Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kas sa teed nagu järjest, et rööbaspuud siis kõnnid lõuga tõmbama ja siis kohe uuesti rööbaspuud ja teatud seeriad tehtud ja siis alles paus?

Jah, ma teen korda-mööda. Minu jaoks täiesti teistsugune lähenemine, aga väga hästi töötab. Kogu ülakeha saab ühtlaselt vatti. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.märts 2013

Toredat Naistepäeva kõigile!

Kas keegi üldse teab, millal meestepäev oli?

Selles suhtes, et mul iga päev meestepäev.

Täna siis tegin jälle FitLife spordiklubis mehetegusid. 60 minuti maratoniga sai jälle tehtud enda siiani maksimaalne rekord. Vormipilte tegime ka, aga sellest hiljem. Vaadake siis tänase trenni kokkuvõtet. Mina nüüd WHEY+ ja BLOCK kokteili segama. ;)

post-50-0-98048800-1362763021.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasvaprotsent on päris madal !

Arvestades, et ma ei ole selle poolkuiva vormi nimel midagi märkimisväärset teinud, siis päris hea võistlusväline vorm. -_-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selja pilt võiks kuskil lihaste õpikus olla. Kõik lihased ilusti näha, saaks korraliku õppematerjali :)

No ma juba vaimusilmas näen, kuidas noorkulturistid sellele jutule vastukaaluks oma nandroloni-iidolite pilte üles tahavad riputada võrdlemiseks. Kui ma nüüd 1 kuu dieedil istuksin, siis saaks juba mingisugusest märkimisväärsemast reljeefist rääkima hakata. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma juba vaimusilmas näen, kuidas noorkulturistid sellele jutule vastukaaluks oma nandroloni-iidolite pilte üles tahavad riputada võrdlemiseks. Kui ma nüüd 1 kuu dieedil istuksin, siis saaks juba mingisugusest märkimisväärsemast reljeefist rääkima hakata. :rolleyes:

Tee ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle pumpamisega on biitsepsi peal olevad veresooned ikka korralikult välja löönud :)

Niimoodi edasi paned, siis jõuad varsti Janarile järele :D

See veresoonte tagaajamine on vale. Proportsioonid loevad klassikas. Näiteks 2010 aastal tuli absoluutseks maailmameistriks nende võistluste keskmise vormi aga parimate proportsioonidega mees. Sõitis kuivikutest teerulliga üle :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.märts 2013

Täna oli siis vahelduseks tore päev Viljandis, MyFitness spordiklubis. Fitness.ee Team oli seal esindatud raskekahurväega ning andsime rahvale proovida uusi PUDDING-uid. Muidugi oli välja pandud ka uus valge šokolaadi Pudding mida serveeriti seekord keefiri ja külmutatud kirsside ja vaarikatega. Väga megahea oli! Tervitused kõigile asjaosalistele! MyFitness on kindlasti Mulgimaa parim spordiklubi! Mõned pildid ka:

post-50-0-85303600-1362849001.jpg Toidulaud

post-50-0-74972700-1362849019.jpg Peigmees pulmas

post-50-0-64053200-1362849036.jpg Sai ühele kohalikule atleedile näidatud, mis Pudding mehega teeb :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.märts 2013

Eriline talv tuli peale. Vaatasin pikemat ilmaennustust ja ega see seis paremaks ei lähe niipea. Samas ikkagi on tunda kerget kevade hõngu ning päikest on olnud viimastel nädalatel rohkem kui mitme eelmise kuu jooksul kokku! Täna olen suhteliselt kodune. Võimalik, et lõuna ajal lükkan isegi silma kinni ja teen kerge uinaku. :rolleyes:

TOITUMINE: Eile õhtul tegin endale ja perenaisele kuningate magustoitu: karamelli Pudding maitsestamata jogurtiga, lisaks murelikompotti ja värsket banaani. Seda Puddingut soovitan kõikidele! Eile proovisin esimest korda ka valge šokolaadi Puddingut ning see on raudselt parim! Muidu olen seda tavatoitumist ka jälginud ning põhiliselt ikka kodujuust, kanafilee ja rasvata piim erinevate lisanditega. Kehakaal on nüüd natuke tõusnud ja eile näitas kodukaal 89,9 kg.

TRENN: Täna proovin enne õhtust bodypumpi kindlasti ka jälle oma lemmikalasid rööbaspuusurumist ja lõuatõmbeid, aga ilmselt väga palju aega ei ole. Homme paugutan kindlasti rohkem. Algaval nädalal on mul plaan enda treeningprogrammi ka mitmekesisemaks muuta. Rinnalihasele tahaks kindlasti suuremat koormust.

MÜNDID: Mõned päevad tagasi sain ühelt reisimehelt jälle päris suure kotitäie erinevaid münte. Tore, et paljudel ikka meeles on, et ma münte kogun.

HUUMOR: Krt, see vennike meenutab Kirpu kui ta veel noorem oli:

http://www.youtube.com/watch?v=FYJDDAHg5Ck

Muidu kõik enam-vähem ok.

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.märts 2013

No mis talv see nüüd algas? Ma ei hakanud täna varahommikul isegi mitte katsetama diiselauto käivitamist, vaid sõitsin trenni perenaise bensukaga. Veel paar nädalat tagasi otsisin juba üles päikesekreemi ja rannapüksid, aga nüüd käin vatijopega ringi nagu Vanka kuskilt vene sõjafilmist :rolleyes: . Masendusse ei ole mõtet sattuda, sest kevad saabub nii või teisiti, vaja ainult natuke kannatust.

Täna varahommikul tegin siis juba ühe bodypumpi tunni. Kindlasti püüan ka lõuatõmbeid mehe moodi teha ja arvestades, et minu spordisaalis on hetkel ilmselt miinuskraadid, siis peab erilise intensiivsusega paugutama hakkama, et ära ei külmuks. Mul on veel rasvata piimgi ostmata ja peab poes ka käima. Kehakaal tõusis eilseks üllatuslikult üle 88 kg ja selles suhtes olen natuke murelik. Arusaadav, et kreatiin seob vett, aga püüan kaalu ikka 85 kg-l hoida. Eile õhtul andsin bodypumpi 88,9 kiloselt ja selline tunne oli nagu pekitükk ripuks aknalaual mõttetutele varblastele ja tihastele toksimiseks. Paksude elu ei ole kerge! Püüan ennast ikka parandada ja sültja ihu reljeefsemaks muuta.

Toidulisanditest läheb täna kindlasti loosi WHEY3, PUMP+, JOINT+, BCAA, BLOCK ja FEED.

Olge siis mõnusad! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane sissekanne sobiks mingisse följetönide kogumikku, päris lõbus. Samas peab tunnistama, et kuigi mulle kui lugejale võib see humoorikas tunduda on see reaalsuses ilmselt oluliselt traagilisem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane sissekanne sobiks mingisse följetönide kogumikku, päris lõbus. Samas peab tunnistama, et kuigi mulle kui lugejale võib see humoorikas tunduda on see reaalsuses ilmselt oluliselt traagilisem.

Kerge huumor peab ikka sees olema. Eks nälgin ja külmetan kui midagi muud ei aita :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

600 lõuatõmmet ja 600 rööbaspuud! Selline tulemus päeva kokkuvõtteks. Praegu on juba parem, aga veel pool tundi tagasi olid jalad päris hullult väsinud ja enesetunne võrdlemisi nõrk. Tegin tänasest trennist ka paberile märkmeid, aga panen selle materjali õhtul üles. Mõelda vaid, et alles mõned nädalad tagasi alustasin selle projektiga ning siis tegin päeva peale 65 + 65! Mis homsest saab, ei oska öelda, sest mul on homme 3 rühmatreeningut... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.märts 2013

No mis talv see nüüd algas? Ma ei hakanud täna varahommikul isegi mitte katsetama diiselauto käivitamist, vaid sõitsin trenni perenaise bensukaga. Veel paar nädalat tagasi otsisin juba üles päikesekreemi ja rannapüksid, aga nüüd käin vatijopega ringi nagu Vanka kuskilt vene sõjafilmist :rolleyes: . Masendusse ei ole mõtet sattuda, sest kevad saabub nii või teisiti, vaja ainult natuke kannatust.

Täna varahommikul tegin siis juba ühe bodypumpi tunni. Kindlasti püüan ka lõuatõmbeid mehe moodi teha ja arvestades, et minu spordisaalis on hetkel ilmselt miinuskraadid, siis peab erilise intensiivsusega paugutama hakkama, et ära ei külmuks. Mul on veel rasvata piimgi ostmata ja peab poes ka käima. Kehakaal tõusis eilseks üllatuslikult üle 88 kg ja selles suhtes olen natuke murelik. Arusaadav, et kreatiin seob vett, aga püüan kaalu ikka 85 kg-l hoida. Eile õhtul andsin bodypumpi 88,9 kiloselt ja selline tunne oli nagu pekitükk ripuks aknalaual mõttetutele varblastele ja tihastele toksimiseks. Paksude elu ei ole kerge! Püüan ennast ikka parandada ja sültja ihu reljeefsemaks muuta.

Toidulisanditest läheb täna kindlasti loosi WHEY3, PUMP+, JOINT+, BCAA, BLOCK ja FEED.

Olge siis mõnusad! :)

Peaksid kuskile kaalulangetuse saatesse minema, endal ka põnevam :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust.

Oleme ausad- ülakeha ja ka jalad on päris kanged praegu suurest maratonist. Panen ka tänase päeva trenniandmed üles ja siis kohe PUDDING-t maitsestamata jogurti ja murelikompotiga maiustama! :)

post-50-0-62178300-1363024645.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa peale selle maratoni jõuad veel jalgu eraldi ka trennida? Saan aru ,et teed Pumpi 3 trenni veel lisaks päevas ja seal kükid sees...Vaat et ennast ära ei tapa selle mahuga... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa peale selle maratoni jõuad veel jalgu eraldi ka trennida? Saan aru ,et teed Pumpi 3 trenni veel lisaks päevas ja seal kükid sees...Vaat et ennast ära ei tapa selle mahuga... ;)

Kahe bodypumpi vahele jääb üks CXWORX. See on heaks vahelduseks reie sisekülgedele lisaks bodypumpis saadud koormusele. Hetkel eraldi jalgu ei treeni, aga on plaanis lähiajal see maratoni osa oluliselt ümber teha ning see töö maht võrdsemalt kõikide lihasgruppide vahel ära jagada. Eks pean natuke fantaseerima, et käepäraste vahenditega mingeid põnevaid harjutusi sooritada kannataks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.märts 2013

„Nii on nagu elu käib“ tsiteerides klassikuid. Minul täna üks trenn tehtud ning kolm trenni veel ees. Peab kolmeraudsega tuld andma, et korralikult vormis püsiks. Kehakaal on ka mingi eriline vigurivänt- alles pühapäeval olin 88,9 kg ja täna pärast bodypumpi 85,6 kg. Eks ma püüan ikka kehakaalu hoida umbes 85 kg juures. Just tegin väikese lõunasöögi- veisefilee sinki ja lõhekonserv aedviljadega. See viimane oli küll rohkem sellise maitsega nagu keegi oleks sokid plastmasskarbis üles sulatanud, aga me ei nurise eksole! Tegelikult, tänapäeva inimesed on harjunud üldse igasugustest pisiasjades hirmsat mulli üles puhuma. Mitte midagi neile ei sobi ning kellelegi ei lähe korda, mis vanasti oli. Eile juhtusin youtubest nägema Tšetšeenia sõja kaadreid kus noori mehi metsaliste poolt igas asendis lõiguti ja vot need olid probleemid mitte mingi tühine plastmassimaitseline lihatükk või olematu netiühendus. Eks sama on ka toidulisanditega kus noored atleedid valivad, mis neile rohkem maitseb ja suur valik ajab pea ringi käima. Vanemad tegijad kindlasti mäletavad sellist jõupulbrit nagu BIOTON ja neid teisi pähkliklopse samuti. Oleme ausad- võttis ikka silma märjaks küll kui neelasid seda võrdlemisi rõveda maitsega üllitist ja lootsid suureks ja tugevaks saada. Mul õnnestus isegi ühel korral selles Biotoni tehases käia Tallinnas, Kopli liinide katakombides, kus paks rokase kitliga proua kulbiga lisandeid kotti toppis ning mingi räme priske kass seal toidulisandite kuhjade vahel ringi liikus ja ilmselt teinekord kui perenaine ei näinud, siis oma kehavedelikke lisandisse puistas. Vähemalt prussakaid ma seal ei märganud, aga võimalik, et need oli jahu sees peidus. Usun, et tänapäeval oleks see asutus juba 1000 korda kinni pandud. Tänapäeval on üks osa lisanditeärist kolinud netti, aga loomulikult on ostjale alati põnevam ise lisandite riiulite vahel ringi jalutada ning lisandipakki käes hoida ning oluline on ka kindel teadmine, et saad kauba kohe kätte mitte ei pea terve igaviku ootama. Selles suhtes on Fitshop muidugi väga kõva töö ära teinud. Asjad liiguvad vaikselt ülesmäge ning FAST tuli ja tuleb välja järjest uute toodetega. Minu vaieldamatu lemmik on nüüd igal õhtul karamelli PUDDING maitsestamata jogurti ja murelikompotiga. Paneme perenaisega Puddingi valmis ja sätime teleri ette mugavalt sisse ja siis hakkavad lapsed kisama, koer vürtsitab niigi ebamugavat seisu veel kõhutuultega ning kõik tundub põhja minevat, aga me ikka ei nurise eksole. Koerale tuleb kere peale anda ja kui seda piisavalt veenvalt teha, küll siis teised ka aru saavad, et asjalood on nutused ning tuleb hoida madalat profiili. Kord peab majas olema ja siis saab Puddingut süüa inimese moodi. Mis siis ikka- hakkan vaikselt oma jõusaalinurgakesse liikuma. Palju tööd on veel ees! Natuke aega tagasi sain kerge kütuse ka sisse: PUMP+, JOINT+, BCAA, HT-R, SHOCK ja nüüd tahaks läbi seina joosta. Pidage vastu! :)

post-50-0-85238400-1363085961.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×