Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

15.aprill 2014

Vaatasin paar päeva tagasi sellist filmi "12 aastat orjana" ja mis ma avastasin? Krt, isegi orjade söök oli omal ajal kordades vaheldusrikkam kui minu dieet :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.aprill 2014

Nonii. Otil juba esimesed võistlused peagi tulekul aga minul läheb lavaleminekuga veel kõvasti aega. Nagu ma juba olen korduvalt öelnud, dikteerib minu võistlusvormi kaal. Kehakaal hetkel stabiilselt 82-82,5 kg peal ning sellest tuleb veel lähinädalatel 3 kg alla saada. Pidev analüüs ja kaalujälgimine on väga oluline. Töö käigus tuleb ikka välja selliseid momente, millele tasub rohkem tähelepanu pöörata. Lisanditest vitamiinid ning loomulikult FAST BURNER, GREEN TEA ning JOINT+. Ok, peab liikuma hakkama. Pidage vastu! :) Lõpetuseks veel pildikene minu mündikogust.

post-50-0-56995100-1397809125_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tugev sooritus superstaari poolt :)

Piinlik, aga parem ikka kui mitte midagi :P

Väike teade ka võistlejatele:

Tere kõikidele kulturismihuvilistele! Kes planeerivad veel sellel kevadel võistelda, aga võistlusgrimmi ei ole, siis minu käes on veel viimased Top Tan grimmid, samuti profiläige. Huvilised saavad minuga selles suhtes kiiresti ühendust võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõikidele kulturismihuvilistele! Kes planeerivad veel sellel kevadel võistelda, aga võistlusgrimmi ei ole, siis minu käes on veel viimased Top Tan grimmid, samuti profiläige. Huvilised saavad minuga selles suhtes kiiresti ühendust võtta.

Top Tan'i saab õnneks ka meie kohalikest poodidest tellida, et kui Imre varud otsa lõppevad.

Imre soovitab: http://nosterrex.ee/grimm/270-top-tan.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.aprill 2014

Esmalt suured-suured tänud hr Taavile Austraalia müntide eest! Hr võttis minuga siin fitness.ee-s ühendust ja lubas minu mündikogu toetada ja mees tuligi kohale ning üllatas selliste rahadega:

post-50-0-44075800-1398105405_thumb.jpg

Ja loomulikult tänane poseerimine ka.

post-50-0-96953900-1398105500_thumb.jpg :P

post-50-0-28427900-1398105412_thumb.jpg Homme kõik Anne kanali äärde!

post-50-0-98610300-1398105422_thumb.jpg

post-50-0-98383200-1398105429_thumb.jpg Seekord proovisin jalgu teisiti hoida. Nii on vist isegi parem!

post-50-0-41346000-1398105436_thumb.jpg

post-50-0-58101100-1398105443_thumb.jpg Selles poosis jätan jalad pigem kokku

post-50-0-08969500-1398105449_thumb.jpg

post-50-0-90955400-1398105455_thumb.jpg

post-50-0-00939200-1398105465_thumb.jpg

post-50-0-63121900-1398105473_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.aprill 2014

Esmalt suured-suured tänud hr Taavile Austraalia müntide eest! Hr võttis minuga siin fitness.ee-s ühendust ja lubas minu mündikogu toetada ja mees tuligi kohale ning üllatas selliste rahadega:

attachicon.gifDSC_0001.JPG

Ma arvan, et see Vähi suur mündikogumisjutt on illusioon. Tegelikult on ta raudselt räme spekulant. Mõtle, teised inimesed tulevad ja annavad sulle tasuta raha.. mitte millegi eest. Ja Vähk läheb pärast juubelirahaga poodi ja ostab kassile sinki ja lapsele kinderi mune. Või kui raha omahind on väiksem, siis paneb kõik ühte patta ja mingi hetk viib vanametalli kokkuostu.

Et inimesed, ma kogun ka raha. Ainult mitte münte, vaid paberit. Et kellel üle võib tuua mulle. Ma panen.. eee.. kaante vahele ja siis... ööö... näitan neid teistele inimestele. Millaski. Siis kui kogu juba nii suur on, et ühte albumisse ära ei mahu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kas kuskil asub ka Esta Pilt blogi?

Kui häbeneb eraldi blogi, siis võib äkki siia samma ta oma tegemisi kajastada aeg-ajalt, oleks huvitav?

Mitte ainult hea ürituste organiseerija, vaid ka hea sportlane on ta, loeks huviga.

Esta tegemistest saavad huvilised väga hea ülevaate facebookis! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.aprill 2014

Tere kõigile!

Tegelen vaiksel oma vormiga ning tuleb tunnistada, et viimase kahe ööpäevaga on läinud pilt totaalselt teravamaks, aga kehakaal on ka juba kohati -80 kg. Sellises kaalus on ju loogiline, et vorm peab tulema. Vaatasin viimase MM pildimaterjali ning avastasin enda jaoks poseerimiseks jälle palju põnevat. Kindlasti viin sisse parandused, aga üle ei maksa mõelda. Toitumine on pehmelt öeldes tagasihoidlik. Täna on mul 2 bodypumpi ning lisaks ka jõusaal. Hommikusöögiks oli uus laimimaitseline HERA80, lisaks BURNER, GREEN TEA ja JOINT+ kapslid. Midagi uut ei ole siin päikese all! Aega veel on ning püüan jälle lähiajal uued vormipildid teha. Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et see Vähi suur mündikogumisjutt on illusioon. Tegelikult on ta raudselt räme spekulant. Mõtle, teised inimesed tulevad ja annavad sulle tasuta raha.. mitte millegi eest. Ja Vähk läheb pärast juubelirahaga poodi ja ostab kassile sinki ja lapsele kinderi mune. Või kui raha omahind on väiksem, siis paneb kõik ühte patta ja mingi hetk viib vanametalli kokkuostu.

Et inimesed, ma kogun ka raha. Ainult mitte münte, vaid paberit. Et kellel üle võib tuua mulle. Ma panen.. eee.. kaante vahele ja siis... ööö... näitan neid teistele inimestele. Millaski. Siis kui kogu juba nii suur on, et ühte albumisse ära ei mahu.

Rebane muudkui laimab ja vassib! Härral oleks viimane aeg poliitikasse minna omasuguste sekka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.aprill 2014

Ja homme ongi Eesti Karikavõistlused. Kindlasti tulen kohale õpilastele kaasa elama ja kui keegi tahab, siis võtan kaasa ka Pro Tan grimmid. Samuti spetsiaalsed läikepurgid. Grimmid on 30 eur ja läiked 25 eur. Tegin endast ka täna mõned vormipildid aeroobikasaalis ning pean tõdema, et sellel nädalavahetusel mitte võistlemine oli väga õige otsus! Vorm läheb kuivemaks, aga 100%-st on hetkel asi veel kaugel! Eks siis elan pealtvaatajate seas kaasa Kirbu absoluutsele võidule. :P Tegelikult homme plaanis ka Revalis trenni teha kl 14:00 ajal. Varem sain Oti kaudu ja vanade tutvuste kaudu(treenisin Revalis 2000-2003), aga homse kohta ei oska öelda, kas keegi minu eest kostab. Ah jaa- kui kellelgi on mingeid põnevaid münte reisidest järgi jäänud, siis olen homme kõikide kingituste eest võimsalt tänulik!

Hakkan otsasid kokku tõmbama. Vaadake siis pilte ja homme näeme!

post-50-0-08435800-1398458474_thumb.jpg post-50-0-24770700-1398458482_thumb.jpg

post-50-0-90429900-1398458490_thumb.jpg post-50-0-11706000-1398458497_thumb.jpg

post-50-0-52329200-1398458513_thumb.jpg post-50-0-41838800-1398458522_thumb.jpg

post-50-0-54339900-1398458531_thumb.jpg

Tänan tähelepanu eest! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pilt läheb sul järjest parremaks ja EM -ks peaksid ilusasti jõudma. Täna siin klassikud ka laval, osad on päris ok tasemega, kuid usun, et meie parimad annaksid ka siin kõva lahingu. Edu soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See kõige esimene sixbacki pilt Imrel on väga vihane seal, ikka väga hea vorm, nagu voolitud-). Ehh, kadedaks teeb-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.aprill 2014

Uh, pikk päev selja taga. Eile varahommikul hakkasin juba 07:00 ajal tegutsema ja siis kohe Tallinnasse ja õhtul Tartusse tagasi ning siis öösel Võrtsjärvele kalale. Kl 02-03:00 ajasin lambiga Nõo pargis ööusse taga, aga mida ei olnud, need olid ussid. Mingit sööta oli ja sain täna isegi paar ilusat latikat. Siis tagasi Tartusse ja õhtul veel bodypump ja veel lastega jalutama ning nüüd hakkab väsimus igas asendis peale pressima. Vorm on hea ning kaal on stabiilselt 80-81 kg juures. See on ka minu võistluskaal -180 cm kategoorias. Samas tuleb tunnistada, et paari järgmise nädalaga on kindlasti veel arenguruumi! Paar pilti ka ja siis puhkama :)

post-50-0-43611200-1398622851_thumb.jpg 26.aprill 2014. Ülepika aja jälle Reval-Spordis trennis!

post-50-0-87096500-1398622864_thumb.jpg Kusagil Pikassilla lähedal 27.aprilli hommik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

01.mai 2014

Elan veel! ;) Olen siit nüüd natuke eemal olnud, aga treeningud jätkuvad ning töö käib nagu eelmise postituse videost näha võisite. Tunnistan ausalt- nii rasket ettevalmistust ei ole mul mitte kunagi olnud. Treeningud ja toitumine on mul ok, aga tööalaselt on nii palju pinget, et juhe on teinekord sajaga koos. Iga asi on millekski hea ning loodetavasti see pinge aitab ka minu vormi maksimaalselt ette valmistada. Täna tõesti teen üle mitme kuu puhkepäeva ning olen rohkem koos perega ning toimetan kodus, aga homme varahommikul juba bodypump ja õhtul kindlasti trenn! Kohe võtan ka FAST BURNER ning GREEN TEA sisse, samuti multivitamiinid. Pidage vastu ning mina olen juba kolme nädala pärast laval ning selgub tõe hetk. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu austuse juures spordimehe vastu, aga andke andeks, kuid sellist koogutavat rööbaspuude triitsaharjutuse tehnikat pole küll eriti hea vaadata! Või on mr. Vähil eesmärgiks seal rinda teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×