Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Sellised katsed peaks vähemalt 3000m osas kõigile kulturistidele kohustuslikud olema, et ei peaks enam nägema videosid lõõtsutavast IFBB Pro-st, kes ühe poeskäiguga ennast täiesti rihmaks tõmbab, peab ju 100 meetrit kõndima. Mäletan ühte videot jaapani kulturistist, kes ka juba loojakarjas on ei saanud isegi paigalseistes ilma lõõtsutamata olla. Isegi kui massi peale kasvatada on võimalik täiesti normaalne aeroobne töövõime säilitada kui vähegi tegeleda asjaga.

100 kätekõverdust 2 min ja kõhulihased, nii kvantiteet kui kvaliteet on minu jaoks püüdmatud igatahes. Hea teada, et kaitseväes sellised mehed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellised katsed peaks vähemalt 3000m osas kõigile kulturistidele kohustuslikud olema, et ei peaks enam nägema videosid lõõtsutavast IFBB Pro-st, kes ühe poeskäiguga ennast täiesti rihmaks tõmbab, peab ju 100 meetrit kõndima. Mäletan ühte videot jaapani kulturistist, kes ka juba loojakarjas on ei saanud isegi paigalseistes ilma lõõtsutamata olla. Isegi kui massi peale kasvatada on võimalik täiesti normaalne aeroobne töövõime säilitada kui vähegi tegeleda asjaga.

100 kätekõverdust 2 min ja kõhulihased, nii kvantiteet kui kvaliteet on minu jaoks püüdmatud igatahes. Hea teada, et kaitseväes sellised mehed.

Jah, väga paljud on sellega alt läinud, et usuvad siiralt et kulturistid ei jõua midagi teha- väsivad kohe ära. Siis rõõmuga valgustan neid selles suhtes ja kui vaja, siis käin maratonidel ka paugutamas! Selles suhtes on ilmselt kõige ekstreemsem näide Viljandi koll Janar Gröön kes 100 kiloselt maratonidel kergejõustiklasi on loputanud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik korrad, mis KV testi on tehtud, siis jooks on alati hukatus olnud:) Ja noorteaja lõpust saati teiselt kahelt "alalt" pole vist kunagi alla 100 p saanud. Viimati kui sai tehtud täienduskursusel 2 a. tagasi, siis tegin 82 kätekõverdust täpselt ühe minutiga.

Palju tänapäeval see preemia 300 punkti eest kaadrile ka on:)? Mõnus motivatsiooniboonus igatahes.

Preemia oleks muidugi tore asi, aga igasugune motiveerimine on lõpetatud juba mitu aastat tagasi. Varem oli see mingi 1000 või rohkemgi krooni. Pärast preemiate kaotamist tulemused ilmselt kukkusid kolinaga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. juuni 2011- Lastekaitsepäev.

Täna hommikul siis kehakaal 84,2 kg enne bodypumpi. Toitumine on olnud väga tagasihoidlik ning põhiliselt erinevad sheigid. Praeguse seisuga loodan juba juulis olla alla 82 kg ja seda kaalu hoidma hakata. Eestis toimuvad maailma meistrivõistlused on mulle väga olulised! Loodan südamest, et suur Eesti koondis dieedi algusega hiljaks ei jää ning maailma parimad vormid tulevad õigeks ajaks!

Edu kõigile!

post-50-1306928078_thumb.jpg 2010 Põhjamaade meistrivõistluste eelõhtul Helsingis hotellis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, väga paljud on sellega alt läinud, et usuvad siiralt et kulturistid ei jõua midagi teha- väsivad kohe ära. Siis rõõmuga valgustan neid selles suhtes ja kui vaja, siis käin maratonidel ka paugutamas!

Olen kindel, et sa oled üks vähestest, kes niimoodi paugutab siin Eestis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kindel, et sa oled üks vähestest, kes niimoodi paugutab siin Eestis :D

Raske öelda. Isiklikult ei tunne ühtegi Eesti kulturisti, kellel kumm imekiiresti tühjaks läheks. Samas ega meil selliseid väga suuri vägilasi ei ole ka. Tavaliste kodanike jaoks on muidugi enamus jõusaalis treenijaid kohe kulturistid ja see külvab segadust asjatundmatute seas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Preemia oleks muidugi tore asi, aga igasugune motiveerimine on lõpetatud juba mitu aastat tagasi. Varem oli see mingi 1000 või rohkemgi krooni. Pärast preemiate kaotamist tulemused ilmselt kukkusid kolinaga :D

No ma tegin 1997-2002 prktiliselt kõik testid 300le punktile, aga mingit preemiat ei ole kunagi saanud :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma tegin 1997-2002 prktiliselt kõik testid 300le punktile, aga mingit preemiat ei ole kunagi saanud :D .

Preemiad olid natuke hiljem umbes 1-2 aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina suutsin 282 punkti nato testis :D 100,100 ja jooksmine 82-aega ei mäleta ,vist oli vaja joosta 11.54 et saada 100punkti

Jah, jõusaalipoistel ei ole kaks esimest ala tavaliselt mingi probleem maksimaalsetele punktidele teha. Jooks on keerulisem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamusele on kohe kindlasti ülejõu käiv.ainult vähesed KORRALIKULT treenivad tüübid suudavad teha max punktidele.

Siin on mitmeid erinevaid momente. 90-datel oli noorte meeste üldfüüsiline ettevalmistus kordades parem kui tänase päeva arvutinoortel. Tänapäeval puudub paljudel noortel ka tahtejõud ja motivatsioon.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.juuni 2011

Täna hommikul oli kehakaal 82,8 kg. See ületab kõik lootused ja ootused. Mõistagi sellise kehakaalu juures on ka päris korralik rannavorm vesise naha alt välja tulnud ning arvestades, et ilmad lähevad järjest palavamaks, on tõenäoliselt paar kilo veel alla kukkumas. Samas eile oli sellise kaaluga bodypumpi päris mugav anda ning enesetunne on suurepärane! Jõusaalis püüan ka võimalusel käia ning väga olulisel kohal on toitumine.

Täna hommikul siis lahja kodujuust kalkunifileesingiga, lisaks värske tomat ning sheigid HERA80 ning WHEY+. Kerged kapslid ka turgutuseks: JOINT+, PUMP+ ja BCAA

Jalad teisipäevasest jooksmisest säärtest ikka kergelt valusad. Õhtul perega Võrtsjärvele kalale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan vahelduseks ka ühe pildi sellest ajast kui olin 19 aastane mehemürakas. Kurb, et sellest ajast nii vähe pildimaterjali alles on.

post-50-1307080394_thumb.jpg Juuni 1997. Vanas EPMÜ jõusaalis. Kehakaal umbes 85 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisan vahelduseks ka ühe pildi sellest ajast kui olin 19 aastane mehemürakas. Kurb, et sellest ajast nii vähe pildimaterjali alles on.

Selle pildi peab panema igale poole viiteks, kus keegi küsib: olen juba 2 kuud trennis käinud, kas pean tõesti 3. kuu ka käima et saaks kõhulihased nagu Imre Vähil? Või, mitu päeva pean kreatiini sööma, et kasvaks triitseps nagu Imre Vähil?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisan vahelduseks ka ühe pildi sellest ajast kui olin 19 aastane mehemürakas. Kurb, et sellest ajast nii vähe pildimaterjali alles on.

Lugedes seda pealkirja ootasin ma hoopis teistsugust pilti. Näiteks pilti, kus Imre sööb teleka ees krõpsu B) Aga tõesti - juba nii noorelt selline. Good work!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle pildi peab panema igale poole viiteks, kus keegi küsib: olen juba 2 kuud trennis käinud, kas pean tõesti 3. kuu ka käima et saaks kõhulihased nagu Imre Vähil? Või, mitu päeva pean kreatiini sööma, et kasvaks triitseps nagu Imre Vähil?

Jah, jõusaalis alustasin treeninguid 1992 aasta sügisel. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis sai süüa ka rohkem :D

Mõnes mõttes õigus. Pakk makarone läks igas poosis korraga, lisaks 1 liiter piima ja pool kilo viinereid... Nälg oli majas B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõnes mõttes õigus. Pakk makarone läks igas poosis korraga, lisaks 1 liiter piima ja pool kilo viinereid... Nälg oli majas B)

DAMN!

see teeb siis ligi 3500kcal ühe toidukorraga...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
DAMN!

see teeb siis ligi 3500kcal ühe toidukorraga...?

Aga mees kasvas nagu karupoeg! 1 kg pakk jogurtit oli alati ooteks! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa sellel pildil treenid? biitsa?

Jah, oli selline kummaline harjutus väikese nurga all, aga ajas käe hirmus punni. Nüüd ei ole juba vähemalt 10 aastat seda harjutust proovinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×