Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Inimesed on ju ainukesed olevused maamunal, kes pärast sündi (pärast ema rinnapiima) joovad kellegi teise piima edasi. Imelikud olendid :D

Moraal loomariigist - Lõvid on loomade kuningad, järelikult tuleb liha süüa, mitte piima juua :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesed on ju ainukesed olevused maamunal, kes pärast sündi (pärast ema rinnapiima) joovad kellegi teise piima edasi. Imelikud olendid :D

Jooksid ka teised loomad kui oleks võimalus piim kuidagi kätte saada. Teinekord ongi tegelikult ühe liigi emased teiste liikide järeltulijate eest hoolitsenud ja ka piima jaganud. Ning inimeste poolt jagatud lehmapiima või mistahes piima võtavad enamik loomi vastu. Seega midagi erilist siin küll ju tegelt pole. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arnold Schwarzenegger: Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer.

Kas loomad kannataksid piima nii nagu inimesed. Samas paljudel inimestel tekib laktoositalumatus ja enamus pensionäre ei talu piima üldse. Kaltsiumi ja muid värke saab ka mujalt. Lastele on piim muidugi nr.1 jook. Ise joon piima maitse pärast ja usun, et seda teevad paljud sama põhjuse pärast, mitte sellest kui kasulik piim on. Keemia õpetaja on isegi öelnud: "Piim ei ole jook, piim on söök. Saage aru juba sellest."

Varsti hakatakse vist ka kaamli piima müüma samamoodi nagu lehmapiima. Ei oleks ma arvan üldse imelik kui varsti-varsti on poes lettidel poolte maailma loomade piim järjest. Võta millist tahad :D

post-29847-0-63873300-1367230112.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

cow.gif

Jooksid ka teised loomad kui oleks võimalus piim kuidagi kätte saada. Teinekord ongi tegelikult ühe liigi emased teiste liikide järeltulijate eest hoolitsenud ja ka piima jaganud. Ning inimeste poolt jagatud lehmapiima või mistahes piima võtavad enamik loomi vastu. Seega midagi erilist siin küll ju tegelt pole. :)

Õige tähelepanek! Tegelikult on palju loomi, kellel piimakausi peale vunts viiesaja peale läheb- siilid, kassid jne. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

cow.gif.

Piima joomine siis kuidagi ebanaturaalne? :D Ülejäänud lehma lõikame mõnuga lahti ja kugistame sisse aga piim mis samuti lehmas, see on pähh? :D - Kui nii võtta siis pole miski naturaalne. Puuviljadest samuti mahla välja imeda ei tohi, tohid ainult koore ära süüa. Kui tahad puu seest mahla saada siis unusta samuti kohe ära, puu võid maha raiuda, ära tükeldada ning puuhalge närida, kuid mahl kurat jäta parem rahule. :D

Mesi? Hui sellega, mesilased võid nahka pista, aga mesi ise on mürk, pole naturaalne. Kalamari? Prügikasti. Munad? Põlema.

Ma arvan, et ei ole selle piima mahategemise hullusega vaja võlli üle keerata. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piima joomine siis kuidagi ebanaturaalne? :D Ülejäänud lehma lõikame mõnuga lahti ja kugistame sisse aga piim mis samuti lehmas, see on pähh? :D - Kui nii võtta siis pole miski naturaalne. Puuviljadest samuti mahla välja imeda ei tohi, tohid ainult koore ära süüa. Kui tahad puu seest mahla saada siis unusta samuti kohe ära, puu võid maha raiuda, ära tükeldada ning puuhalge närida, kuid mahl kurat jäta parem rahule. :D

Mesi? Hui sellega, mesilased võid nahka pista, aga mesi ise on mürk, pole naturaalne. Kalamari? Prügikasti. Munad? Põlema.

Ma arvan, et ei ole selle piima mahategemise hullusega vaja võlli üle keerata. :D

Ah, mulle meeldis lihtsalt pilt.

sheepdog_01.jpg

Aga võib ka nii:

27_year_old_woman_39;s_milk_to_feed_their_pet_dog_milk_pets_the_pharmaceutical_industry.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige tähelepanek! Tegelikult on palju loomi, kellel piimakausi peale vunts viiesaja peale läheb- siilid, kassid jne. :D

Tegelikult ei soovitata kassidele ega siilidele piima anda.

Inimene on aastatuhandete jooksul piima regulaarse tarbimisega mingil määral kohanenud, enamik loomi mitte. Kodukassid, kes saavad piima tihedamini, kui nt siilid, on viimastest paremini kohanenud jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult ei soovitata kassidele ega siilidele piima anda.

Inimene on aastatuhandete jooksul piima regulaarse tarbimisega mingil määral kohanenud, enamik loomi mitte. Kodukassid, kes saavad piima tihedamini, kui nt siilid, on viimastest paremini kohanenud jne.

Ei usu, et elukad piimast hinge heidavad. Halvemal juhul ehk korralik ansambel Pasadena kontsert :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

64-romulus%20si%20remus.jpg

Siin võib teemat edasi arendada ja kui vana-Rooma kunstis imetas emalõvi poisslapsi ja nendest sirgusid vägevad atleedid(kelledest üks teise hiljem tappis kui mu mälu mind ei peta), siis äkki ei olnudki tegemist mingisuguse sümboolse tegevusega, vaid võeti modellid elust enesest. Noorkulturiste toideti kiskjapiimaga ning sellised teadlasenohikud said hiire- ja hamstripiima :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piima joomine siis kuidagi ebanaturaalne? :D Ülejäänud lehma lõikame mõnuga lahti ja kugistame sisse aga piim mis samuti lehmas, see on pähh? :D - Kui nii võtta siis pole miski naturaalne. Puuviljadest samuti mahla välja imeda ei tohi, tohid ainult koore ära süüa. Kui tahad puu seest mahla saada siis unusta samuti kohe ära, puu võid maha raiuda, ära tükeldada ning puuhalge närida, kuid mahl kurat jäta parem rahule. :D

Mesi? Hui sellega, mesilased võid nahka pista, aga mesi ise on mürk, pole naturaalne. Kalamari? Prügikasti. Munad? Põlema.

Ma arvan, et ei ole selle piima mahategemise hullusega vaja võlli üle keerata. :D

Mesilaste nahka pistmine võib päris ebameeldiv olla :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juhtusin hiljuti alustama kodus juba kaua aega vedelenud Andrus Kivirähu raamatu "Mees kes teadis ussisõnu". Seal ainult üks hundipiima joomine ja põdraliha söömine käibki. Leib on aga asi, mida üks õige metsaeestlane suu sissegi ei võta. Kõikidele kulturistidele kohustuslik kirjandus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin võib teemat edasi arendada ja kui vana-Rooma kunstis imetas emalõvi poisslapsi ja nendest sirgusid vägevad atleedid(kelledest üks teise hiljem tappis kui mu mälu mind ei peta)

*köhh köhh* emaHUNT

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.aprill 2013

Täna ei olnud tervis kõige parem ja öö jäi erakordselt lühikeseks, aga sellele vaatamata tegin ühe bodypumpi, CXWORXi ja samuti käisin jooksmas ja tegin jõusaali. Ka eile oli mul enam-vähem samasugune treeningkoormus. Tänases jõusaalitrennis proovisin vahelduseks lamades surumist 20-e kilose kangiga ja paugutasin järjest 250 kordust. Tõmbas lihase ikka päris täis. Soovitan proovida! Toidulisanditest olen täna tarbinud HT-R, RECO2, BCAA, PUMP+, JOINT+ ja lisaks PUDDING ning PRODE90. Vorm on stabiilne ja kehakaal keskmiselt 85-86 kg. Kardan, et homme trenni ei jõua, vähemalt mitte spordiklubisse. Lõpetuseks üks lõbus pilt mardikatest. Mis te arvate, millega on tegemist? :rolleyes:

post-50-0-51825900-1367342092.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.aprill 2013

Täna ei olnud tervis kõige parem ja öö jäi erakordselt lühikeseks, aga sellele vaatamata tegin ühe bodypumpi, CXWORXi ja samuti käisin jooksmas ja tegin jõusaali. Ka eile oli mul enam-vähem samasugune treeningkoormus. Tänases jõusaalitrennis proovisin vahelduseks lamades surumist 20-e kilose kangiga ja paugutasin järjest 250 kordust. Tõmbas lihase ikka päris täis. Soovitan proovida! Toidulisanditest olen täna tarbinud HT-R, RECO2, BCAA, PUMP+, JOINT+ ja lisaks PUDDING ning PRODE90. Vorm on stabiilne ja kehakaal keskmiselt 85-86 kg. Kardan, et homme trenni ei jõua, vähemalt mitte spordiklubisse. Lõpetuseks üks lõbus pilt mardikatest. Mis te arvate, millega on tegemist? :rolleyes:

post-50-0-51825900-1367342092.jpg

Sellest 250 kordusest oleks võinud video olla, päris huvitav oleks olnud vaadata :D

Need on jah ma usun, et kummikommid või siis mingid kummist pila monstrumid ;)

post-29847-0-51460800-1367344863.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kummikommid? :D

Need on mingid Riiast ostetud hiidkummikommid. Selline mardikas oli mingi 15 cm pikk! Kusjuures maitsel ei ole väga vigagi- Läti oma toodang. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellest 250 kordusest oleks võinud video olla, päris huvitav oleks olnud vaadata :D

Need on jah ma usun, et kummikommid või siis mingid kummist pila monstrumid ;)

Ega selles videos midagi väga erilist ei oleks olnud. Huvilised oleksid saanud lihtsalt teise inimese kannatustest mõnu tunda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×