Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Minu katist läks vist võitja, siis neljas ja kuues koht kontrolli.

Sul samad šansid, mis minulgi- 1 ja 4 koht. Elame-näeme! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas oma kohaga rahule jäid? Kuidas hindad oma vormi ja arengut? Kas ettevalmistus läks plaanipäraselt? Mis vigu tegid, mida oleks pidanud teistmoodi tegema, mida õppisid?

Tänan küsimast!

Arvestades, et ma eelfinaalide lõpus eriti ei uskunud(nagu ka eelmisel aastal), et ma üldse finaali pääsen, siis 5-s koht oli supertulemus! Juba pärast kaalumist ütlesin lähikondlastele, et see oleks ime kui ma finaali pääsen ja kui minu puhul mõnest kohast üldse rääkida, siis maksimaalselt 5-6 kohast. Tutvunud pildimaterjaliga on siililegi selge, et mul ei oleks olnud mingisuguseid šansse kõrgemale.

Vorm oli enda kohta 100%. Arengu kohta olen öelnud, et kui sellise vormi ja kogemustega oleksin aastatel 2005-2007 võistelnud, siis oleks neid medaleid arvatavasti rohkem olnud. Kindlasti on veel mõned momendid, mida annaks lihvida.

Ettevalmistus läks plaanipäraselt, aga erakordselt raskelt. Arusaadav, et keha on viimaste aastate jooksul dieediga harjunud ja kohanenud ning väga raske on millegiga üllatada. Kindlasti märgin ära FAST lisandite küllaltki efektiivse toime! Ei kujuta ettegi, et ma oleksin sellise vormi ilma rasvapõletajate GREEN TEA ja BURNER saavutanud.

Teist moodi ei andnud eriti midagi teha, sest luges vorm ja emakesel loodusel on teatud piirid, millest ei ole võimalik ilma Mendelejevi kaasabita üle astuda. Enda töö tegin maksimaalselt ära ning see on kõige olulisem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.november 2011

Niisiis, tänane kehakaal juba 88 kg! Tuletan meelde, et 18.novembril kaalusin enne MM-i 76 kg... Selline jõulupõrsa tunne on sees. Samas mingisugust meeletut õgimist ka ei ole toimunud, aga keha kogub toidukraami endasse nagu käsna-Kalle. Nüüd olen hakanud tarbima ka oma lemmiklisandit HT-Ri ning võtan seda koos SHOCKiga. Laksab täiega. Et treeningutel ka mingi suurem eesmärk oleks, siis alustan esmaspäevast ka järjekordselt oma 200 kg surumise projekti. Vähemalt üritan. Jooksmas pean ka hakkama käima muidu lähen liiga tüsedaks. Toidulisanditest läheb praegu küll kõik hästi peale- HERA80, WHEY+, WHEY3, HT-R, RECO2, PRODE90, PUMP+, JOINT+, BETA-ALANINE, BCAA ja teinekord peale trenni isegi DIETMIX vahelduseks. Oleme ausad- uued imetooted RUSH, BLOCK ja FEED lähevad ka igas poosis hästi peale! Nüüd kui võistlused läbi on, eks siis püüan ka rohkem mündikogumisele aega pühendada ning kindlasti rohkem oma perega aega veeta. Selles suhtes, et kui kõht on täis, siis on iga päev hea olla! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt. aru ma ei saa, kas teid on kõiki söögilaua külge kinni seotud või mis? :D Ma kaalusin ka just 88 kilo....nädal tagasi olin sinust täpselt 10 kilo raskem....Ma sõin ka eile nii et vaevalt liikusin täna aga sõitsin see eest 2 tundi ratast, et kogu see p...k ära kulutada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui palju praegu, 200 kg surumise projekti alguses, rinnalt läheb? :)

:rolleyes:Hetkel ei tea. Ma parem harjutan kergemate raskustega seeriaid ja kui juba 150-160 kiloga suudan seeriaid suruda, küll siis proovin suuremaid raskuseid ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt. aru ma ei saa, kas teid on kõiki söögilaua külge kinni seotud või mis? :D Ma kaalusin ka just 88 kilo....nädal tagasi olin sinust täpselt 10 kilo raskem....Ma sõin ka eile nii et vaevalt liikusin täna aga sõitsin see eest 2 tundi ratast, et kogu see p...k ära kulutada...

Ei oska öelda, mis värk on. Praegu tegin tagasihoidliku õhtusöögi: 1 tuunikala konserv, 1 kohupiimakreem(150 gr), pakk kuivatatud ploome(200 gr) ja veel Whey+ sheigi. Mul kl 20:15 veel bodypump ka. Kaalu peale ei julge minnagi! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt. aru ma ei saa, kas teid on kõiki söögilaua külge kinni seotud või mis? :D Ma kaalusin ka just 88 kilo....nädal tagasi olin sinust täpselt 10 kilo raskem....Ma sõin ka eile nii et vaevalt liikusin täna aga sõitsin see eest 2 tundi ratast, et kogu see p...k ära kulutada...

Sellega on see teema ka, et kui teha viimasel hetkel selliseid eriti kcal vaeseid dieete, siis on kaotatud kaal samamoodi kiire ka tagasi tulema :)

Kui aga, nagu sa ka ise valmistud(mida aga vähesed teeevad), teha dieet väga pika perspektiivi peale, siis ei tule peale selle lõppemist kilod nõnda ruttu tagasi ka, ma arvan ;)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellega on see teema ka, et kui teha viimasel hetkel selliseid eriti kcal vaeseid dieete, siis on kaotatud kaal samamoodi kiire ka tagasi tulema :)

Kui aga, nagu sa ka ise valmistud(mida aga vähesed teeevad), teha dieet väga pika perspektiivi peale, siis ei tule peale selle lõppemist kilod nõnda ruttu tagasi ka, ma arvan ;)

Ausalt ei kujuta eriti ette, et oleksin dieediga veel varem alustanud. Ma võtsin suurema dieeditamise ette juba juulis, ehk siis 4 kuud enne MM-i. Varem ei olnud eriti võimalik, sest taastusin eelmisest, kevadhooajast

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Xnvow.jpg

Ei saand jätta seda pilti postitamata:) Ja millegipärast tundus just sinu blogi kõige õigem koht:P

Midagi on selles jõmmis veidrat. Nägu ja tegu ei sobi eriti kokku :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi on selles jõmmis veidrat. Nägu ja tegu ei sobi eriti kokku :huh:

Kas žest sulle kedagi tuttavat ei meenuta:P?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas žest sulle kedagi tuttavat ei meenuta:P?

Hetkel ei jaga üldse matsu. Ei ole mustade kultuuriga väga kodus. Igal juhul kummaline pilt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See krdi rindade ja kaela probleem kõlab ühe vastiku asja moodi mis algab k-ga ja lõpeb aelaradikuliidiga. Gmeister räägib kindlasti lähemalt B) .

Nagu näha, ei rääkinud :D

Aga huvitav, mis sellest saanud on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Photoshopitud pilt ju :) rasvaprotsent on kõhu- ja näopiirkonnas väga erinevad :D

On jah kellegi meistriteos, aga ma ei saa ikka selle pildi sõnumist aru! B)

Nagu näha, ei rääkinud :D

Aga huvitav, mis sellest saanud on?

Teil siin mingi mõistukõne üles võetud. Siit tuleks ilmselt sadade tuhandete Eestimaa naiste kultusseriaalile "Saladused" uus osa. :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu katist läks vist võitja, siis neljas ja kuues koht kontrolli.

Teoreetiliselt on sul siis võimalus medal saada - kui konkurendid peaksid olema puhta spordi reeglite vastu eksinud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teil siin mingi mõistukõne üles võetud. Siit tuleks ilmselt sadade tuhandete Eestimaa naiste kultusseriaalile "Saladused" uus osa. :wub:

Jutt oli su kaela- ja rinnavalukaebustest, millele AlanBastard juba diagnoosi panna jõudis ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teoreetiliselt on sul siis võimalus medal saada - kui konkurendid peaksid olema puhta spordi reeglite vastu eksinud...

Siin on teoreetiliselt kõikidel meie finalistidel veel võimalus pronks saada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.november 2011

Just sain ühelt reisihuviliselt spordisõbralt suure hunniku erinevaid vanaaegseid inglise münte! Vanemad nendest üle 200 aastased! Mis muud kui nüüd hakkan puhastama ning albumisse laduma seda imelist varandust! Nüüd pärast võistluseid on mündikogumisega rohkem aega tegeleda!

post-50-0-77442700-1322550776.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.november 2011

Just sain ühelt reisihuviliselt spordisõbralt suure hunniku erinevaid vanaaegseid inglise münte! Vanemad nendest üle 200 aastased! Mis muud kui nüüd hakkan puhastama ning albumisse laduma seda imelist varandust! Nüüd pärast võistluseid on mündikogumisega rohkem aega tegeleda!

post-50-0-77442700-1322550776.jpg

Head puhastamist, tegevust sul jagub. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×