Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kerge andekus ikka B)

Ega Vincent van Gogh ei olnud ka oma eluajal kuulus, tal õnnestus müüa ainult üks (!) oma 2000 - st tööst.

Hoidke oma pildid alles, võib - olla kunagi teenite nende müügist suure varanduse. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega Vincent van Gogh ei olnud ka oma eluajal kuulus, tal õnnestus müüa ainult üks (!) oma 2000 - st tööst.

Hoidke oma pildid alles, võib - olla kunagi teenite nende müügist suure varanduse. B)

Päris hull oleks kui Kadi umbes 60 aasta pärast selle viimase pildi rahvusvahelisel kunstioksjonil müügile paiskab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.mai 2011- 13 REEDE

Tere kõigile!

EUROVISION:

Eile õhtul siis toimus järjekordne eurotsirkus ja sai nähtud kloune, mustkunstnikuid, sportvõimlejaid, ühel rattal sõitjaid ja palju muud huvitavat. Muidugi tore, et Eesti laul edasi pääses, aga mina hakkan selle ürituse suhtes muutuma järjest skeptilisemaks. Kahju, et samal ajal oli Venemaa-Canada jäähoki mäng- oleks võinud hoopis seda vaadata.

PÕLENUD SELG:

Eile olin ka kalal päris pikalt ja Võrtsjärve lõunatipus oli enne äikest nii mõnus soe ilm, et koorisin ülakeha paljaks ja päike küttis ikka päris hellalt. Tänaseks on selg ebanormaalselt punane ja ausalt öeldes ei kujuta ette kuidas ma täna bodypumpi andma hakkan B)

Selles suhtes, et tahtsin väga kiiresti ilusaks saada.

TOITUMINE:

Nagu lubatud, olen nüüd dieedil. Põhiline on toidulaual ikka rasvata võrdlemisi mage toit. Kehakaal oli täna hommikul 85,7 kg, aga usun, et palavamate ilmade saabudes kukub kaal kolinal alla. Just sõin ühe rasvata kohupiima ja kergelt kanafileesinki. Sheikidest tegin täna juba vahelduseks FAST parimat lisandit HT-R-i ning samuti WHEY+ ja PUMP+. Lõuna ajal PRODE90 ning GREEN TEA.

MÜNDID:

Sain täna oma mündikogule olulist täiendust- Armeenia müntide seeria, samuti Egiptuse ja Canada münte. Üks Itaalia juubeli münt tuli ka. Jätkuvalt loodan, et kunagi saan netti üles panna kogu oma mündikollektsiooni rahvale vaatamiseks. Kui kellelgi on mingisuguseid eksootilisi münte reisidest või vanadest aegadest kusagil vedelemas, siis võtke minuga ühendust ja teeme kaupa!

KUNST:

Nagu enamus siin Fitness.ee kogukonnas märganud on, olen hakanud aktiivsemalt ka kunstiga tegelema. Eile tegin õhtul perenaisest portree pildi ja tunnen, kuidas käsi hakkab soojemaks minema. Kunagi võiks tõesti näituse teha, aga selleks oleks vaja ka väga palju uusi töid. Üllatuseks on mulle saabunud ka paar tõsisemat tellimust ja need on juba suuremad tööd ning läheb rohkem aega.

EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED:

Eile õhtul avastasin, et Poola koondis ei ole seekord välja pannud minu kategooria ühte põhitegijat Mariust. Olin kindel, et see mees tuleb kohale ja paneb minu kategooria kinni. Selles suhtes natuke jamasti- ma oleksin kohe kohakese kõrgemale tõusnud praegu :)

LÕPETUSEKS:

Grillimisel püüdke võimalusel sealiha vältida ja soovitan kindlasti linnulihafileed küpsetada. Õlle asemel on kali ka täiesti õige asi!

Kalli-kalli! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kerge kokteili tegin endale täna sellistest asjadest:

post-50-1305288094_thumb.jpg

Eile nägin Võrtsjärvel sellist suurt mardikat. Hirm tuli peale B)

post-50-1305288112_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu lubatud, panen täna üles autoportree iseendast. Oleme ausad- iseennast on ikka krdi raske joonistada. Kuidas ma peaksin maailma kõige ilusamast mehest naljapilti tegema B) ? Eks see jääb teiste otsustada, kuidas ma hakkama sain. Vaadake ja tundke rõõmu! :)

post-50-1305288802_thumb.jpg post-50-1305288816_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lootusetu üritus... Küürakat parandab vaid haud.

Reamees Konsapil on juuli kuus palju põnevaid parandusi tulekul B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piltide teemad on üle prahi, kuigi endast tegid veits tagasihoidlikuma kondiklibu :):D Tegelaste iseäraslikud kõrvad on koomilised!! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu lubatud, panen täna üles autoportree iseendast. Oleme ausad- iseennast on ikka krdi raske joonistada. Kuidas ma peaksin maailma kõige ilusamast mehest naljapilti tegema :) ? Eks see jääb teiste otsustada, kuidas ma hakkama sain. Vaadake ja tundke rõõmu! :D

Eks ennast peab ikka ilusamana joonistama kui päriselt oled. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piltide teemad on üle prahi, kuigi endast tegid veits tagasihoidlikuma kondiklibu :);) Tegelaste iseäraslikud kõrvad on koomilised!! B)

Teeme Väinost ka ikka pildi? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teeme Väinost ka ikka pildi? :)

Iseenest oleks suht koom ja äge, kui mingi perv pilt ei tuleks B)

Muudetud kasutaja V.K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bonsuna tahab ka pilti. Sellist hästi koledat. Kunagi tegid midagi, aga siis mahtus pildile vaid 1 biitseps. Kui viitsid ette võtta siis palun sel korral ikka terve kasvujagu kalmust. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iseenest oleks suht koom ja äge, kui mingi perv pilt ei tuleks :)

Ei tule perv pilt. Viisakas pilt ikka B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bonsuna tahab ka pilti. Sellist hästi koledat. Kunagi tegid midagi, aga siis mahtus pildile vaid 1 biitseps. Kui viitsid ette võtta siis palun sel korral ikka terve kasvujagu kalmust. :)

Vaatame uuel nädalal, mida teha annab. Sellest peab tulema korralik motivatsioonipilt noortele kulturistidele B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt seal 10g valgu erinevusega tulemused märgatavalt paremaks lähevad :)

Igasugune vaheldus on teretulnud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ennast peab ikka ilusamana joonistama kui päriselt oled. B)

Veel ilusam kui päriselt- seda on raske joonistada :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×