Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Siis kui arvutid massiliselt levima hakkasid aastatel 2000, siis hakkas õues seltskond jupp-jupi haaval vähenema. Suhteliselt raske oli juba sõpru õue saada, sest kõik istusid kodudes arvuti taga või kellegi sõbra juures, kes sai just uue arvuti vms.

Ega lasteaiaski on näha, kuidas suvega laste füüsiline vorm langeb. :wacko:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis kui arvutid massiliselt levima hakkasid aastatel 2000, siis hakkas õues seltskond jupp-jupi haaval vähenema. Suhteliselt raske oli juba sõpru õue saada, sest kõik istusid kodudes arvuti taga või kellegi sõbra juures, kes sai just uue arvuti vms.

Ega lasteaiaski on näha, kuidas suvega laste füüsiline vorm langeb. :wacko:

Kusjuures enda 3-e aastase pisitütre järgi vaatan, et mudilased liiguvad päeval rohkem ringi kui koolilapsed või täiskasvanud! Hommikul alustavad päeva pudruga, siis õue jalutama ja sellise vanuse kohta märkimisväärsed ringid! Õue minnakse põhimõtteliselt iga ilmaga! Siis on neil mingid tantsu- ja laulutunnid, siis mängivad ja jooksevad nii et higimull otsa ees. Lõunasöögid on alati väga vaheldusrikkad, kus ei puudu kunagi salatid ja supp. Oluline on lõunauinak jne. Siiani olen nii pisikese suutnud arvutist eemal hoida ja teen kõik selleks, et ta selle ajuloputusega võimalikult hilja kokku puutuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures enda 3-e aastase pisitütre järgi vaatan, et mudilased liiguvad päeval rohkem ringi kui koolilapsed või täiskasvanud! Hommikul alustavad päeva pudruga, siis õue jalutama ja sellise vanuse kohta märkimisväärsed ringid! Õue minnakse põhimõtteliselt iga ilmaga! Siis on neil mingid tantsu- ja laulutunnid, siis mängivad ja jooksevad nii et higimull otsa ees. Lõunasöögid on alati väga vaheldusrikkad, kus ei puudu kunagi salatid ja supp. Oluline on lõunauinak jne. Siiani olen nii pisikese suutnud arvutist eemal hoida ja teen kõik selleks, et ta selle ajuloputusega võimalikult hilja kokku puutuks.

Eks see nii ongi, et lasteaias liigutakse rohkem kui kodus. Ma olen isegi ühe lapsevanema käest noomida saanud, et tema laps peab liikumistunnis liiga palju liikuma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures enda 3-e aastase pisitütre järgi vaatan, et mudilased liiguvad päeval rohkem ringi kui koolilapsed või täiskasvanud! Hommikul alustavad päeva pudruga, siis õue jalutama ja sellise vanuse kohta märkimisväärsed ringid! Õue minnakse põhimõtteliselt iga ilmaga! Siis on neil mingid tantsu- ja laulutunnid, siis mängivad ja jooksevad nii et higimull otsa ees. Lõunasöögid on alati väga vaheldusrikkad, kus ei puudu kunagi salatid ja supp. Oluline on lõunauinak jne. Siiani olen nii pisikese suutnud arvutist eemal hoida ja teen kõik selleks, et ta selle ajuloputusega võimalikult hilja kokku puutuks.

See on õige,väiksed tegelased saavad lasteaias kõvasti liikuda küll.

Mul on põnn 4 aastane ja teeme ilusamate ilmadega veel pärast lasteaeda mere ääres selliseid 2 km otsi, jalutame ja vaatame merd. Neil on kõvati energiat ka, kahjuks jääb sellest teismelise eaks järgi ainult mälestus. Samas on mul kaks tuttavat samaealist põnni, üks jooksis meie juures kohe televiisori ette ja küsis ka, kus on arvuti ja teine oskab juba nutitelefonist kontaktid leida, angry birdsi mängida jne. Paraku pean oma poisile siiski mingi aeg neid asju tutvustama, muidu läheb kooli ja ei tea ööd ega mütsi. Vot selline on ühiskondlik surve tänapäeval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, igal pool lüüakse häirekella aga midagi ei muutu. Kusjuures veel selle aasta juunis õnnestus mul näha lõuna-euroopa reisil noori, kes veel olid nutisõltuvusest kaugel ning söögikohad olid paksult täis noori ja vanemaid inimesi, kes emotsionaalselt omavahel juttu ajasid ilma facebooki abita, samuti nägin koolihoovides pisipõnne, kes kõik jooksid ja mängisid nagu meie 30 aastat tagasi... Mul on väga hea meel, et mul on lapsepõlvest palju põnevaid mälestusi erinevatest seiklustest ning olen seisukohal, et arvuti on lapsepõlve surm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina on 1,5 aastase poisi kohta küll ei oska midagi halba öelda, nt. kui teen põrandal kättekõverdusi siis paneb ilusti oma käed minu õlgadele ja surub alla, lisa takistus omast käest.

Niipea kui kohe oma TRX ülesse riputan üritab selle otsas turnida ja keerelda. Proua vanade 1,5 kg hantlitega suudab kodus käia kuskil 2m. Ütleks et aktiivsus on ok aga olen näinud juba ka ohtu, nt. kui vaatan hommikul terevisiooni siis uurib seda telekat ikka andunud pilguga aga ta varsti lasteaeda ja ma tööle, nii et siis saab korraliku trenni peale ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere fitness.ee foorumlased ja muidu huvitajad! Minu viimasest pstitusest on siinkohal väga palju möödas Kuid nagu öeldakse, elus läbilöömiseks on vaja mõned aastad kõvasti tööd rabada et oleks tulevikuks järglastel normaalne elu. Kas just sellist elu tahtsin pole kindel... kas seda tahtsin teistele pole kindel, kindel on see, et elu mida ootan 10 a on läbimõeldud!

Olen samasuguse riigitöö peal nagu meie hinnatud tugev vend vähk! hetkel olles soojal maal kaitseväelasena näha siin neid kohalike lapsi, siis tõsi, inimesed on siin rikkad ja vaesed! Pole vahet kas laps on rikkast perest või vaesest! Lapsed mängivad omavahel suurtes karjades, hommikust õhtuni! ilma et neil oleks mingeid kuradima nutiasju käes mis neist kindlasti targemad on.

Ühelpoolt tegime elu lihtsamaks, teiseltpoolt tapsime kultuuri!

tulevaste eestlastele mõtlemisaineks!

Ahjaa, kaitseväelasena soovin maakera peal rahu, mille nimel praegu võitlen päikesepaistelisel maal.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel noortest üks videoklipp.

Väga huvitav video ja põnevad avaldused. Järjekordselt tuleb tunnistada, et väga paljud erinevad ringkonnad löövad häirekellasid, aga sellest ei muutu midagi. Maailma kõige rikkam mees ainult ajab oma arvutibusinessiga miljardeid kokku ning peeretab selle peale, et on hukka saatnud terve põlvkonna noori. Kurb. :(

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks midagi sellist. Tõsi, 70-dad olid veel vägevamad. Esimeste pleierite ja videomängude saabumisega hakkasid asjad vaikselt p.sse minema.

post-50-0-11691300-1385828233_thumb.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin ka selle teema teema läbi.Nii ne asjad ongi ja nii nad ka jäävad.Mida rohkem tehnoloogia areneb seda laisemaks inimesed lähevad.Leidsin internetis sellise artikli:"Eestlased on laisad inimesed, seetõttu eelistame tehnoloogiliselt mugavaid lahendusi. Kuna väljas sajab pidevalt kas lund või vihma, eelistame suurt osa oma ajast arvuti taga veeta.Omalt poolt lisan:kas väljas on liiga külm,liiga palav vōi liiga tuuline :) kelle jaoks siis soojad riided ja vihmavarjud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks midagi sellist. Tõsi, 70-dad olid veel vägevamad. Esimeste pleierite ja videomängude saabumisega hakkasid asjad vaikselt p.sse minema.

attachicon.gif80.jpg

Ega nii oligi. Kui õue läksin, siis teadsin alati, kus mu sõbrad on. Ei pidanud helistama või ukse tahagi minema, et sõpru välja saada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajad muutuvad tõesti. Iga järgmine põlvkond ikka kurdab, et tänapäev noorus on ikka puhta p...... Nii on ja nii jääb. Midagi ei ole teha. Tuleb lihtsalt ise tark olla ja elust rõõmu tunda ja seda ka lähedastega jagada. Iga põlvkond arvab, et JUST nendel oli kõige parem.

Asi läheb paremaks ma usun. Nagu ka seal Wall-E multikas vist oli, kus kogu inimkond istus ainult toolidel ja kogu maailma oli automatiseeritud. Lõpuks hakkasid ikkagi inimesed ise liikuma ja nö "leidsid" teineteist. Kuigi ise istusid kõrvuti toolidel.

Selleks me siin ju olemegi, et maailmast saaks parem paik ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.detsember 2013

Mis ma oskan öelda. Suht kohutav. Kehakaal oli eile õhtul 89,4 kg. 2 nädalat tagasi kaaluti mind MM-il 79,2 kiloseks. Arusaadav, et nüüd tuleb hoog maha võtta. Panen ka ühe pildi eilsest õhtust siia üles võrdluseks, kui kiiresti see võistlusvorm kaduda võib. Mitte midagi ei tule kergelt! Osadele on jäänud mulje, et vend Vähk on aastaringselt võistlusvormis ning meeletut tööd ja pühendumist justkui taga ei olekski. Vaadake ja mõelge kaasa!

post-50-0-96391200-1386003361_thumb.jpg 01.detsember 2013

post-50-0-98258600-1386003737_thumb.jpg 16.november 2013

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt pikema aja jooksul kui 2 nädalat :rolleyes:

Alla nädala ^^

Kui ma Austriast koju jõudsin, oli juba kaal 8kg tõusnud ja siis sõin paar päeva keskmiselt 6500kcal päevas.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen siis kõige nõrgemini esinenud +1 - 1,5 kilo.... :( .Nüüd saaks -90 kg kohe kolm kulturisti.... :D

Mul on olnud kehakaalu muutus viimase ööpäevaga 3,5 kg! Minu puhul on see tavaline. Hetkel -86 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.detsember 2013

Eile olin Tallinnas Audentese spordihoones uute LesMills programmide tutvustusel. Tegin kaasa hommikuse bodypumpi ning vanematele tegijatele ilmselt suuri üllatusi ei olnud. Tegin koha peal ka mõned pildid, mida hea meelega rahvale jagan:

post-50-0-99032800-1386491450_thumb.jpg

post-50-0-63135100-1386491460_thumb.jpg

post-50-0-13149300-1386491473_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×