Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

22.mai 2011

Reedel ja laupäeval sai käidud jälle looduses küll üksinda, küll perega ja panen vahelduseks üles mõned pildid:

post-50-1306047334_thumb.jpg 20.mai varahommikul.Kohtumine metseakuldiga enne Võrtsjärveni jõudmist. Mingi hetk oli elukas minu autole päris lähedal ja kartsin, et ründab minu uhket autot. Need on suhteliselt nõrgamõistuslikud elukad ning on olnud juhuseid, kus kuldid mõlgivad masinaid. Õnneks see poiss keeras otsa ümber ja jooksis metsa. Sain veel ühe pildi kiirelt teha, aga liiga hämar oli kl 03:45 hommikul...

post-50-1306047361_thumb.jpg 21.mai 2011. Pisitütrega võililledes! ;)

post-50-1306047376_thumb.jpg Ahja kurg treenib jalga

post-50-1306047388_thumb.jpg Pisitütar laeb

post-50-1306047399_thumb.jpg Lilled perenaisele! :D

post-50-1306047684_thumb.jpg Ilmselt keelatud aineid kasutanud Ahja hiir. Tema ei jõua enam kunagi koju tagasi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.MAI 2011

Tere kõigile headele inimestele!

Jube vaikseks on siin foorumis jäänud. Päris paljud noored on spordisaalidest ära kadunud ning algamas on eksamid, samuti algas juba grillihooaeg ja palju muud põnevat. Ka meie Planet Sport noorte grupist oleks justkui tornaado üle käinud- ainult 8 asjaarmastajat on jäänud treenima. Kirjutan siis vahelduseks oma tegemistest lisaks pildimaterjalile, mis ma aeg-ajalt üles panen.

TRENN:

Põhiliselt bodypump. Olen saanud ka päris mitmeid asendustunde ning koormus on päris hea. Jõusaalis käin nagu päikesevarjutus väga harva, aga eks iga asi on millekski hea. Selge on see, et pean varsti rohkem pingutama hakkama kui tahan sügisel võimsalt esineda.

DIEET:

Vahelduva eduga ikka jälgin, mida ja kui palju söön. Täna sõin hommikul mingisuguseid helbeid jogurtiga, lisaks suitsutatud kanafileed. Toidulisanditest HERA80, PRODE90, WHEY+ ja kapslitest PUMP+, JOINT+ ja BCAA. Õhtul eraldi veel PROMIX. Kehakaal oli vahepeal isegi umbes 84 kg ja püüan seda numbrit ka enne suve algust hoida.

EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED:

Nüüd isegi kergelt kahetsen, et ei osalenud sellel aastal. Minu kategoorias oli ainult 10 meest ning usun, et oleks oma kogemustega ikka finaali pääsenud. Nüüd ootan huviga võistluste tagasisidet ja saab näha, kas oleks olnud võimalus kedagi finaalis võita.

KALAPÜÜK:

Iga asi on millekski hea ning kuna ma seekord EM-il ei osalenud, siis olen saanud rohkem aega tegeleda oma teise lemmiku- kalapüügiga. Erinevalt tippspordist, mida peetakse kohati vägagi tervist kahjustavaks tegevuseks, on kalapüük väidetavalt maailma kõige tervislikum hobi! Nii et äärmused ruulivad! Homme õhtul tahaks minna perega kalale Võrtsjärve latikatele kohta kätte näitama, aga eks paistab. üleöö on sääsed välja ilmunud ja see rikub meeleolu teinekord.

Ok, ma nüüd teen natuke tööd ka!

Pidage vastu!

vend Vähk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädala alguseks panen üles ühe oma vanema töö :)

post-50-1306134348_thumb.jpg Eugène Delacroix - La liberté guidant le peuple.Maakeeli: Vabadus viib rahva barrikaadidele!

post-50-1306134357_thumb.jpg Majandussurutis viib rahva Toompeale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on mulle varasemast juba väga meeldinud. Väga mõnusat stiili viljeled. Minu kunsti produktsioon on pausil hetkel, aga kunagi mõtlesin suurelt välja lasta (odavalt ja korralikult), toona paraku polnud mõlemat nõuet rahuldavat varianti.

Sestap ehk on sul peale hakata võrdlemisi odava ja pealtnäha kvaliteetse võimalusega trükkida välja oma töid: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.ph...&highlight=

Mina sellega seotud kuidagi pole, lihtsalt jäi silma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks meenutus 1987 aastast. Selles suhtes, et limonaad on tulevaste kulturistide jook!

post-50-1306150971_thumb.jpg VEND VÄHK 1987 :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on mulle varasemast juba väga meeldinud. Väga mõnusat stiili viljeled. Minu kunsti produktsioon on pausil hetkel, aga kunagi mõtlesin suurelt välja lasta (odavalt ja korralikult), toona paraku polnud mõlemat nõuet rahuldavat varianti.

Sestap ehk on sul peale hakata võrdlemisi odava ja pealtnäha kvaliteetse võimalusega trükkida välja oma töid: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.ph...&highlight=

Mina sellega seotud kuidagi pole, lihtsalt jäi silma.

Tänud Siimule!

Eks ma uurin asja ning kui minust sportlast ei saa, siis hakkan kunstnikuks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Probleem 2011- millist grimmi peaks kasutama Eesti koondis klassikalise kulturismi MM-il 2011???

post-50-1306264818_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks on selge, valgeks ei tohi jääda. Olgu või süsimust, aga kui laval keha paistab välja nagu äsja munetud valge kana muna, siis ei ole midagi teha ja tulevad kohad teisespoolsusest....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi on võimalus, kuidas vähendada oluliselt ämbrisse astumise võimalust....kõikidele koondislastele kinkida 100 eurosed solaariumikeskuse kinkekaardid ;)

Viimase aja ilmadega piisab kui käia paar korda väljas ja tunnike poseerimispükstes chillida. :D

Aga jah - kui ma võistlema läheks siis kindlasti teeksin ennast juba ette enamvähem pruuniks päikese ja solliga. Et kokkuvõttes piisaks õhukesest kihist ja isegi halvimal juhul päris valge ei jääks. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks on selge, valgeks ei tohi jääda. Olgu või süsimust, aga kui laval keha paistab välja nagu äsja munetud valge kana muna, siis ei ole midagi teha ja tulevad kohad teisespoolsusest....

Päris süsimust ka alati ei toimi. 2006 aastal oli Bratislavas valgus niivõrd kehv, et kõige tumedamad võistlejad kadusid laval lihtsalt ära ning heleda grimmiga mehed said edasi. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris süsimust ka alati ei toimi. 2006 aastal oli Bratislavas valgus niivõrd kehv, et kõige tumedamad võistlejad kadusid laval lihtsalt ära ning heleda grimmiga mehed said edasi. :lol:

Ja mida sellest järeldada? Teeme kehva valgusega võistluse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi on võimalus, kuidas vähendada oluliselt ämbrisse astumise võimalust....kõikidele koondislastele kinkida 100 eurosed solaariumikeskuse kinkekaardid :D

Solaarium on selles suhtes ränk, et kõigile ei sobi. Mina enam solaariumites ei käi, sest viimaste aastatega on tekkinud väga palju sünnimärke igale poole ja see ei ole kindlasti hea. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimase aja ilmadega piisab kui käia paar korda väljas ja tunnike poseerimispükstes chillida. ;)

Aga jah - kui ma võistlema läheks siis kindlasti teeksin ennast juba ette enamvähem pruuniks päikese ja solliga. Et kokkuvõttes piisaks õhukesest kihist ja isegi halvimal juhul päris valge ei jääks. :D

Sellise ülitumeda grimmiga võrreldes tundub isegi tugevama tavalise päevitusega inimene ikkagi lumivalgekesena. Solaariumiga mingi õhukese krundi teeb, aga mitte midagi märkimisväärset :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Solaarium on selles suhtes ränk, et kõigile ei sobi. Mina enam solaariumites ei käi, sest viimaste aastatega on tekkinud väga palju sünnimärke igale poole ja see ei ole kindlasti hea. :lol:

on see kindlasti solaariumitest kinni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
on see kindlasti solaariumitest kinni?

Tundub, et on. Igal juhul parem karta kui kahetseda. Parem hoian eemal :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mida sellest järeldada? Teeme kehva valgusega võistluse :D

Õigus! Võistleme öösel pimedas metsas! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loogiliselt võttes saavad nad end vaid õlitünni kasta, aga sellega asi piirdubki :lol:

Näiteks DREAM TAN tegi nii valged kui mustad mehed kõik ühesugusteks, sest see oli paks õli baasil tehtud värv, mis varjas täielikult inimese loomuliku kehavärvi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×