Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Jutud käivad,et hääl pidi vähe tuhmisem olema.Lõhmus pidi juba uued laulud teise viisiga tegema :)

Getteri uus laul:

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidin kalendrit vaatama, et kas tõesti 1. aprill käes? :D

Meil ajateenistuses 1997 aastal öeldi:"C-kompanii- iga päev pidupäev!" :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tükk aega mõtlesin miks Getteril nii lai lõug on. Nüüd on siis selge millega preili tegeleb.

Valel on lühikesed jalad! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.märts 2014

Tere kõigile! Iga nädal, iga päev üllatusi täis! Alles eelmise nädala teisipäeval kaalusin 90 kg, täna alla 85 kg. Kuna rinnalihas sai selle 150 kg surumisega paar nädalat tagasi tugevasti kannatada, siis niiipea surumist katsetama ei hakka vaid taastun ja lasen vee naha alt välja ning naudin kergemat kehakaalu ning suunan oma tegevuse rohkem vastupidavusele. Olen nüüd hakanud ka rohkem rööbaspuud ning lõuatõmbeid tegema nagu eelmise aasta kevadel. See oli huvitav projekt ning ülakeha sai päris hea koormuse. Lisaks muidugi jõusaalis erinevaid harjutusi ning bodypump.

Täna käisime päeval Esta Pilt-ga Tartu ülikooli spordihoones uurimas, millised võimalused sellel aaastal Lõuna-Eesti Lahtiseid Karikavõistluseid läbi viia oleksid. Nende võistluste jaoks saame jälle selle suure saali nagu eelmisel aastal ning pealtvaatajatel on ruumi kõvasti. Võimalik, et sellel aastal kasutame võrreldes eelmise aastaga 50 x võimsamat valgust ning see on kindlasti hea uudis nii võistlejatele kui pealtvaatajatele. Paljud toetajad on sellele üritusele käe alla pannud ning koha peal saab loodetavasti proovida ka Fitshop uusi tooteid! Järgmiseks nädalaks saame ka plakatid valmis ning siis paiskame neid igale poole üle pisikese Tartumaa! Üllatavalt palju võistlejaid tunnevad nende võistluste vastu huvi ning eks paistab, kui palju neid viimasel nädalal(nagu alati) registreerub. Auhinnalaud on rikkalikum kui eelmisel aastal!

Üks palve seoses nende võistlustega. Mulle on viimastel päevadel saadetud spordisõprade poolt erinevaid soovitusi, mida võiks teha teisiti jne. Mõned tahavad päris algajatele eraldi parima vabakava karikat, mõned soovivad veel rohkem kategooriaid jne. Kardan, et kui kõigile erinevates küsimustes hakata vastu tulema, siis läheb üritus väga tsirkuseks. LELKV on niigi juba suur auhindade jagamine ning seda formaati ei tahaks ametlikult laiemaks ajada. Kui kellelgi publikust on soovi kedagi võistlejatest eraldi autasustada, siis kooskõlastatud võistluste korraldajatega leiame kindlasti kompromissi!

Ok, ma hakkan vaikselt jõusaali liikuma. Kohe kerge SHOCK, PUMP+ ja INTRA sisse!

Olge mõnusad! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.märts 2014

Tere sõbrad, kuidas läheb? Mul läheb hästi. Vasak rinnalihas annab endast veel kergelt tunda, aga minimaalselt. Olen nüüd oma treeninguid hakanud oluliselt intensiivsemalt tegema. Iga päev kindlasti lõuatõmbeid ja rööbaspuud, lisaks veel kogu keha treening vähemalt 1 x päevas. Toitumise koha pealt olen teinud suuri muudatusi ja sain kaalu kergemaks ning see omakorda teeb liikumise kiiremaks ja enesetunde paremaks. Reedel poseerin oma õpilastega koos ning põnev oleks võrrelda noorte härradega, kes juba mitu kuud on dieedil istunud. Üldiselt eile õhtul vaatasin murelikult pealt, kuidas osad atleedid trenni ajal usinasti nutitelefoni näppisid, osadel võistlusteks valmistujatel oli täielik massikava ning osadel noortel on kõik segamini. Eks püüan homme võistlusteks valmistumisest pikemalt ja põhjalikumalt rääkida. Täna olen teinud keskpäeval 120 lõuatõmmet ning 120 rööbaspuud. Seekord võtan selle projekti ette pikemalt tõestamaks, et see on klassikalise kulturisti jaoks väga hea üritus ning hakkab mõjutama visuaalset pilti vabaseisude ajal. Annan endale aru, et selg ei ole minu kõige tugevam lihasgrupp ja hakkan sellega rohkem vaeva nägema. Toidulisanditest PUMP+, WHEY+, INTRA, RUSH ja SHOCK. Õhtul veel kindlasti korralik jõusaalitrenn ja võimalusel ka pikem saunatamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin küsida, et kas sa oma õpilastele trenniplaane ette ei tee? Mina teen ette nii toidu kui trenniplaanid ja siis läheb minu silmis hääl ja pilt ka paremini kokku, st. vähem on igasugust isetegvus ja peale seda ka imestamist, et inimesed vormi ei jõua. Selge, et üks või teine paneb ajastusega mööda ikka, kuid suures plaanis toimetatakse õiges suunas. Edu ettevalmistuses soovides... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin küsida, et kas sa oma õpilastele trenniplaane ette ei tee? Mina teen ette nii toidu kui trenniplaanid ja siis läheb minu silmis hääl ja pilt ka paremini kokku, st. vähem on igasugust isetegvus ja peale seda ka imestamist, et inimesed vormi ei jõua. Selge, et üks või teine paneb ajastusega mööda ikka, kuid suures plaanis toimetatakse õiges suunas. Edu ettevalmistuses soovides... ;)

Osad härrad ikka kuulavad, aga osadega räägi nagu seinaga. Kedagi sundima ei hakka- omad vitsad peksavad. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osad härrad ikka kuulavad, aga osadega räägi nagu seinaga. Kedagi sundima ei hakka- omad vitsad peksavad. :rolleyes:

Oma vits see lööb kõige valusamini. Mul on asi suht konkreetne, kes tuleb - see kuulab ja kui ei järgi ega kuula, siis mingu tegutsegu ise (kes on ise tark ,sel ei ole abi vaja). Ma ei hakka sellisel juhul ka poseerimiste ja muude tegevustega aega raiskama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma vits see lööb kõige valusamini. Mul on asi suht konkreetne, kes tuleb - see kuulab ja kui ei järgi ega kuula, siis mingu tegutsegu ise (kes on ise tark ,sel ei ole abi vaja). Ma ei hakka sellisel juhul ka poseerimiste ja muude tegevustega aega raiskama.

Oma vits lööb reeglina ka kõige täpsemini nii et ühest hoobist tavaliselt nutikamatele piisab .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.märts 2014

Hello!

Viimased päevad on olnud päris põnevad, eriti eilne päev. Kes minu kirjutisi viimastel päevadel jälgunud on, panid kindlasti tähele, et minu kehakaal kukkus väga suure mürinaga päris lühikese ajaga märkimisväärselt palju. Niisiis, minu kehakaalu langus kuupäevaliselt:

Teisipäev, 04.märts 2014 kehakaal Fitlife spordiklubis: 89,9 kg (võimalik, et sama kaal oli ka 2-3 päeva hiljem, aga siis ei kaalunud)

Reede, 14.märts 2014 kehakaal Fitlife spordiklubis: 83,4 kg :rolleyes:

Kümne päevaga sai katseeksitus meetoditega alla võetud 6,5 kg! See oli päris huvitav projekt. Usun, et suudaksin 10 päevaga vajadusel ka 10 kg alla võtta, aga siis ei oleks enam eriti inimese tunnet sees.

Eile oli mul trennis enne Fitlife poseerimistundi õpipoisiks hr Raud- laia seljaga mees, kes on võtnud endale eesmärgiks hakata sügavamalt uurima ja proovima kulturismimaailma saladusi ning suve keskpaigaks kohalikud rannapoisid Anne kanali äärest minema kihutada! Härra tegi minuga kaasa päris põneva universaaltreeningu ning pidas lõpuni ilusti vastu! Põnev oleks hr raua enda kommentaari kuulda sellest tunnist. Pärast ttrenni toimus siis poseerimisetund ning kahjuks päris mitmed staarkulturistid ei saanud eile tulla. Sellele vaatamata oli kohal ligi 20 atleeti ja panen siia üles ka mõned pildid eilsest poseerimisest, kus ka ise oma rasvase ihu paljaks võtsin. Head vaatamist-kommenteerimist!

post-50-0-75241600-1394887756_thumb.jpg Hr Raud on teistest ette rebinud.

post-50-0-29238300-1394887772_thumb.jpg

post-50-0-66473500-1394887783_thumb.jpg

post-50-0-73314600-1394887802_thumb.jpg Eile tegi üllatus-hurmutusvisiidi ka Marti Taru noorem vend hr Kuiv Tont. Sain pika puuga!

post-50-0-46709800-1394887813_thumb.jpg Vagur Taru vend ei jätnud mulle ühtegi võimalust!

post-50-0-75051900-1394887823_thumb.jpg Taru vend ja 16-aastane Maksim naersid minu üle, ütlesid et ma olen paks B)

post-50-0-79757400-1394887836_thumb.jpg Mens Physique

post-50-0-14934700-1394887862_thumb.jpg Korralik seltskond poseerijaid. Noored atleedid said ettekujutuse, kui kitsas on teinekord suurvõistlustel eelfinaalides poseerida

Oli huvitav? Järgmisel reedel kl 16:000 jälle poseerimine ja pildistamine! Kõik huvilised on oodatud! Minul endal on täna trennivaba päev- võtan PUMP+ ja SHOCK sisse ning lähen teen 200 lõuatõmmet ja 200 rööbasuusurumist. Usun siiralt, et saan oma nõrga selja oluliselt paremasse vormi- märgid näitavad :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan, et klassikas kerkib konkurente juurde nagu seeni pärast vihma :D


Võibolla tuleb lihapallide kategooriasse üle kolida?, siis on jälle mõned aastad varu teiste ees :D


Enne tuleb muidugi Otiga kokku leppida, et äkki oleks aeg pensionile jääda :D


Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan, et klassikas kerkib konkurente juurde nagu seeni pärast vihma :D

Võibolla tuleb lihapallide kategooriasse üle kolida?, siis on jälle mõned aastad varu teiste ees :D

Enne tuleb muidugi Otiga kokku leppida, et äkki oleks aeg pensionile jääda :D

Otiga pensionist rääkida oleks sama kui minna hr Savisaare juurde ja soovitada poliitikast kõrvale astuda. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub jube jämeda jalaga see vasakpoolne mees. Kas eestpoolt ka on võimalik näha? :ph34r:

See mees on meie kõige saladuslikum mees. Küll ise näitab oma jalakesi kui on õige aeg ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.märts 2014

Täna varahommikul otsisin kalastusfoorumitest natukene infot elussööda kohta ning sila hakkas elav arutelu vihmausside toitmisest ja kasvatamisest. Vanad selgitasid, kuidas on neid elukaid mõistlik kasvatada ja kuidas need paljunevad ning üks korralik vennike tule lagedale sellise küsimusega:

"Kas saaks pilti imetavast vihmaussimammast?"

Kohe meenus kunagine Tangi teema siin foorumis: "Kui rähn nokaga puud toksib, kas ta siis pead ära ei põruta?"

Kinomehed on alati teretulnud siia igavasse maailma. Minu enda tegemiste vastu on hakatud viimasel ajal rohkem huvi tundma. Eile saabus minu postkasti 7 kirja, kus sooviti erinevat nõustamist erinevatel teemadel, üks kirjutas konkreetselt, et ma hakkaksin talle toitumis- ja treeningkava koostama. Las nende kavadega tegelevad ikka need, kes selle eest ka palka saavad. Viimasel ajal on hakanud iga teine jõusaaliharrastaja veebitreeneriks jne. Täna varahommikul tegin bodypumpi. Veel on kavas teha ka korralik lõuatõmmete seeria, samuti ikka rööbaspuud ka. Õhtul kindlasti jõusaali! Rind on taastunud, aga suurte raskuste alla niipea ei torma. Lisanditest läksid hommikul PUMP+, SHOCK, RECOVERY ning HERA80.

Olge mõnusad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.märts 2014

Õhtust. Jube kiired ajad. Faceboookis huvilised pommitavad erinevate küsimustega ja samal ajal panen uusi võistlejaid Lõuna-Eesti Lahtistele Karikavõistlustele kirja ning tegelen muude logistiliste probleemidega. Lõuna-Eesti Lahtistele Karikavõistlustele registreerimiseks on aega veel kuni 23.märtsi hilisõhtuni. Väga paljud valmistujad jätavad regamise viimasele minutile nagu alati. Mina tegin täna päris viisakalt lõuatõmbeid ja rööbaspuul surumist- mõlemat 150 kordust! Tundub, et süsteem toimib ning vorm on läinud paremaks. Eile õhtul käisin jõusaalis ja kaldpingil surumise ajal andis rind ka kergelt tunda. Täna lähen ka veel jõusaali ja eks ma siis olen tähelepanelikum. Lisanditest täna PUMP+, HERA80, RUSH, BLOCK, SHOCK, BCAA ja RECOVERY.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.märts 2014

Tere kõigile! Ilm on ilus ja meel rõõmus. Eile paugutasin korralikult nii bodypumpis kui ka õhtul jõusaalis. Keskpäeval oli tööl palju askeldamist ning suure kiirustamisega suutsin endale järjekordselt viga teha. Mingite aluste liigutamisega ühest kohast teise käis vasaku käe tricepsist läbi selline terav valu nagu sinna oleks 100 herilast nõelanud. Hirmuga katkestasin tegevuse ja kompasin ettevaatlikult kätt. Puudutades tunda ei andnud, aga õhtul jõusaalis küll. Kõige kummalisem, et lõuatõmeid ei kannatanud teha- ülevalt tõmbeliigutusel annab tugevalt tunda. Samas alt tõmbed ja igasugused surumised saab ilusti ära teha. Eks ma olen tähelepanelik ja otsin ajutiselt lõuatõmmetele alternatiivi kasvõi seljatõmmetega- tegemata ei jää midagi! Vorm on üllatavalt hea ning kehakaal on nüüd alla 85 kg stabiilselt. Enesetunne on lihtsalt super ja energiat päris palju. Täna on mul kindlasti jõusaalitrenn ja õhtul hakkan uut bodypumpi programmi õppima. Toidulisanditest on täna minu lemmikud WHEY+, HERA80, RECOVERY, RUSH, PUMP+, JOINT+ ja muidugi SHOCK! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuled ka invasporti üle? :D

Ei, mitte mingil juhul! Tõsi on, et viimase kuu ajaga on kergeid traumasid olnud sama palju kokku kui viimase 22 aasta jooksul alates 1992 aastast jõusaalitreeningutest. Samas tegemist on ka juba soliidses eas härraga, kes 3 aasta pärast läheb sujuvalt üle veteranide klassi vanamehi kiusama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.märts 2014

Jõudsime just perenaisega Hiiumaalt tagasi ja panen ka siia üles 2014 aasta parima pildi meie Fitlife kulturismigrupist. Enamus sellest seltskonnast tahavad kevadel lavale astuda ning selliste meestega on au koos treenida! Teistele Eesti klubidele eeskujuks! NB! Mitmed andekad mehed ei saanud kahjuks tunnist osa võtta! ;)

post-50-0-25115900-1395527307_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.märts 2014

Eile käisin Hiiumaal ühel kurval sündmusel ja tegin selles ilusas linnas ka mõned võimsad pildid:

post-50-0-57197900-1395569856_thumb.jpg

post-50-0-51346500-1395569869_thumb.jpg

post-50-0-42771900-1395569887_thumb.jpg

Õhtul annan uue bodypumpi presentatsiooni ning panin ka endale lisandid valmis:

post-50-0-89724400-1395569900_thumb.jpg

Kui teinekord aega on, siis panen vajaliku varustuse endale sellistesse narkokotikestesse ja oh neid rõõmsaid tollitöötajaid, kes meid jälle kusagil lennujaamas läbi otsima hakkavad ning need kotikesed avastavad nagu 2008 Oslos... :rolleyes:

post-50-0-20686700-1395569912_thumb.jpg

Üldiselt vaatasin kalendrit ning varsti on rannahooaeg. Mees peab ilus olema! ;)

post-50-0-23758200-1395569922_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×