Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Tänud IMRE! Mulle meeldib. Asja tuum on olemas ja see peamine. TNX! :D

Juu velkam!

Selle pildi vaatamiseks peaks kindlasti panema taustaks AC/DC legendaarseks saanud loo "Thunderstruck" B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldivad need lillelised püksid!!!

Need on viisakad püksid ja annavad pildile rohkem värvi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, väga lahedad ja omanäolised pildid ikka, täitsa muhedad karikatuurid.. Äkki peaksid kaaluma ka laiema publikuga jagamist, loe siit:

http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2011/013...eye-d372ugh.jpg

No ma ei tea kas minu teosed sellisesse uhkesse ajakirja sobiksid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jee, ac/dc!

aga miks just ac/dc panid bonsuna pildile?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jee, ac/dc!

aga miks just ac/dc panid bonsuna pildile?

Bonsuna + AC/DC on eesti ja välismaa kulturismihuvilisi rõõmustanud juba aegade algusest peale! 90-dad kusagil ida-Virumaa kultuurikeskuses. Lembitu Kuuse kutsub lavale uue võistleja: "Ja nüüd saabub lavale Eesti üks suuremaid atleete Marek Kalmus!" Muusika pannakse käima...AC/DC "Thunderstruck"! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaata mõnda bonsuna vabakava B)

Mis siin salata, mees on esinenud ka aruharva mõne teise loo järgi, aga AC/DC jääb klassikaks! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, oleks meil ka selline enesenäitamise vajadus aga kahjuks nt. 3.8 milj., mis kulus "rannapromenaadi" avamisele Kultuuripealinn "my ass" 2011 rändas lihtsalt kellegi tasku. Jalutasin seda kruusateed mööda nädalavahetusel, täielik bullshit, kusagilt mereäärde ei pääse, silmalevaatamiseks on ainult tööstushooned. Huvitav ikkagi palju selle projektiga tasku pistetakse ja kõrvale lohistatakse.

Loodan, et need suured rannapromenaadi tarbeks eraldatud kadunud summad hoitakse alles sügisel toimuvateks klassikalise kulturismi maailmameistrivõistlusteks Tallinnas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.mai 2011.

Aeg muudkui lendab ning iga päev toob uusi üllatusi. Info minu suurtest kunstiprojektidest on jõudnud tuhandete Eestimaalasteni ning eile tuli päris ootamatu pakkumine teha ühele seltskonnale pilt ühest sünnipäevalapsest. Kell oli palju ning neil ei olnud ühtegi ideed, mida kinkida. Pealegi olid poed kinni ja raha ka ei ole viisakas kinkida. Siis ühele pidulisele sähvatas, et võiks lasta vend Vähil teha sõbrast pilt koos pühendusega. Oleme ausad- selline välkprogramm on huvitav, aga ootamatu. Õnneks oli seltskonnas palju rännumehi ning vastukaubaks toredale pildile sain oma mündikogusse väga põnevaid münte Aafrika riikidest, samuti Araabia ning Aasia münte. Pilti kahjuks ei jõudnud endale salvestada. Vähemalt tagasiside oli väga meeldiv ning sünnipäevalaps oli pisarateni liigutatud.

TRENN:

Nüüd on iga päev bodypump olnud. Uue BP kava tutvustus toimub juba järgmisel nädalal ja loodetavasti tuleb midagi põnevat selleks suveks. Jõusaalis käin harva ning selles suhtes püüan ennast parandada.

TOIDULISANDID JA TAVATOIT:

Nagu olen juba välja öelnud, olen teist nädalat rangemal dieedirežiimil. Valgu osakaal tavatoidus on kordades suurem ning rasvad miinimumil. Samuti soolasid vähendanud. Ei saa öelda, et vorm oleks paremaks läinud, aga samas ei ole ka pehmemaks muutunud. Tricepsil tiibutab ja reie nelipea on ka silmaga täiesti ilusti eristatav. Just sõin ära ühe tuunikala rasvata konservi ning paar kohupiimakreemi. Joogiks viinamarja mahl.

Toidulisanditest täna: BCAA, JOINT+, PUMP+, WHEY3, PROMIX ja HERA80.

Ok, pidage vastu ja ärge olge kurvad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A Imre sa ei ole mõelnud randa minna lilleliste trussaaridega nagu Kalmusele jalga joonistasid?B) Tähelepanu oleks garanteeritud edevale mehele! :D Räägid siin triibutamisest, ei tea kas dieediga ei karda vinti ülekeerata, kui alles novembris MM või on varem midagi sul plaanis..?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
A Imre sa ei ole mõelnud randa minna lilleliste trussaaridega nagu Kalmusele jalga joonistasid?:D Tähelepanu oleks garanteeritud edevale mehele! :D Räägid siin triibutamisest, ei tea kas dieediga ei karda vinti ülekeerata, kui alles novembris MM või on varem midagi sul plaanis..?

Ei karda midagi! Eesti meistrivõistlused on JUBA oktoobri alguses ning vahele jääb pikk suvi. Eelmise aasta kevadel alustasin dieediga juba jaanuari alguses ja viimane võistlus oli alles mai lõpus. Usun, et on õige aeg küll B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, lõpuks saab endast pildi ka Siim Kelner(Siim K). Mees avaldas soovi juba ammu. Järgmisena on pildi järjekorras Arnoldi pisitütar ning Väino Katala

Kommentaaridega ei maksa kunagi tagasi hoida! :D

post-50-1305634037_thumb.jpg post-50-1305634044_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millal siis Ailet joonistama hakkame? B)

Hmm.. Ma tahaks neid sinu suuremaid töid enne näha ja siis vaatab "õunte pealt" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm.. Ma tahaks neid sinu suuremaid töid enne näha ja siis vaatab "õunte pealt" B)

Suhteliselt lootusetu reaktsioon. Aile võiks vastata, et "Muidugi ma tahan endast pilti ja mida rämedam, seda ägedam!" Vot see oleks kunstnikule motivatsiooniks! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, lõpuks saab endast pildi ka Siim Kelner(Siim K). Mees avaldas soovi juba ammu. Järgmisena on pildi järjekorras Arnoldi pisitütar ning Väino Katala

Kommentaaridega ei maksa kunagi tagasi hoida! B)

post-50-1305634037_thumb.jpg post-50-1305634044_thumb.jpg

Mulle meeldib!

Kollid on ägedad. Kihvti käekirjaga tehtud. Paneb mõtlema, kes need olla võiks...

Ilusad erksad värvid, suvine. Rohelisega on ilusad üleminekud, varjud tehtud. Kas tõesti ainult vildikaga? Respect.

Siim meenutab mulle mingit multifilmitegelast.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldib!

Kollid on ägedad. Kihvti käekirjaga tehtud. Paneb mõtlema, kes need olla võiks...

Ilusad erksad värvid, suvine. Rohelisega on ilusad üleminekud, varjud tehtud. Kas tõesti ainult vildikaga? Respect.

Siim meenutab mulle mingit multifilmitegelast.

:D

Tänud!

Ei ole ainult vildikaga! Kasutan ka pehmeid värvipliiatseid ja vajadusel teen mõned kohad vildikatega üle. Mul on vildikad 100 erinevat värvitooni ja siis on neid lihtne kasutada. Ise tunnen ka, kuidas pildid hakkavad järjest rohkem hoogu juurde saama. Varsti tahaks suuremaid projekte ette võtta, aga selleks on aega vaja. Vähemalt hoog on sisse saadud B) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MMil avad oma näituse? B)

Kusjuures kuldaväärt idee! Selleks ajaks võiks ju tõesti kasvõi Eesti Kulturismi ja Fitnessi peakorterisse näituse üles panna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×