Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

...ja kaks esimest pätti värisevad, sest spordimees on julmem bõkk, suur ja lihases!

Küll ta seal kongis ilma kalkunifileeta kokku kuivab! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kerge inspiratsioon tuli peale pärast Kirbu uue pildi nägemist. Vaadake ja nautige :)

post-50-1304515727_thumb.jpg post-50-1304515735_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Biitseps on kõvasti üle tuunitud, samas punnis põsed on selle kõige juures kenasti kontrastis :)

Jah, käed tulid liiga suured ja tegelikult oleks pidanud ka hella punnis kõhu ette tegema. Pean veel harjutama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kadedus on üks kole asi. Nii punnis põski mul küll pole, need meenutavad pigem Jokeri nägu.

Ja täna avastasin käelt vähemalt 2x nii palju veresooni kui mu komöödialalasel iidolil. :)

Ise oled kade, et ma nii hästi joonistada oskan! :rolleyes: Ega need põsed sul lohus ka ei ole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Anna andeks aga see pilt meenutab pigem merisiga kui kirpu :)

See ei ole fotograafia... see on maalikunst. Siin näeb seda nägematut.

Minu arvates väga põneva nurga alt tulnud, kuid ausalt öeldes ise koguks küll julgust, enne kui ise enda nägemust Vähi käest tellima minna :rolleyes: Kuid ma usun, et tasub ära. On, mida seinale panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nõus et kõiki E-sid pole vaja näost sisseajada, aga suurem mure on mis see kana eelnevalt söönud on. Kui muna koorumisest tapalavani läheb aega 39 päeva, siis tõenäoliselt on see broiler täis topitud igasugu solki, mille tarbijaks oled nüüd sina. Kurat teab mis need kasvuhormoonid meile 10 aasta pärast teevad.

Kuigi ma olen nõus, et tõepoolest pole normaalne, et kana kasvab suureks ligi 39 päevaga, pole õnneks vist mingeid hormoone Euroopa liidus nende peal kasutada lubatud. Parandage, kui ma eksin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei ole fotograafia... see on maalikunst. Siin näeb seda nägematut.

Minu arvates väga põneva nurga alt tulnud, kuid ausalt öeldes ise koguks küll julgust, enne kui ise enda nägemust Vähi käest tellima minna :) Kuid ma usun, et tasub ära. On, mida seinale panna.

jh ma saan aru küll et kunst, viimatigi kui on taotuslikult liialdatud inimest iseloomustavate joontega liigitaksin selle karikatuuri alla! 5+

Muudetud kasutaja ville1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jh ma saan aru küll et kunst, viimatigi kui on taotuslikult liialdatud inimest iseloomustavate joontega liigitaksin selle karikatuuri alla! 5+

Üks üsna sõbralik sarž. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegime just hiljuti koolis ühe ortoreksia testi. Minu tulemus oli "võta iisimalt"

Sina ilmselt saaks 11punkti 10st :)

Aga ses suhtes ma arvan, et sa oled täitsa omal kohal, esindad ühte äärmust:) Kui saaks, siis toituks ka naturaalsemal viisil.

Oeh...ma olen ka üsna kindel, et selle nad mulle kaela määriks. :rolleyes:

Toitumisega seotud uurimistöid on väga raske korraldada. Paljude ainete mõju tuleb tõesti alles paar põlvkonda hiljem. Mingi moment saavad arheoloogid oma arvamust avaldada meie luustiku ja lihaste kinnituskohtade tugevuse üle :) ..ja siis teha mingeid üldistusi.

...ja nendel on tõesti sügavam mõte.

Inimese regulatsioonimehhanism on uskumatult tugev ja me ei pruugi lühiuuringutel mitte midagi nö käegakatsutavat leida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nõus et kõiki E-sid pole vaja näost sisseajada, aga suurem mure on mis see kana eelnevalt söönud on. Kui muna koorumisest tapalavani läheb aega 39 päeva, siis tõenäoliselt on see broiler täis topitud igasugu solki, mille tarbijaks oled nüüd sina. Kurat teab mis need kasvuhormoonid meile 10 aasta pärast teevad.

Minu teada peaks see olema inimese aretustöö vili? Parandage, kui mul ei ole õigus.

Minu vanaemal olid kunagi broilerid...need söövad nagu loomad, kasvõi üksteist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei ole fotograafia... see on maalikunst. Siin näeb seda nägematut.

Minu arvates väga põneva nurga alt tulnud, kuid ausalt öeldes ise koguks küll julgust, enne kui ise enda nägemust Vähi käest tellima minna :rolleyes: Kuid ma usun, et tasub ära. On, mida seinale panna.

Just - kunst pole mitte kunsti teha, kunst on kunstis kunsti näha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just - kunst pole mitte kunsti teha, kunst on kunstis kunsti näha. :)

Mingis osas on see tõesti tõsi... Mul on kohe võtta näide oma meheraasu õemehe näol, kes mingi moment otsustas, et tema on nüüd artiiiiist nimega Bruno...mis-ta-nüüd-oligi. Võttis endale õpetaja, ostis ateljee. Teeb kuntsi... a la visatakse vaba käega värvi paberile ja siis see valgub huvitavalt :) jne.

Vahestkasutab ka modelle ja on endale isegi assistendi muretsenud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Olen nüüd viimased päevad tegelenud oma teiste hobidega- kalastamine, kunst ja fotograafia. Eile õhtul sain ka põnevat täiendust oma mündikogule. Läks ikka pikalt aega enne kui suutsin maailma kaardilt leida SAMOA asukoha. Kas teie teate, kus selline koht asub? Lisaks Samoa müntidele ka mõned Türkmenistani mündid.

post-50-1304578779_thumb.jpg

Leidsin veel ühe huvitava pildi 2009 aasta sügisest 1 päev enne Madridis toimunud MM-i. Krt, vot seda saab juba kuivaks vormiks nimetada ning püüan ka selle aasta sügiseks midagi sellist kokku keevitada :)

post-50-1304578787_thumb.jpg

Toidulisanditest eile-täna: WHEY+, PROMIX, PUMP+, JOINT+, HERA80 ja PRODE90

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vorm just selline nagu krematooriumis ettevalmistatud liha-skelett, mida tudengid kohe avastama hakkavad.

Milleks surnuid kimbutada ja tudengites ahastust tekitada, kui selle kõik saaks ka inimlikumal moel läbi viia:)

Ma huvi pärast küsin, et mis aastatst on kõige eakam münt ja mis on kõige kallima mündi väärtus mis sinu kogus esineb?

Mingi huvi vast ikka on, mitte et maj. huvi. aga kui vanaemal oleks padi pappi täis, siis ikka huvitaks, palju seal siis on :)

Mul ka paar tuttavat on mööda varemeid ja endisi elukohti luusides koos metalliotsijaga leidnud päris vanu münte. Nüüd vist isegi 1600-ga vana rootsi münt. Veidi uurides tuli välja, et selliseid leidub Eestis päris palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vorm just selline nagu krematooriumis ettevalmistatud liha-skelett, mida tudengid kohe avastama hakkavad.

Milleks surnuid kimbutada ja tudengites ahastust tekitada, kui selle kõik saaks ka inimlikumal moel läbi viia:)

Ma huvi pärast küsin, et mis aastatst on kõige eakam münt ja mis on kõige kallima mündi väärtus mis sinu kogus esineb?

Mingi huvi vast ikka on, mitte et maj. huvi. aga kui vanaemal oleks padi pappi täis, siis ikka huvitaks, palju seal siis on :)

Mul ka paar tuttavat on mööda varemeid ja endisi elukohti luusides koos metalliotsijaga leidnud päris vanu münte. Nüüd vist isegi 1600-ga vana rootsi münt. Veidi uurides tuli välja, et selliseid leidub Eestis päris palju.

Münte on mul igasuguseid. Just paar päeva tagasi sain omale ühe vana-Rooma vaskmündi juurde ja nende vanus on umbes 2000 aastat(+/- 200 aastat). Selles suhtes 17.sajandi rootsi vask- ja hõbemündid ei ole kindlasti mingi haruldus. Väga kalleid münte ilmselt ei ole ja müntide väärtus on ka tänapäeval väga suhteline mõiste. Teinekord vaatan, kuidas osta.ee portaalis kaubeldakse täiesti lihtsate müntidega ja hinnad tõusevad kosmosesse, samas on sealt võimalik soetada päris põnevaid münte väga soodsalt. Igasugune kollektsioneerimise tulek internetti on löönud siiani võrdlemisi stabiilsed hinnad täielikult paigast. Mündikataloogide hindadel ei ole mingisugust mõtet kui reaalselt müntide hinnad muutuvad teinekord mitte päevade, vaid tundidega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ennast oled proovinud joonistada? :rolleyes:

Sisemise "mina" leidmine jne. :)

No siin on mitmeid tegureid, mis panevad pliiatsit käes hoidma. Ma olen ju 1997 aastal lõpetanud Tartu Kunstikooli ning ilmselt olen sellega seoses seda pliiatsit varem hoidnud... Nüüd olen rooste läinud ja aeg-ajalt välgatan selliste töödega. Teiseks mul praegu 3 energiajooki sees + miljon süsivesikut, mis tahavad igast otsast välja pääseda. Varahommikul kl 04:00 ilmselt kalale Võrtsjärvele... Võistlusdieediga ei saa praegust olemist kuidagi võrrelda. Andke mulle kirvest!!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu kunstist on vähemalt võimalik aru saada, lisaks, kui hoolikalt vaadata, siis on võimalik isegi isik tuvastada. Küll aga ma ei saa sellisest kunstist aru, kui see, mis pildil on ei sarnane millegi ega kellegiga. Parimad näited on näiteks puuplaat mis on püssi kuulidega sõelapõhjaks lastud. Samuti pisike maja makett, mille sisse on inimese enda vekaal lastud :)

Piltidest ma üldse ei räägi, need meenutavad 3 aastase lapse joonistusi, kuid ometi neid kummardatakse.

Õige kunst jääb ikkagi 100 ja kaugema aasta taha, kui joonistusi võis võrrelda 10 megapiksliste fotokaamerate tehtud piltidega. Kus on lisaks veel kunstiline joon. Silm puhkab seda vaadates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu kunstist on vähemalt võimalik aru saada, lisaks, kui hoolikalt vaadata, siis on võimalik isegi isik tuvastada. Küll aga ma ei saa sellisest kunstist aru, kui see, mis pildil on ei sarnane millegi ega kellegiga. Parimad näited on näiteks puuplaat mis on püssi kuulidega sõelapõhjaks lastud. Samuti pisike maja makett, mille sisse on inimese enda vekaal lastud :rolleyes:

Piltidest ma üldse ei räägi, need meenutavad 3 aastase lapse joonistusi, kuid ometi neid kummardatakse.

Õige kunst jääb ikkagi 100 ja kaugema aasta taha, kui joonistusi võis võrrelda 10 megapiksliste fotokaamerate tehtud piltidega. Kus on lisaks veel kunstiline joon. Silm puhkab seda vaadates.

Jah, eks see kunstist arusaamine on igal inimesel väga individuaalne ja raske on tuvastada, kus on kunst ja kus seda ei ole. Oleme ausad- olen isegi omal ajal teinud sellist täiesti madalat jama, aga uhke suuvärgiga tobedast taiesest korraliku meistriteose kokku keevitanud ja veel kiitagi saanud. Õige müügimees teeb s.tast saia :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×