Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kuna mitu lehekülge on olnud seda vanaemade teemat, siis vastu tulles paari kunstihuvilise järelpärimisele, kas täna ikka oli mingi Arnoldi teema ka- jah, oli küll! Tõstan selle pildi siia:

post-50-1304617012_thumb.jpg post-50-1304616968_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu vastus oli samuti õige ja tingimustes ei olnud öeldud, et ainult esimesena vastanu on auhinnaline. Pealegi, vahe oli ainult paar minutit.

Jah, tingimustes ei olnud kirjas, et ainult esimene õigesti vastanu saab auhinna, aga oleme ausad- täpne vastus oleks olnud MINU vanaema. Õige vastuse fikseerimine võttis natuke aega ja selleks ajaks kui õige vastus kirja pandi, lisasin ka olulise vihje 2. maailmasõja kohta. Igal juhul tänud kõikidele vanaemade huvilistele! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni meenutas kilpkonna, äkki ninjakilpkonnad. Paras pähkel aga vahet pole, teema uuenes vahepeal ja tulemus juba käes aga mina muudkui vastan. :D

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nostalgia Hits 2009

Täna leidsin põnevad pildid 2009 aasta märtsi kuust Tallinnas, Club Hollywoodis. Ööklubipoisid :D

post-50-1304684944_thumb.jpg post-50-1304684952_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

uau! nostalgia piltidelt jääb küll mulje nagu oleks nisu uno ja zorro otsustanud õlle valgušeigi ja pimeda korteri vihase jõusaali vastu vahetada! väga kämp värk.

karikatuuride seisukohalt, - mõned kirtsutavad nina, mõned ei osa midagi öelda, mina ütlen: lase edasi! täitsa vahvad pildid, ootan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
uau! nostalgia piltidelt jääb küll mulje nagu oleks nisu uno ja zorro otsustanud õlle valgušeigi ja pimeda korteri vihase jõusaali vastu vahetada! väga kämp värk.

karikatuuride seisukohalt, - mõned kirtsutavad nina, mõned ei osa midagi öelda, mina ütlen: lase edasi! täitsa vahvad pildid, ootan!

Tänud positiivse toetuse eest! Eks siis järgmisel nädalal püüan kedagi jälle oma vaatenurgast joonistada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Wtf... vanaemad :D Poleks eletritoolil ka selle peale tulnud :D

No elektritoolil oleksid ilmselt juba teistsugused mõtted peas kui see, et mis kujukesed need olid? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uus avastus minu toidulauale!

Mina ei ole küll see mees, kes Tallegi tooteid sponsorluse käigus reklaamib, vaid lihtsalt asjaarmastaja. Niisiis, leidsin Tartust Prisma Marketist sellise paki! Vaadake pakendi andmeid ja minge proovima. Selles poes on ka imehead Soome tuunikalakonservid!

post-50-1304363135_thumb.jpg

post-50-1304363156_thumb.jpg

Ainult viis E-ainet!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainult viis E-ainet!!!

Saage üle juba nendest E-dest! Minge sööge E-vabasid burgereid ja kommi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ERAKORRALISED UUDISED FITSHOP EEDENIST: Kaks esimest, kes jõuavad esimesena Fitshop Eedenisse, saavad omale tasuta 2 Fitness.ee sheikerit! Tunnussõna: "Kraadekaarel"

Kes ees see mees ja kes taga, see naise naba!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.mai 2011

Niisiis, täna on venelastel suur päev- VÕIDUPÜHA! Kellele pidupäev, kellele masendusepäev. See 2 maailmasõda on küll juba ammu läbi, aga selle hirmsa sündmuse tagasisidet tunneme ilmselt veel 100 aastat. Siiani on materdatud igas võimalikus ja võimatus poosis sakslaseid ja nende liitlaseid, aga need õudused, mis tegid vene väed saksa aladel on ilmselt kirjeldamatud. Suhteliselt hiljuti sattusin lugema saksa sõdurite meenutusi tagasivallutatud saksa aladel toimunud jubedustest tsiviilisikute suhtes. Mida tehti naiste ja lastega... Hinnanguliselt vägistati korduvalt vene vägede poolt umbes 2 miljonit saksa naist ja last. Mõni ime, et sakslased kaitsesid oma linnasid viimase meheni teades väga hästi, mis järgneb kui venelased sisse tulevad. Ma ei hakka neid memoaaride ja uurimustööde aadresse siia üles panema, sest nendest teemadest võib närvivapustuse saada. Sõda on kohutav kogemus kus inimesed saavad välja elada oma kõige saatanlikumaid fantaasiaid teiste inimeste suhtes. Sõda külvab meeleheidet.

SPORT

Täna alustasin juba dieediga! Selles suhtes, et grillimised grillitud, nahavahe torti ja head-paremat täis ja nüüd tuleb jälle hoog maha võtta. Miks? Aga sellepärast, et veel 3 nädalat tagasi oli minu kaal -80 kg ja paar päeva tagasi ilmselt juba üle 90 kg. Energiat on, aga bodypumpi ajal võtab natuke kinni ja higi jookseb ojadena. Enesetunne ei ole kogu aeg kõige parem. Ennast sardelliks süüa ning siis linna peal laiamas käia, et 100 kg on õige mees- seda jõuan ma ilmselt veel oma elus küll ja küll, aga praegu ei ole see minu eesmärk. Oluline, et ma maha ei magaks oma dieedile teine käik anda ning sügisel juba Eesti meistrivõistlustel enne MM-i viisakalt paugutada. Iga võistlus algab mitu kuud varem tahtest. Alates tänasest päevast on mul seda tahet rohkem kui kunagi varem. Perenaine lubas ka toetada ning enda vormi korralikult ette võtta pärast lapse sündi. Eks toetus on alati vajalik. Oluline, et toetajad ei võtaks endale kohtuniku rolli ning oma iidolitel pea segamini ei ajaks- pärast võib valus kukkumine olla kui fännid on kõik kiitnud, et sa oled ikka vägev mees ja peaksid üldse Mr Olümpia olema ning siis selgub tõsiasi, et kaotad kohalikel võistlustel kohalikele kriipsujukudele :D

Suve lõpuks peaks kõigi eelduste kohal olema mul juba selline vorm nagu viimastel Eesti KV-l. See oleks hea hüppelaud edasiliikumiseks.

TOITUMINE

Käisin just poes ning ostsin omale töökabinetti tuunikala, kanafileesinki ning muidugi teen ka erinevaid sheike HERA80, WHEY+ ja MUSCLE+-ga. Hetkel lisaks ka PUMP+ ja JOINT+ kapslid. Õhtul PROMIX, BCAA ning Beta-Alanine. Kodus kindlasti selline kokteil- rasvata kohupiim, värske banaan, rasvata piim. Segan need kõik plenderis läbi ning tõsine pomm telekavaatamiseks!

KALAPÜÜK

Võrtsjärvele ei ole praegu mõtet minna, aga homme õhtul plaanin kätt proovida Ahja jõel kindlasti! Üldiselt võimalikult palju värskes õhus viibida- siis ei ole ka jaburat söögiisu nii palju. Kalapüük on väga hea vaheldus ning kalapüük pidi olema maailma kõige tervislikum hobi.

MÜNDID

Kogun ikka münte ja püüan varsti kokku panna pildialbumi oma kollektsioonist mandrite ja riikide kaupa.

Ok, ma varsti trenni!

Pidage vastu!

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiksin, et kas on plaan liha milllagi juurde ehitada? Või kavatsed jääda samasse kaalukatekasse? Muidu mina kui fännina tahaks muidugi juurde buildimist näha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiksin, et kas on plaan liha milllagi juurde ehitada? Või kavatsed jääda samasse kaalukatekasse? Muidu mina kui fännina tahaks muidugi juurde buildimist näha ;)

Kuna klassikalises kulturismis on võistluskaal otseses seoses pikkusega, siis -175 cm pikkuse juures ei ole kaalu võimalik suuremaks ajada, küll aga on võimalik mängida vormiga. Viimasel MM-il mõõdeti minu pikkuseks kõigest 173,2 cm ja minu kaal pidi olema 77,2 kg. Loogiline, et ma olen praegu oluliselt suurem kuid klassikas jääksin sellise vormiga raudselt viimaseks. Muide, minu pikkus oli eelmisel aastl erinevatel võistlustel 173,2- 177,5 cm. Nii suur pikkuse kõikumine on tingitud väga erinevatest asjaoludest. Ise eelistan olla suurvõistlustel -175 cm, sest -180 cm kategoorias peaksin võistlema juba selliste meestega, kes võistlusväliselt kaaluvad 100-110 kg. Vanust on mul ka juba nii palju, et ei ole erilist mõtet ennast väga Ramboks ajada. Parem lihvin veel vormi ja kogemusi ning jään "enda" kategooriasse ning nopin veel finaalkohtasid suurvõistlustelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, vahelduseks mustale pesule ja muule jamale tegin Taavi Merisalust toreda pildi kuna mees ise soovis eelmisel nädalal, et ka teda kuulus kunstnik Vend Vähk kuidagi jäädvustaks. Et rahval igav ei oleks, siis kuulutan välja parima pildi kommentaari võistluse! Arvestades, et pildil on päris palju materjali ning viimastel päevadel on olnud ka päevakorral võistlusgrimmiga erinevad jamad, siis usun, et hakkab tulema päris edevaid kommentaare. Iseendast kavatsen ka lähipäevadel ühe pildi teha, et keegi ulguma ei hakkaks miks ma ainult teisi joonistan ning kes tahavad, siis võib anda endast märku, et ma ka teistest pilte teeksin. Kommenteerimisvõistluse paneme pidulikult lukku täna(9.mai 2011) õhtul kl 20:00 ja siis selgitame välja võitja. Võitjale kommentaatorile väga korralik auhind.

post-50-1304940465_thumb.jpg post-50-1304940476_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milles raisata raha kalli keemilise võistlusgrimmi peale?

Astu läbi Taavi Merisalu talust, kanna peale kiht naturaalselt toodetud kehavõiet ja tunneta erinevust.

* Märkus: Toote kasutamisel võivad ilmuda kohalikud kärpsed sinuga tutvust tegema. See on normaalne ning näitab toote headust.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kommentaarida võib ainult viimast pilti?

Põhimõtteliselt võib kõiki, aga viimase pildi parima kommentaari eest saab auhinna ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milles raisata raha kalli keemilise võistlusgrimmi peale?

Astu läbi Taavi Merisalu talust, kanna peale kiht naturaalselt toodetud kehavõiet ja tunneta erinevust.

* Märkus: Toote kasutamisel võivad ilmuda kohalikud kärpsed sinuga tutvust tegema. See on normaalne ning näitab toote headust.

Päris korralik kommentaar ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan südamest, et keegi uuesti ei ürita siia üles riputada kommentaare, mis ei ole juriidiliselt ehk õiged ja osa rahvast hakkab avalikult teisi isiklikult solvama ja lahmima. Mis oli-see oli ja suured mehed peavad teinekord hoo maha võtma. Arusaadav, et osadel on pinged sees ja siis ei ole vaja torkida rohkem. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodan südamest, et keegi uuesti ei ürita siia üles riputada kommentaare, mis ei ole juriidiliselt ehk õiged ja osa rahvast hakkab avalikult teisi isiklikult solvama ja lahmima. Mis oli-see oli ja suured mehed peavad teinekord hoo maha võtma. Arusaadav, et osadel on pinged sees ja siis ei ole vaja torkida rohkem. ;)

Minu arust võiksid need suured mehed kustutamise asemel omavahel asjad selgeks rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust võiksid need suured mehed kustutamise asemel omavahel asjad selgeks rääkida.

Justnimelt. Aga kindlasti mitte avalikult lahmida. Kui Janaril võistlused läbi saavad, küll siis istume maha ja peame plaani, mis me sügisel konkurentidega tegema hakkame, aga praegu las olla ilma kõrvaliste "abimeesteta". ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×