Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Eks neid tõlgendusvõimalusi on jah palju ja igaüks loeb sealt välja selle, mis endale paremini sobib. Suvel on üldse nii, et trenn kuidagi liigub aeroobsele üle, palavas saalis ei taha liigselt suurte raskustega punnida ja vererõhku kõrgeks ajada. Seetõttu selline rulluisk, jõuvastupidavust treenivad harjutused, rohkem kordusi, 30 min. jooksud on väga head, hoolitsevad ka südameveresoonkonna vastupidavuse eest. Kõik on erinevad muidugi aga minu arust on suvi just aeroobse tegevuse aeg.

Nii ta kipub olema, et kui kevadel ilmad ilusaks läksid, siis olid meeletud rahvahulgad kõik rulluisurajal ning möll käis. Tänaseks päevaks on radadel palju vähem rahvast ning suve lõpus tiirutavad ainult fanaatikud. Suvi väsitab korralikult. Minul varianti ei ole- pean treenima ja ennast igal sammul motiveerima. Täna ilmselt jälle kas jooksma või rullitama ja hunnik intensiivseid baasharjutusi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Läheks jooksma küll, aga selle palavusega saaksin ilmselt kuumarabanduse B)

aga läheb siis hommikul, kui pole veel nii kuum. isegi ei jaksand eile tänu sellele leitsakule tavapärasel ajal (õhtu u 18-19) jooksma minna vaid sai asi 12h edasi nihutatud, ehk siis täna hommikul kell 6-7...ja päris mõnus oli tegelt, tõmbas päeva ilusti käima. varane ärkamine on muidugi omaette teema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Läheks jooksma küll, aga selle palavusega saaksin ilmselt kuumarabanduse B)

Mina eelistan just kõige palavamaga minna: "Raske õppustel- kerge lahingus!" Ehk siis raske suvel palaval rulluisurajal, kergem sügisel laval kuumade lampide valguses :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina eelistan just kõige palavamaga minna: "Raske õppustel- kerge lahingus!" Ehk siis raske suvel palaval rulluisurajal, kergem sügisel laval kuumade lampide valguses B)

Trennis peabki alati kõige raskem olema! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre on tõesti üks IMEmees. Kui keegi arvab, et ta jama ajab toidulisandite poole pealt, siis nii palju kui mina teda dieedi ajal keset päeva kuskil näen, siis mees ainult valgubatoonidest/valgujookidest elabki. B)

Ja nii maailmaklassi vorm teha... hämmastav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära sa märgi, käisingi ümber Harku järve jooksmas, tugev tuul tegi matka täitsa mõnusaks ja noh... ilma tuuleta oleks ilmselt ära surnud B)

Hakkab tulema! Järgmine kord teed veel mõned kätekõverdused ka ning sügisel ajame karvad maha ja saadame lavale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin, et sa huvitud 1 kroonistest paberrahadest, ikka huvi? Mul üks selline koletis on, mul ka mõned väljamaa sendid, aga ei tea äkki sul need on olemas. Ma võin need tänu eest ära anda küll, see nädalavahetus või järgmine nädal näiteks kuskil linnas. Võid kuidagi teatada oma soovist mind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin, et sa huvitud 1 kroonistest paberrahadest, ikka huvi? Mul üks selline koletis on, mul ka mõned väljamaa sendid, aga ei tea äkki sul need on olemas. Ma võin need tänu eest ära anda küll, see nädalavahetus või järgmine nädal näiteks kuskil linnas. Võid kuidagi teatada oma soovist mind.

SUPER!

Kui näiteks pühapäeval Tartus oled, siis mina olen 16:00-20:00 Fitshop Eedenis! Kõik on teretulnud! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enda pikkusekategooria meestele ikka ära ei pane (187+) ja selleks oleks vaja nii 12% rasva ka maha võtta B)

Ehk saan vähemalt rannavormi :P

Küll ta vaikselt tuleb! Tähtis ei ole alati mitte võit vaid osavõtt! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre on tõesti üks IMEmees. Kui keegi arvab, et ta jama ajab toidulisandite poole pealt, siis nii palju kui mina teda dieedi ajal keset päeva kuskil näen, siis mees ainult valgubatoonidest/valgujookidest elabki. B)

Ja nii maailmaklassi vorm teha... hämmastav.

No oleme ausad- ka Kirbu toidulaua menüüs on alates juuli algusest toimumas erakordselt suured muudatused :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rannamood 2011[/b] :P:D

post-50-1307604570_thumb.jpg Selliseid naljavendi sai nähtud viimasel klassikalise kulturismi MM-il B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkab tulema! Järgmine kord teed veel mõned kätekõverdused ka ning sügisel ajame karvad maha ja saadame lavale B)

Peab tunnistama, et Imre Vähi on mulle viimasel ajal andnud mitu korda inspiratsiooni oma tegevustes. Viimati viskasin ka ikkagi magusad kohupiimad nurka ja läksin üle WHEY+PROMIX pulbritele hommikul ja õhtul valgunormi kätte saamiseks. Ülejäänu on nüüd võimalik täita tervislikumalt juurikate ja täisteratoodetega.

Teine inspiratsiooniallikas oli Imre kätekõverdused sõjaväetestides. Kevadest peale lisasin enda päevakavva kiire hommikuvõimlemise lõuatõmmete näol kuni 50 tõmbeni. Imre inspireeris mind sinna lisama ka kätekõverdused. Teen neid jalad 1m kõrgusel köögilaual, seni kuni 100 täis tuleb.

Kusjuures hommikul poolkinniste silmadega oli alguses ikka tunduvalt raskem minna ja teha lõugasid või kätekõverdusi. Kui tavalisi surumisi rööbaspuudel suudan teha 30 kanti jõusaalis, siis hommikul ärgates on ka 20 kõrgete jalgadega surumist rasked.

Aga "hommikuvõimlemine" on suurepärane, pärast seda oled ärkvel, külm dušš ja energiat kogu päevaks. Õhtul muidugi muud trennid otsa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, kui sind peaks ümbritsema palju ilusaid naisi, võib sama juhtuda. Eks tal on teine orientatsioon lihtsalt.

Pigem nagu vale lõikega või siis välja venitatud püksid B)

Muudetud kasutaja Mart Muru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem nagu vale lõikega või siis välja venitatud püksid B)

Just, omal ajal nimetati neid Marati aluspükse ka "ole lahke". Varjata pole midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, kui sind peaks ümbritsema palju ilusaid naisi, võib sama juhtuda. Eks tal on teine orientatsioon lihtsalt.

Ega tal seal püksis midagi juhtunud ei ole, lihtsalt väikesed püksid on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haha :PB)

Kuidas siis nii saab...

Seal oli igasugust põnevat rahvast. Kusjuures mehed tulid MM-ile, aga ei tea, et peavad olema mustad võistluspüksid ja teine mees ei tea, et külje peal ei tohi sellist peenikest nööri olla. Jamamist oli väga palju. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega tal seal püksis midagi juhtunud ei ole, lihtsalt väikesed püksid on.

B)Püksikutespetsialistid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Imre,

Üks küsimus oleks - nimelt kuidas on muutunud raskused sinu treeningutel, kui kaal on 81,2 kg? Kunagi, kui õigesti mäletan, said rinnalt väga suured numbrid ülesse?

Jõudu sulle tegemistes. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×