Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Oskad soovitada, kuidas seda toenglamangus harjutust aga raskemaks teha õnnestuks?

Ei ole probleemi- paned endale täiskomplekteeritud Kaitseväe seljakoti selga ja kui vaja, siis kiivri ka pähe ning ongi raskem :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole probleemi- paned endale täiskomplekteeritud Kaitseväe seljakoti selga ja kui vaja, siis kiivri ka pähe ning ongi raskem :P

Aga kui neid pumbi tunnis parasjagu käepärast pole? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui neid pumbi tunnis parasjagu käepärast pole? :D

Siis peab mõne priskema naabri paluma selga ronida lisaraskuseks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

26.november 2012

Täna varahommikul juba trenn tehtud- Bodypump. Täna kasutasin selliseid programme nagu 66, 70 ja 72 kui see kellelegi midagi ütleb. Vanad head programmid 90-date tümpsuga lükkab ihu ja meeled ilusti käima. Kolmapäeva varahommikuks kindlasti peaksin seda programmi veel natuke muutma. Trenni alguses läks lisanditest HT-R ning PUMP+ võtsin seekord alles pärast trenni, sest pikk päev on ees ning väike vaheldus on teretulnud. Vaatasin enne Oti blogi ja seal oli ära märgitud mingi uus FAST puding, millest mina siin metsade vahel kuulsin alles esimest korda. Ega ei jõuagi ennast kogu aeg kõikide maailma asjadega kursis hoida. Tänane hommikusöök oli ka põnev: ELDORADO tuunikalakonserv köögiviljadega ning üks väike glasuurkohuke. No ei ole aega ja võimalusi putru keeta! :D Mis veel? Vaatasin eile klassikalise kulturismi MM tulemusi ning tundub, et MM-il ei oleks mul tulevikus enam -175 cm kategooriasse asja kui eelmise aasta maailma teine mees nendel võistlustel neljandaks jäi. Üldse muudaksin lühemate meeste kategooriatel seda pikkuse ja kaalu vahet suuremaks, sest -170 cm meeste kategoorias võistlevad ju lühikesed kulturistid ja pikad klassikud on selliste kõrval visuaalselt vibalikud. Pikematele võiks just kilosid juurde anda ja lühematel maha võtta, et üldpilt oleks võrdsem.

Mis veel? Vahelduseks ei hoia ennast tagasi ja kiitlen, et kes otsib- see leiab! Eile uurisin FitLife kassas erinevaid münte ja leidsin enda mündikogusse ühe uue saksa juubeli 2-eurose mündi! Elu on ilus!

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on tal vana pilt.

Aga ma olen aru saanud, et teil seal Tartus on ikkagi selline sügis-talvine mood:

post-3216-0-11126400-1353963573.jpg

Siin on karastunud mehed! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.november 2012

Veel natukene ja lumi ongi jälle maas ning seekord ilmselt pikemaks ajaks. Ausalt, mina ei ole sellest lumest väga huvitatud kui pean igal hommikul oluliselt varem üles tõusma, et autot lume alt välja kaevata jne. Suvi võiks juba olla!

Eile oli erakordselt hullumeelne õhtu, millest kirjutaks kohe natuke pikemalt. Eile hommikul tegin ühe trenni ära ja päeval tuli mulle abipalve, et äkki saan ka õhtul ühte bodypumpi asendada Tamme staadioni spordiklubis. Üritus pidi algama kl 17:30. Ok, võtsin pakkumise vastu ja kõik tundus olevat selline rahulik ja stabiilne kui järsku kl 16:10 keerati minu pisikene elukene pahupidi. Mingisugused ootamatud tööülesanded sadasid äkki uksest sisse. Iga asjaga läks meeletult aega ning kell muudkui kihutas armutult õhtu poole. Järsku avastasin, et kl on juba 16:45 ja mul on veel enne trenni laps vaja lasteaiast tuua! Kiirelt enne tipptundi kõrvaltänavatest lasteaeda, väike tips kiiresti riidesse, samal ajal kuulasin kasvataja surmaeelseid oigeid, lisaks tobe süsteem, kus pead koridoris jalatsid ära võtma ja oleme ausad- muud ei teekski kui ainult nööriks kõige kiiremal ajal oma sõjaväesaapaid lahti ja kokku... Tips sai lasteaiast koju viidud ja siis tagasi tööle. Seal viimased liigutused, uksed-aknad kinni igasuguste vahejuhtumitega ning siis Raadilt 10-e minutiga Tammelinna spordihoonesse ja seda tipptunnil! Ma ei hakka täpsustama, kuidas selline asi võimalik on...

Ok, jõudsin kohale ja kiiresti vahetasin riiided ning ruttu spordisaali. Selg oli selleks ajaks juba päris hellalt märg. Uus saal- uued inimesed, ka päris algajaid, kes ei olnud kunagi varem bodypumpi teinud. Kell oli juba 17:28 kui alles panime veel varustust kokku tunni jaoks ning siis selgusid pisidetailid nagu saali valgustusega tekkinud probleemid, lisaks läks mul pikalt aega, et kogu helisüsteem tööle saada, siis avastasin, et bass taob kõvasti üle ja kõik kumiseb, siis üks spordisõber ei osanud bodypumpi kangi kinnitada ja palus abi, siis selgus, et mikrofoni jaoks ei ole mõningaid juppe ja siis oli aju nii pehme, et selleks hetkeks kui tund algas, oli palju väärtuslikku aega kulunud ning tunni algus venis ja lõppes hiljem ja siis järgmise tunni seltskond valgus kohe saali sisse ja varustuse riiulitele tagasipanemine oli kohati võimatu kui väikeses saalis on korraga mingi 1000 inimest ning üks vanem proua ärritunult elas ennast välja ja lihtsalt seisis mul ees ning kaagutas, et meie tund läks 7 minutit üle ning siis tekkis tahtmine endal ka korralikult välja elada aga ma ei teinud seda ja vanaproua sai minna õhtul koju oma sugulastele ulguma, kui halb tema elu on, aga ma sügavalt usun, et ta kaagutab iga asja peale ning tema sugulastel on sügavalt savi tema muredest.

Üldiselt vahel on motivatsioon nii maas et tahaks joodikuks hakata, aga krt, mule lihtsalt ei meeldi alkohol ja siis ei olegi muud teha kui lähen lükkan uue HERA80 kokteili sisse ja vähemalt tunnen, et lähen veel ilusamaks erinevalt mingitest vanamuttidest, kes võib-olla on 70 aastased, aga näevad välja nagu 110 aastased!

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule... Kas Fitlife Tartu Eeden on meil ainult mõeldud nende rühmatreeningute jaoks või on seal ikka jõusaal ka?

Jõusaal ka ikka, www.fitlife.ee saab täpsemat infot ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule... Kas Fitlife Tartu Eeden on meil ainult mõeldud nende rühmatreeningute jaoks või on seal ikka jõusaal ka?

Otseloomulikult on jõusaal ka olemas. Lihtsalt erinevate rühmatreeningute valik on väga lai.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaal ka ikka, www.fitlife.ee saab täpsemat infot ;).

Otseloomulikult on jõusaal ka olemas. Lihtsalt erinevate rühmatreeningute valik on väga lai.

Nad peaksid selle info veebis kuidagi paremini hoomatavaks muutma. Aga see you there, dudes. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otseloomulikult on jõusaal ka olemas. Lihtsalt erinevate rühmatreeningute valik on väga lai.

...ja otse loomulikult on seal ka pädevad saalitreenerid :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh sulle Imre!

Sain sinult nimepaneku kampaanja särgi kätte. Kuna on tegemist ANGRY BIRDS laste särgiga ja mul enda lapsed juba suured,

rõõmustad sellega kindlasti ühte minu väikest sugulast. Ta leiab selle oma jõulupakist.

Said ühe heateoga hakkama. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh sulle Imre!

Sain sinult nimepaneku kampaanja särgi kätte. Kuna on tegemist ANGRY BIRDS laste särgiga ja mul enda lapsed juba suured,

rõõmustad sellega kindlasti ühte minu väikest sugulast. Ta leiab selle oma jõulupakist.

Said ühe heateoga hakkama. :D

Pole tänu väärt! Jõuluvanalt siis tervitused väikesele sugulasele! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline mees nagu hr Katala Tartust on iga kord kui ma teda näen, väga murelik, et mis siis saab, kui mul siin foorumis 1 miljon blogilugejat täis saab? Kas tuleb maailma lõpp või juhtub äkki midagi muud hirmsat? Usun, et paari tunni jooksul saame teada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ennustan, et Vähk paneb auhinnaks mõne FASTi toote.

Mis auhinnast sa räägid? Kuidas ma seda auhinda siis nagu välja selgitama peaksin? Sa oled üks paks omakasupüüdlik lodevik! :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis auhinnast sa räägid? Kuidas ma seda auhinda siis nagu välja selgitama peaksin? Sa oled üks paks omakasupüüdlik lodevik! :P

Tänapäeva itimaailmas on kindlasti võimalik see miljones vaataja välja selgitada. Sõber härra Rebane on kindlasti nõus sind aitama.

Ma ise annan panuse väljaspool arvestust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänapäeva itimaailmas on kindlasti võimalik see miljones vaataja välja selgitada. Sõber härra Rebane on kindlasti nõus sind aitama.

Ma ise annan panuse väljaspool arvestust.

Las annab auhinna see, kellele see oluline on! Näiteks hr Katala paneb auhinna välja ja hr Rebane kuulutab ennast kohe võitjaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×