Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

28.september 2011

Varahommik. Oma tööülesannetega seoses olen hetkel toimetamas ja mõtlesin siis ka paari sõnaga oma viimastest mõtetest ja tegemistest kirjutada. Ees on pikk päev kahe bodypumpi, ühe jõusaalitreeningu ja vähemalt ühe korraliku saunaga. Lisaks annan täna ka oma õpilastele järjekordse tunni ning loodan, et kõik huvilised ka kohale tulevad. Võimalusel püüan täna ka selle aasta kaalurekordi purustada, aga kuna ma suhteliselt väsinud juba praegu, siis vara midagi ennustama hakata. Unepuudus on jube!

Täna püüan ka vahelduseks teha mõned pildid oma hetkevormist. Eks pean tegema iseseisvalt otsuse, kui kuivaks ma ennast seekord lasen. Tean, et klassikalises kulturismis hinnatakse kuivale vormile lisaks ka proportsioone ning viimasel MM-il jäid mitmes kategoorias erilised kuivikud finaalist välja, sest proportsioonivennad sõitsid nendest teerulliga üle. Laadimise täpse ajastusega teeksin imesid, aga ainult selle peale lootma jääda oleks liiga utoopiline. Jätkuvalt teen iseendale etteheiteid, et ei ole siiani suutnud osasid poose paremaks muuta.

Toidulisanditest hetkel: BURNER, WHEY+, HERA80 ja PRODE90. Õhtul võtsin natuke PROMIXit ka, varud hakkavad vaikselt otsa saama.

Pidage vastu! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa oled ikka päris varajane, tuled tihti sellisel ajal üles või tegi KSK mingi üldööõppuse? :rolleyes:

Selles suhtes, et vähemalt 2 x nädalas tõusen kl 06:30 ajal, et jõuaks õigel ajal bodypumpi andma. Täna oli üks suurem koosviibimine kl 03:30 ajal varahommikul...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teda ajas üles tühi kõht aga korraliku kõhutäie saab alles pärast võistlusi. :D

Magamisega selles suhtes probleeme ei ole, et kui võimalik, siis magan ka kõige suuremal näljaajal nagu vana mees :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magamisega selles suhtes probleeme ei ole, et kui võimalik, siis magan ka kõige suuremal näljaajal nagu vana mees :rolleyes:

mulle meeldib see võrdlus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.september 2011.

Oli pikk ja kurnav öö ja päev... Päeva lõpuks nägin ära ka 79,1 kg! Järgmisel nädalal loodan näha ka -79 kg ja nüüd tõesti kukub kaal ainult 100 grammi kaupa kui olen juba alla 80 kätte saanud. Tegime täna ka pilte. Vaadake ja kritiseerige! Ma nüüd lisandeid nosima :rolleyes:

post-50-1317234748_thumb.jpg post-50-1317234760_thumb.jpg post-50-1317234775_thumb.jpg post-50-1317234788_thumb.jpg post-50-1317234900_thumb.jpg post-50-1317234920_thumb.jpgpost-50-1317234929_thumb.jpg post-50-1317234940_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui Sa tõesti kriitikat tahad...

Ma olen mõtelnud, kas Sa viimasel pildil käsi ei saaks kuidagi teistmoodi hoida, sest sellised poosis tunduvad õlad kuidagi kitsad... :rolleyes:

Ja triitsupoosis, võibolla rohkem triitsu peale keerata, keha rohkem külje peale...

Tubli oled!

Jõudu!

Ilusad saaglihased ka! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui Sa tõesti kriitikat tahad...

Ma olen mõtelnud, kas Sa viimasel pildil käsi ei saaks kuidagi teistmoodi hoida, sest sellised poosis tunduvad õlad kuidagi kitsad... :D

Ja triitsupoosis, võibolla rohkem triitsu peale keerata, keha rohkem külje peale...

Tubli oled!

Jõudu!

Ilusad saaglihased ka! :D

Tänan, püüan ennast parandada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks sa liigud õiges suunas, aega veel on ja päris lõppteravuseni, mis sul olnud on, sinna ka veel natuke minna, kuid mitte enam palju. Kindlasti ei ole pilt ka hea hindamise koht, ma kujutan ette kui silmaga näeks - siis oskaks paremini kommenteerida. Triitsepsipoosis, nii mõjud muidugi kompaktsemana - kui võrrelda varasemate poseerimistega mis sa vahepeal proovisid. Rind -biitseps (ma tooksin vasakut kätt, mis on tagumine, kehale lähemale ja suruksin rohkem vastu rinda, isegi võid proovida natuke tagumist õlga tõsta - siis paistab kuidas poos siis välja näeb. Keeruline on kirjutades seletada, kuid ehk mõistad ja võid proovida).

Tubli ja ca 3 nädala pärast hakkavad laksud käima... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks sa liigud õiges suunas, aega veel on ja päris lõppteravuseni, mis sul olnud on, sinna ka veel natuke minna, kuid mitte enam palju. Kindlasti ei ole pilt ka hea hindamise koht, ma kujutan ette kui silmaga näeks - siis oskaks paremini kommenteerida. Triitsepsipoosis, nii mõjud muidugi kompaktsemana - kui võrrelda varasemate poseerimistega mis sa vahepeal proovisid. Rind -biitseps (ma tooksin vasakut kätt, mis on tagumine, kehale lähemale ja suruksin rohkem vastu rinda, isegi võid proovida natuke tagumist õlga tõsta - siis paistab kuidas poos siis välja näeb. Keeruline on kirjutades seletada, kuid ehk mõistad ja võid proovida).

Tubli ja ca 3 nädala pärast hakkavad laksud käima... :D

Tänan Ott!

Loomulikult jätan viimase osa viimasele nädalale. Hetkel on kehakaal 80 kg ning tänase päeva lõpuks saaks ilmselt juba -78 kg kätte, aga see ei ole hetkel eesmärk. Parem natuke taastun pärast eilset ööpäeva ning maitsestamata kanafilee ja mõned muud delikatessid tulevad viimastel päevadel. Poseerimisega olen kõvasti vaeva näinud ja seda tricepsi poosi, mida vahepeal harjutasin ei saa ma kasutada, sest see lööb proportsioonid paigast ära. Rind-bicepsit ka kindlasti veel harjutan. Üldiselt olen hetkevormiga rahul ning minu puhul on oluline kindlasti ka õige grimm, mis reljeefi ja erinevad lihasgrupid eriti hästi esile toob. Aega veel on. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pöördun erinevate muusikaspetsialistide poole palvega seoses eelseisva hooaja võistluste vabakava muusika kokkupanemisega. Leidsin hiljuti netist ühe päris hea loo, mis sobib ideaalselt minu vabakava plaanidega, aga kahjuks jääb siiani leitud versioon natukene nõrgaks. Kas keegi suudab selle loo võimsamat versiooni kusagilt leida? Oleksin huvitatud kas sellele klaveriloole mingisuguse põneva tausta keevitama või äkki keegi teab selle loo orkestriversioonist midagi? Ka korralik viiuliesitus on mõeldav.

Ette tänades. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Japsidele ikka meeldib see õudne animetümm. :o

Ma arvan, et keelpillikvartett ja bass oleks väga hea lahendus sellele loole. Vaimusilmas juba kõlab.. Soovitan ühendust võtta nt Tartu muusikakooliga, põhimeloodia on super lihtne ja noot on netis saadaval. Ehk teevad teene, kui ilusti palud, seal kindlasti noori, kes tahavad mõnes aines arvestust saada. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Japsidele ikka meeldib see õudne animetümm. :o

Ma arvan, et keelpillikvartett ja bass oleks väga hea lahendus sellele loole. Vaimusilmas juba kõlab.. Soovitan ühendust võtta nt Tartu muusikakooliga, põhimeloodia on super lihtne ja noot on netis saadaval. Ehk teevad teene, kui ilusti palud, seal kindlasti noori, kes tahavad mõnes aines arvestust saada. :P

Kvartett ja kontramees oleks kindlasti hea lahendus :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juba suund sinna poole läks, siis soovitan ka ühte ajatut ja kõigile teada-tuntud lugu..

:o

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.youtube.com/watch?v=Fbt6wGfsUYY

Naudi :o

Kahjuks normaalselt orkestri või viiuli seadet ei leidnud.

Lugu: Love-couloured master spark

Neid versioone nägin ka ning oskan youtube otsingut rahuldavalt kasutada. Pigem loodan, et keegi teab mõnda muusikalinki, kus see sama lugu orkestri esituses allalaadimiseks saadaval. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui juba suund sinna poole läks, siis soovitan ka ühte ajatut ja kõigile teada-tuntud lugu..

:o

Läheb väga palaganiks ära. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kvartett ja kontramees oleks kindlasti hea lahendus :o

Sõida seenele oma kontramehega! Sa seda lüpsilaulumeest pasunaga ei taha soovitada? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Japsidele ikka meeldib see õudne animetümm. :o

Ma arvan, et keelpillikvartett ja bass oleks väga hea lahendus sellele loole. Vaimusilmas juba kõlab.. Soovitan ühendust võtta nt Tartu muusikakooliga, põhimeloodia on super lihtne ja noot on netis saadaval. Ehk teevad teene, kui ilusti palud, seal kindlasti noori, kes tahavad mõnes aines arvestust saada. :P

Idee ei ole paha, aga mul aeg pressib peale. Kui seda lugu välja ei ime, siis pean ruutu uue leidma. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×