Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Väga ilus sooritus (Y)

Kui vähegi püssirohtu jätkub, siis loodan hiljemalt kuu aja pärast sama seeria teha juba 150 kg-ga :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vähegi püssirohtu jätkub, siis loodan hiljemalt kuu aja pärast sama seeria teha juba 150 kg-ga :rolleyes:

Ei ole mingit lootmist :D Teed ära ja ongi tehtud :) Surumine 200kg eesmärk täidetud, siis võiksid tõesti teha küki 200kg kui sa juba ei tee :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.veebruar 2014

Uus video ja paari sõnaga tegemistest. Täna varahommikul tegin korraliku bodypumpi ning lisaks õhtul kerge jõusaal ning samuti enda kulturismigrupi ülevaatus. Kohale tuli 18 meest ja mitmed jäid tulemata. Ülisuur Team astub sellel kevadel lavale. Rõõmu teeb, et vormiga on vaeva nähtud ning poseerimine läheb järjest paremaks. Lisanditest täna PUMP+, RECOVERY, RUSH ja BLOCK. Aga nüüd vaadake videot:

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.veebruar 2014

Eile viskasin siis ise ka üle pika aja särgi seljast ning poseerisin ühe noorhärraga koos, et saaks võrrelda kahte ühepikkust ja samas kaalus(umbes 90 kg) atleeti. Siin oli selline seis kus üks ütles, et ta on 90-e kiloselt juba võrdlemisi heas vormis ja teine ütles, et 90-kiloselt sellisena lavale minna oleks ilmselge enesehävitus ning nii kehva vormi ei ole ammu olnud :rolleyes:

post-50-0-90995000-1392452021_thumb.jpg

post-50-0-18991600-1392452030_thumb.jpg

post-50-0-29472900-1392452038_thumb.jpg

post-50-0-47501900-1392452049_thumb.jpg

post-50-0-62220000-1392452066_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.veebruar 2014

Tegin õhtul korraliku bodypumpi ja siis oli mõnus soe sees ning üks auvõlg oli vaja korda ajada. Nimelt meie esikulturist Ott esines eile sellise avaldusega:

Täna tegin siis rinda, õlga ja triitsa ja panin üle tüki aja ka midagi kangile, seeria selline 70/10, 90/10, 110/8, 130/6, 140/5 kõik varu ja 150/4 (viimane kordus natuke aidati, kuid 3 ise ehk kordus rohkem kui Imrel.... :D )

Sai natuke müratud siis selle 150-kilose kangiga ning loodetavasti perekond Kiivikas annab mulle andeks kui pereisa täna öösel kõnnib rahutult ühest toast teise ning vaatab seda vägevat videot ning torgib nõeltega hr Vähi näoga voodoo nukku. Tema ju ei tea, et hr Vähi võttis täna topeltkoguse PUMP+ kapsleid! :P

  • Upvote 9

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oijah sõbrake, mõtlesin ,et tõttan sulle juba läbi arvutiekraani appi, viimane kordus oli jah mitte kergete killast.... :D . Hea, et see ära tuli, muidu oleks see mitteõnnestunud korduse puhul jäänud telefonimälusse vedelema ja su ülevoolav enesekindlus ei oleks laiema auditooriumini jõudnudki..... :D . Aga une võttis ära küll - mitte sinu surumine, vaid tass kohvi mille tunnike tagasi ära jõin.... :D .Edu ja nagu näed mu kerge õrritamine on sulle 2 lisakordust juba andnud... ;) Peab vist aktiivsemalt torkima, siis tuleb see 200 juba kuu lõpuks!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oijah sõbrake, mõtlesin ,et tõttan sulle juba läbi arvutiekraani appi, viimane kordus oli jah mitte kergete killast.... :D . Hea, et see ära tuli, muidu oleks see mitteõnnestunud korduse puhul jäänud telefonimälusse vedelema ja su ülevoolav enesekindlus ei oleks laiema auditooriumini jõudnudki..... :D . Aga une võttis ära küll - mitte sinu surumine, vaid tass kohvi mille tunnike tagasi ära jõin.... :D .Edu ja nagu näed mu kerge õrritamine on sulle 2 lisakordust juba andnud... ;) Peab vist aktiivsemalt torkima, siis tuleb see 200 juba kuu lõpuks!

See ei ole enesekindlus vaid metsik loomalik jõud ning emakese looduse poolt õnnistatud pimestav ilu :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi suurte poiste liivakastis tehakse võistluslikku korduste peale rinnalt surumist :D

Jah, seda on kindlasti põnev jälgida ning peaks motiveerima paljusid. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.veebruar 2014

Libistan vaikselt mustikamaitselist HERA80 ning panen kirja mõned väikesed read. Ilmad on võrdlemisi ilusad ning tahest-tahtamata liiguvad mõtted vaikselt ka jooksuradadele. Mäletan, kuidas 2005 aastal käisin iga päev jooksmas iga ilmaga ning sellisest tegevusest tekkis vaikselt isegi sõltuvus. Kui hingamise paika sain, siis jooksin nagu väle põdrapull kevadõhtul emase sarviku innaajal maha jäetud armuorgia aroomides. Eks olen vahelduva eduga ikka jooksmise teemat üles võtnud, aga seda õiget tunnet ei ole suutnud tabada. Vähemalt lamades surumises on hakanud vaikselt tulemused paremaks minema ning kehakaal on ka sellise tegevuse jaoks ideaalne- stabiilselt 89-90 kg lähistel. Arvestades, et ma metsalise kombel ei ole endale tonnide kaupa toidukraami sisse kühveldanud, peaks minu tavakaal jääma ehk maksimaalselt sinna 91-92 kg kanti. Eraldi nuumamisega viskaks ilmselt ka üle 95 kg, aga siis oleksin ilmselt täielik sardell juustutäidisega. Homme varahommikul on jälle bodypump ning viimastes tundides olen kasutanud vana head 64 programmi. Väga hea vaheldus kindlasti ning mõned põnevad improvisatsioonihetked annavad üritusele kindlasti vürtsi juurde. Tavatoidust ja toidulisanditest nii palju, et vanale koerale uusi trikke ei õpeta. Ikka vahelduva eduga veise- ja kanaliha, samuti rohkem piimatooteid. Lisanditest on hetkel eriti populaarsed mustikamaitseline HERA80, šokolaadimaitseline RECOVERY, valge šokolaadi maitseline PUDDING, EAA, INTRA, RUSH, PUMP+, BCAA ja loomulikult energiajoogimaitseline SHOCK! Täna õhtul lähen perenaisega jälle jõusaali ning lamades püüan ikka midagi põnevat korda saata! Lisaks selja- ja jalaharjutused, natuke kätt ja õlga samuti. Lõpetuseks kõht.

Pidage vastu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vend Vähi treeningud on väga huvitavad.

Kui Suvaline Ants käib 5x nädalas pikemat aeroobset tegemas siis hoidku selle eest jumal, see on ju täiesti mittevajalik ja lihased kukuvad küljest ära niiviisi. Vend Vähk teeb bodypump trenne kaasa mitu korda päevas ja rahmeldab ka muidu õues ringi - keegi ei kobise.

Suvaline Ants võtab ette ulmeliste seeriate arvuga harjutuse - üldsus defineerib ta üksmeelselt lolliks, sest ikkagi 4x8...12 (radikaalsematel 4x6...15) on Kuldlõige ja Püha Valem ning ühte lihast tuleb šokeerida mitmel erineval moel, muidu lihas ei kasva. Vend Vähk tõmbab tunni aja sees mitusada lõuga ehk teeb samapalju rööbaspuid ja keegi ei kobise.

Suvaline Ants teeb kaks korda nädalas rinda, on kaarnakari kohe rannapoisi kallal naaksumas. Vend Vähk postitab iga 2 päeva tagant järjekordse video submaksimaalsete raskustega progresseerumisest, keegi ei kobise.

Suvaline Ants läheb õhtul liiga hilja magama siis ta ju ei saa lihase taastumiseks piisavalt und ja lihas ei kasva. Vend Vähk püüab juba hommikul kell 5 õues kala, keegi ei kobise.

Ilmselt on hea olla Meister.

Üheski lihaselises peas ei näi tekkivat küsimust, et mis kava, loogika või teooria on nende avantüüride või teisitimõtlemise taga. Vaatavad - loevad, nohisevad omaette, pühivad piltide vaatamisest tekkinud ila suunurgast ära; ja pressivad oma pro bodybuildingu päritolu kavasid edasi.

  • Upvote 5

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vend Vähi treeningud on väga huvitavad.

Kui Suvaline Ants käib 5x nädalas pikemat aeroobset tegemas siis hoidku selle eest jumal, see on ju täiesti mittevajalik ja lihased kukuvad küljest ära niiviisi. Vend Vähk teeb bodypump trenne kaasa mitu korda päevas ja rahmeldab ka muidu õues ringi - keegi ei kobise.

Suvaline Ants võtab ette ulmeliste seeriate arvuga harjutuse - üldsus defineerib ta üksmeelselt lolliks, sest ikkagi 4x8...12 (radikaalsematel 4x6...15) on Kuldlõige ja Püha Valem ning ühte lihast tuleb šokeerida mitmel erineval moel, muidu lihas ei kasva. Vend Vähk tõmbab tunni aja sees mitusada lõuga ehk teeb samapalju rööbaspuid ja keegi ei kobise.

Suvaline Ants teeb kaks korda nädalas rinda, on kaarnakari kohe rannapoisi kallal naaksumas. Vend Vähk postitab iga 2 päeva tagant järjekordse video submaksimaalsete raskustega progresseerumisest, keegi ei kobise.

Suvaline Ants läheb õhtul liiga hilja magama siis ta ju ei saa lihase taastumiseks piisavalt und ja lihas ei kasva. Vend Vähk püüab juba hommikul kell 5 õues kala, keegi ei kobise.

Ilmselt on hea olla Meister.

Üheski lihaselises peas ei näi tekkivat küsimust, et mis kava, loogika või teooria on nende avantüüride või teisitimõtlemise taga. Vaatavad - loevad, nohisevad omaette, pühivad piltide vaatamisest tekkinud ila suunurgast ära; ja pressivad oma pro bodybuildingu päritolu kavasid edasi.

Mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale. ;)

Nagu öeldakse, et andekas sportlane areneb tihtipeale mitte tänu, vaid hoolimata oma metoodikast. Imre on kahtlemata üks geneetiline imeloom ja tema meetod ei sobi 99% inimkonnast, aga näe talle sobib.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vend Vähi treeningud on väga huvitavad.

Kui Suvaline Ants käib 5x nädalas pikemat aeroobset tegemas siis hoidku selle eest jumal, see on ju täiesti mittevajalik ja lihased kukuvad küljest ära niiviisi. Vend Vähk teeb bodypump trenne kaasa mitu korda päevas ja rahmeldab ka muidu õues ringi - keegi ei kobise.

Suvaline Ants võtab ette ulmeliste seeriate arvuga harjutuse - üldsus defineerib ta üksmeelselt lolliks, sest ikkagi 4x8...12 (radikaalsematel 4x6...15) on Kuldlõige ja Püha Valem ning ühte lihast tuleb šokeerida mitmel erineval moel, muidu lihas ei kasva. Vend Vähk tõmbab tunni aja sees mitusada lõuga ehk teeb samapalju rööbaspuid ja keegi ei kobise.

Suvaline Ants teeb kaks korda nädalas rinda, on kaarnakari kohe rannapoisi kallal naaksumas. Vend Vähk postitab iga 2 päeva tagant järjekordse video submaksimaalsete raskustega progresseerumisest, keegi ei kobise.

Suvaline Ants läheb õhtul liiga hilja magama siis ta ju ei saa lihase taastumiseks piisavalt und ja lihas ei kasva. Vend Vähk püüab juba hommikul kell 5 õues kala, keegi ei kobise.

Ilmselt on hea olla Meister.

Üheski lihaselises peas ei näi tekkivat küsimust, et mis kava, loogika või teooria on nende avantüüride või teisitimõtlemise taga. Vaatavad - loevad, nohisevad omaette, pühivad piltide vaatamisest tekkinud ila suunurgast ära; ja pressivad oma pro bodybuildingu päritolu kavasid edasi.

Jah, arusaadav et minu tegemised võivad nii mõnelgi "päris kulturistil" tekitada palju vastuolulisi tundeid sest seda kõike ju tarkades raamatutes ei ole. Olid ajad kui minu kirjutistest kõik ühiselt tagajalgadele tõusid ning üksteise võidu vägevate keemiameeste kirjutisi tsiteerima hakkasid, aga sellel ajal olin ma ainuke kes suurvõistlustel finaali pääses. Üldiselt viimasel MM-il võin küll öelda, et tegin enda poolt kõik, mis inimvõimete piirini teha annab- edasi tulid juba Mendelejev ja sõbrad. Ma ei saa öelda, et ma erakordselt andekas oleksin- olen lihtsalt veel üks viimaseid vanast koolist, kus trenni tehti tahtejõuga, mitte pikkade pauside, taastumise ja krt teab millega veel. Olen korduvalt öelnud, et olen treeninud koos NSVL erivägede võitlejatega, samuti endise NSVL koondise meestega ja pean tunnistama, et nendele minust vanematele härradele olen ka sporditulemustega kõvasti alla jäänud. Need mehed olid käinud läbi tulest ja veest ja just sellised on mulle eeskujuks, mitte ülespumbatud torsoga isendid. Miks ma peaksingi kuulama-vaatama neid, kellel puudub reaalselt endast 100% andmise kogemus? Mis üldse on 100%??? Minul on olnud kogemus, kus peale 1997 aasta väga rasket päeva olin kõhuli maas ja ei jõudnud enam kätt ka maast lahti tõsta isegi kõige parema tahtmise juures. Lihtsalt nii läbi olin ja pärast seda kogemust on kõik teised tegemised alla 100% olnud. See on nii põnev teema et võiksin sellest terve raamatu kirjutada. Kui keegi ütleb, et minu meetodid ei sobi 99% inimestest, siis mina ütlen, et see võib just 99%-le sobida, aga me oleme lihtsalt liiga mugavad et seda proovida. :rolleyes:

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×