Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Et FitShopis on "Metal Pump" hetkel müüa? Mis hinnaklassis muidu? (1 doos vist?)

Muidu kiidan ise ka BodyPumpi. Olen juba üle kuu järjest käinud ja peaksin ütlema, et vormi tuleb paremini kui jõusaalis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et FitShopis on "Metal Pump" hetkel müüa? Mis hinnaklassis muidu? (1 doos vist?)

Muidu kiidan ise ka BodyPumpi. Olen juba üle kuu järjest käinud ja peaksin ütlema, et vormi tuleb paremini kui jõusaalis!

Metal Pump on hetkel 1,50, aga kliendikaardiga kindlasti soodsam! Soovitan kõigil proovida!!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga kahtlane... :D Maru tagasihoidlik sai nüüd:D

Sa oledki tagasihoidlik mees! Selle pildi tegin ainult viltpliiatsitega kuna värvipliiatseid ei olnud käepärast. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need kõrvad saavad kunagi üle maailma kuulsaks :D:D

Kodanikud lähevad ilukirurgide juurde ja paluvad endale samasuguseid kõrvasid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuradi kihvt värk ikka. Ajad mulle ka joonistamise isu peale :D

Ei ole probleemi! Kättevõtmise asi! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

31.mai 2011

Täna siis oli kauaoodatud Kaitseväe üldfüüsiline test ning ilm oli megailus kerge tuulekesega- ideaalsed tingimused! Kes veel ei tea, siis olen juba üle 10 aasta Kaitseväe vanemallohvitser ning üldfüüsilisi teste tehakse 2 x aastas.

Tänased tulemused:

KÄTEKÕVERDUSED: 100 kordust (2 minuti jooksul)

KÕHULIHASED: 95 kordust (istesse tõusud, käed sõrmseongus kuklal 2 minuti jooksul)

JOOKSMINE: 13 minutit ja 46 sekundit! (Vanuseklassis 30-35 aastat on see 100 punkti vääriline tulemus)

KOKKU: Võimsalt 300 punkti!

Hetkel taastun ja libistan RECO2 sheiki. Õhtul veel BCAA, PRODE90, JOINT+ ja WHEY3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
31.mai 2011

Täna siis oli kauaoodatud Kaitseväe üldfüüsiline test ning ilm oli megailus kerge tuulekesega- ideaalsed tingimused! Kes veel ei tea, siis olen juba üle 10 aasta Kaitseväe vanemallohvitser ning üldfüüsilisi teste tehakse 2 x aastas.

Tänased tulemused:

KÄTEKÕVERDUSED: 100 kordust (2 minuti jooksul)

KÕHULIHASED: 95 kordust (istesse tõusud, käed sõrmseongus kuklal 2 minuti jooksul)

JOOKSMINE: 13 minutit ja 46 sekundit! (Vanuseklassis 30-35 aastat on see 100 punkti vääriline tulemus)

KOKKU: Võimsalt 300 punkti!

Hetkel taastun ja libistan RECO2 sheiki. Õhtul veel BCAA, PRODE90, JOINT+ ja WHEY3

See 300 punkti on siis maksimumtulemus? Oled sa kunagi üldse vähem teinud? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
31.mai 2011

Täna siis oli kauaoodatud Kaitseväe üldfüüsiline test ning ilm oli megailus kerge tuulekesega- ideaalsed tingimused! Kes veel ei tea, siis olen juba üle 10 aasta Kaitseväe vanemallohvitser ning üldfüüsilisi teste tehakse 2 x aastas.

Tänased tulemused:

KÄTEKÕVERDUSED: 100 kordust (2 minuti jooksul)

KÕHULIHASED: 95 kordust (istesse tõusud, käed sõrmseongus kuklal 2 minuti jooksul)

JOOKSMINE: 13 minutit ja 46 sekundit! (Vanuseklassis 30-35 aastat on see 100 punkti vääriline tulemus)

KOKKU: Võimsalt 300 punkti!

Hetkel taastun ja libistan RECO2 sheiki. Õhtul veel BCAA, PRODE90, JOINT+ ja WHEY3

no ütleme nii, et sa ikka pehmelt öeldes lammutasid sea testi. täiega.

100 kätekõverdust 2 minutiga? ma oleksin väga rahul, kui suudkasin üldse 100 järjest ära teha.

95 kõhulihast 2 minutiga? minutis suudan pisut üle 60 teha, kuid kahe minutiga 95 - ei, lõpus tempo raugeb liialt.

...kuid... nagu ma kunagi kirbu blogis uhkustamas ja ülbamas käisin, 3200 meetrit suudan kindlasti alla 13 minuti joosta. kaitseväe lehelt leidsin tabeli, kus oli kirjas, et 100 p saamiseks tuleb 3200 joosta alla 11:49 - hea tahtmise korral alistan sellegi piiri vast. ei tea nii täpselt, kuna pole proovinud seda distantsi. seega saan jälle voodisse pugeda enesega rahulolev naeratus näol, et suudan kellesti kiiremini joosta.

aga keegi ei ütle muidugi, et sa selle aja märkimisväärse pingutusega jooksid - siinkohal mina enam edasi ei mõtle, sest tahan enesega rahulolu säilitada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See 300 punkti on siis maksimumtulemus? Oled sa kunagi üldse vähem teinud? :D

Oleme ausad- kuni 30 aastaste klassis joosta ilma erilise ettevalmistuseta 29 aastaselt alla 12 minutit on ikka keeruline küll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sul nende aastate jooksul muidu parim 3200m tulemus on?

Huvi pärast küsiks ka, et mis kohustusi sa kaitseväe ees kannad seoses sellega, et ohvitser oled?

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik korrad, mis KV testi on tehtud, siis jooks on alati hukatus olnud:) Ja noorteaja lõpust saati teiselt kahelt "alalt" pole vist kunagi alla 100 p saanud. Viimati kui sai tehtud täienduskursusel 2 a. tagasi, siis tegin 82 kätekõverdust täpselt ühe minutiga.

Palju tänapäeval see preemia 300 punkti eest kaadrile ka on:)? Mõnus motivatsiooniboonus igatahes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõuatõmbed peaks ka kohustustlikud olema seal! :D näiteks 25 lõuga annab max punktid.

Ei ole probleemi! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sul nende aastate jooksul muidu parim 3200m tulemus on?

Huvi pärast küsiks ka, et mis kohustusi sa kaitseväe ees kannad seoses sellega, et ohvitser oled?

Parimad tulemused jäävad ikka sinna 1997-1998 aasta peale kui olin Kuperjanovi pataljonis ajateenija ning kohati oli jooksmine ainuke liikumisviis. Siis olid ka ajad alla 12 minuti saabastega joostes... Kaitseväe kohustused on kindlalt paika pandud määrustikega. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×