Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Tähelepanu!

Kes tahavad proovida bodypumpi(uus bodypump 82 programm), siis pühapäeval kl 16:00 teeme oma noorte grupiga tunni ning kõik huvilised saaksid tasuta proovida 5-6 harjutust! Sellised mehed nagu Molom ja HTilga kindlasti tulge kohale ja võtke sõbrad ka kaasa! Kui on rohkem rahvast kui 10 inimest, siis teen täistunni! Võimalusel andke teada oma tulekust siinsamas teemas! Kohtumiseni pühapäeval(17.juuni 2012) kl 16:00! :)

Oh kui kahju, olin firma suvepäevadega hõivatud :( Järgmine kord kindlasti käpp :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tunne BP spetsiifikat, kuid kas see pole algajale selles mõttes ohtlik, et vastupidavus- ja rühmatrennina võib tekitada tõsise ülekoormuse?

On veel küsimus, kes neid BP kavu koostab? Kas treener ei tohi kava oma äranägemise järgi muuta?

Raskus (kettad, hantlid) seal trennis on siiski su enda valida. Samuti ka see, kui tihti käia. Tegemist on LesMills treeninguga, kust pärinevad ka vastavad kavad - http://w3.lesmills.c...about-bodypump/ Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tunne BP spetsiifikat, kuid kas see pole algajale selles mõttes ohtlik, et vastupidavus- ja rühmatrennina võib tekitada tõsise ülekoormuse?

On veel küsimus, kes neid BP kavu koostab? Kas treener ei tohi kava oma äranägemise järgi muuta?

Bodypumpi programme koostatakse Uus-Meremaal. Need programmid on tugevasti kaitstud autoriõigustega ning selle programmi treeneritel ei ole õigust seda kava enda äranägemise järgi muuta. Asja mõte on lihtne- terve maailm peab tegema ühe kindla kava järgi. Nii et kui ma tahan minna näiteks Jaapanisse või Prantsusmaale või Mexicosse, siis tean, et isegi kohalikust keelest mitte aru saades teen täpselt sama kava, mis Eestis. Väga geniaalne äriidee loomulikult. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile, kes tänasest tunnist osa võtsid ning samuti erakordselt suured tänud hr Tilgale põhjaliku kokkuvõtte eest!

:)

Kindlasti teinekordki! :) ,hea trenn oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti teinekordki! :) ,hea trenn oli.

Püüan järgmisel korral sellistest tundidest varem teada anda! Las see plätudega mees tõmbab ka järgmises tunnis ketsid jala otsa! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka tunniga väga rahul täitsa mõnus vaheldus jõusaalile, proovin nüüd suvel võimalikult palju Tartusse liikuda et saaksin ka teistest tundides osa võtta ühesõnaga väga mõnus oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka tunniga väga rahul täitsa mõnus vaheldus jõusaalile, proovin nüüd suvel võimalikult palju Tartusse liikuda et saaksin ka teistest tundides osa võtta ühesõnaga väga mõnus oli.

Sa oled väga tubli! Teistele ka teadmiseks, et Taavi Sarik tuli meie tundi spetsiaalselt kohale Rõugest!!! Vaadake Eesti kaardi pealt, kui kaugel on Rõuge! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle pika aja üks rööbaspuu ralli koos põhjaliku sissejuhatusega kõikidele 91,5 kg meestele! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka käinud viimasel ajal rööbaspuudel surumas õhtuti.

Viimased 2 nädalat olen 5x nädalas käinud ning tasapikku numbreid suurendanud. Alustasin siis oli 25x juba raske teha. Nüüd teen järjest 42x veremaitse suus. :P - Kokku proovin 100x iga õhtu ära teha.

Mis siin ikka Imre jutt, kuidas nooruses triitsa ehitas pakkus huvi. :D

Kuna ma ka Imrega pea samasse kaalu juba (Hommik oli 92.7kg), siis prooviks ära kas jõuab vanameistrile järgi mingi aeg. :D

Võistlustehnikast pole mulgi juttu. Linti pole üritanud väljas võtta aga üritan keha kõigutamist paigal hoida, kuid sügavust endal vähe raske hinnata.

Aeg kreatiin ja beta-alaniin uuesti sisse lükata. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka käinud viimasel ajal rööbaspuudel surumas õhtuti.

Viimased 2 nädalat olen 5x nädalas käinud ning tasapikku numbreid suurendanud. Alustasin siis oli 25x juba raske teha. Nüüd teen järjest 42x veremaitse suus. :P - Kokku proovin 100x iga õhtu ära teha.

Mis siin ikka Imre jutt, kuidas nooruses triitsa ehitas pakkus huvi. :D

Kuna ma ka Imrega pea samasse kaalu juba (Hommik oli 92.7kg), siis prooviks ära kas jõuab vanameistrile järgi mingi aeg. :D

Võistlustehnikast pole mulgi juttu. Linti pole üritanud väljas võtta aga üritan keha kõigutamist paigal hoida, kuid sügavust endal vähe raske hinnata.

Aeg kreatiin ja beta-alaniin uuesti sisse lükata. :D

Vot see on juba õige mehe jutt, mitte kaagutamine! Võimalusel püüa oma projektidest samuti video teha! Ise alustasin kerget dieeti, et mõned kilod ikka alla saada. Higistan nagu põrsas ja võhm hakkab raugema. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi veel kobiseb sinu tehnika ja mille iganes kohta, siis järgmine kord võiksid teha taolise videopöördumise, sellise äärmiselt emotsionaalse ja veidi ropp/humoorika :D

Vaatasin seda videot mitu korda ja peab ütlema, et üks võimas etteaste. Piisavalt emotsionaalne! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.juuni 2012

Tänane öö jäi lühikeseks. Õhtul vaatasime veel perega jalgpalli(erakordselt igavad mängud seekord) ning magama sain alles peale südaööd. Äratus juba kl 02:00. Esmalt käisin pargis endale vajalikku varustsut varumas- ööusse ning juba 02:45 ajal hakkas valgeks minema. Kerge rahasüst ka veel kuivaks tõmbunud auto kütuseepaaki ning ruttu Rõngu poole teele, et sealt edasi Võrtsjärve lõunatippu jõuda. Varahommikud on nii võimsad! Igasuguseid loomi näeb tee peal ning peale kitse ja rebase õnnestus mul täna näha ka üle pika aja pirakat mäkra. :rolleyes: Kui kohale jõudsin, oli jumalik vaatepilt- terve järv oli peegelsile. Päike hakkas tõusma ja linnud-konnad tegid võimsalt lärmi. Pumpasin kiiresti paadi täis ja peale! Kala täna oli ja teen ka väikese ülevaate tänasest saagist ning varustusest, millega erinevaid uimelisi püüdsin:

post-50-0-11072300-1340120096.jpg See pilt on tehtud tegelikult eelmisel nädalal. Võimalusel püüan ikka 1 kord nädalas kalal käia. Pildil siis järvekajakate pesa. Need pesad lihtsalt hulbivad vee peal.

post-50-0-43462600-1340120098.jpg Minu tänane esimene ahven. Ehk umbes pool kilo. Väikeseid ahvenaid tuli pöörleva prantsuse landiga päris palju.

post-50-0-27181000-1340120101.jpg Päeva pomm- umbes 1 kilone ahven. Panin teise landi otsa ja kohe esimese viskega hakkas see elukas otsa. Oleme ausad- selliste väärikate isendite väljapüüdmine on täielik nauding!

post-50-0-96436400-1340120102.jpg Hauge sain täna kokku vist 7 + mõned ajasid küll lante taga, aga otsa ei hüpanud. Kahjuks suuri elukaid ei tulnud. Kõige suurem oli umbes kilone ja selle sain tagasiteel vedamisega.

post-50-0-27134500-1340120106.jpg Suur tükk ajab suu lõhki! See lant lihtsalt hulpis vee peal kui ma korraks varustuse juures nokitsesin ja siis see väike ahven kargas endast suurema landi otsa. Ahvenad ei ole päris normaalsed.

post-50-0-76378300-1340120108.jpg Võrdluseks pilt ahvena suurusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub vahva, pole kunagi ise kala püüdnud, mine tea, äkki isegi sobiks kui veidi kannatust ka oleks.

Ära parem hakka proovimagi! Pärast hakkabki meeldima ja siis ei ole enam normaalset elu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga võimas ahven :o ja väga haruldane juhus, vähemalt Eestis ;)

Jah, selline teeb rohkem rõõmu kui mingi 2-3 kilone haug! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui iga hommik väljas jalutamas ja kerget sporti tegemas käin siis kuskil alates kella 03.30-st on juba kohaliku tehisjärve juures oma 10 kalameest usinalt ametis ning selleks ajaks, kui kodu poole kõnnin lisandub neid veel.

Viitsimist ühesõnaga neil on. Ise ma sellises kohas küll püüda ei tahaks, sest kalad pole vast väga söödavad. Või noh, ära reostatud tehisjärve kalu ikka ei tahaks. Aga vast püüavad lõbu pärast rohkem. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui iga hommik väljas jalutamas ja kerget sporti tegemas käin siis kuskil alates kella 03.30-st on juba kohaliku tehisjärve juures oma 10 kalameest usinalt ametis ning selleks ajaks, kui kodu poole kõnnin lisandub neid veel.

Viitsimist ühesõnaga neil on. Ise ma sellises kohas küll püüda ei tahaks, sest kalad pole vast väga söödavad. Või noh, ära reostatud tehisjärve kalu ikka ei tahaks. Aga vast püüavad lõbu pärast rohkem. :)

Sellisesse tehisjärve mina ka ei roniks. Esiteks vesi on ilmselt võrdlemisi must, teiseks ega sellistest tehisjärvedest väga suuri kalu ei ole eriti reaalne välja püüda ning kolmandaks ma ei kannata kui on palju rahvast. Eile oli peale minu paadi veel üks väike paat ja kogu lugu- ühesõnaga täielik paradiis! Tartus jääb tegelikult Võrtsjärve ja Peipsi järve vahele, aga Peipsist ei tea ma midagi- ei ole sinna jõudnud kahjuks. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.juuni 2012

Kiirelt tänasest päevast. Tegin täna kaks trenni- bodypumpi ja jõusaali. Jõusaalis siis olin mingi hetk üksinda ja ikkagi tegin ka lamades surumist ning tuli päris ilus seeria 7 x 140 kg. Peab surumist ikka harjutama rohkem. Toidulisanditele sain olulist täiendust ning täna võtsin 7 kapslit oma lemmikut PUMP+, samuti HT-R, HERA80, BLOCK ning BCAA. Võtan ennast kokku ja alustan uut rinnaprogrammi!

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.juuni 2012

Täna, 20 aastat tagasi tuli Eestis kauaoodatud oma raha- Kroon. Hea meenutada seda aega. Mul endal sellel ajal väga palju rublasid vahetamiseks ei olnud, aga mõned kroonid sain ikka! Ok, täna olen võtnud võimsa toidulisandi laadungi ning uus rööbaspuudel surumise rekord tuli mängleva kergusega! Tänased lisandid: SHOCK, BLOCK, RUSH, PUMP+, HT-R ja WHEY+.

Vaadake siis videot ka ning tuletan järjekordselt meelde, et selle tehnikaga ei ole mul mingisugust plaani minna ei EM-ile ega MM-ile ega Rock Summerile. Teen lihtsalt oma rekordeid oma stiilis, kus lisaks tricepsile saab ka rinnalihas päris hellalt vatti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parem käsi vandus alla... :D Oleksid pingutanud, oleksid sirgeks saanud küll ja ilusa 50 saanud.

Ega nii palju ei lootnudki täna teha, aga proovima peab. Ausalt öeldes umbes 27-28 korduste peal hakkas mul korraks jube paha millegipärast, aga õnneks läks ruttu üle. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×