Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

HAH! Vähemalt ma kasvan. ;)

Minu rasva% on kuskil 17 juures, tollel härral pea 10% rohkem.

Too Hr. on vist seesama mees, kellele Imre proffikulturisti ennustas. Minu soovitus oli lihtne minna üle jõutõstmisse.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Too Hr. on vist seesama mees, kellele Imre proffikulturisti ennustas. Minu soovitus oli lihtne minna üle jõutõstmisse.... ;)

Siit need kuulujutud alguse saavad. Mina ei ole mitte midagi ennustanud kuna tean päris hästi, milliseid ohvreid peab tooma proffikulturistiks saamiseks ning mitte midagi ei sünni üleöö. Poiss ise tahab saada suureks kolliks ja pingutab selle nimel. Nõustajaid on täpselt sama palju kui erinevaid arvamusi. Viimase 6 kuuga on ta kõvasti edasi arenenud ning sellise järjepidevusega ning tahtejõuga noori mehi toetan ma kahel käel. Mul on olnud ka õpilasi, kes on väga hea vomiga, aga meeletult laisad ning kedagi sunniviisiliselt ei ole mõtet spordi juures hoida, kui noorel mehel endal selle vastu huvi puudub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HAH! Vähemalt ma kasvan. ;)

Minu rasva% on kuskil 17 juures, tollel härral pea 10% rohkem.

See rasva % on väga individuaalne. Mul oli selle aparaadiga mõõtes rasvaprotsent ka enne MM-i 13% ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See rasva % on väga individuaalne. Mul oli selle aparaadiga mõõtes rasvaprotsent ka enne MM-i 13% ;)

Need on tõesti naljakad jubinad sportlaste jaoks.

Tavainimesele annavad vast suht adekvaatse numbri.

Olen kuulnud, et Ottil oli ka enne võistlust selle jubinaga mõõtes rasva % 18 kanti ;) Reaalsusele see väga vast ei vastanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siit need kuulujutud alguse saavad. Mina ei ole mitte midagi ennustanud kuna tean päris hästi, milliseid ohvreid peab tooma proffikulturistiks saamiseks ning mitte midagi ei sünni üleöö. Poiss ise tahab saada suureks kolliks ja pingutab selle nimel. Nõustajaid on täpselt sama palju kui erinevaid arvamusi. Viimase 6 kuuga on ta kõvasti edasi arenenud ning sellise järjepidevusega ning tahtejõuga noori mehi toetan ma kahel käel. Mul on olnud ka õpilasi, kes on väga hea vomiga, aga meeletult laisad ning kedagi sunniviisiliselt ei ole mõtet spordi juures hoida, kui noorel mehel endal selle vastu huvi puudub.

Raul Rebane oli vist see, kes ütles, et ANNE ON JUHUSEST VILJASTUNUD TÖÖVIMM. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need on tõesti naljakad jubinad sportlaste jaoks.

Tavainimesele annavad vast suht adekvaatse numbri.

Olen kuulnud, et Ottil oli ka enne võistlust selle jubinaga mõõtes rasva % 18 kanti :D Reaalsusele see väga vast ei vastanud.

Jah. Osadele aparaatidele on ka suurelt punaselt juurde kirjutatud, et "Mitte kulturistidele!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna, 20.veebruar 2011:

Et siis kehakaal on hakanud tõusma ja üleeile olin juba 88 kg! Viimane aeg midagi selles suhtes ette võtta. Täna oli meil Fittest noortega järjekordne poseerimistund ning pärast seda oli mul vaba aega ja tegin ka ühe viisakama jõusaalitreeningu:

1. Alustasin treeningut jooksmisega aeroobikasaalis umbes 10 minutit. Päris hästi sain käigu sisse.

2. Reie nelipealihasele istudes masinal jalgade ette sirutus, mõned seerid eraldi jalgadele korda-mööda 4 x 8-12

3. Kõhuli reie tagaosale masinal 4 x 8-10

4. Istudes säärelihase masinal varvastele tõus 3 x 15-25

5. Seistes seinale toetudes varvastele tõus ja jala täistallaga maha surumine sääre venituseks 4 x 15-20

6. Selg: Lõuatõmbed laialt haardes kuklale 3 x 6-10

7. Seljatõmbed suure hantliga mõlemale käele 4 x 8-10

8. Rind: Kaldpingil rinna ülaosale hantlitega surumine 4 x 8-10

9. Rinnalihase masinal käte kokkulükkamine istudes 4 x 6-12

10. Biceps: Istudes harjutus kahe hantliga 3 x 6-12

11. Harjutus biepsi pingil istudes 4 x 8-10

12. Õlad: Istudes kahe hantliga lendamine 4 x 10-12

13. Triceps: Suure hantliga istudes kukla taha surumine 4 x 8-12

14. Tricepsile kahe pingi vahel sirgetele kätele tõus(jalad teise pigi peal)

15. Kõhulihastele harjutus redeliga- varbad redeli vahel erinevatel kõrgustel 3 x 12-24

16. Kangil rippes alakehatõsted kõhule 3 x 8-12

17. Kõhulihase harjutus masinal 2 x 25

18. Lõpetuseks kitsalt althaardes lõuatõmbed

Selle trenni peale kulus mul 1 tund ja 20 minutit. Seeriate vahe oli teinekord ainult 10 sekundit.

Täna õhtul kl 20:15 veel üks bodypump.

Toidulisanditest praegu libistan HT-R ja BCAAd. Hommikul Hera80, Pump+, Joint+ ja õhtul PROMIX

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul üks bodypump juba tehtud. Tänase tunni panin kokku bodypump 64, 65 ja 66 programmidest. Kindlasti väga hea vaheldus endale ja jüngritele. Õhtul veel jõusaali kindlasti. Toidulisanditest võtsin praegu WHEY+ ja PUMP+, Lõunaks valmis pandud Muscle+ ning JOINT+

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Kohe asjast:

Eilne trenn 21.veebruar 2011:

1. Stepper 10 minutit- 250 kcal

2. Jalg: Kõhuli reie tagaosa masinal 3 x 8-12

3. Jalg: Istudes reie nelipealihasele eraldi mõlemale jalale korda-mööda 4 x 8-10 (NB! Reie taga- ja esiosale kulus aega kokku 7 minutit!)

4. Säär: Seistes varvastele tõus ühel mõlemale säärele eraldi 3 x 15-20

5. Selg: Laialt lõuatõmbed kangil 3 x 6-10

6. Selg: Kitsalt lõuatõmbed rinnale

7. Selg-rind: Pullover suure hantliga 4 x 6-10

8. Rind: Lamades surumine 5 x 3-10

9. Rind: Lendamine masinal 4 x 8-10

10. Biceps: Istudes kahe hantliga 3 x 5-8

11. Biceps: Ette kallutatult kangiga tõmbed vastu rinda 4 x 8-10

12. Biceps: Harjutus masinal 3 x 6-12

13. Õlad: Õlamasinal surumine 4 x 6-10

14. Triceps: Rööbaspuudel surumine 4 x 8-12

15. Kõht: Harjutus masinal 2 x 40-50

16. Kõht: Harjutus pingil, jalad üleval 2 x 14-20

Lõpetuseks venitused.

Toidulisanditest: Kreatiin, Beta-Alanine, Pump+, Whey+, Promix, Prode90

Mündid: Nende kohta peaksin vist eraldi teema tegema.

Tartu noorte kulturismi grupp:

Tegime poistega eile väga hea tunni ning ma pildistasin ka. Panen mõned eilsed pildid Tartu Fittest spordiklubi noorte kulturistide teema alla. Head vaatamist!14.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Stepper 10 minutit- 250 kcal

2. Jalg: Kõhuli reie tagaosa masinal 3 x 8-12

3. Jalg: Istudes reie nelipealihasele eraldi mõlemale jalale korda-mööda 4 x 8-10 (NB! Reie taga- ja esiosale kulus aega kokku 7 minutit!)

4. Säär: Seistes varvastele tõus ühel mõlemale säärele eraldi 3 x 15-20

5. Selg: Laialt lõuatõmbed kangil 3 x 6-10

6. Selg: Kitsalt lõuatõmbed rinnale

7. Selg-rind: Pullover suure hantliga 4 x 6-10

8. Rind: Lamades surumine 5 x 3-10

9. Rind: Lendamine masinal 4 x 8-10

10. Biceps: Istudes kahe hantliga 3 x 5-8

11. Biceps: Ette kallutatult kangiga tõmbed vastu rinda 4 x 8-10

12. Biceps: Harjutus masinal 3 x 6-12

13. Õlad: Õlamasinal surumine 4 x 6-10

14. Triceps: Rööbaspuudel surumine 4 x 8-12

15. Kõht: Harjutus masinal 2 x 40-50

16. Kõht: Harjutus pingil, jalad üleval 2 x 14-20

Lõpetuseks venitused.

16 harjutust + venitused, kaua see aega võtab? ise teeks vist vähemalt 2-2,5h.

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
16 harjutust + venitused, kaua see aega võtab? ise teeks vist vähemalt 2-2,5h.

Sa ei usu- 1 tund ja 10 minutit! Jala-sääre treening oli sisuliselt ilma pausideta umbes 10 minutit. Ma olen liiga laisk, et jõusaalis 2-3 tundi passida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Täna sain siis hommikul proovida uut šokolaadi-banaani maitselist HERA80-t ja peab ütlema, et väga õnnestunud maitse! Meele teeb rõõmsaks, et FAST pidevalt täiendab oma tootevalikut ning igasugused positiivsed muutused on alati teretulnud!

Siiani ei ole veel šokolaadi-apelsinimatselist HERA80-t proovinud, aga loodan, et varsti õnnestub.

Trenn:

Eile, 22.veebruar 2011:

Eile oli plaanis kaks trenni, aga õhtune trenn jäi ära, kuna õpipoiss oli päeval avarii teinud ning sellega seoses otsustasime trenni ära jätta.

Päevane trenn:

1. Soojenduseks 18 minutit jooksmist maadlussaalis.

2. SÄÄR: Seistes ühel jalal varvastele tõus lisaraskusega korda-mööda mõlemale jalale 3 x 20-25

3. JALG: Kõhuli harjutus masinal reie tagaosale 3 x 8-10

4. Istudes harjutus reie nelipealihasele mõlemale jalalae eraldi korda-mööda 4 x 8-10

5. SELG: Laialthaardes lõuatõmbed 4 x 6-10

6. SELG: Kitsalt haardes istudes tõmbed rinnale masinal 3 x 8.10

7. SELG: Suure sangpommi(50 kg kokku keevitatud) selja tõmbed ette kallutatult 4 x 8-10 mõlemale käele

8. SELG-RIND: Pullover suure hantliga üle pea vedu 4 x 8-10

9. RIND: Lamades surumine kangiga 3 x 4(140 kg-ga)-12

10. RIND: Hantlitega surumine rinna ülaosale kaldpingil 3 x 8-10

11. RIND-TRICEPS: Surumine rööbaspuudel 3 x 10-12

12. TRICEPS: Istudes suure hantli surumine kukla tagant üles-alla sirgetele kätele 4 x 8-10

13. ÕLAD: Lendamine istudes hantlitega 3 x 8-10

14. BICEPS: Istudes harjutus kahe hantliga 3 x 6-10 mõlemale käele.

15: KÕHT: Redeliga istesse tõus 2 x 50 (Liiga kiireks läks ja aega ei olnud rohkem teha.

Täna hommikul tegin siis bodypumpi ning õhtul on mul veel üks bodypump. Enne pumpi püüan ka kergelt jõusaalis natuke nokitseda.

Toidulisanditest siis täna uus HERA80, WHEY+, PUMP+, JOINT+, PROMIX ja loomulikult HT-R

Hommikul oli kehalkaal 85,9 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned tänased pildid:

post-50-1298661848_thumb.jpg Tänases tunnis oli kokku 15 inimest!

post-50-1298661866_thumb.jpg Konsumist ostetud söök: Kodujuust, tuunikala ja kanaliha sült

post-50-1298661881_thumb.jpg Vaadake süldi andmeid!

post-50-1298661899_thumb.jpg Pisitütar on OMEGA3 sõber!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, soovitasid vahepeal ühte spordimassööri, äkki soovitad uuesti? :lol: Ma otsin...

Facebookis on ta olemas: Taavi Tomson

Soovitan kindlasti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tuli mulle selline kiri:

Tere Imre, paluks abi keharasva protsendi alandamisel.Hetkel on see mul 16,8, vähemalt netis rasvaprotsendi arvutamise kalkulaator näitas nii.Mu soov oleks see % saada 6.Tean et see protsess kestab umbes 12 nädalat.Kas te saaksite mulle anda mingi programmi v6i kava selle 12 nädala kohta kus oleks nii treening kui toitumis kava.Oleksin väga tänulik kui saaksin selle.

Ma ei oska selle peale enam midagi öelda. Päris tore oleks, kui ma ise suudaksin selle väikese ajaga oma kogemuste ja lolli tahtejõuga sellise tulemuseni :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on endal kusjuures sarnane eesmärk, aga ajaline raam on ca 3 aastat

Hetkel siis ca 23% rasva :lol:

3 aastat on ehk liiga pikk aeg arvestades, et aastatega ainevahetus muutub ja igasugused muud protsessid. 1,5 aastat on täiesti reaalne, aga kindlasti mitte 12 nädalat ilma kogemusteta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei oska selle peale enam midagi öelda. Päris tore oleks, kui ma ise suudaksin selle väikese ajaga oma kogemuste ja lolli tahtejõuga sellise tulemuseni :lol:

Tean lahendust, mis ei võtagi nii palju aega kui 12 nädalat. Rasvaimu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tean lahendust, mis ei võtagi nii palju aega kui 12 nädalat. Rasvaimu! :lol:

...ja elektroonilised tiivakestega nabaväristajad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõned tänased pildid:

post-50-1298661848_thumb.jpg Tänases tunnis oli kokku 15 inimest!

post-50-1298661866_thumb.jpg Konsumist ostetud söök: Kodujuust, tuunikala ja kanaliha sült

post-50-1298661881_thumb.jpg Vaadake süldi andmeid!

post-50-1298661899_thumb.jpg Pisitütar on OMEGA3 sõber!

oi sa vana, mida sülti! uskumatu, mis koostis, peab ise ka vist toda haukama, ammu pole sülti söönud. kodujuustule hea vaheldus. muidugi küsimus taimse valgu kohta on hea, kuid... ega ta miskit hullu ikka tee.

muide, see toit mis pildidl on, mitu toidukorda sealt tuleb? või läks see kõik ühe jutiga sisse? lõunasöök? õhtusöök?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oi sa vana, mida sülti! uskumatu, mis koostis, peab ise ka vist toda haukama, ammu pole sülti söönud. kodujuustule hea vaheldus. muidugi küsimus taimse valgu kohta on hea, kuid... ega ta miskit hullu ikka tee.

muide, see toit mis pildidl on, mitu toidukorda sealt tuleb? või läks see kõik ühe jutiga sisse? lõunasöök? õhtusöök?

Ma ei ole toidukordasid jaganud. Söön siis kui kõht tühi ning selles suhtes püüan iseenda vastu aus olla, et üle ei sööks. Sellest peaks paariks päevaks piisama :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×