Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Hirmus triitseps :ph34r:

Nendele, kes ei tea võin öelda, et see triceps oli mul juba 16 aastaselt samasugune. Mingi anomaalia. Ülejäänud on aastatega juurde tulnud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.november 2013

Hakkab vaikselt ühele poole saama. Kohe lähen veel viimasesse trenni ning loodan korralikult tuld anda. Hoidke siis eesti koondisele nädalavahetusel pöialt! Pidage vastu! :)

post-50-0-17473800-1384405206_thumb.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.november 2013

Nonii. Töö tehtud. Järgmine eesmärk 200 kg lamades surumine. Mingi eesmärk peab kogu aeg olema, et edasi liikuda! Tegin ka väikse kokkuvõtte kõikidest oma IFBB maailma meistrivõistlustest ning häbeneda ei ole midagi:

1. Maailma meistrivõistlused 2007 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm

kategoorias 7. koht

2. Maailma meistrivõistlused 2008(Venemaa). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 6. koht

3. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2009(Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 6. koht

4. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2010 (Ungari). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 3. koht

5. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2011(Eesti). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht

6. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2013 (Austria). Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 4. koht

Nüüd siis FAST RECOVERY sisse ja tuld! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Töö tehtud. Järgmine eesmärk 200 kg lamades surumine. Mingi eesmärk peab kogu aeg olema, et edasi liikuda!

Väga hea võimalus panna ennast proovile jõutõstmises (sh ka lamades surumises) on Tartumaa MV, mis toimuvad ilma varustuseta - raw!

Võistlused toimuvad 14.detsembril Kõrveküla spordihoones.

Täpsema info leiad siit: http://powerlifting.ee/index.php?page=uudised&uuid=236

FB event: https://www.facebook.com/events/218463081649267/?ref_dashboard_filter=upcoming

Muudetud kasutaja Crln poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas eesmärgi realiseerimiseks on endale ka mingisugune ajaline tähtaeg püstitatud ? :)

Kui suur on senine rekord lamades surumises, kui tohib küsida ?

Jääme ootama siis eesmärgi realiseerumist ja siis kindlasti ka osavõttu Jõutõstmise võistlustest, kus surumine kavas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.november 2013

Leidsin just ühe sellise võimsa video meenutamaks viimaseid maailma meistrivõistluseid. Nüüd on mida meenutada. Natuke veel puhkan ja küll peagi jälle jõusaali ilmun oma järgmiste eesmärkide nimel! Tänased sõbrad: RECOVERY, BLOCK, PUMP+, JOINT+, SHOCK ja RUSH!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas eesmärgi realiseerimiseks on endale ka mingisugune ajaline tähtaeg püstitatud ? :)

Kui suur on senine rekord lamades surumises, kui tohib küsida ?

Jääme ootama siis eesmärgi realiseerumist ja siis kindlasti ka osavõttu Jõutõstmise võistlustest, kus surumine kavas :D

Jõutõstmises on mul 1996 aastast päris mitu Eesti juuniorite rekordit ette näidata ja see ala ei ole võõras. Siiani lamades surumise rekord ilma mingite kummisärkide ja krt teab mis kostüümideta on 197,5 kg. Tähtaega ei julge ennustada- kevadel plaanis jälle reisima minna. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

26.november 2013

Olen nüüd kõvasti puhata saanud ja hakkan vaikselt jälle hoogu üles võtma. Kehakaal on tõusnud tagasi 86-87 kg-le nagu see mul ka enne MM-ks valmistumist oli. Jõusaali ei ole jõudnud, aga bodypumpi ikka annan. Huviga ootan juba uut bodypumpi programmi nagu ilmselt paljud rühmatreeningute austajad. Viimastel päevadel on riigitööd nii palju olnud, et isegi ei unista jõusaalist. Keha ja vaim peavad ikka ühel lainel olema. Loodetavasti järgmisel nädalal jääb vaiksemaks ja küll siis paugutame! Reedel on mul õpilastega poseerimistund ning alustan selles suhtes aktiivsemat tegutsemist, et kevadeks väga heas vormis ja hästi ettevalmistatud noored mehed lavale saata. usun, et olen viimastel nädalatel oma õpilastele heaks eeskujuks olnud. :rolleyes:

Toidulisandeid kasutan nüüd erilise mõnuga- mitmeid lisandeid ei saanud enne võistluseid kasutada ja nüüd maitsevad need eriti hästi! Täna olen juba RECOVERY, WHEY+, BLOCK, SHOCK, RUSH, PUMP+ ja HERA80 lisandeid kasutanud. Õhtul kindlasti ka PUDDING!

Selles suhtes, et mustika HERA on muska! :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see kehaehitamine ole päris karm värk, eriti veel väljaspool väikest Eestit. Tahad olla tegija siis proovid kõike viise, ka kiiret ja libedat rada.

Vahel on jäänud mulje et ka tava saali kasutajad kasutavad seda libedat rada. Olen oma elus nii mõnelgi suurel mehel näinud hämmastavat agresiivsust ja sellist meeletut raevumist tühiste asjade pärast. Kohe tekivad küsimused ka see meeletu testo ajab ajud mõnel sassi või on see mingi muu maagiline vahend.

Kahju mehest, ma tast aint neli aastat noorem aga noh ma ka palju kilum kui tema :D .

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sünni- ja surmaaastaid vaadata, siis mida varem sündinud, seda kauem elad, et kem läheb iga aastaga kangemaks või mehed greisimaks!

Eks nende nö pro-de võistlus seisnebki selles, kelle tervis rohkem ja kauem kannatab, see on võitja :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sünni- ja surmaaastaid vaadata, siis mida varem sündinud, seda kauem elad, et kem läheb iga aastaga kangemaks või mehed greisimaks!

Eks nende nö pro-de võistlus seisnebki selles, kelle tervis rohkem ja kauem kannatab, see on võitja :D

Eks see kõik on vägagi individuaalne. Arvata võib, et kui praegused IT-lapsed suureks sirguvad ja selle alaga profitasemel tegelema hakkavad, siis läheb neid teise ilma massiliselt kuna nooruses on liikumise asemel istutud paigal ning vaadatud tõtt arvutikuvariga. Juba praegu on esimesed viljad igal sammul näha kui jõusaaliharrastajate noorte meeste seas on meeletult palju vigastusi kuigi raskused on kohati olematud. :huh:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahel on jäänud mulje et ka tava saali kasutajad kasutavad seda libedat rada. Olen oma elus nii mõnelgi suurel mehel näinud hämmastavat agresiivsust ja sellist meeletut raevumist tühiste asjade pärast. Kohe tekivad küsimused ka see meeletu testo ajab ajud mõnel sassi või on see mingi muu maagiline vahend.

See on ilmselge, vaata või siinsamas foorumis ringi, piim pole vuntsil veel kuivanud, aga kuningad valmis.

Enesekindlusele mõjub hästi, osalt ei ole selles midagi halba aga kriitiline meel kannatab korralikult.

Muudetud kasutaja Marxengel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see kehaehitamine ole päris karm värk, eriti veel väljaspool väikest Eestit. Tahad olla tegija siis proovid kõike viise, ka kiiret ja libedat rada.

Vahel on jäänud mulje et ka tava saali kasutajad kasutavad seda libedat rada. Olen oma elus nii mõnelgi suurel mehel näinud hämmastavat agresiivsust ja sellist meeletut raevumist tühiste asjade pärast. Kohe tekivad küsimused ka see meeletu testo ajab ajud mõnel sassi või on see mingi muu maagiline vahend.

Kahju mehest, ma tast aint neli aastat noorem aga noh ma ka palju kilum kui tema :D .

Vaevalt et aastal 1980 sündilnul oleks olnud arvutit rohkem, kui 10a vanemal mehel ( et selle kasutamisel oleks märkimisväärne kahju ). Sel sajandil sündinutel on küll see probleemiks.

Pehmed on täna pooled noored, 20 a tagasi oleks neid narritud paksmagudeks, täna on see ok, loe normaalne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänapäeva noored on jah sellised, et lahtine luumurd tuleb juba toenglamangus olemisest. Minu arust peaks kehaline kasvatus selle "nutipõlvkonnaga" vastavuses olema. Seega, kuna need tegelased istuvad tundideviisi ebamäärastes asendites, siis tuleks sisse viia lülisammast toestavate lihaste staatilised harjutused, muidu on igasugu kõverused ja sopistused kiired tekkima. Samuti aitaks hästi uute alade sisse viimine, nt. distantsalad, nt. vibulaskmine või golf, sest enamus noori ei näe enam kaugemale kui 20-50 cm.

Muudetud kasutaja IVARK poolt
  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänapäeva noored on jah sellised, et lahtine luumurd tuleb juba toenglamangus olemisest. Minu arust peaks kehaline kasvatus selle "nutipõlvkonnaga" vastavuses olema. Seega, kuna need tegelased istuvad tundideviisi ebamäärastes asendites, siis tuleks sisse viia lülisammast toestavate lihaste staatilised harjutused, muidu on igasugu kõverused ja sopistused kiired tekkima. Samuti aitaks hästi uute alade sisse viimine, nt. distantsalad, nt. vibulaskmine või golf, sest enamus noori ei näe enam kaugemale kui 20-50 cm.

Vibulaskmise jätaks küll ära. Noored arvutifriigid ei tee vibuga vahet, kas nad said enda kätte päris vibu või on endiselt virtuaalmaailmas mõnes vibuküttide mängus nagu "Tapa sõber" ja need teised üllitised. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×