Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

01. oktoober 2013

Juba oktoober ning Eesti meistrivõistlusteni aega täpselt 12 päeva. Ma nüüd enne 12-dat sellel teemal ilmselt sõna ei võta- parem kirjutan vaikselt lihtsalt paari sõnaga oma treeningutest ning kõik on rahul. Arusaadav, et mingi hullunud seltskond istub kuskil kapi taga ning püüab minu kirjutistest väljavõtteid kuidagimoodi enda ego upitamiseks painutada oma vaatevinklis. Edu kõigile!

Eile tegin 3 trenni: varahommikune bodypump, õhtune jõusaal ja veel hilisõhtune stepper ja saun. Täna tuleb ilmselt natuke kergem päev, aga jõusaal ja bodypump on ikka omal kohal. Kehakaal vaikselt kukub ning vesi tuleb välja. Hetkel massi ja reljeefi suhe enam-vähem paigas ning enesetunne päris hea! Lisanditest on täna läinud BURNER, GREEN TEA, JOINT+ ning HERA80 tavalise veega. Kreatiini võtsin menüüst välja. Mis muud kui pidage vastu ning rohkem austust teiste vastu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju kaalu veel kaotada muidu, et oma klassika kategoorias kenasti sees olla?

Kaal on juba käes, aga parema teravuse jaoks peaksin veel 1-2 kg alla võtma- mitte rohkem. Oluline, et lihasmass säiliks ning proportsioonid paigas. Viimastel MM-idel olen olnud enda kategoorias küll üks kuivemaid mehi, aga suure kuivatamisega ka oluliselt väärtuslikku lihasmassi kaotanud. Mis kasu sellest on kui olen kuiv nagu tont, aga pilbas võrreldes teiste meestega("Pulk" nagu hr Tokko ütles) :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.oktoober 2013

Päev jälle õhtusse veerenud. Täna oli jälle korralik trennipäev ning hetkel võrdlemisi väsinud. Kuna kehakaal on alla 81 kg juba, siis luban enne magamaminekut kerge PROMIX sheigi. Natuke veel toimetamist ja siis unele. Väikesed pildikesed ka tänasest päevast:

post-50-0-08867900-1380740796_thumb.jpg post-50-0-93131500-1380740803_thumb.jpg post-50-0-47323600-1380740814_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oijah. Tunnen kaasa. Mul on veel nädal aega aega kuni dieedi tõeliselt ebameeldiva osani :)

Kui minu vormi kõrgelt hinnatakse lähinädalatel, siis on minu kõige hullem diiet alles novembris :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.oktoober 2013

Pime hommik. Kohe hakkan varahommikusse bodypumpi minema. Tegin endale kaasa uue maasika-valge šokolaadi maitselise HERA80 sheigi ning BURNER, JOINT+ ja GREEN TEA läksid ka teele. Tuleb jälle pikk päev loodetavasti uue kaalurekordiga. Nädala pärast olen juba Tallinnas ja teen viimaseid ettevalmistusi. :rolleyes: Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.oktoober 2013

Pime hommik. Kohe hakkan varahommikusse bodypumpi minema. Tegin endale kaasa uue maasika-valge šokolaadi maitselise HERA80 sheigi ning BURNER, JOINT+ ja GREEN TEA läksid ka teele. Tuleb jälle pikk päev loodetavasti uue kaalurekordiga. Nädala pärast olen juba Tallinnas ja teen viimaseid ettevalmistusi. :rolleyes: Pidage vastu!

Reval spordi saun on vast üks koht mida kindlalt külastad enne võistlusi jah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reval spordi saun on vast üks koht mida kindlalt külastad enne võistlusi jah?

Kui Tallinna rahvas lubab, siis kindlasti! Enne trenn ja siis saun! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.oktoober 2013

Mis siis ikka- juba nädala pärast hommikul kaalumine ja õhtul siis antakse tuld. Endale midagi ette heita ei ole. Tean, et vorm on tehtud ausalt- ei nandroloni, ei diureetikume. Vorm on tulnud suure töö ja pühendumisega. Eile oli 3 trenni ning spordiklubis näitas kaal lõpuks 80,2 kg. Oleks ma 15 aastat tagasi nii palju vaeva näinud, oleksin kindlasti loobunud. Ok, nüüd toimetama. Koeraga vaja väljas käia ja siis vaatab edasi. BURNER, JOINT+, GREEN TEA ning WHEY+. Vormist ka väike ülevaade:

post-50-0-27843900-1380954132_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...are you heading to some contest or? (sorry if asking stupid but my Estonian skills are ZERO :))

Hello AnneP!

All competitions in oct-nov 2013 ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Armsad sõbrad!

Minu postkasti tuli kiri, kus hoiatati mind minu õpilaste puhtuse eest. Tahaksin siinkohal täpsustada, et juhendades erinevaid noori kulturismis, järgin ma raudseid eetika reegleid ja eeldan, et need sportlased, kes peavad mind enda treeneriks, aitäh muidugi neile, on puhta spordi järgijad. Ja kui kellelegi kolmandale tundub, et tegu pole puhta sportlasega, siis palun väga, võtke ta dopinguproovi ja asi saab selgeks. Ja kui kahtlused vastavad tõele, siis ei ole mina, treener, selle eest vastutav. Sportlane ise oma tervisega vastutab, mis meetoditega ta lavale jõuab. Olen ausa spordi nimel väljas ning järgin treenerite eetilisi tavasid. Dopinguproovi või verekontrolli võin ma ise minna igal ajal, millal aga soovite.

Kohtumiseni võistlustel!

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Armsad sõbrad!

Minu postkasti tuli kiri, kus hoiatati mind minu õpilaste puhtuse eest. Tahaksin siinkohal täpsustada, et juhendades erinevaid noori kulturismis, järgin ma raudseid eetika reegleid ja eeldan, et need sportlased, kes peavad mind enda treeneriks, aitäh muidugi neile, on puhta spordi järgijad. Ja kui kellelegi kolmandale tundub, et tegu pole puhta sportlasega, siis palun väga, võtke ta dopinguproovi ja asi saab selgeks. Ja kui kahtlused vastavad tõele, siis ei ole mina, treener, selle eest vastutav. Sportlane ise oma tervisega vastutab, mis meetoditega ta lavale jõuab. Olen ausa spordi nimel väljas ning järgin treenerite eetilisi tavasid. Dopinguproovi või verekontrolli võin ma ise minna igal ajal, millal aga soovite.

Kohtumiseni võistlustel!

Treeneri eetika koodeks näeb ette, et treener kannab lõplikku vastutust nende poolt treenitavate sportlaste võistlusvormi ja käitumise eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeneri eetika koodeks näeb ette, et treener kannab lõplikku vastutust nende poolt treenitavate sportlaste võistlusvormi ja käitumise eest.

Miks? See, et tuleb panna keegi oma treeneriks, ei tähenda seda et treener peaks vastutama. Siis ei tohiks ükski treener, kes 24/7 oma nn. hoolealusega koos ei ole, ennast lasta treenerina kirja panna. Raske lause, aga point on selles, et kui keegi nähvab mõne tableti või muu kuuri, siis vastutab ikkagi ise! Kõigil ei ole ainult üks treenitav. Imre truppidest on ju aastate jooksul mitukümmend noormeest läbi käinud. Mingil juhul ei pea tema ju vastutama nende tegude eest.

Armsad sõbrad!

Minu postkasti tuli kiri, kus hoiatati mind minu õpilaste puhtuse eest. Tahaksin siinkohal täpsustada, et juhendades erinevaid noori kulturismis, järgin ma raudseid eetika reegleid ja eeldan, et need sportlased, kes peavad mind enda treeneriks, aitäh muidugi neile, on puhta spordi järgijad. Ja kui kellelegi kolmandale tundub, et tegu pole puhta sportlasega, siis palun väga, võtke ta dopinguproovi ja asi saab selgeks. Ja kui kahtlused vastavad tõele, siis ei ole mina, treener, selle eest vastutav. Sportlane ise oma tervisega vastutab, mis meetoditega ta lavale jõuab. Olen ausa spordi nimel väljas ning järgin treenerite eetilisi tavasid. Dopinguproovi või verekontrolli võin ma ise minna igal ajal, millal aga soovite.

Kohtumiseni võistlustel!

Lõuna-Eesti katk jah :) Just üks päev rääkisin ühe noporsportlasega, et kõik kes Fitlife'ist neid nagunii topitakse dopinguproovi. Vaatame kas mu arvamus on õige kah. Aga jahh, hakkab jälle see nõiajaht :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.oktoober 2013

Üleskutse!

Täna õhtul olen juba Tallinnas et pealinnas ilusti välja puhata ja jätta ära varahommikune Tartust Tallinnasse sõitmine. Nüüd oleks üks palve kulturismisõpradele. Kas keegi sooviks minuga täna õhtul Tallinnas koos trenni teha. Ei hakka valetama- tuleb raske universaaltrenn, kus kõik lihased saavad veel korralikult vatti ja trenni lõpus oleks ka saun. Hea meelega paluksin hr Kirpu, aga see mees kahjuks ei tea, mis on intensiivne trenn. :rolleyes: Usun, et trenni teeks orienteeruvalt 18:00-20:00 ajal näiteks Reval Spordis. Hea oleks, kui õpilane või mõni asjaarmastaja toimuvat ka kajastaks ning lõpus siin foorumis kokkuvõtte teeb, et teistel ka huvitavam oleks. Andke palun siin teada, kes huvitatud on ja usuvad, et trenni pooleli ei jäta kui tempo väga suur on.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.oktoober 2013

Üleskutse!

Täna õhtul olen juba Tallinnas et pealinnas ilusti välja puhata ja jätta ära varahommikune Tartust Tallinnasse sõitmine. Nüüd oleks üks palve kulturismisõpradele. Kas keegi sooviks minuga täna õhtul Tallinnas koos trenni teha. Ei hakka valetama- tuleb raske universaaltrenn, kus kõik lihased saavad veel korralikult vatti ja trenni lõpus oleks ka saun. Hea meelega paluksin hr Kirpu, aga see mees kahjuks ei tea, mis on intensiivne trenn. :rolleyes: Usun, et trenni teeks orienteeruvalt 18:00-20:00 ajal näiteks Reval Spordis. Hea oleks, kui õpilane või mõni asjaarmastaja toimuvat ka kajastaks ning lõpus siin foorumis kokkuvõtte teeb, et teistel ka huvitavam oleks. Andke palun siin teada, kes huvitatud on ja usuvad, et trenni pooleli ei jäta kui tempo väga suur on.

Kas trenn peaks olema ilm tingimata Revalis ja sellel kella ajal?:D Muidu oleks küll käpp, oleks päris korralik sportlik huvi näha seda trenni:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas trenn peaks olema ilm tingimata Revalis ja sellel kella ajal? :D Muidu oleks küll käpp, oleks päris korralik sportlik huvi näha seda trenni:D

...kas näha või see hullumaja kaasa teha? Minu seeriate vahe on keskmiselt 30 sekundit ja harjutuste vahe kuni 1 minut. Selline pool-bodypump, aga oluliselt suuremate raskustega. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen õhtul majas, kuid trenni enam ei tee, pean veel õpilaste vabakavade ja poseerimisega telema. Kuid usun ,et meil on seal Siim või keegi ikka kohapeal ,kes vähemasti kajastada saab. Igal juhul tere tulemast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×