Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Mis siin salata. Täna käisime lastega mäe peal ja isegi panin nooruspõlve suusa alla ning tegin kerged trikitamised. Päris roostes veel ei ole, aga natuke peab harjutama. Viimati olid suusad jalas 2004 aastal. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas järgmise hooaja võistlus plaanid, kas tuled korraks seljast maha ja võistled ka vahelduseks või jätkad oma missiooni saada Eesti lapserohkeima pere isaks.... :D ?

Olen salalik selles küsimuses :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paari sõnaga siis tänastest tegemistest. Selline rahulik päev on olnud. Õhtul lähen teen ühe bodypumpi ja kui aega on, siis ka natuke jõusaali. Bodypumpis kasutan nagu ikka vanemaid programme ning täna üritan ka natuke improviseerida mõnes harjutuses. Igas bodypumpi harjutuses on võimalik teha natuke muutuseid, et see programm huvitavamaks muuta. Toidulisanditest olen saanud palju inspiratsiooni viimasest FAST PUDDING kampaaniast. Tore kui inimesed julgevad ja viitsivad katsetada. Mina endale lisanditest küll salatit ja torti tegema ei torma, aga midagi ikka. Põhilised on põnevad kokteilid kohupiima, lahja piima, värskete puuviljade, kuivatatud puuviljade ja toidulisanditega. Suur võimas blender teeb kõik värskeks! Kuna mul oli täna aega, siis panin kokku WHEY+, PRODE90, BLOCK ja HT-R lisandi. Igast lisandist natuke ja siis kohupiim, kuivatatud ploomid ja piim. No tuli ikka maitsev jook küll ning eraldi toon välja, et ei vaadanud, mis maitsetega need teised lisandid kokteilis olid. Lihtsalt tunde järgi andsin tuld ja tuli selline magus maasika-ploomi-šokolaadi jook. Ok, hakkan trenni asju kokku panema. Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.detsember 2012

Eile toimus siis Tartus, Maaülikooli suures uhkes spordihoones erinevaid rühmatreeninguid tutvustav üritus ja kohal oli väga palju huvilisi. Mina esindasin sellel üritusel siis Fitshop kauplusteketti ning andsin rahvale proovida erinevaid FAST toidulisandeid, samuti vastasin huviliste küsimustele. Toidulisanditest olid eile proovimiseks karamellimaitseline PUDDING ning erinevad GIANT batoonid. Hämmastas see, et väga paljud teadsid täpselt, et selliste lisandite degusteerimine toimub ning olid üsna teadlikud uutest toodetest-järelikult loevad usinasti Fitness.ee-d. Mõned ikka küsisid ka vahelduseks selliseid klassikaliseid küsimusi, et kas see on tervisele hea, aga siis ma vastasin, et "Armsad sõbrad- Ott Kiivikas ainult sööbki puddingut ja nüüd on mees Põhjamaade absoluutne meister!" ning kahtlused kadusid nagu neid ei oleks olnudki! Batoonide suhtes oli rahvas erimeelsusel- osadele meeldis rohkem, osadele natuke vähem, aga imestus oli ikkagi suur, et valgubatoonid nii maitsvad võivad olla. Puddingi proovijatest ainult paar inimest kippusid nina kirtsutama, et kahtlane maitse, aga nemad ei olnud lisandeid varem üldse proovinud ja iga asi vajab harjumist! Muide, eile tegin presentatsiooniks Puddingut tavalise veega, sest osade jaoks piim ja keefir ei sobi, aga kindlasti rääkisin ka, et seda annab teha igasuguste piimatoodetega.

Vahepeal tormas meie leti äärde vist küll tuhat inimest ja siis oli jutustamist palju. Lisaks toidulisandite valgustustööle rääkisin lühidalt ka tavatoitumisest. Üks imepeenikene vanem härra tuli sõbraga ja kaebas, et ta ei võta kuidagi kaalus juurde ja ta on kõike proovinud viimase 100 aasta jooksul- isegi massilisajaid ja toitumiskavasid. Soovitasin siis mehele nädalase küüslaugudieedi. Vana küsis, et kas küüslauk tõstab siis kaalu? Mina vastasin, et kaalu ei tõsta, aga sellega tuleb paeluss hästi välja ja küll siis juba hakkab kaal tõusma! :P Meestel oli nalja kui palju!

Lisaks tavalistele harrastajatele oli kohal ka palju staare nagu Esta Pilt ning paljud teised kuulsused. Kõik särasid ja peoperemehed olid igal ajal ja asendis suureks abiks! Tulevikus võiks Tartus ka rohkem selliseid üritusi olla ning tervitused kõigile, keda eile seal nägin ja nendele ka tervitused, kes eile kohal ei olnud, aga oleksid tahtnud tulla! Kahjuks ei saanud ma eile pilte teha, aga üks fotograaf seal ringi liikus ning loodan, et need pildid ka peagi kusagil üles pannakse.

Minul endal täna veel CXWORX ja hakkan endale nüüd karamelli HERA80 ja PUDDING kokteili tegema. PUMP+ võtan hiljem sisse! Kehakaal oli hommikul 84,5 kg.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.detsember 2012

Eile toimus siis Tartus, Maaülikooli suures uhkes spordihoones erinevaid rühmatreeninguid tutvustav üritus ja kohal oli väga palju huvilisi. Mina esindasin sellel üritusel siis Fitshop kauplusteketti ning andsin rahvale proovida erinevaid FAST toidulisandeid, samuti vastasin huviliste küsimustele. Toidulisanditest olid eile proovimiseks karamellimaitseline PUDDING ning erinevad GIANT batoonid. Hämmastas see, et väga paljud teadsid täpselt, et selliste lisandite degusteerimine toimub ning olid üsna teadlikud uutest toodetest-järelikult loevad usinasti Fitness.ee-d. Mõned ikka küsisid ka vahelduseks selliseid klassikaliseid küsimusi, et kas see on tervisele hea, aga siis ma vastasin, et "Armsad sõbrad- Ott Kiivikas ainult sööbki puddingut ja nüüd on mees Põhjamaade absoluutne meister!" ning kahtlused kadusid nagu neid ei oleks olnudki! Batoonide suhtes oli rahvas erimeelsusel- osadele meeldis rohkem, osadele natuke vähem, aga imestus oli ikkagi suur, et valgubatoonid nii maitsvad võivad olla. Puddingi proovijatest ainult paar inimest kippusid nina kirtsutama, et kahtlane maitse, aga nemad ei olnud lisandeid varem üldse proovinud ja iga asi vajab harjumist! Muide, eile tegin presentatsiooniks Puddingut tavalise veega, sest osade jaoks piim ja keefir ei sobi, aga kindlasti rääkisin ka, et seda annab teha igasuguste piimatoodetega.

Vahepeal tormas meie leti äärde vist küll tuhat inimest ja siis oli jutustamist palju. Lisaks toidulisandite valgustustööle rääkisin lühidalt ka tavatoitumisest. Üks imepeenikene vanem härra tuli sõbraga ja kaebas, et ta ei võta kuidagi kaalus juurde ja ta on kõike proovinud viimase 100 aasta jooksul- isegi massilisajaid ja toitumiskavasid. Soovitasin siis mehele nädalase küüslaugudieedi. Vana küsis, et kas küüslauk tõstab siis kaalu? Mina vastasin, et kaalu ei tõsta, aga sellega tuleb paeluss hästi välja ja küll siis juba hakkab kaal tõusma! :P Meestel oli nalja kui palju!

Lisaks tavalistele harrastajatele oli kohal ka palju staare nagu Esta Pilt ning paljud teised kuulsused. Kõik särasid ja peoperemehed olid igal ajal ja asendis suureks abiks! Tulevikus võiks Tartus ka rohkem selliseid üritusi olla ning tervitused kõigile, keda eile seal nägin ja nendele ka tervitused, kes eile kohal ei olnud, aga oleksid tahtnud tulla! Kahjuks ei saanud ma eile pilte teha, aga üks fotograaf seal ringi liikus ning loodan, et need pildid ka peagi kusagil üles pannakse.

Minul endal täna veel CXWORX ja hakkan endale nüüd karamelli HERA80 ja PUDDING kokteili tegema. PUMP+ võtan hiljem sisse! Kehakaal oli hommikul 84,5 kg.

Kuule Kristo rääkis, et CXi saab tulla, kell 16.00 ma sain aru täna, saab :D? Ma teen enne õla ära, kella 3st.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paelussidest, üldse kõhuparasiitidest võiks eraldi teema teha, alahinnatud probleem täiesti. Siin neid küll, kes söövad 10 muna ja kohupiima pakki päevas ja ikka ei kasva. Kõigepealt peaks alustama hammaste kontrollimisest, kas kriginaid kostab nt...vanasti ikka öeldi, et kui krigistab, siis ussid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli Imre , tänud sulle abi eest ,et aitasid meid seda presentatsiooni läbi viia ja usun, et sealkandis ei annagi parema jutuga meest presentatsiooniks leida... :D . Muidugi ma ei ole seda Pudingut ise veega seganud, usun et tulevikus vähemasti Tallinnas teeme neid keefiriga ja ma siis sooviks neid ninakirtsutajaid näha... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paelussidest, üldse kõhuparasiitidest võiks eraldi teema teha, alahinnatud probleem täiesti. Siin neid küll, kes söövad 10 muna ja kohupiima pakki päevas ja ikka ei kasva. Kõigepealt peaks alustama hammaste kontrollimisest, kas kriginaid kostab nt...vanasti ikka öeldi, et kui krigistab, siis ussid.

Jah, kuuldavasti on see probleem üllatavalt suur ja oleme ausad- mina küll ei ole igasuguste parasiitide kohta juba aastaid mingit valgustustööd näinud-kuulnud. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli Imre , tänud sulle abi eest ,et aitasid meid seda presentatsiooni läbi viia ja usun, et sealkandis ei annagi parema jutuga meest presentatsiooniks leida... :D . Muidugi ma ei ole seda Pudingut ise veega seganud, usun et tulevikus vähemasti Tallinnas teeme neid keefiriga ja ma siis sooviks neid ninakirtsutajaid näha... ;)

Veega ei ole ka häda midagi! Täna teen endale seda maitsestamata jogurtiga kindlasti! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks siis väike pilt tänasest vormist pärast CXWORX-i. Käsi oli mõnusalt paisunud ja eks see teeb tuju natukenegi paremaks. :rolleyes:

post-50-0-41906700-1355254984.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline triitseps püsib bodypumpi ja cxworxiga? Või teed salaja saalitrenni? :blink:

See triceps läheb ilmselt minuga koos hauda. Jõusaali ei ole see poiss näinud juba päris pikalt...isegi mitte tavalist rööbaspuud- ainult rühmatreeningud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähil on küür selga kasvanud!

Aga kõnni ise päevast päeva sellise tricepsiga ringi ja vaata, kuidas ihu raske koorma all kängu jääb :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga sa ära käi päevast päeva ringi vaid käi päevast päeva otse, siis äkki ei jäägi kängu.

Miks minna otse, kui saab ringiga? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.detsember 2012

Minul tänaseks trenn tehtud ning enesetunne hea! Täna tegin CXWORX ning üllatavalt palju rahvast oli kohale tulnud! Järgmine CXWORX on juba pühapäeva õhtul kl 20:15. Laupäeval olen LesMills koolitusel Tallinnas ja siis saan loodetavasti ka ära tasuda oma võlad nagu näiteks auhinnasärgi hr Ivarile. Pean endale nimekirja tegema nendest asjadest, mis pean pealinnas korda ajama- kuna jälle maalt linna satun. :rolleyes: Toidulisanditest olen täna kasutanud WHEY3 ja FEED kokteili. Lisaks PUMP+ koos JOINT+. NB! Viimastel päevadel olen hakanud rohkem lisama ka JOINT+ ning minu suureks üllatuseks on vorm läinud imekiiresti oluliselt paremaks nagu mingil nandrolonimehel! Ilmselt JOINT+ ja selles paiknev kooriklooma ekstrakt hakkasid teise käiguga tööle ja jälgin teraselt arengut edasi. Tavatoitu söön ebaregulaarselt ja vähe. Esiteks pole nagu söögiisu ja mingi kõhuviirus lammutab juba pikemat aega. Samas kehakaal on 83 kg lähedal stabiilselt ning enesetunne väga hea! Muud tegemised liiguvad sujuvalt üles-alla. Igale tõusule järgneb mõõn ja vastupidi. Võimalik, et pean lähinädalatel kiiresti USA-sse minema, aga selles suhtes elan üks päev korraga. Kui ilm on ilus, siis pühapäeval lähen metsa jõulukuuse järgi!

Pidage vastu ja olge mõnusad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×