Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Väike nostalgialaks vana kooli meestele. Olin ise selles spordiklubis 1992-1997 multifunktsionaalne treener-koristaja. Jõusaalijuhendajatena olid minu eelkäijateks staartreener Gert Koovit ning Kaitseväe Õhuväe ülem kolonel Tarien. Siinkohal tervitused kõigile, kes selles saalis kunagi treeninud on!

post-50-0-48621200-1438263094_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänasest varahommikusest bodypumpist võiks ju kirjutada detailirohkelt terve raamatu, kuidas härrased Viinalass ja Piinalass Kreeka jumalate maapealse poja inimvihkamisprogrammi järgi üritasid teeselda, et neile see kõik meeldib. Aga ma ei kirjuta sellest, sest see oli liiga kohutav. Pärast tundi näitasin jüngritele ka, kuidas tõmmatakse 30 lõuga ning rööbaspuul surutakse 51 kordust nagu muuseas. :rolleyes:

Aga tegelikult maksaksin ära ühe võla.

Erakordselt suured tänud,

Kaido Leesmann

järjekordse toetuse eest minu mündikogule!

Krt, nii jään ma vägevale staarsurujale rämedalt võlgu :ph34r:

post-50-0-91695600-1438369673_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dopingust.

Ausaltöeldes ei üllata selline artikkel. Siiani on ikka kulturistide peale näpuga näidatud, aga see, et kergejõustiklased üliinimlike tulemustega hiilgavad, jätab enamust ükskõikseks. Riigipoolsed ulmelised rahalised toetused lähevad kõik olümpiaaladele. Väga võimalik, et kui nüüd medaliste hakatakse avalikult risti lööma, jäävad praegused maailma tipptulemused aastakümneteks löömata...

http://sport.postimees.ee/3280619/kergejoustikus-on-puhkemas-hiigelsuur-dopinguskandaal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.august 2015

Ilus suvepäev. Õnneks läks natuke jahedamaks ja nüüd on juba päris inimlik õues liikuda. Mina vaikselt toimetan oma uuute projektidega. Usinasti tarbin erinevaid toidulisandeid ning nüüd on kohati juba ülepäeviti pannkoogipidu. Eile läksid proteiinipannkookidele lisakütuseks banaan, karamellikaste ning kohupiimapasta. Täielik tuumalaeng! :P Bodypumpis lammutan viisakalt. Reedene tund jääb ilmselt paljudele pikaks ajaks meelde. Panen mõned põnevamad pildid ka üles ja siis ilmselt koertega õue pikemale jalutuskäigule. Meil hetkel majapidamises 3 last ning 5 koera... No ei ole igav!

post-50-0-23037000-1439725461_thumb.jpg Järjekordsed tänud hr Leesmannile vägeva ladina-Ameerika müntide hunniku eest! Minu kollektsioon ikka täieneb jõudsasti tänu sellistele suursugustele meestele!

post-50-0-30088900-1439725470_thumb.jpg Ma üldiselt neid toidulauapilte väga ei poolda, aga samas võiks ju moodne olla. Nagu näha, järjekordne koogivirn kasvab.

post-50-0-16746500-1439725475_thumb.jpg Sahvris. Nälga ei jää :rolleyes:

post-50-0-46207800-1439725531_thumb.jpg Kevad 2015. Oma õpilastega. Selliste vägevate härradega on puhas rõõm koos treenida ja neid juhendada.

post-50-0-46653000-1439725550_thumb.jpg Jube kiire hakkas. Tegelikult huvitav ja võimas poos. Vabakavades võiks olla rohkem selliseid põnevamaid elemente

post-50-0-26240300-1439725634_thumb.jpg Siin oleks jalg justkui kurejalg (by T.Seppa(TANK))

post-50-0-40406100-1439725649_thumb.jpg Annelinna rahvale ka rõõmu. Hambahaldjas, päkapikk vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.august 2015

Tere kõigile! Paari sõnaga. Täna varahommikul tegin retrobodypumpi nr 70 programmi järgi. Väga võimas muusika ning korralik trenn. Kehakaal viimasel ajal stabiilselt +90 kg, aga usun et sügisel hakkab kaal jälle vaikselt kukkuma. Kirjutan nüüd täiesti ootamatul teemal, mis puudutab jõusaali. Üks minu andekas õpilane saatis just sellise kirja. Usun, et tal ei ole selle vastu midagi kui jagan seda koos teistega, sest mina isiklikult ei ole sellisest asjast varem kuulnud ning see on kindlasti väga hea näide kui ootamatute probleemidega me võime teinekord kokku puutuda :rolleyes: :

No mul on ka siin väga lõbusad ajad...mul lõi välja selline asi nagu kroomi ja nikli alergia, niiet praegusest töökohast pean loobuma ja kui jõusaalis kange ja hantleid ilma kinnasteta näpin siis lähevad sõrmed korralikult villi ja lõhki igatepidi Aga kui midagi toimub siis ma proovin ikka alati kohal olla ja harjutamas käia!

post-50-0-81775000-1440152180_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.september 2015

Paari sõnaga. Kehakaal on lõpuks hakanud kukkuma ning nüüd stabiilselt jälle alla 90 kg. Võimalik, et järgmisel reedel annan oma viimase rühmatreeningu ning pühendun rohkem kulturismile. Kaitseväes olen teenistuses veel viimased paar päeva ning siis sukeldun spordivaldkonda ning hakkan Tartus Kesklinna Fitshopis tegutsema. Usun, et tegin õiged valikud ning sellest võidab Eesti sport. Sügisel ilmselt enam võistlema ei jõua, aga järgmisel aastal kevadel tahan kindlasti lavale tulla. Luban ennast parandada ja siin rohkem oma tegemistest märku anda! Pidage vastu ja ilusat sügist! :)

post-50-0-11067700-1441227890_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06.september 2015

Nonii. Järjekordne uus lehekülg on elukeses keeratud. Homme, 06.septembril avame Tartus, Kesklinna keskuses (vana nimega Kaubahall) uue Fitshop kaupluse. Kogu linn käib kesklinnast läbi ning sellest saab selline vägev spordisõprade kogunemiskoht. Pikk päev on selja taga ning hommikul alustan päeva järjekordse bodypumpiga. Kl 16:00 avame siis uue poe vägeva pauguga ning loodetavasti tuleb lisaks Otile kohale veel terve suur kohalike ja kaugete staaride paraad :P

Kohtumiseni Fitshop Kesklinnas!!!

post-50-0-95764300-1441575046_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.september 2015

Uh, nagu lubatud, hakkan sügisest oma tegemistest rohkem kirjutama ning loodetavasti palju põnevat lugemist kõigile. Hetkel olen Tartu Kesklinna Fitshopis ning tuleb tunnistada, et igav siin ei ole! Kogu linn ja informatsioon käib siit läbi. Üllatuslikult juba teine mees kahe päeva jooksul, kes tuleb siit poest keelatud aineid ostma. Ühel härral oli veel rõngas ka jala küljes mis ta olevat paar päeva tagasi vabadusse pääsedes endale paariks aastaks saanud... :rolleyes:

tundub, et kinnipidamisasutustes peaks toidulisandite teemadel kõvasti kihutustööd tegema. Lisaks nendele rõngastatud härradele on siin täna käinud ka terve rida igasuguseid kuulsaid kulturiste ja fitnessiste nagu näiteks hr Abrossimov, proua Pilt ja preili Kruusik.

Päris palju rahvast tuleb varusid täiendama Kesklinna Keskuse ülemistelt korrustelt MyFitnessi spordiklubist. Ise hakkan ilmselt samuti selles klubis treenima ning tore kui saab ühendada töö ja hobi. Homme ja reedel teen ilmselt viimast korda bodypumpi. Lisandite valik on olnud viimasel ajal väga vaheldusrikas ning viimased hitid on olnud MUSCLE+, RECOVERY, PUMP+, PUDDING ja JOINT+

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartu satun, siis tulen ütlen ka tere. ;)

Ja mina mõtlesin, miks Tartus nii vaikne ja rahulik on juba pikemat aega :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.september 2015

Alles eelmisel nädalal nägin enda kehakaaluks ulmelise +92 kg ära. Täna varahommikul pärast bodypumpi näitas spordiklubi kaal 85 kg... Vesi tuleb ja läheb. Nüüd alustas perenaine ka tormilist salenemiskuuri ning eesmärk oleks siis jõuluvanale näidata imelist lihastemängu. Ei kujuta ettegi, kui palju hakkab minu tegemisi mõjutama bodypumpi puudumine. Ilmselgelt annan endale aru, et pean korralikult treenima ning olema eeskujuks teistele ja ennekõike iseendale. Oma õpilaste üle on väga hea meel! Lõpuks on välja kujunenud selline kindlam seltskond, kes teevad trenni sama intensiivselt ja hingega nagu mina. Lähipäevadel on plaan minna ja teha ära Tartu MyFitnessi kliendikaart. Kummaline tunne on minna mingisugusesse spordiklubisse lihtsalt tavalise kliendina, aga samas kindlasti kordades pingevabam kui see kui sa paar päeva enne suurvõistluseid täiesti tühjakspigistatud kuivikuna võitled elu ja surma piiril ning keskendud ainult treeningutele ning mingi vana lihtsalt hakkab sind pommitama täiesti uskumatute küsimustega nagu "Mitu kätekõverdust ma pean tegema et rasva põletada?", "Milline on õigem massilisaja- kas Mega Turbo või Power Flower?" Ja kuna sa oled spordiklubiga seotud siis pead loomulikult oma treeningu katkestama ning püüdma selgitada, et hetkel ei ole aega ja siis jätad jube ebameeldiva inimese mulje ja siis mingi töll läheb su peale kaebama ja ta nagunii trenni ei tee vaid kõvatab ja nii ongi. Ühesõnaga ilmselt hakkan üle paljude aastate sõltumatuks spordiklubi kliendiks ning võistluseelsetel lõpusirgetel lülitan ennast jõusaalis kõrvalistest asjadest täielikult välja. Fitshop Kesklinnast ka paari sõnaga. Hämmastav, kuidas meie pood on nii paljudele korda läinud. Asukoht on kindlasti super ja seda on viimastel päevadel korduvalt öeldud. Ilmselgelt peame ise ka aktiiivsemad olema ning Fitshop on küll selline koht kus saab arutleda treeningutest, toitumisest jne. Üllatavalt palju olen viimastel päevadel pidanud suhtlema küll eesti- küll inglise- ja vene keeles. Toidulisanditest läheb praegu päris palju sellist, mida saab ka huvilistele Fitshopis iga päev degusteerimiseks pakutud. Üldiselt kaubanduskeskuses degusteerimisega tegelemine on võrreldes spordiklubides toimuvate üritustega kohati vägagi kummaline kus vähemalt saja aastane vanapaar poodi siseneb, müügimehest väljagi tegemata külmalt lisandeid hävitama hakkavad teadmata, mida nad sisse söövad. Ootan selliseid huviga SHOCK degusteerimisele. Ok, pikk nädal jäi selja taha. Hakkan otsasid kokku tõmbama. Usun, et selliseid kirjatöid hakkab nüüd tulema nagu seeni pärast vihma. Viisakat nädalavahetust! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.september 2015

Tere hommikust kõigile! Ma olen täna juba jõusaalis käinud ning täitsa inimese tunne tuli sisse. Alustasin uut lehekülge oma elukeses ning lisaks elukoha ja töökohavahetusele astusin ka pärast 12 aastat Fitlife ridades toimetamist täiesti tavalise kliendina MyFitnessi spordiklubis. Fitlife spordiklubi kohta võin tagant järgi öelda ainult kiidusõnu. See spordiklubi on minu elukest uskumatult palju mõjutanud. Selles klubis olen välja koolitanud ka terve rida väga andekaid ja natuke vähem andekaid noori atleete. Ka oma abikaasaga saime kokku just tänu sellele spordiklubile.

Tänane jõusaalitreening kujunes rohkem selliseks maa-uurimiseks. Proovisin erinevaid masinaid ning arvestasin, et uued masinad töötavad teinekord üllatavalt erinevalt ning seda kõike arvesse võttes tuleb olla ettevaatlik ning mitte traumadega riskida. Trenni alustasin stepperiga, siis jooksulint, siis juba jõusaali universaaltreening. kesklinna MyFitnessis on päris korralik seljamasinate arsenal ning sellega seoses tekkisid mul loomulikult omad unistused aretada selg nii laiaks, et päikest enam ei ole ning järgmised 7 kuud valitsevad Eestis põhiliselt pilves ilmad. :rolleyes:

Ok, täna olen terve päeva Kesklinna Fitshopis ning tulge ikka läbi ning räägime spordist! Ma olen loobunud facebookis noortele huvilistele ühest ja samast asjast tuhandeid kordi toksimast. Kellel huvi on, siis saab konsultatsiooni Fitshop kesklinnast. Tänastest lisanditest on sisse võetud juba PUMP+, RUSH, BCAA ning vahelduseks šokolaadi BLOCK. Ok, ma panen mõned pildid ka üles ja siis hakkan edasi toimetama.

post-37631-0-00819400-1442390702_thumb.j Minu jaoks jäi võrdlemisi segaseks, miks nii paljud linnapildid MyFitnessi spordikottidega ringi liiguvad, aga neid saab ju iga uus klient, kes lepingu teeb.

post-37631-0-62268500-1442390692_thumb.j Täna tõin jälle mõned oma karikad Fitshop Kesklinna galeriisse. Hinnanguliselt peaks see olema umbes neljandik kogu arsenalist ja eks ma neid siis vaikselt ikka toon siia juurde.

post-37631-0-64922700-1442390712_thumb.j Panin selle teema juba ka Fitshop Kesklinna teemas üles, aga lisan ka siia. Täna on sõpradel võimalik valida, millised lisandid lähevad degusteerimisele. Nendest paneme välja 2 lisandit, aga tore oleks kui huvilised ise ka annavad märku oma soovidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.september 2015

Ilus päev!

tänast päeva alustasin jälle MyFitnessi jõusaalis ja ikka universaaltrenn. Sissejuhatuseks andsin jooksulindil tuld 15 minutit ja siis harjutused loogilises järjekorras: jalad-tuhar-sääred, Selg-rind-triceps-biceps-õlad ja kõht. Saalis oli mitmeid vanu tuttavaid, aga oli ka selliseid üllatusmehi, kellest hoian nii kaugele kui võimalik. Mingi punt lihtsalt lobises keset saali ning ilmselgelt see, mida tehti ei sarnanenud tõsiseltvõetavale spordile. Olen ma ju viimased aastad põhiliselt ikka Fitlife spordiklubis treeninud ja sealne treeningkultuur on kordades suurem. Samas, Fitlifes on teinekord korraga trennis 6-7 juba lavalaudadel võistelnud sportlast ning ilmselgelt on nende suhtumine treeningutesse motiveeritum ning läbimõeldum. Ok, tore, et minu eilsest postitusest vähemalt üks mees- staarbodypumtreener Luik nii palju inspiratsiooni sai, et täna varavalges jõusaalis lammutas ning valas ohtrasti verd, higi ja pisaraid...ok, valetan- higi ja pisaraid...ikka valetan- pisaraid :D

Pärast trenni mõõdukas saun ja juba võisin peeglist jälgida, kuidas ma väga lühikese ajaga oluliselt ilusamaks olen läinud.

toidulisanditele täienduseks saan Kesklinna keskuse Rimist alati värsket proteiinisalatit ning buffeest panen endale tavaliselt kokku sellise assortii, kus on sees nii kanakuubikud, makrakuubikud, keedumuna, kodujuust, kirsstomat, värske kurk. Toidulisanditest on tänased tegijad PUDDING, SHOCK, BCAA, FEED ja WHEY3.

post-50-0-35481900-1442481009_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.september 2015

Hommikust!

Minul jõusaalitreening tehtud ning saunaski käidud. Täna oli kesklinna MyFitnessis juba oluliselt rahulikum. Jutumehed olid asendunud trennimeestega. Minul ikka endiselt sissejuhatuseks stepperit 15 minutit, siis jalatrenn, edasi seljaharjutused erinevate masinatega, suure hantliga ülevedu, rind, tricepsid, bicepsid, õlad ja kõht. Saal on aus ja erilist rõõmu teeb korralik seljamasinate valik. Hetkel siis taastun ja tegin endale lisaks PUMP+ ja RECOVERYle BLOCK, WHEY3 ja HERA80 segu. Natuke puuvilja ka juurde ja oleks nagu uuesti sündinud!

Ok, ma nüüd hakkan toimetama. Nautige seda ilusat sügist, tehke sporti ja käige kalal!

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Armsad sõbrad!

On hetki, kus täiesti selgest taevast võib alla sadada lisaks lumele ja vihmale porgandeid, kapsaid, televiisoreid ja traktoreid. Iga päev on täis üllatusi. Just selliseid nagu mulle just mõned minutid tagasi Fitshop Kesklinna uksest sisse astus...

Nagu välk, sisenes meie armsasse poodi vahva tädi, kes teatas, et ta on üle 80-e aastane endine Gümnaasiumi õpetaja ning tõi mulle ajalehti!

"Möh???"

"Noh, neid viimase kuu Postimehi"

"Äääm..."

"Noh ma tõin neid varem tüdrukutele et oleks mida lugeda, ära pane pahaks!" ja läinud ta oligi.

Müstika. Minu kui kirgliku kollektsionääri jaoks oli muidugi kirss tordil retrokilekott aastast 1990!!! See maksis 70 kopikat! Tegin pilti ka ning kes tahab viimase kuu Postimehi, tulge järgi- annan ära!

post-50-0-41945100-1442570467_thumb.jpg

post-50-0-20491900-1442570479_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.september 2015

Teinekord võib toimuda isegi väikeses konnatiigis meeletu gigantide heitlus. Selles suhtes, et päike paistab, inimesed jalutavad pargis, kodukass on üksi koju jäetud sest ta kräunub rämedalt ja pererahvas ka ei tea, mis Miisul viga, aga Miisul on jooksuaeg ja siis veel Turuhoone juures on turuvarblastel vunts viiesaja peal, sest nad küll täna tööd ei saanud, aga nad said Walteri ja siis veel Raigo ja Ott näitavad üksteisele praegu kuskil hotellis muskleid ja kõik on täpselt nii nagu peab :rolleyes:

Kuid siiski, Fitshop Kesklinnas käib elu teiste reeglite järgi. kas juhus või oli tegemist lapselaste rumala naljaga, aga mingil hetkel ilmusid poodi kaks kummalist prouat. Üks ühelt poolt, teine teiselt poolt. Nagu ikka, üritati juttu teha teemadel, millest eakatel ei olnud absoluutselt mitte mingisugust ettekujutust- toidulisanditest või noh nendest muskliravimitest...

Peale totaalse kaose sealt rohkem midagi ei tulnudki kui monoloogi lõpus soovitati noist pulbritest üldse eemale hoida, sest arst soovitas nii kui on reuma. Meie vestlus hakkas jõudma vaikselt kulminatsioonile- üks tädi teatas, et ta tuli ajalehtede järgi, mida meil siin poes pidi pool tonni olema ja siis kohe teine proua ärritunud häälel teatas, et ka tema tuli ajalehtede järgi ja et tema tuli esimesena. No siis anti tuld juba kolmeraudsest- Kes oli 60-datel kaupluse juhataja ning kes oli lauda brigadir... Vägisi kiputi minema sõnadelt üle tegudele ning nukravõitu hr Vähi jõudis selle aja jooksul tuhandeid kordi kahetseda, et ta selle fng ajalehtede jagamise üleskutse eile tegi! erinevalt 1,5 aastastest pisipõnnidest, kes suudavad teinekord kurnatud isa-ema meelehärmiks 4-5 tundi kogu südamest kisendada, vaibub õnneks 100-aastaste võitlusvaim võrdlemisi kiiresti. Ega siin kosmoseteadust ei olegi- mõlemad prouad said võrdse arvu ajalehti ning siis selgus, et ega neil väga vaja ei olnudki ja siis selgus, et memmed on veel kuidagimoodi omavahel sugulased ja siis ilmselt läksid koos saia sööma või Walteriga tutvuma või minu pärast kasvõi kuu peale! Ilus elu on meil siin Fitshopis- iga päev naised ja šampus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt. sa oled nagu mingi rohu mõju all.... :D

Teiste jaoks on see põrgu, minu jaoks elu. Õpetaja-proua tõi täna jälle ajalehti :P Maasikas tordil oli keegi hr Mets, kes pidavat olema hr Merisalu sõber ja trennikaaslane aga armsad sõbrad, see metsapoole vend oli nii ohtralt hundijala vett manustanud, et raske uskuda kas ta üldse spordiga kuidagi seotud on. Ehk hr Merisalu oskab sellest mehest midagi põnevamat lisada. :D Sellel hetkel viibis meie armsas poekeses ka staarjuunioratleet hr Neemsalu ning tema ei tahtnud selle hr Metsaga kuidagi sõbraks saada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.september 2015

Kuigi ma teinekord taban ennast mõttelt, et kirjutan siin maailma asjadest nii nagu nad on, enda ette, tuleb tunnistada et minu kirjatööd lähevad päris paljudele korda. Seda on rõõm kuulda, veel parem kui teised ka sõna võtaksid mõnel teemal mis nendele südamelähedasem on. Uut nädalat alustan ilmselt jälle esmaspäeval kesklinna MyFitnessi spordiklubis. Esialgne eesmärk lihastesse eluvaim sisse tuua ja siis vaatab, mis edasi... Treeningud endiselt vaheldusrikkad kuid murelikuks teeb bodypumpi puudumine. Ilmselgelt ei kuluta ma nii palju energiat kui pumpisaalis. Pidev analüüs ja enesekriitika käivad käsikäes. Krt, mingi herilane tungis just Fitshoppi- ilmselt loodab purakat proovida, aga mina ei tahaks teda siia küll proteiiniga maiustama jätta. Aimas halba- lendas ise välja. :ph34r:

Ok, toitumisest ka paari sõnaga. Tänast päeva alustasin 4 praetud munaga, lisaks kodujuust ja tomat. Päeval natuke pähkleid ning HERA80, BCAA, SHOCK, ning WHEY3. Batoonidest pähklimaitseline LUXUS. Midagi endale ette heita ei ole, loodan peagi ka mingisugused algupärased vormipildid teha. Mis siis ikka- pidage vastu ja treenige usinasti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.september 2015

Kuldse nädala sombune hommik. Üks on selge- kui nädal algab täieliku hävingu ja meeleheitega, siis tuleb hea nädal. see on nagu kalapüük kui paned varustuse maha ja enne kui üldse paadi vette lased, teed kaldalt paar viset ning saad kohe mingi kilose haugi kätte, siis tavaliselt ei ole sellel päeval rohkem mingisugust võttu. Ma siis hommikul jälle toimetasin jõusaalis ning MyFitnessis on riideruumis kappidel lukud peal. Panin oma ülikonna ja lakk-kingad siis ühte kappi ning selle naabruses olid ka kõik teised kapid vabad ning kui trennist tagasi jõudsin, avastasin, et selleks hetkeks olid väga paljud kapid omale uue omaniku leidnud ning selles suures lukumaailmas ma ei mäletanud, mis minu kapi number oli. Oleme ausad, liikusin riideruumis ringi nagu kohtlane Kennedy lennuväljal ning proovisin siis erinevaid lukke avada- no ei mäletanud, millises kapis asjad olid! Alles viienda ringiga suutsin oma kuldvõtmekesega selle õige kapi avada ning siis tuli ka järgmine paukk- olin käteräti maha unustanud. Variandid: 1. Jätan pesemata ja haisen nagu juust pool päeva, 2. Pesen ennast ära ja ei kuivata- mitte eriti hea mõte. 3. Pesen ära ja kuivatan käepäraste vahenditega. See kolmas punkt tundus loogiline. Niisiis millegagi peab kuivatama. Õnneks leidsin veel ühe varusärgi ning saime ka sellest probleemist võitu. Siis hakkas juba paremini minema ja usun et lähebki järjest paremini ja varsti peaks lotopileteid ostma minema.

Tänane trenn ikka universaaltreening. Saalis oli küll trennipoisse, küll jutumehi aga sellega olen juba hakanud harjuma. Kui kõik hästi läheb, siis ehk kannatab peagi ka mõne uduse vormipildi teha. Hea küll, sõbrad, teen endale kohe ühe RECOVERY + WHEY3 koksi. LUXUSE batoon läks juba SHOCKiga enne trenni. Elu on ilus! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×