Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

25.veebruar 2013

Ilus kevadhommik! Minu tänane päev algas varahommikuse bodypumpiga, kus oma jüngrite suuureks rõõmuks muutsin 6 harjutust ära ning tegin praeguse 84 programmi asemel 74 programmist 6 harjutust- soojendused, kükid, triceps, õlg, kõht ja venitused. Kui keegi viitsib otsida, siis äkki leiab selle programmi kõhulihaste harjutuse kohta mingisugust pilti või videomaterjali. Igal juhul erakordselt raske harjutus kui õigesti teha. Täna õhtul on mul üksbodypump veel ja nüüd päeval teen oma jõusaali asendustreeningut- lõuatõmbeid ja rööbaspuud. Ausaltöeldes on juba jälg sisse sõidetud nagu suusamehed ütlevad- 210 rööbaspuud laialthaardes ning 110 lõuatõmmet. Kehakaal oli hommikul napilt alla 86 kg, aga lõuatõmmete ajal tundsin esimest korda üle pika aja oma seljalihaste tööd. Selles suhtes, et tavaliselt olen nüüd teinud tõmbeid ja lihtsalt üks suur punnitamine ja paks hais, aga täna oli kohe mõnusat venitust selja keskosas ning see ainult motiveerib! Lisanditest on täna sisse läinud juba PUMP+, JOINT+, BCAA, HT-R ja praegu libistan vaikselt HERA80 rasvata piimaga. Ka homme on mul 2 rühmatreeningut ja eks paistab, mis seeriatega ma homme iseennast üllatan. Täna oli üks vahejuhtum ka- mul õnnestus autoga kurvist välja sõita ja kraavi! Kus kohas see täpselt Tartu linnas toimus, jätan täpsustamata aga õnneks seal palju rahvast ei olnud publikuks kui ma oma autot küünte ja hammastega lume seest välja kaevasin nagu koopaorav. Mõned kurvid lihtsalt on erakordselt libedad. :rolleyes:

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teinekord kui auto hakkab käest ära minema haara kohe kaamera välja, saad fännidele põnevat videomaterjali! ;)

Muudetud kasutaja htilga poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teinekord kui auto hakkab käest ära minema haara kohe kaamera välja, saad fännidele põnevat videomaterjali! ;)

Jah, ise hüppan veel rataste alla fännide suureks rõõmuks :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii. Higimull on otsa ees, aga ära tegin! 410 lõuatõmmet ja 410 rööbaspuud! Rind ja selg on mõnusalt punnis ja enesetunne hetkel veel päris hea. Panengi ruttu paar rida kirja ja siis ruttu laua tagant minema õue, et ihu kangeks ei läheks. Õhtul on mul veel üks bodypump ka ja nii palju trenni ma ei mäletagi, et oleks kunagi ühe päevaga teinud. Eile tundsin esimest korda peale 1997 aastat, et küljeli ei saa magada- rinnalihas oli korralikult pinges ja külili oli valus olla. Peab ilmselt lähiajal spordimassaažis käima ja ülakeha kõpitsema. Ka jalad on päris kanged. Kohe HT-R, RUSH ja FEED sisse! Ok, nüüd ruttu õue ja homme proovin siis juba vähemalt 420+420 :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav oleks teada, et kui suudad kuu aega vastu pidada sellise mahviga mis siis käe ja seljaümbermõõt teevad :)

See on õige tähelepanek. Kindlasti on oluline ka visuaalne pilt- eriti mis puudutab selga tagantvaates. Väga loodan, et kuu ajaga tuleb igale poole ülakehas vähemalt 1-2 cm juurde. Eks paistab! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et tulemus on siililegi selge

No sellel mehel on küll hoopis teine kütus ja vaevalt et see mees lõuatõmbeid üldse teeb :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teeb teeb, igatpidi iga võimaliku haardega :)

Eks lõuatõmbed ongi ju selja vormimise põhi instrument

Selles suhtes ma ei ole kohalik :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline treening peaks tegitama sellise mõnusa paistetuse, kerge põletiku peaks nö. sisse lööma. Mulle andis 7 päeva, 100x lõuatõmmet päevas igatähes biitsale 2,5cm juurde. Olgugi, et biitsa otseselt ei treeninudki. :D

Pärast kadus enamus sellest ära, aga umbes nädal-kaks olin ikka jube punnis. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline treening peaks tegitama sellise mõnusa paistetuse, kerge põletiku peaks nö. sisse lööma. Mulle andis 7 päeva, 100x lõuatõmmet päevas igatähes biitsale 2,5cm juurde. Olgugi, et biitsa otseselt ei treeninudki. :D

Pärast kadus enamus sellest ära, aga umbes nädal-kaks olin ikka jube punnis. :D

Eks see on väga individuaalne. Hetkel ei ole mingeid ümbermõõtude muudatusi täheldanud, aga visuaalselt läheb pilt järjest paremaks. Eks paistab, mis edasi saab. Täna proovime jälle ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

26. veebruar 2013

Ilus hommik! Päeva alustasin kohe spordiga- umbes 30 minutiga tegin 170 lõuatõmmet ja 170 rööbaspuud. Tuleb tunnistada, et jõudu on juurde tulnud ja lõuatõmbeid tegin juba 15 kordust seerias! Nii läheb palju kiiremini ja loodetavasti hakkan peagi 20 kordust seerias tegema kui usinasti harjutan. Oleks ehk jätkanud, aga pean nüüd minema bodypumpi tundi. Pärast lõunat jätkan seal kus pooleli jäi! Kohe SHOCK ja PUMP+ sisse ning trenni! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav oleks teada, et kui palju maksimum tõmmete ja surumiste arv nende tegemiste peale kasvab.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

26. veebruar 2013

Ilus hommik! Päeva alustasin kohe spordiga- umbes 30 minutiga tegin 170 lõuatõmmet ja 170 rööbaspuud. Tuleb tunnistada, et jõudu on juurde tulnud ja lõuatõmbeid tegin juba 15 kordust seerias! Nii läheb palju kiiremini ja loodetavasti hakkan peagi 20 kordust seerias tegema kui usinasti harjutan. Oleks ehk jätkanud, aga pean nüüd minema bodypumpi tundi. Pärast lõunat jätkan seal kus pooleli jäi! Kohe SHOCK ja PUMP+ sisse ning trenni! :)

Nonii, nagu plaanisin, siis teen siia Imre blogisse oma esimese kokkuvõtte. Ajendatud Imre hullusest tegin esimese (loodetavasti mitte viimase) lõuatõmmete trenni. Erinevalt Imrest tõmbasin pealthaardega. Hetkekaal 94,5 kg. Suhteliselt nutune seis. Iseenesest olen sihuke max. 18-25 lõuatõmbevend. Tund aega, vahesid ei mõõtnud- tunde järgi ja läks....6x-6x-6x-6x-6x-6x-6x-5x-5x-4x-4x-5x-5x-5x-3x-4x-4x-4x-4x-3x-4x-4x-3x-4x-4x-3x-3x. Kokku 122 lõuatõmmet per 1 hour. Vastukaaluks Imre tegi 170 lõuatõmmet ja 170 rööbaspuud poole tunniga :) Aga pole hullu, ehk järgmine kord läheb paremini. Ja see postitus ongi rohkem kõigile neile, kes on pärit planeedilt maa...mitte neile, kes pärit planeedilt Imre :) etskae, homme proovin rööbaspuud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et suur lõuatõmbamise programm on nii paljudele korda läinud ning leidub teisigi huvilisi, kes proovivad sama asja järgi teha. Minul tänaseks jõunumbrid täidetud ja valmistun CXWORX tunniks. Panen siis üles viimased tulemused koos alguse ja lõpuajaga:

Alustasin õhtupoolset trenni selliste numbrite pealt:

170-170 kl 14:22

380-365 kl 15:00

420-420 kl 15:12

Esimene number on rööbaspuud ja teine lõuatõmbed. Kusjuures täna oli lõuatõmbeid kergem teha kui rööbaspuud. Seeriad olid stabiilselt 15 kordust. Kehakaal oli 85,1 kg. Lisanditest HT-R, WHEY+, BLOCK, JOINT+, BCAA, PUMP+

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viibid siis terve päeva spordiklubis (töötad), et saad sellist programmi teha?

Ei, ma töötan nüüd sellises kohas, kus on oma nurgake ja sellel ajal kui töökaaslased suitsu teevad või lõunatavad, saan sporti teha. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav oleks teada, et kui palju maksimum tõmmete ja surumiste arv nende tegemiste peale kasvab.

Raske öelda. Praegu on tekkinud selline seis, kus suure pumpamise tulemusena läheb triceps peale 10-dat kordust täis ja valusaks. Varem sellist asja ei oolnud. Lõuatõmbed on küll jõudsasti edasi arenenud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske öelda. Praegu on tekkinud selline seis, kus suure pumpamise tulemusena läheb triceps peale 10-dat kordust täis ja valusaks. Varem sellist asja ei oolnud. Lõuatõmbed on küll jõudsasti edasi arenenud. :rolleyes:

Aga see pole ju pärast päeva esimest seeriat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga see pole ju pärast päeva esimest seeriat?

Esimene seeria on kõige kangem. Teine-kolmas on juba inimese moodi tundega. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske öelda. Praegu on tekkinud selline seis, kus suure pumpamise tulemusena läheb triceps peale 10-dat kordust täis ja valusaks. Varem sellist asja ei oolnud. Lõuatõmbed on küll jõudsasti edasi arenenud. :rolleyes:

Päris huvitav maailm oleks kui suitsetamine asendada lõuatõmbamistega :D

Oleks ikka huvitavaid olukordi siin ilmas :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×