Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Njah, neid küll ju, kes autoroolis ataki saavad, parem ikka jooksen edasi. Auto on tore asi aga minu füüsisele ei ole ta peale voltide kõhu peal midagi juurde andnud.

Voltide vastu saab võidelda teleturus reklaamitavate tiivakestega elektriliste nabaväristajatega :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poed sinna taha peitu ka kui päris Angela aaK välja ilmub ? :P

Oleme ausad- sellise laia selja taha saab palju rahvast peituda kohutavate inimeste eest :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.juuni 2011

Mõtlesin, et olen siin nüüd mitu päeva suurustanud ja kiidelnud, et näitaks vahelduseks oma hetkevormi ka rahvale. Täna õhtul oli siis kl 15:30 Planet Sport noortega tund, kus tegime läbi 4 harjutust uuest bodypump programmist ja lisaks poseerimised. Osalesin ise ka poseerimisel ja panen ühe pildikese siia üles hetkeolukorrast:

post-50-1307725295_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MA EI OLE ÜKSI!!!

Selline kiri siis kukkus täna minu postkasti. Keegi hr Hui seekord:TEIE kiirvastus on väga vaja.

Post: jenkinshunter96@yahoo.com.hk

On mõistetav, et võite olla natuke kartlik, sest sa ei tunne mind, kuid mul on tulus äri ettepaneku vastastikust huvi teiega jagada. Ma sain teie viide minu otsida keegi, kes sobib minu pakutud ärisuhte, oma esimesel Vastuseks sellele kiri appreciated.I eelistab te

minuga minu era e-posti aadress: jenkinshunter96@yahoo.com.hk

Kind Regards,

Sinu üks süda

Hr Jengins J.K.L Hui

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miljonid hakkavad kukkuma!! Siis saad kõikidele oma fännidele kõvasti välja tegema hakata! :lol:

Muudetud kasutaja Mart Muru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miljonid hakkavad kukkuma!! Siis saad kõikidele oma fännidele kõvasti välja tegema hakata! :P

Üle pika aja saabus mulle eile 2 sellist jaburat kirja. Vanad ikka viitsivad :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.juuni 2011

Viimased päevad olen siis läinud üle teistsugusele trennile. ‎10.juuni 2011 Tartu Laululava uisurajal rulluisutamas ja pärast teen ikka erinevaid baasharjutusi "jõusaalinurgas": lõuatõmbed laialt, kitsalt, rööbaspuudel surumine, kätekõverdused, palgi surumine ja rippes kõhulihaseharjutus.

post-50-1307774359_thumb.jpg Lähipäevadel püüan sellel teemal pikema loo kokku panna.

Täna varahommikul kl 01:00 ajal oma kodumaja hoovis. Käisime kasupojaga pargis ööusse püüdmas ja tagasi koduhoovi jõudes leidsime sellise eluka. See peaks nüüd olema suur euroopa majaämblik. Hirmus võimas loom küll. Mul on üks selline isend kinni püütud ja kes tahab naisele head kingitust teha, võtku ühendust!:-D

post-50-1307774493_thumb.jpg post-50-1307774520_thumb.jpg

Toidulisanditest eile HT-R, RECO2, HERA80, BETA-ALANINE ja PROMIX

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.juuni 2011.

Kohe-kohe sõbraga Võrtsjärvele kalale! Õhtul Fitshop Tartu Eedenis müügimees :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu tegemised sõltuvad suuresti eesmärkidest. Hetkel on eesmärk olla elu parimas suvevormis ja võimalusel augustis teha korralikud suvised pildiseeriad enne võistlushooaja algust. Samuti ajan praegu kaalu alla, et 16 juuni-03 juuli USA-s suure palavusega harjuda ning vähem higistaks. Plaanis teha võimalikult suur ring oma naise ja lapsega. Viimane suurem lamadessurumise teema oli mul 2006 aasta suvel, kus lamadessurumises tegin paar korda isiklikuks rekordiks 197,5 kg. Siis harjutasin surumist rohkem ning kehakaal oli ka umbes 90 kg. Kergema kehakaaluga ma nii suurte raskuste alla igaks juhuks ei roni, sest jõutõstjatele jääksin oma kaalus alla ning ei ole mõtet traumadega riskida kui teisel spordialal on jõutud euroopa ja maailma esikolmikusse.

Tundub et leiame vastupidise näite kus kulturist tuleb jõutõstmisesse. Sellise tulemuse pealt annaks sügisel eestikatel palju ära teha, särki vaja harjutada kõvasti, muidu sealt abi ei saa. Usun et Renku aitaks sind meeledi. Täna kaaluklassis -93 ei teagi kel oleks nii suur särgita surumise tulemus, aga konkurentidel eeliseks kogemus särgiga.

Ja särgi leidmisega läheks sul raskeks, kuna sul mega suur käsi. Omalgi särk eritellimus, käe number suurem kui rinna laius.

Sul kaalu järgi oleks vaja nr 46 särki, aga kui käe ümbermõõt pingutatult üle 46cm siis läheb kitsaks.

Mõtle sellepeale, äge oleks sind võistlemas näha, kerge utoopia see on kuna eelnevalt teie alal tulemas elusündmus, aga äkki õnnestub :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub et leiame vastupidise näite kus kulturist tuleb jõutõstmisesse. Sellise tulemuse pealt annaks sügisel eestikatel palju ära teha, särki vaja harjutada kõvasti, muidu sealt abi ei saa. Usun et Renku aitaks sind meeledi. Täna kaaluklassis -93 ei teagi kel oleks nii suur särgita surumise tulemus, aga konkurentidel eeliseks kogemus särgiga.

Ja särgi leidmisega läheks sul raskeks, kuna sul mega suur käsi. Omalgi särk eritellimus, käe number suurem kui rinna laius.

Sul kaalu järgi oleks vaja nr 46 särki, aga kui käe ümbermõõt pingutatult üle 46cm siis läheb kitsaks.

Mõtle sellepeale, äge oleks sind võistlemas näha, kerge utoopia see on kuna eelnevalt teie alal tulemas elusündmus, aga äkki õnnestub :P

Enne Eestis toimuvaid maailma meistrivõistluseid ei hakka kindlasti suurte raskustega riskima. Mulle see särgiga surumine tundub kuidagi kahtlane. Las ma olen selline mees, kelle kohta saab igasuguseid spekulatsioone levitada :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.JUUNI 2011

Mina jälle. Käisime sõbraga hommikul Võrtsjärvel kalal ja ujumas ning nüüd on ihu mõnusalt punane ja kergelt valulik tunne. Perenaine panin Aloe Vera kreemi peale ning loodetavasti öösel väga karmiks ei lähe. Järve peal võtab päike eriti hästi. Kalasaak oli tagasihoidlik- alla 1 kg-sed haugipoisid, kes kõik tagasi vabadusse lasti. Samas ei kahetse, et sai sõbraga koos maailma asjadest räägitud ja korraks aeg maha võetud. Roppusid laule laulsime ka :lol: . Ei ole üldse kindel, kas tänase pevaga on 2011 suvi läbigi ja ilmad muutuvad jälle sajuseks suve lõpuni... 2008 aasta oli selline, kus juunis oli veel päris pandav soe ilm ja kõik ennustajad pasundasid, et tuleb soe suvi. Juba juuli alguseks sai selgeks, et midagi ilusat siin ei tule ja augusti lõpus kui ma olin järve peal soojalt riides nagu teletups, sajatasin neid ilmaennustajaid ning nüüd ei usu ühtegi sellist klouni, vaid elan üks päev korraga ja arvestan, et suvi võib läbigi olla. Trenni täna ei jõua, aga eile tegin korraliku trenni. Selles suhtes, et täna tegelesin kummipaadis hoolega sõudmisega ja trenn seegi. Sõber elas teises paadi otsas kaasa ja tal on käsi haige ning tervem mees tegi siis aerutööd.

Homme on mul arvatavasti 2 trenni.

Toitumisest: HERA80, HT-R, PROMIX, PUMP+ ja BETA-Alanine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suvi alles tuleb,siiamaani mõttetu läpatis :P

Ise loodan ka. Igal juhul järgmisest nädalast viibin Ühendriikides ja seal saan pikalt ilmselt oluliselt kuumemaid ilmasid tunda kui praegune kodumaine põud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia üles ühe põneva aadressi, kust leiate minu Tartu Planet-Sport bodypumpi presentatsiooni. Head vaatamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veits lähemalt ja selgem heli ehk... see mis Uulo videosse võttis:

Operaator Uulole suured tänud! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×