Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Ausalt öeldes päris tigedaks ajab. Arusaadav, et tavakodanikud ja ka mõned "spordispetsialistid" kaagutavad nüüd ennast surnuks selle peale. Jama ühesõnaga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas paksudes riietes jooksmine pole südamele sama nagu saunas trenni tegemine :)

Verduni all tantsiavd faasanid kaerajaani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen juba ammu tähele pannud, et postimees on hullem kui elu24.ee

Jah, mingil hetkel hakkasid nad kahjuks Õhtulehte kopeerima :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimaste piltide kohta võib öelda, et tehtud ilma mingisuguse laadimiseta. Kui see nälginud ihu nüüd korralikult süskareid saaks, siis oleks pilt ilmselt kordades parem. 2,5 nädala pärast igal juhul Põhjamaade MV-le nalja tegema ei lähe :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis nii viga ajakirjandust teha.... :D Eks neid lugusid on blogide põhjal enne ka tehtud, sellepärast valin ka ise ma sinna kirjutan, sest superajakirjanikud teevad selle peale loo... Kui see oleks õhtulehes, siis ma ei imestaks, aga et Positmehel ei ole midagi muud kirjutada või et nad võiskid siis ju helistada ja teha originaalloo, kus on ainult neile antud mõtted mida võtta copy paste...Iseenesest on hea, et kulturism siiski ajakirjanudsele huvi pakub. Nad võiskid võistlustulemustest ka nii põhjalikult kirjutada...

Eks me saame seda lähima 45 päeva jooksul teada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poe pildid on oluliselt paremad silmale vaadata, ma ei tea mis valgus teil seal aeroobika saalis on, kuid tundub et pime ja kui hakkad seal välguga otse peale laksima, siis reljeef kannatab ja pimedas ei too esile piisavalt kontuure, mis näha et on olemas, sest Fitshopis tehtud pildid on juba päris terava vormiga.

Soovitangi Fitshop Eedeni ümber teha fotostuudioks... :)

Tubli ja pea vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugedes ajakirjanduses pealkirja kaalu rekordist. Vähemalt mulle lõi hetkega pildi ette, et oi mis nüüd, kas Imre kavatseb 10kg ühe päevaga maha võtta :)

Lugedes lehte, selgus aga, et plaan kaotada vaid alla kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan "soundtracki" osas ka filmide The Rock: http://www.youtube.com/watch?v=mD9gd25ySO või teisi Hans Zimmeri teoseid:

http://www.youtube.com/watch?v=BX_dyTkFbG0

Isiklik lemmik, mida kasutaks kindlasti:

Tänud!

Kahe esimese video puhul oli mingi jama- esimest ei avanud üldse ja teise avas ilma helita... Viimane lugu oli päris hea, aga ma loodan vabakava jaoks natuke kiiremat muusikat. Kaalun ka poolsalto sissevõtmist üle pika aja, aga rahuliku muusikaga ei ole võimalik. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugedes ajakirjanduses pealkirja kaalu rekordist. Vähemalt mulle lõi hetkega pildi ette, et oi mis nüüd, kas Imre kavatseb 10kg ühe päevaga maha võtta :D

Lugedes lehte, selgus aga, et plaan kaotada vaid alla kilo.

Jah, no tegelikult päeva lõpuks olin alla saanud umbes 3 kg ja selle aasta kaalurekord tuligi ära, aga sellisest pasunakoorist ma igal juhul vaimustuses ei olnud. Eriti häiris mind ka see, et olin märgitud euroopa kolmandaks. Krt, meil on neid euroopa MV medalimehi veel, aga minu jaoks on olulisem maailma 3 koht, kus päris paljudes kategooriates euroopa medalimehed finaali ei pääsenudki. Ja muidugi see pilt, mis oli juurde lisatud, oli ka täielik Tiit Soku korvpallikool. Ma ise hävitan sellised mõttetud pildid ära(Kes ei hävitaks?), aga keegi tark pani selle ajalehe online! Masendav. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poe pildid on oluliselt paremad silmale vaadata, ma ei tea mis valgus teil seal aeroobika saalis on, kuid tundub et pime ja kui hakkad seal välguga otse peale laksima, siis reljeef kannatab ja pimedas ei too esile piisavalt kontuure, mis näha et on olemas, sest Fitshopis tehtud pildid on juba päris terava vormiga.

Soovitangi Fitshop Eedeni ümber teha fotostuudioks... :)

Tubli ja pea vastu!

Eks Fitshopis sai eile neid pilte tehtud küll ja tõesti parem valgus, aga fotograaf Ivo kogu aeg virises ja tegi maha ning lammutas motivatsiooni :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud!

Kahe esimese video puhul oli mingi jama- esimest ei avanud üldse ja teise avas ilma helita... Viimane lugu oli päris hea, aga ma loodan vabakava jaoks natuke kiiremat muusikat. Kaalun ka poolsalto sissevõtmist üle pika aja, aga rahuliku muusikaga ei ole võimalik. :)

Kui huvi, siis viimase filmi taustamuusikal on ka kiiremaid lugusid, selleks on sul aga vaja terve filmi muusikat.

Kõige lihtsam variant selleks on torrent ja mõne minutiga on see plaat käes aga see on juba muusika autoriõiguse kuivikute kõrvadele :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui huvi, siis viimase filmi taustamuusikal on ka kiiremaid lugusid, selleks on sul aga vaja terve filmi muusikat.

Kõige lihtsam variant selleks on torrent ja mõne minutiga on see plaat käes aga see on juba muusika autoriõiguse kuivikute kõrvadele :)

Kusjuures muusika lõpuosa oli sihteliselt kiire. Pean veel mõtlema. Ideaalne oleks muidugi tulla välja mõne sellise klassikalise looga, mis on kõigile tuttav, aga igasugused Vivaldid on suurvõistlustel nii ära leierdatud. Esinemismuusika peaks olema selline, et publikul ja kohtunikel tõuseksid seljakarvad erutusest turri :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vau! Just see, mida vaja! Usun, et selle võtangi! Suured tänud! :)

:D - Tore, et meeldib. Sellel "bändil" on väga palju sarnaseid lugusid.

Mul on kõik nende albumid olemas ning head kraami on ikka väga palju. Kindlasti tasub paljudel kõrv peale visata, äkki otsib mõni teinegi sarnaseid lugusid. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on tunne, et pooled lood sellelt bändilt on nii eepilised, et sobiksid laval kasutamiseks. :D

Aga eks Imre ja teised saavad ise youtubis mängida. Ei hakka rohkem teemat risustama. Kuigi jah. Minu arust on see bänd puhas geenius. Kuigi tegelt pole vist tegemist bändiga, vaid mingi muusikatööstus firmaga, mis teebki selliseid lugusid filmide jms traileriteks. Igastähes annet neil on, et eepilisust igast loost välja võluda. :)

See esimene "Heart of Courage" mille alguses postitasin on siiski mu vaieldamatu lemmik. Seega vaimusilmas kujutan juba ette Imret selle taustal end liigutamas.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×