peaksin 2 kohta tõusma. Samas eks oli ju ime, et ma üldse finaali pääsesin ja ime, et finaalis kohakese tõusin. Imesid peab uskuma! Isegi Viking Loto pileti ostsin endale mõned päevad tagasi... Tegelikult suurim ime oli sellel aastal minu pisikese tütrekese sünd. Väga vahva pisikene toimetab ja naerab ning tunneb rõõmu igast algavast päevast, igast õhtust.

post-50-0-66149700-1324984322.jpg

Mis veel? Ühel õhtul tegin Planet-Sport jõusaalis kerge trenni ning avastasin, et jõudu on tulnud koos kehakaaluga päris korralikult! Kehakaal hetkel stabiilselt 89-90 kg lähedal. Proovisin siis bicepseid istudes 2 x 35 kg hantlitega ning päris kerge oli! Usun, et 40 kg-sed hantlid ei tohiks ka midagi erilist olla. Lamades surumises tahaks endiselt 200 kg ära suruda ja küll läheb kui palju pingutada! Toidulisanditest olen taasavastanud imelise HT-R-i! On ikka hea kraam küll! Lisaks RUSH ja BLOCK ning PUMP+!

Tagurpidi saltod: Perenaisega ühel päeval vaidlesime, et kas ma olen tagurpidi saltot teinud või ei ole. Mina ikka kiitlesin, et mingi 15 aastat tagasi saltotasin nagu Tarzan, aga tema vastu, et ega nüüd ei tuleks ilmselt midagi välja- sa oled paks! No eelmisel neljapäeval avanes mul võimalus enda osavust demostreerida ning Tartu Tamme staadioni spordisaalis teivashüppe matil hüppasin nagu koerakirp tagurpidi saltosid ja perenaisel lasksin filmida ka. Õnnetuseks tõmbasin parema sääre lihase korralikult ära ning kartsin, et pean mitu kuud ringi lonkama. Õnneks taastus kiiresti ära ja kõik ok. Sellest kasulik õpetus kõikidele: Kui ei ole 15 aastat tagurpidi saltot hüpanud, siis enne tehke vähemalt sääred soojaks! :P

Loodan selle video varsti ka youtubes üles panna!

Edu kõigile!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks soovin kindlasti veelkord õnne pisitütre puhul. Elu on nüüd hoopis teine, teine hingamine, kui pisipere kohal.

Salto kohta väga hea soovitus aga mida naine pärast ütles, kas tegid ära tema meelest või ei ?

Kaunist ja päikeselist aasta lõpetamist Teile ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks soovin kindlasti veelkord õnne pisitütre puhul. Elu on nüüd hoopis teine, teine hingamine, kui pisipere kohal.

Salto kohta väga hea soovitus aga mida naine pärast ütles, kas tegid ära tema meelest või ei ?

Kaunist ja päikeselist aasta lõpetamist Teile ! :)

Suured tänud! Elu täis üllatusi ning lapsed on elu edasiviiv jõud!

Salto suhtes jäi perenaine napisõnaliseks- juu oli kade, et ma nii vahva mees olen :D

Toredat aastalõppu sullegi! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

JÕULUDE JÄRELTÕUGE.

Eile ja täna sain päkapikkudelt päris põnevaid kingitusi tagant järgi: ühe paki imehead Belgia trüflit ning põneva Brasilia mündi enda mündikollektsiooni täienduseks ning samuti kaks suurepärast lanti, millega tahaks juba hirmsasti kalale minna, aga hetkel vist ei kannata kummipaadiga järvele minna. Krt, jõulud võiksid aastaringselt kesta! :D

post-50-0-05328900-1325069821.jpg post-50-0-40886400-1325069902.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi oli multikas sellest kuidas hunt sabaga jääaugust kala püüdis ja laulis: "Kui palju kala saan, siis söön, et pole vähe. Kui söön, et pole vähe, siis magan terve öö."

Lõpuks külmus saba jääauku kinni ja sai külameeste käest vist peksa. Ära sa igaksjuhuks nii tee!

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi oli multikas sellest kuidas hunt sabaga jääaugust kala püüdis ja laulis: "Kui palju kala saan, siis söön, et pole vähe. Kui söön, et pole vähe, siis magan terve öö."

Lõpuks külmus saba jääauku kinni ja sai külameeste käest vist peksa. Ära sa igaksjuhuks nii tee!

Kusjuures 2008 aasta sügisel läksime sõbraga hilissügisel Endla järvele peale ja esmalt sõitsime sinna autoga mingi 60 km, siis matkasime läbi metsa 3 km ja siis avastasime, et pool järve on jääs. Oleme ausad- tagasi ei hakanud minema vaid rajasime endale ebainimlike võtetega kraavi läbi jää ning poole päevaga olime järvel! Paari tunni pärast läks juba pimedaks, kala sellel päeval ei saanud, aga ikkagi kõva üritus, mida meenutada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui palju hetkel juba ära tulnud on? :)

Ei kommentaari. Kui tuleb midagi märkimisväärset, küll siis uhkustan! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline mees nagu kulturist Tarmo(Tartu Planet-Sport) käis Aafrikas ning Araabia riikides ning lubas mulle facebooki vahenduselt reisilt münte kaasa tuua. Ma ütlen, müts maha! Mees pidas sõna ja sain eile õhtul enda mündikogusse täiendust: Araabia Ühendemiraatide, THAI, DJIBOUTI ja OMAANi mündid:

post-50-0-64963400-1325173366.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×