Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

12.JUUNI 2011

Toitumisest: HERA80, HT-R, PROMIX, PUMP+ ja BETA-Alanine.

Imre, kas HERA, WHEY, HT-R ja PROMIX lähevad kõik samamoodi kurgust alla? WHEY - väga hea. PROMIX - lahustub halvemini, maitse enam-vähem ok. Kuid HERA80 on minu jaoks tõeline jälkus. Pärast on mitu tundi paha olla. Kuid said töö juures muud sodid otsa ja pidin jälle HERA80 kapinurgast välja otsima, kuigi teadsin et sellele järgneb kahetunnine iiveldus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, kas HERA, WHEY, HT-R ja PROMIX lähevad kõik samamoodi kurgust alla? WHEY - väga hea. PROMIX - lahustub halvemini, maitse enam-vähem ok. Kuid HERA80 on minu jaoks tõeline jälkus. Pärast on mitu tundi paha olla. Kuid said töö juures muud sodid otsa ja pidin jälle HERA80 kapinurgast välja otsima, kuigi teadsin et sellele järgneb kahetunnine iiveldus.

Promix ei lahustugi vees sama hästi kui vadaku isolaat Whey+. Kaseiin tõmbub vedelikus veidi klompi ja laguneb aeglaselt: tänu sellele kaseiin aeglaselt imendubki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, kas HERA, WHEY, HT-R ja PROMIX lähevad kõik samamoodi kurgust alla? WHEY - väga hea. PROMIX - lahustub halvemini, maitse enam-vähem ok. Kuid HERA80 on minu jaoks tõeline jälkus. Pärast on mitu tundi paha olla. Kuid said töö juures muud sodid otsa ja pidin jälle HERA80 kapinurgast välja otsima, kuigi teadsin et sellele järgneb kahetunnine iiveldus.

mis jama see on, mitmed inimesed on siin foorumis kurtnud, et hera80 ajab neil kõhu valutama/iiveldama/muidu enesetunde halvaks. mis krt selle taga huvitav on? endal polnud küll heraga miskeid probleeme, maitse meeldis mulle ka, eriti paar tükki, mis olid lausa ülihead.

promixi pole kasutanud, kuid ausalt öeldes whey plus ja ht-r olid minu arust isegi kehvema maitsega kui hera... aga noh, maitse üle kakeldakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun, et pigem on asi süsivesikutes. Mul alati pärast trenni tund aega süda paha, vahet pole mis valk on.

Võib-olla see, et treeninguga töötab sümpaatiline närvisüsteem ja siis kui toidu sisse võtad, hakkab äkitselt tööle parasümpaatiline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk on hoopis liialt vett kasutatud? Mulle endale meeldib igatahes tiheda konsistentsiga jook tunduvalt paremini, iiveldus tekibki väga vedelat "maitsevett" juues.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et pigem on asi süsivesikutes. Mul alati pärast trenni tund aega süda paha, vahet pole mis valk on.

Võib-olla see, et treeninguga töötab sümpaatiline närvisüsteem ja siis kui toidu sisse võtad, hakkab äkitselt tööle parasümpaatiline.

Suured sõnad nii väikse mehe kohta. Ei usu, et see parasümpaatiline sul ikka nii väga äkitselt tööle hakkab ja trenni ajal täiesti välja lülitatud oli.

V-o on asi laktoosis? Whey+ on kindlasti puhtam ja kiirema imendumisega valk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, kas HERA, WHEY, HT-R ja PROMIX lähevad kõik samamoodi kurgust alla? WHEY - väga hea. PROMIX - lahustub halvemini, maitse enam-vähem ok. Kuid HERA80 on minu jaoks tõeline jälkus. Pärast on mitu tundi paha olla. Kuid said töö juures muud sodid otsa ja pidin jälle HERA80 kapinurgast välja otsima, kuigi teadsin et sellele järgneb kahetunnine iiveldus.

Minul seedimine korras ja uus banaani-šokolaadimaitseline, samuti ananassi ja karamelli HERA80 ruulivad täiega!!! Mina segan neid tavaliselt rasvata piimaga ning blenderis lasen vahule. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Promix ei lahustugi vees sama hästi kui vadaku isolaat Whey+. Kaseiin tõmbub vedelikus veidi klompi ja laguneb aeglaselt: tänu sellele kaseiin aeglaselt imendubki.

Proovige kõik blenderiga omale sheiki teha ja põhimõtteliselt kõik saab ilusti ühtlaselt vahule löödud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis jama see on, mitmed inimesed on siin foorumis kurtnud, et hera80 ajab neil kõhu valutama/iiveldama/muidu enesetunde halvaks. mis krt selle taga huvitav on? endal polnud küll heraga miskeid probleeme, maitse meeldis mulle ka, eriti paar tükki, mis olid lausa ülihead.

promixi pole kasutanud, kuid ausalt öeldes whey plus ja ht-r olid minu arust isegi kehvema maitsega kui hera... aga noh, maitse üle kakeldakse.

Just nimelt- maitse asi!!! Tavaliselt virisevad maitse üle need, kes ei ole tõelisi õuduseid (näiteks 90-datel Kopli liinides toodetud Bioton AS Vägilase toodang) proovinud. Kusjuures vanemad tegijad kiitsid Biotonit ka taevani, sest nemad olid oma noorusaastatel tavalist loomade jõusööta vaarikamoosiga sisse ajanud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et pigem on asi süsivesikutes. Mul alati pärast trenni tund aega süda paha, vahet pole mis valk on.

Võib-olla see, et treeninguga töötab sümpaatiline närvisüsteem ja siis kui toidu sisse võtad, hakkab äkitselt tööle parasümpaatiline.

Ma usun, et sul on lihtsalt nii kehv organism, mis ei lase inimese sööki läbi :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk on hoopis liialt vett kasutatud? Mulle endale meeldib igatahes tiheda konsistentsiga jook tunduvalt paremini, iiveldus tekibki väga vedelat "maitsevett" juues.

Sama siin. Kui on liiga vedel, siis paneme jahu juurde ja vahelduseks mitu lisandit kokku ja täiesti korralik teema! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured sõnad nii väikse mehe kohta. Ei usu, et see parasümpaatiline sul ikka nii väga äkitselt tööle hakkab ja trenni ajal täiesti välja lülitatud oli.

V-o on asi laktoosis? Whey+ on kindlasti puhtam ja kiirema imendumisega valk.

Isegi maailma parim ei ole Sargele küllalt hea! Küll mees teeb kunagi oma SargeNutrioni :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured sõnad nii väikse mehe kohta. Ei usu, et see parasümpaatiline sul ikka nii väga äkitselt tööle hakkab ja trenni ajal täiesti välja lülitatud oli.

V-o on asi laktoosis? Whey+ on kindlasti puhtam ja kiirema imendumisega valk.

a kas siin foorumis just polnud mingi aeg tagasi teemat, kus kellelgi hakkas nimme whey plusi kasutades iiveldama - kuid mitte teiste valkudega...? või ajan miskit sassi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlen ausalt, et mul ajas Hera80 lihtsalt kõhu lahti. :P - Maitse poole pealt pole piimaga häda. Kuid veega tuleb kõvasti katsetada, et leida selline vahekord, et liiga jälk poleks. Vaevalt, et keegi siinsetest Fast'i poistest ühegi enda toote kohta halvasti öelda saavad... Kuid selles olen suhteliselt kindel, et maitse puhul ei ole Hera80 kindlasti kõige maitsvam jook turul - seda siis veega. Piim neutraliseerib oma tugeva koostise tõttu pea kõik valgupulbrid joodavateks.

Koostis... nii ja naa. Valgupulber nagu valgupulber ikka - mul lõi põhja alt, ei tea, mis koostisosa seda tegi - kuid kõige reaalsem on mingit "kõrvalised jäägid", mis protsessides on tekkinud. Kui võtta, et 75% on tootest valk - siis paneb mõtlema, et mis see ülejäänud 25% on ja milleks seda vaja on? :P

Kuid selles suhtes peab muidugi päri olema, et maitse peaks olema tõsisele harrastajale kõige väiksem mure. Samas hea maitse on ainult plusspool. Ning laiemale turule on see kahtlemate ülitähtis faktor - sest tavaline hobitreenija ei jää kunagi jälkust sisse kallama niisama, eriti kuna tema arengule erilist mõju see paarkend grammi pulbrit enivei ei anna.

Kui tahate ülihead maitset veega... siis noh. Jah. Teate isegi mu juttu edasi. Ei hakka pikemalt mölisema. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütlen ausalt, et mul ajas Hera80 lihtsalt kõhu lahti. :P - Maitse poole pealt pole piimaga häda. Kuid veega tuleb kõvasti katsetada, et leida selline vahekord, et liiga jälk poleks. Vaevalt, et keegi siinsetest Fast'i poistest ühegi enda toote kohta halvasti öelda saavad... Kuid selles olen suhteliselt kindel, et maitse puhul ei ole Hera80 kindlasti kõige maitsvam jook turul - seda siis veega. Piim neutraliseerib oma tugeva koostise tõttu pea kõik valgupulbrid joodavateks.

Koostis... nii ja naa. Valgupulber nagu valgupulber ikka - mul lõi põhja alt, ei tea, mis koostisosa seda tegi - kuid kõige reaalsem on mingit "kõrvalised jäägid", mis protsessides on tekkinud. Kui võtta, et 75% on tootest valk - siis paneb mõtlema, et mis see ülejäänud 25% on ja milleks seda vaja on? :P

Kuid selles suhtes peab muidugi päri olema, et maitse peaks olema tõsisele harrastajale kõige väiksem mure. Samas hea maitse on ainult plusspool. Ning laiemale turule on see kahtlemate ülitähtis faktor - sest tavaline hobitreenija ei jää kunagi jälkust sisse kallama niisama, eriti kuna tema arengule erilist mõju see paarkend grammi pulbrit enivei ei anna.

Kui tahate ülihead maitset veega... siis noh. Jah. Teate isegi mu juttu edasi. Ei hakka pikemalt mölisema. :lol:

vat hera puhul häiribki mind kõige rohkem see, et ses on vist oma 6,4g süsikat ja 8,2 (!) g rasva.

kui juba maitsetele jutt läks, siis ütlen, et minu lemmikud on vanill, karamell ja šokolaad, neid tõesti soovitan, väga mõnusad.

ja see, mis holger lõpetuseks ütleb... noh, me võime küll vaid oletada mis asjale ta viitab, kuid kui ma õigesti oletan, siis... pean temaga nõus olema. on küll jah väga hea maitse, on tugev maitse ja seda isegi veega ja väikese koguse pulbri juures. kuid eks igaühel ole õigus ise otsustada, mida kasutada. see-eest on hera odavam nt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järelikult on kanafilee veelgi mõttetum asi: ca 20% ainult valku 100g kohta. :lol: Kuidas see vanajumal küll asjad nii lollisti seadis? Kuidas inimene üldse nii kaugele on jõudnud, sest kiviajal ju pulbrit ei olnud. Aga see on ju nii naturaalne ja hädavajalik, sest inimorganism on ju nii loodud, et see jumala eest ise toidu seedimisega hakkama ei saa ja vajab seega igal toidukorral ülimegakiiret pulbrit. Sama joont jätkates ütlebki mõni, et kui aju kasutab energiaks glükoosi, siis peakski ju puhast glükoosi sööma. Jumal hoidku, kui keha liitsüsivesikuid ise lagundama peab hakkama. Rääkimata sellest, et pulber ongi ju A ja O, mis üldse otsustab, kas muksel kasvab või ei.

Ok, kui on vaja kõrgema valgu% pulbrit, siis Hera asemel on Whey3 ja Whey+. Samas on see ülimalt loogiline, et nende eest tuleb ka rohkem välja käia. Samas kuna valgusisalduse vahe on üle 10g, siis kulub viimaseid vähem.

Maitse ei tohiks jah esmane olla, mille järgi pulbrit valitakse. Tõeliselt haardkoorid vennad ei peaks ju seda üldse vaatama :P Kuigi minu arust on Heral ka täiesti head maitsed. Eks peabki leidma enda jaoks kompromissi hinna ja omaduste ja kõige muu vahel kui see nüüd kellelegi üllatusena tuli...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore arutelu, aga nüüd hakake kõik vend Vähi vananemist tähistama! :lol:

vanem küll, see on juba praeguseks selge, kuid kas ka ilusam... seda me veel vaatame. tibusid loetakse hommikul!

soovin ilusat sünnipäeva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vanem küll, see on juba praeguseks selge, kuid kas ka ilusam... seda me veel vaatame. tibusid loetakse hommikul!

soovin ilusat sünnipäeva.

Hommik käes ja ikka meeletu ilu vaatas mulle peeglist vastu :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just nimelt- maitse asi!!! Tavaliselt virisevad maitse üle need, kes ei ole tõelisi õuduseid (näiteks 90-datel Kopli liinides toodetud Bioton AS Vägilase toodang) proovinud. Kusjuures vanemad tegijad kiitsid Biotonit ka taevani, sest nemad olid oma noorusaastatel tavalist loomade jõusööta vaarikamoosiga sisse ajanud :lol:

Kõigepealt muidugi Imre, parimad soovid!

Kuid, ma ei virise maitse üle. Maitse on ok ja olen söönud ka neid nimetatud õudusi. Kooli ajal sõin veega lõssipulbrit ja muud sodi. Sõin ka vabalt tooreid verivorste. Ma räägin objektiivsest iiveldusest mitu tundi peale Hera söömist. Alla võin kurgust kallata kõike seni kuni tean, et kasulik on. Kas või vihmausse. Rääkisin asjast ka naisele ja tuleb välja, et tema sööb Herat hea meelega ilma mingite kõrvalnähtudeta. Nii et rändas see kott tema kappi. Kuid kuna sain vihjeid, et leidub ka teisi, kellele Hera ei sobi, muutus asi veel huvitavamaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×