Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Imre, Sinu lemmik sooviks ka joonistust.

post-17-1305325486_thumb.jpg

Hahahaa! Minu lemmikul on silmad veel suuremaks läinud. Kindlasti võtan tema ka oma projekti järgmisel nädalal B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes seal all nurgas sul on? Ivo wö

Ei ole Ivo! See on lihtsalt koha täiteks üks hullunud vanamees. Muidu oleks liiga igav B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatame uuel nädalal, mida teha annab. Sellest peab tulema korralik motivatsioonipilt noortele kulturistidele B)

pluss üks

ehk minagi tahaks näha vähi nägemust bonsunast. väga ootan, loodan et võtad asja ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pluss üks

ehk minagi tahaks näha vähi nägemust bonsunast. väga ootan, loodan et võtad asja ette!

Põhimõtteliselt annaks ju kohe tuld, aga siin peab olema võrdlemisi tagasihoidlik ja kõik ilusti läbi mõtlema, et kõrvalvaatajad ei hakkaks piltidest otsima mingisuguseid varjatud poliitilisi sõnumeid ja tont teab mida veel B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kartke Imre fantaasialennust kõige hullemat ja saate hoopis meeldiva üllatuse osaliseks B)

Muudetud kasutaja Angel K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kartke Imre fantaasialennust kõige hullemat ja saate hoopis meeldiva üllatuse osaliseks :)

Pauk käib siis kui seda kõige vähem oodatakse B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes seal all nurgas sul on? Ivo wö

See on äkki see täis eit kes Eesti Karikal kisas IMREEEEE ja/või OTT VÕTA ALASTI !!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on äkki see täis eit kes Eesti Karikal kisas IMREEEEE ja/või OTT VÕTA ALASTI !!!!!!

Ei, see ei ole kindlasti see jooobes naisfänn. Selle naisterahva kohta võiks ju täpsustada, kellega tegemist ja milleks selline kisa, aga las jääb väike saladusekate sellele teemale ning rahval ruumi spekulatsioonideks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Imre ei pane pahaks, siis ma püüdsin teda joonistada, kuna ta ütles, et ennast on raske teha.

Päris põnev :D

Ohoh :)

Väga viis sarzhipoiss B) Tuult tiibadesse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.MAI 2011

Niisiis, eurovisioonitsirkus jälle läbi ning eluga saab rahulikult edasi minna. Paljude jaoks oli kindlasti suur šokk, kui selgus, et meie laul ei olegi maailma parim. Sama on ka kulturismis. Olen küll ja küll näinud rahvast, kes olid oma kodupiirkonna parimad ja suuremad ning uskusid, et suurvõistlustel ei ole nendele vastast. Isegi lava taga konkurente nähes ei tekkinud kahtlust, et äkki on teise paremad ja siis kui ei pääsetud isegi finaali, siis oli kõvasti sõimamist ja laamendamist. Suured mehed on päris mitmel korral korralikult lava taga laamendanud ja teinud teisigi põnevaid trikke...eriti mägirahvad.

Mis puudutab võidulaulu, siis ei oska seda hinnata. Laulust ja muusikast on see palagan juba ammu liikunud teistele tasapindadele. Azerbajan on ka muidugi eriline euroopa! Olime Bakuus 2007 aastal Eesti koondisega ning kesklinnast kaugemale liikudes avastasime ennast kohati vägagi kaugel euroopast ja tsivilisatsioonist. Ausalt ei kujuta ette, kuidas azerid selle ürituse organiseerimisega hakkama saavad- ilmselt peavad ehitama uue kultuurikeskuse, sest vanas esinduskeskuses oli peldikus metallist hüppelaud ja kannuga said ise vett peale valada B) Kindlasti meenus ka Ažerbajani šašlõkk, mis erinevalt nende vihatud naabrite armeenlaste omast ei olnud varda otsas, vaid pisikene lambaribitükk pisikese lihatükikesega selle otsas. Igal sammul oli tunda Türgi kohalolekut ja kui ma ei eksi, siis nende naaberriigis Türgis elabki päris mitu miljonit azerit. Ok, mõtted jooksevad kiiremini kui kirjutada jõuan. Nüüd muudel teemadel ka!

HT-R

Olen hakanud nüüd rohkem HT-R-i kasutama. Erakordselt universaalne toidulisand ning kindlasti soovitan kõigil proovida. Lisaks HT-R-ile panen juurde ka WHEY+ ning PRODE90 lisandeid. Loomulikult vahelduseks PUMP+ mis teeb enesetunde paremaks ja paugutab meeldivalt. PUMP+ kapsleid võtan ebaregulaarselt 2-7 kapslit päevas.

TAVATOITUMINE:

Täna olen söönud päris põnevaid asju: hommikul, mis hommikul enam- kl 13:30 ajal sõin ühe WÕRO kanalihatarretise äädikaga, samuti sellise salati: hiinakapsas-rasvata kodujuust-kanafileesink. Lisaks siis veel kindlasti lahja kohupiim erinevate lisanditega, millest juba enne kirjutasin.

KUNST:

Viimasel ajal olen hakanud jälle pliiatsit rohkem käes hoidma ja vabal ajal teen kergeid joonistusi. Sellise kunsti vastu on tekkinud ka juba päris suur huvi ning tulevikus peab huvilistele vist hakkama väljastama järjekorranumbreid. Hetkel järjekorras sellised põnevad tegelased nagu Marek Kalmus, Siim K ning Arnoldi pisitütar. Kindlasti püüan nende tegelaste joonistamisel olla tähelepanelikum ning tabada rohkem nende olemust.

MÜNDID:

Mündikogumine käib täie hooga! Suvel loodan kokku saada kõik USA erinevad 25-sendised ja nüüd lisaks veel teised põnevad mündid selles suures riigis. Kui kellelgi on reisidest üle mingisuguseid põnevaid münte, siis andke teada ja teeme kaupa!

LÕPETUSEKS:

Täna veeö bodypump ja homme ka bodypump. Kalale sellel nädalavahetusel ei jõudnudki. Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis puudutab võidulaulu, siis ei oska seda hinnata. Laulust ja muusikast on see palagan juba ammu liikunud teistele tasapindadele. Azerbajan on ka muidugi eriline euroopa! Olime Bakuus 2007 aastal Eesti koondisega ning kesklinnast kaugemale liikudes avastasime ennast kohati vägagi kaugel euroopast ja tsivilisatsioonist. Ausalt ei kujuta ette, kuidas azerid selle ürituse organiseerimisega hakkama saavad- ilmselt peavad ehitama uue kultuurikeskuse, sest vanas esinduskeskuses oli peldikus metallist hüppelaud ja kannuga said ise vett peale valada B) Kindlasti meenus ka Ažerbajani šašlõkk, mis erinevalt nende vihatud naabrite armeenlaste omast ei olnud varda otsas, vaid pisikene lambaribitükk pisikese lihatükikesega selle otsas. Igal sammul oli tunda Türgi kohalolekut ja kui ma ei eksi, siis nende naaberriigis Türgis elabki päris mitu miljonit azerit. Ok, mõtted jooksevad kiiremini kui kirjutada jõuan. Nüüd muudel teemadel ka!

Aserbaidžaan on selline riik, et nad ehitavad kas või terve linna üles, kui neil vaja on ja teatud isikud korralduse teevad. Kui Eurovisioon toimub Aserbaidžaanis, siis ma olen kindel, et nad teevad kõik, et tervele maailmale silma paista. Neil on see enesenäitamise vajadus veres vist. Panevad meeletu papi alla, et kõik näeksid ja ahhetaksid. Näiteks, natuke aega tagasi paigaldati Bakuusse üle 160m kõrge varda otsa 70mx35m Aserbaidžaani lipp - maailma kõige suurem ja kõrgem lipp. Projekt läks väidetavalt maksma 24 miljonit dollarit.

Šašlõki kohta..ma olen ikka Aseris päris mitmes kohas väga head šašlõkki saanud. Teil ilmselt ei vedanud tookord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aserbaidžaan on selline riik, et nad ehitavad kas või terve linna üles, kui neil vaja on ja teatud isikud korralduse teevad. Kui Eurovisioon toimub Aserbaidžaanis, siis ma olen kindel, et nad teevad kõik, et tervele maailmale silma paista. Neil on see enesenäitamise vajadus veres vist. Panevad meeletu papi alla, et kõik näeksid ja ahhetaksid. Näiteks, natuke aega tagasi paigaldati Bakuusse üle 160m kõrge varda otsa 70mx35m Aserbaidžaani lipp - maailma kõige suurem ja kõrgem lipp. Projekt läks väidetavalt maksma 24 miljonit dollarit.

Šašlõki kohta..ma olen ikka Aseris päris mitmes kohas väga head šašlõkki saanud. Teil ilmselt ei vedanud tookord.

Jah, nägime seda lippu mere ääres, aga ei uskunud, et see nii suur on! Raha neil tundub olevat ja siiani toimus seal ka suurim võistluste afterbarty, kus laual oli väga rikkalik joogivalik ning samuti erilisi hõrgutisi(grillitud tibupojad jne). Igal juhul saab põnev olema. Usun, et igav ei hakka B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aserbaidžaan on selline riik, et nad ehitavad kas või terve linna üles, kui neil vaja on ja teatud isikud korralduse teevad. Kui Eurovisioon toimub Aserbaidžaanis, siis ma olen kindel, et nad teevad kõik, et tervele maailmale silma paista. Neil on see enesenäitamise vajadus veres vist. Panevad meeletu papi alla, et kõik näeksid ja ahhetaksid. Näiteks, natuke aega tagasi paigaldati Bakuusse üle 160m kõrge varda otsa 70mx35m Aserbaidžaani lipp - maailma kõige suurem ja kõrgem lipp. Projekt läks väidetavalt maksma 24 miljonit dollarit.

Jah, oleks meil ka selline enesenäitamise vajadus aga kahjuks nt. 3.8 milj., mis kulus "rannapromenaadi" avamisele Kultuuripealinn "my ass" 2011 rändas lihtsalt kellegi tasku. Jalutasin seda kruusateed mööda nädalavahetusel, täielik bullshit, kusagilt mereäärde ei pääse, silmalevaatamiseks on ainult tööstushooned. Huvitav ikkagi palju selle projektiga tasku pistetakse ja kõrvale lohistatakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, kauaoodatud Bonsuna pilt! Mõtlesin pikalt, kuidas sellise mehe pildi kompositsiooni lahendada ja leidsin päris põneva idee: Saage tuttavaks, uus bänd on sündinud: AC/B !!! Siim K, Arnoldi tütar ning Väinu(loe Väints) saavad endast pildid lähipäevadel. Lisan omalt poolt, et käsi hakkab kindlamaks minema ning piltidele on lisandunud rohkem sädet, üleminekud on sujuvamad ning kompositsioonile püüan ka rohkem tähelepanu pöörata. Kuidas pilt meeldib? :D

post-50-1305537459_thumb.jpg + post-50-1305537468_thumb.jpg =

post-50-1305537474_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Senistest minu arust kõige parem ja tõepärasem pilt!

Jah, kahju, et skänner ei ole just kõige parem ja pildi originaalvärvid jäävad tuhmiks. Bonsunale saab teha originaalpildist hiljem korralikuma skänneriga pildi ja siis saab mees endale plakateid trükkima hakata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×