Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Ma ka mao aastal sündinud ^_^

Hakkab tulema! Kui hr Tilga ükskord võimsa vormiga lavale ka jõuab, siis on õige mao-mees! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mang ütles ka, et ta on Jeesusest pärinenud, seega ma veel ei tormaks mafioosnikutelt võlgu võtma eeldusel, et sel aastal pudrumäed ootavad...

Võlgu võid ikka võtta. Kui asi põhja läheb ja sind Mongooliasse orjaks müüakse, siis on aega kahetseda! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa lähed ühelt teemalt nii kiiresti teisele üle, et lugesin esialgu, et Merisalul on kaal 84,5 kg. Mis madudesse puutub, siis õnnestus ka 77 sündida ja peaks ütlema, et hea aasta, pole veel ühegi klassi/koolikaaslase matusel käinud, seega veel noor vist. Ei tea ka ühtegi sama aasta selli, kes prügikastis soriks aga eks neid ikka leidub ka.

Ühelt teemalt teisele peabki kiiresti üle minema- vaheldust on vaja! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.jaanuar 2012

Täna läksin tütrekesele lasteaeda järgi ja kõrvalmaja aias oli hirmus kisa. Nagu oleks teise maailmasõja filmivõtted- meeletu vene keelne sõimamine, vilistamine, masinate mürin ja siis jälle vürtsikat venekeelset ropendamist vahelduseks vaiksesse lumisesse ilusasse õhtusse. Lambitulede valgel liikusid ringi mustad kogud, kes tatistasid ja urineerisid ennast segamata laskmata, et kõrvalaias on lasteaed. Teinekord selliseid tegelasi vaadates-kuulates jääb mulje, et nende sõnavaras ilmselt lihtsaid sõnasid ei ole. Kogu vestlus oleks kahe karvase mehe vahel selline:

Vova: "Viüüt!(vilistab) Andrjuha, bašol na.ui, urod!"

Andrei: Tõ bl.d s.ka unitaznõi, viüüt!!!(vilistab ka)"

Kes vene keelest aru ei saanud, siis eesti keeles rääkisid kaks töömeest omavahel:

Vova: "Andrei, ole hea sõber, too mulle haamer ja sõrg!"

Andrei: " Muidugi kallis sõber! Mul on hea meel sind aidata ja pärast joome koos tassikese kohvi ja sööme värsket sarvesaia!"

Ise tegin täna CXWORX tunni ja kohale tuli päris vägev seltskond. Üks huviline oli siiani seda programmi Soomes teinud ja meil oli elav arutelu selle kohta, mida Soomes teist moodi tehakse jne. Homme varahommikul teen ka ühe bodypumpi ning selle tunniga seoses on mul ka mõned ideed, kuidas harjutusi huvitavamaks muuta.

Toidulisanditest on täna laual olnud FEED, BLOCK, HERA80 ja PROMIX. PUMP+ ja JOINT+ loomulikult ka! :rolleyes:

Vahelduseks mündijuttu ka. Viimasel ajal on head inimesed minu mündikogu jälle toetama hakanud. Üks Tallinna noorsportlane lubas uute Brasiiilia müntidega toetada ja samuti üks härra tahab mind toetada Austraalia müntidega kui sealt kunagi siia kanti satub või saadab pakiga. Üks spordisõber peaks lähipäevadel tooma täiendust Šveitsi ja Inglismaa müntidele. Tänud kõikidele abivalmis spordisõpradele!

Ma hakkan nüüd lapsi hoidma!

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures nüüd hilisõhtul vaatasin Eurospordi kanalilt nooleviske suurturniiri ja väga huvitav oli. Muidugi need võistlejad vist ainult kõrtsides elavadki :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures nüüd hilisõhtul vaatasin Eurospordi kanalilt nooleviske suurturniiri ja väga huvitav oli. Muidugi need võistlejad vist ainult kõrtsides elavadki :rolleyes:

Tähtis on veidi tahmas olla, siis tulevad paremad tulemused. Kaine peaga ja krampis käega pingutad üle. Ma mäletan veel, kuidas vend mulle noole reide viskas, ma kohe ei saanud arugi, ilusti rippus jalas sees.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähtis on veidi tahmas olla, siis tulevad paremad tulemused. Kaine peaga ja krampis käega pingutad üle. Ma mäletan veel, kuidas vend mulle noole reide viskas, ma kohe ei saanud arugi, ilusti rippus jalas sees.

Sellest ajast peale olete vennaga tülis? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul lennutas kunagi vend vihahoos noole näopoole, aga sain õnneks käelaba ette :D Seda võib ikka augustada

Kui ta oleks pihta saanud, siis sa oleksid praegu selline mees, keda kutsutakse Ühesilmaga Mardiks. Must huumor. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellest ajast peale olete vennaga tülis? :D

Ega ma ei suuda jah andestada siiamaani seda 20 aastat tagasi tehtud tegu. Hirmsasti närib sees küll ja nool on kogu aeg taskus valmis. :D

Nagu ma näen, siin on hullemaid näiteid ja eks nii need vennad riidu lähevad. Kes viskab noole, kes laseb kuuli, mõni virutab haamri või kirvega aga meestel ikka juhtub. Kõige paremad vennad on koguduses, seal on kõik südamlikud ja võibolla virutavad ainult piibliga.

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, kas su tütar on juba uue hitiga kursis?

http://www.elu24.ee/...V2R8PI.facebook

Ai kurja! Vaatasin üle ja peab tunnistama, et võrreldes Paluveri lauluga viimases üllitises meloodia ja viis pea-aegu puuduvad. Marcu on allakäigu trepil. Muidugi, oma sõna ei ole veel öelnud tuntud Marco muusikaspetsialist Vanessa Vähi, aga ma kardan, et talle ka ei meeldi. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen suutnud vennale lõua alla visata noole. Rippus seal ilusti, vend ei saanud arugi. Kui aru sai, siis hakkas nutma :D

Nii ongi, et kui poisid mängisid kivisõda ja üks viskas teisele vastu pead, siis see kes pihta sai, küsib, et millega visati. Viskaja kehitas õlgu ja vastas, et kiviga ning alles siis hakkas ohver heleda häälega ulguma :D Klassika!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on see kui korra kuus käia elu24 lugemas.

http://www.elu24.ee/...ta-vanune-aare/

Võtab pisara silma?

Vana-Rooma aardeid tuleb sealkandis pea iga nädal kusagilt maa seest välja. Selles suhtes lihtsalt mingi järjekordne katsetus Elu24 huvitavamaks teha. Vana-Rooma oli suur riik ja kuna sellel ajal pankasid ei olnud, siis iga suguvõsa mattis mingi osa oma varandusest maa alla. Kui siis järsku sõda peale tuli, kohalikud kas tapeti või orjastati ja aarded jäidki tuhandeteks aastateks peitu. Ka Eestist on Vana-Rooma münte leitud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma ei suuda jah andestada siiamaani seda 20 aastat tagasi tehtud tegu. Hirmsasti närib sees küll ja nool on kogu aeg taskus valmis. :D

Nagu ma näen, siin on hullemaid näiteid ja eks nii need vennad riidu lähevad. Kes viskab noole, kes laseb kuuli, mõni virutab haamri või kirvega aga meestel ikka juhtub. Kõige paremad vennad on koguduses, seal on kõik südamlikud ja võibolla virutavad ainult piibliga.

Ma kujutan ette, et need vennad, kes ei ole omavahel kakelnud, nendest õiget meest ei saanudki :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kujutan ette, et need vennad, kes ei ole omavahel kakelnud, nendest õiget meest ei saanudki :D

Jah, esimese korraliku knock out'i saingi venna käest kunagi. Vanusevahe tegi ka oma töö. Ilmselt on hea, et ta kodumaal ei viibi, me pole kumbki eriti kannatlikud inimesed ja nii need laksud käima hakkavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, homme koertenäitusele ka?

Kahjuks ei lähe kuna ei jõudnud lemmikut sellele näitusele registreerida :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah. Keegi peab neid lõustasid hindama ka ju.

Too oma kanepikotis fotokas ka kaasa.

:D

Tekib väike kahtlus, et sind huvitab rohkem see kott ise kui selle sisu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekib väike kahtlus, et sind huvitab rohkem see kott ise kui selle sisu.

Kusjuures kui Kirbule otsa vaadata, siis näeme sellist siirast tuhmi süüdimatut pilku, et tahest-tahtmata tekib kahtlus et vana mingi laksu all on kogu aeg :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×