Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Põnev oleks ka teise nurga alt näha. Kõrgemalt.

Kui kaamera panna nurgas oleva muusikakeskuse peale, ei tea, kas see jääks liiga lähedalt? ;)

Jah, see on ainuke koht, kust ma selles saalis enam-vähem midagi filmida saan. Teiselt poolt jääb liiga lähedale. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre on ilmselt juba kalal või hakkab sinna minema... aga tule kolmapäeva hommikul kell 07.30 pumpi ka :wub: Ma teen homme jalatrenni väikeseks sissejuhatuseks, et saaksin neid väljaasteid ja kükke 20 kilose kangiga tõeliselt nautida.

Ai k

Ai kurja! Meil oli ju väike plaan koos minna, aga täiesti meelest läks. Pole hullu! Kolmapäevane bodypump juba meelest ära ei lähe! Kui Rainer varahommikul kl 07:00 minu maja ees oleks, siis saaks küüti! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

26.juuni 2012

Täna varahommikul käisin siis jälle Võrtsjärvel kalal. Päris ausalt- ega eriti maganud ei ole ja käin praegu ringi nagu tulnukas. Võrtsjärve kohta võib öelda, et selles järves kalastamisel ei ole teinekord mitte mingisugust loogikat. Minu põhjalik ettevalmistus ja uued landid ei mänginud mitte mingisugust rolli, sest need püügivahendid, millega ma eelmisel teisipäeval kalastasin, need seekord ei toiminud ja ahvenaid ei näinud üldse. Paar viisakamat haugi ikka sain- ühe järve servast Kuusamo roovaba plekklandiga ning teise keskelt vedamisega kollase kummilandiga. Arvestades esialgset pikemat ilmaennustust, on ka juuli vihmane ja siis ei ole muud kui kala püüda ja trenni teha! Suurele väsimusele vaatamata lähen annan täna veel kl 18:30 ühe bodypumpi. Homme rohkem trenni! Nüüd võtan kiirelt veel elupäästjad SHOCK, PUMP+ ja HT-R sisse ning tuld!

post-50-0-99179200-1340722431.jpg Vanad sõbrad- suurem poiss 1,6 kg, väiksem 1,1 kg. Alamõõdulised läksid kõik tagasi massi koguma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellest ajast pole küll videotõestust, kuid üks treener tegi sellise tehnikaga üle 200 korduse rööbaspuudel (aerutaja või sõudja - ei mäleta).

Neile, kes athelticus võistelda tahavad, siis teadku, et rinnaga ei tohi suruda - eks ikka saab vatti, aga põhilise töö peab tegema triitseps.

Kurja... peaks ise ka ära proovima palju max on. Kunagi sai 30 ära tehtud ikka 0 rööbaspuude surumise pealt. Nüüd olen paar nädalat juba kavas sees hoidnud surumist, ei tea palju tuleks.

Mina kuulsin, et USA-s oli keegi hr James niimoodi teinud 500 korda. Ausalt öeldes oleks ilmselt juba 200 kordust absoluutne maailma rekord kas rinnaga või tricepsiga, aga võib-olla oli tegemist ilma alakehata inimesega või mõne teise anomaaliaga. See on nagu kunagi pruudikandmise võistluses pandi piirangud, sest mehed hakkasid kohale tulema väga kummaliste naisolevustega -_-:rolleyes:

Igal juhul ootame huviga hr Merisalu rööbaspuudel surumise rekordvideosid kas siis rinnaga või tricepsiga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No maailma ühe enim vormis inimese guinessi rekordite tiitli saanud mees tegi üldse igasugu imetrikke. A'la 10 000 kätekõverdust ja muud sellist. :D - Ei tea palju ta rööbaspuudel suruda suutis. :D

Aga igastähes ma otsustasin, et kui juba suruda, siis suruda suurema eesmärgiga ning teen nüüd seljakotiga, kus 6kg veel sees. Ei tea palju kott kannatab, aga vast 10kg ikka.

Eile alustasin sujuvalt 25x pealt ja eks vaatab, kui lõpuks seljakotiga jõuab oma 35x järjest teha siis võtab koti ära ja lammutab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No maailma ühe enim vormis inimese guinessi rekordite tiitli saanud mees tegi üldse igasugu imetrikke. A'la 10 000 kätekõverdust ja muud sellist. :D - Ei tea palju ta rööbaspuudel suruda suutis. :D

Aga igastähes ma otsustasin, et kui juba suruda, siis suruda suurema eesmärgiga ning teen nüüd seljakotiga, kus 6kg veel sees. Ei tea palju kott kannatab, aga vast 10kg ikka.

Eile alustasin sujuvalt 25x pealt ja eks vaatab, kui lõpuks seljakotiga jõuab oma 35x järjest teha siis võtab koti ära ja lammutab. :D

Nii ta läheb- alguses seljakott, siis karvamüts ja vatipüksid, siis rasked metallninadega saapad, mürsukillu vest jne. Tegelikult suurim lisaraskus on ikka enda kehakaal. Usun, et enne MM-i 15 kilo kergemana oleksin teinud suuremaid rekordeid! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii ta läheb- alguses seljakott, siis karvamüts ja vatipüksid, siis rasked metallninadega saapad, mürsukillu vest jne. Tegelikult suurim lisaraskus on ikka enda kehakaal. Usun, et enne MM-i 15 kilo kergemana oleksin teinud suuremaid rekordeid! :rolleyes:

Minu arust on see kõik käkitegu, pange seljakott ise suruma, kasvõi üks kord oleks tase.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii ta läheb- alguses seljakott, siis karvamüts ja vatipüksid, siis rasked metallninadega saapad, mürsukillu vest jne. Tegelikult suurim lisaraskus on ikka enda kehakaal. Usun, et enne MM-i 15 kilo kergemana oleksin teinud suuremaid rekordeid! :rolleyes:

Jah, sellised asjad nagu lõuatõmbed ja rööbaspuudel surumine lähevad dieedi ajal isegi kergemaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, sellised asjad nagu lõuatõmbed ja rööbaspuudel surumine lähevad dieedi ajal isegi kergemaks

Kõhulihased samamoodi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on see kõik käkitegu, pange seljakott ise suruma, kasvõi üks kord oleks tase.

Kas tühi kott või täis kott? Tulemus sõltub ilmselt sellest, kui täis on publik :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No juba vanarahvas teadis, et tühi kott püsti ei seisa, surumisest rääkimata.

Kus nüüd tulid kotispetsialistid välja :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus nüüd tulid kotispetsialistid välja :P

Kott pähe tõesti

No juba vanarahvas teadis, et tühi kott püsti ei seisa, surumisest rääkimata.

Gucci kott ikka seisab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siin ikka. Igav oli täna üksinda jõusaalis ja panin kaamera tööle surumise ajal. Tehnika võiks olla parem, aga parem ikka kui mitte midagi! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.juuni 2012

Jälle üks mõnus vihmane suvepäev selja taga ja just sõime perega õhtusööki. Perenaine üllatas täna oma kokakunstioskusega ning tegi kanafileerulle, mis olid täidetud singi ja ploomiga. Lisaks keedetud riisi. Ma ise panin maitseks ka Thai kastet peale ja oli ikka hea küll! Püüan toidulaual teadlikult igapäevases menüüs hoida lisaks toidulisanditele ka kohupiima, fileed ja tuunikala. Võimalusel hoian rasva ja valgu suhet vähemalt 1-3, ehk 1 gramm rasva ja 3 grammi valku. Praegu libistan vaikselt PROMIX ja WHEY3 kokteili.

Tänane trenn oli kuidagi väga tagasihoidlik. Ei olnud seda õiget energiat ning pidin ennast seekord sundima harjutusi sooritama. Põhikoormus jäi täna kätele, aga tegin ka loomulikult reie nelipead, lõuatõmbeid ja kõhtu. Rinda minimaalselt rööbaspuudel laialt surumisega. Kehakaal stabiilselt 89-90 kg. Homme jõuan mingil ajal pealinna ja loodan kohtuda kõikide heade inimestega, kes lubasid mulle erinevaid münte tuua.

Pidage vastu! :)

post-50-0-27524100-1340899931.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.juuni 2012

Juba täna õhtul olen Tallinnas ja läheme perenaisega vaatama Retro Legendide festivali. Öösel tagasi Tartusse. Hetkel laen alla oma tänase hommikuse trenni surumise videot ja lamades läks täna 150 kg x 5,5. Selles suhtes, et kuues kord tõusid puusad maast võimsalt üles. :rolleyes: Kui see video kunagi oma laadimise lõpetanud on, küll siis lisan selle ka siia teemasse. Pidage vastu! Tallinn põleb!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd siis ka video sellest surumisest. Mingitel segastel asjaoludel ei laadinud minu arvuti seda videot youtubes alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile siis käisin pealinnas ja korraks isegi viibisin Reval-Sport klubi hoovis, kus üks tore spordisõber Rene minu mündikogule võimsa täienduse andis. Panen siis üles ka pildi sellest lahkest mehest ja tema annetusest. Suured tänud!

post-50-0-93523700-1341049345.jpg

post-50-0-11883100-1341049349.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.juuni 2012

Eile õhtul olime perenaisega siis Tallinna laululaval ja vaatasime Retro Legends üritust. Peab ütlema, et ülikõva üritus ja võimsad emotsioonid! Paar videot panen sellest ka üles:

‎29.june 2012 Tallinn, Estonia: Ricchi e Poveri - Mamma Maria - 1982

Veel üks vana kooli artist:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×