Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Paari sõnaga veel tänasest trennist. Hommikul tegin bodypumpi ja õhtupoolikul siis üle pika aja rööbaspuud ja lõuatõmbed. Esimese hooga tegin 38 lõuatõmmet ja see oli juba päris korralik tulemus. Pärast läks pumpamine ootamatult hapuks- lihase tõmbas nii täis ja kangeks, et päris valus oli ja pidin ürituse pooleli jätma. Panen tänase trenni kokkuvõtte ka üles:

post-50-0-00499000-1364833791.jpg

Üks asi veel: See Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste plakat sai ikka nihkesse kuigi vaatasime enne trükkimist 1000 korda üle. Krt, 2012 ikka ei ole :P. Homme tulevad uued plakatid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.aprill 2013

Ilus talvine uus hommik. Täna on mul siis päevakavas 2 rühmatreeningut ja loomulikult jätkan ka oma rööbaspuude-lõuatõmmete projektiga. Kohe varavalges võtsin sisse SHOCK lisandi ja nüüd olen nagu Aatomik. On ikka tõsine pomm küll kokku pandud. Ma ju ei joo kohvi ka ning siis laksab eriti hästi. Jäin mõtisklema Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste üle ja selle ürituse ajalooost. Esimene LELKV oli 2010 aastal(samal aastal alustas Tallinnas ka Reval Cup) ja sellel aastal tegime 2 võistlust- kevadel ja sügisel. Järgmistel aastatel oli 1 võistlus aastas ja nii see meil seekord juba viies ongi.

1. LELKV 2010: http://gallery.fitne...0521&g2_page=11

2. LELKV 2010: http://www.facebook....06166706119862/

3. LELKV 2011: http://gallery.fitne...03996&g2_page=6

4. LELKV 2012: https://www.facebook...87552221318237/

5. LELKV 2013: http://www.facebook....?ref=ts&fref=ts

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.aprill 2013(teisipäev)

Väike vahekokkuvõte toimuvast. Alles laupäeva õhtul kirjutasin siin, et kaalun üle 90 kg. Võtsin ennast nüüd kokku ja tänaseks sain kehakaalu jälle 85,3 kilole. Mul on veel kaks trenni ees ning loodan täna näha ka alla 85 kg. See on selline väike projekt iseendale. Selge on see, et kui vaja, siis võin kehakaalu väga lühikese ajaga +/-10 kg edasi-tagasi liigutada. Põnev aeg. Hommikul andsin ühe bodypumpi ja õhtul on ka CXWORX. Vahele jääb ilmselt ka minu rööbaspuu-lõuatõmbe projekt. Eile läks ikka väga valusaks lõpus- õigemini olin sunnitud lõpetama kuna valu läks suureks. Juba praegu kergelt juba valmistun jõutreeninguks ja libistan kerge HT-R-i sisse. Küll varsti ka PUMP+ järgi läheb! Olgu siis, hakkan tegutsema. Tore, et minu tegemisi jälgib siin selline suur hulk inimesi, aga kurb, et tagasiside on pea-aegu olematu. Üks asi veel: Selline vägev meeste jook nagu METAL PUMP on vägevate ja tugevate meeste jook! Miks? Aga sellepärast, et sellel joogil on kork nii krdi tugevalt peal, et tuleb ikka korralikult pingutada korgi maha keeramiseks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kork on just nõrkadele, tugevad mehed tõmbavad korgi keermed sirgeks :D

Sellega tuli just üks hiljutine reklaam meelde, selle nõrkadele mõeldud asjadega ;)

See on väga võimas reklaam. Alaliit võiks hakata kindlasti mõtlema selliste reklaamide tootmise peale. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänase päeva üllatus! Just võttis minuga ühendust üks tubli fotograaf, kes uuris eelseisvate võistluste kohta ja lubas varustusega kohale tulla ning ühtlasi pani üles ka eelmise aasta Lõuna-Eesti Karikavõistluste siiani avaldamata suure pildigalerii. Vaadake palun siia ja kiitke fotograafi:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.554389781267947.1073741827.100000907893774&type=1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.aprill 2013 (kolmapäev)

Täna hilisõhtuks saab siis Lõuna- Eesti Lahtistele Karikavõistlustele registreerumise aeg läbi ning homme lisame siis juba nimekirja võistlejatest kaalude ja pikkuste järgi, samuti eraldi algajate ja edasijõudnute tabelid. Hetkel on mul veel 4 võistlejat vaja nimekirja lisada ning ilmselt tuleb paar tükki veel juurde. Huvitav, kas tuleb kokku 50 võistlejat? Olengi viimased päevad tegelenud ennekõike nende võistluste organiseerimisega. Eile suhtlesin erinevate fotograafide ja võistlejatega. Samuti Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu presidendi Arnold Tokkoga, kes juhtis tähelepanu, et EKFL-l on uus logo juba alates 2011 aastast. Siinkohal väike palve alaliidule, et nad teeksid vahelduseks esilehele sellise meeldetuletuse spordisõpradele, kus oleks välja toodud EKFL logo, presidendi, peasekretäri, sportlaste esindaja, koondise peatreeneri ja teised nimed. Ütlen ausalt, ega mina ka kõike ei tea ning uudiseid ei jõua jälgida. Täna varahommikul tegin bodypumpi ja nüüd tuleb veel jõusaalitrenn ka vahelduseks. Vorm on hea ning see on ka kõige olulisem. Lisanditest täna BLOCK, PRODE90, HT-R, WHEY3, HERA80, PUDDING, PROMIX, PUMP+, BCAA ja JOINT+

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EKFL i kodulehel on nood asjad juba alates 2011. aastast muudetud.

Korralikud sporlased külastavad ju regulaarselt EKFL ametliku kodulehekülge ifbb.ee või aadrssil kulturism.ee

Mina olen ilmselt ebakorralik sportlane :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, sa oled ikka üks kuradima südikas vanamees. Kui see midagi maksab, siis minu kiidusõnad LEKV korraldamise eest. Kas nii suurt registreerinute arvu on üldse Eesti Kulturismi-ja Fitnessi võistluste ajaloos olnud ?Nii võimsa eelarvega ( nagu seda on 0 € ) nii palju võistlejaid kohale meelitada - pole midagi öelda. Ehk peaksid mõtlema elukutseliseks ürituste korraldajaks hakata ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, sa oled ikka üks kuradima südikas vanamees. Kui see midagi maksab, siis minu kiidusõnad LEKV korraldamise eest. Kas nii suurt registreerinute arvu on üldse Eesti Kulturismi-ja Fitnessi võistluste ajaloos olnud ?Nii võimsa eelarvega ( nagu seda on 0 € ) nii palju võistlejaid kohale meelitada - pole midagi öelda. Ehk peaksid mõtlema elukutseliseks ürituste korraldajaks hakata ?

Jah, esimesed kulutused olen oma taskust kinni tagunud ja väljaminekuid tuleb veel ja veel... Alaliit lubas karikatele õla alla panna, väga suure töö on teinud ära Esta Pilt toetajate otsingul. Suured lootused on kohtunikele ja abilistele selleks tähtsaks päevaks. Õnneks ei ole esimene võistlus korraldada ja kindlasti tuleb meeldejääv üritus. Sellest sümboolsest piletirahast(2 eur) saame väga palju ära teha- logistilised probleemid lahendatud, lisaks lisavalgustus, muusika jne. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks väike pilt ka. PUMP+ ja HT-R teevad oma töö! 02. aprill 2013. Esmalt ülevaade eilsest põhitrennist- midagi uut seekord. Nagu näete, olen seekord oma treeningusse lisanud vaheldust- 50 kg hantiga seljatõmbed. Eile treenisin siis Fitlife spordiklubis ning pärast tõmbeid ja rööbaspuud tegin veel erinevaid harjutusi kätele.

post-50-0-37320100-1365019423.jpg

Peale pumpamist proovisin vasaku käega rind-bicepsi poosi ja peab tunnistama, et päris hea! :rolleyes:

post-50-0-35697200-1365019438.jpg

post-50-0-06116300-1365019450.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, trenn ajab käe suureks :D!

Eks on nüüd vaeva nähtud ja selline mõnus puhkus võistlustest kulubki marjaks ära. Ma olen siiani võistlustel paremat kätt näidanud, aga sellel ei tule biceps nii hästi välja kui vasakul. Vasaku bicepsi näitamise miinuseks minu puhul on see, et vasaku külje ülejäänud lihas ei ole nii ühtlane nagu paremal ning see lööb proportsioonid paigast. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.aprill 2013(neljapäev)

Tundub, et täna jääb minu treeningprogrammi ainult 1 CXWORX. Seoses Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistlustega on kogu vaba aeg kulunud organiseerimisele, aga parem praegu tuld anda kui viimasel hetkel kiirustama hakata. Võtsin just SHOCK ja RUSH lisandid sisse ning nüüd olen nagu uuesti sündinud! Panen siia oma teemasse ka ühe olulise teate üles:

Kiire teadaanne Tartu ja Tartumaa(miks mitte ka kaugemalt tulnud) mehepoegadele, kes astuvad 13. aprillil lavale kulturismis, klassikalises kulturismis, athletic fitnessis ja men´s physiques. Reedel(5.aprillil 2013) kl 15:00-16:30 teeme Fitlife spordiklubi suures aeroobikasaalis võistlejatega läbi poseerimise ja vabaseisud. Menś physique võistlejad saavad proovida lavaliikumist ja T-kõndi. Teen sellest tunnist ka pilte. Võimalusel tulge kohale ja siis vastan ka jooksvatele küsimustele. Võtke kaasa võistluspüksid ja pesemisasjad! Teine samasugune tund tuleb järgmisel nädalal. Kohtumiseni Eedenis, Fitlife spordiklubi aeroobikasaalis! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.aprill 2013(reede)

Veel nädalakene on jäänud Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistlusteni. Hetkel on kõik ilusti graafikus ning eile oli mõnedes küsimustes erakordselt suur arutelu võistluste korraldamiskomisjonis. Teinekord võivad pealtnäha lihtsad küsimused vägagi keerulisteks.

Ise andsin täna varahommikul ühe bodypumpi ning tore, et uus programm on nüüdseks ka paljudel vanematel käijatel selgeks saanud. Kohe võtan väikese WHEY+ lisandi sisse ning natukene tööd ka! Võimalusel kindlasti teen täna ka rööbaspuud-lõuatõmbeid. Lõuna ajal käin kindlasti surnuaial ja panen isale küünla- täna tema 17 surma-aastapäev. Jämeda käega koll oli :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea vorm!

Kas lühemaid lühikesi pükse ka toodetakse või on need moodsad bokserid? :D

Mul ei olnud plaaniski poseerima hakata, aga nii kukkus välja ja igal juhul parem kui trusseritega poseerimine :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust onsul sellise kaalunumbri kohta päris terav vorm. Huvitav kas sa eanm klassikasse ära mahuksidki kui vormi tegema kukuks?

Ilmselt järgmine kord tulen klassikas välja juba oma õige pikkusega, mis on +175 cm... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×