Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

No mis sa ajad - tal ju kõik olemas peale jala.

Anorektikutest poisse on inetu vaadata.

Ega sa ei peagi poisse vaatama. Tuled võistlustele, vaatad bikini võistluse ära ja sõidad rongiga Tartusse tagasi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasugust saasta saadetakse mulle pidevalt. No mis nüüd viga kui ühe kuuga kulturistiks saab mingi imetootega!

http://www.menfitnessnews.com/ee2/

Jaak Mändmaa Raplast rääkis, et ta on vähendanud hulgaliselt rasva suurendades samas lihasmassi XtremeGain abil 5 nädalaga 6,5 kg.

No mida veel? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ma ei kujuta eriti ette mehi nii naiselikke liigutusi tegemas :D

See on ikka 100% ilueedide ala. Ei taha ala solvata, kuid reeglid, poosid ja kõik kokku võrdub paras GEY teema :D

Ja kulturism on muidugi hardcore, kui stringides põhimõtteliselt laval tuharat välgutada? :rolleyes:

Nagu Otsus on öelnud - üks halenaljakas ala kiiksuga inimestele. :P

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma korra veel kirjutan, andke andeks.

Strippar Marco esitluses tuleksid need poosid kõige usutavamalt välja. Nii, et kui meil mehi peale kasvab uuele alale, siis kindlasti tema poole pöörduda, muidu võib mõni nõks puudu jääda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma korra veel kirjutan, andke andeks.

Strippar Marco esitluses tuleksid need poosid kõige usutavamalt välja. Nii, et kui meil mehi peale kasvab uuele alale, siis kindlasti tema poole pöörduda, muidu võib mõni nõks puudu jääda :)

Marco võib liikumist õpetada, aga vormiga saaks noorematelt haledalt tappa :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mis sa ajad - tal ju kõik olemas peale jala.

Anorektikutest poisse on inetu vaadata.

Mina sain nüüd sellest lausest nii aru, et Abrossimov on ühe jalaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sain nüüd sellest lausest nii aru, et Abrossimov on ühe jalaga.

Meenub üks anektoot mehest, kes püüdis kuldkala kinni ja jõmmil oli kolm soovi valida. Esimene soov oli, et uhke maja ja auto. Teine soov oli, et elaks 200 aastaseks ja kolmas soov oli, et keskmine jalg oleks maani! Laks käis ära ja mees oli ilma oma kahest suuremast jalast, aga meheau toetus lõdvalt põrandale :D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma korra veel kirjutan, andke andeks.

Strippar Marco esitluses tuleksid need poosid kõige usutavamalt välja. Nii, et kui meil mehi peale kasvab uuele alale, siis kindlasti tema poole pöörduda, muidu võib mõni nõks puudu jääda :)

Kuulsatest meestest tehakse filme! :P

http://www.cinamon.ee/?id=40&detail=CI00000939〈=et

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla siin polegi geiteemaga midagi ühist, nii, et vabandan juba ette, kuid poosid on võõrad :)

Sa oled vist kahestunud isiksus- kord näed savisõtkujaid ja siis jälle ei näe. Sind peaks kuhugi vähemuste kolooniasse koolitusele saatma, kes on kes ja mis on mis ja mis on kus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Karamelli-kirsi Pudding.

Väikeseks vahelduseks kerge eine enne tänast teist bodypumpi:

post-50-0-25676400-1363626358.jpg Maitsestamata jogurt, kirsikompott ja karamelli Pudding

post-50-0-25067800-1363626367.jpg

post-50-0-08264500-1363626375.jpg

post-50-0-29097900-1363626383.jpg

post-50-0-30376800-1363626392.jpg

post-50-0-93398300-1363626401.jpg

post-50-0-90259800-1363626411.jpg

Oi küll maitses magus see! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.märts 2013

Täna oli korralik trennipäev! Tegin 2 bodypumpi, lisaks jõusaali ja enda maraton-programmi ka. Jõusaalis sai isegi lamades surumist tehtud 110 kg-ga nii, et jalad olid üles tõstetud ja usun, et isegi 140-ga jõuaks midagi ära teha. Jõudu on ja kehakaalu samuti...Eile õhtul kaalusin 89,6 kg. Tänaseks sain kaalu õnneks väiksemaks- 87,1 kg, Homme on pikem päev ja siis loodan ka jälle 85 kg ära näha. 90-selt on raske elada- nagu peekon. Just lükkasin endale PROMIX ja WHEY+ sisse enne öörahu ja varsti unele. Tänasest rööbaspuust ja lõuatõmmetest tagasihoidlikum seeria, aga ma teadsin, et teen kindlasti jõusaali ka ja siis kergemalt. :rolleyes:

post-50-0-89545000-1363642382.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.märts 2013

Täna oli korralik trennipäev! Tegin 2 bodypumpi, lisaks jõusaali ja enda maraton-programmi ka. Jõusaalis sai isegi lamades surumist tehtud 110 kg-ga nii, et jalad olid üles tõstetud ja usun, et isegi 140-ga jõuaks midagi ära teha. Jõudu on ja kehakaalu samuti...Eile õhtul kaalusin 89,6 kg. Tänaseks sain kaalu õnneks väiksemaks- 87,1 kg, Homme on pikem päev ja siis loodan ka jälle 85 kg ära näha. 90-selt on raske elada- nagu peekon. Just lükkasin endale PROMIX ja WHEY+ sisse enne öörahu ja varsti unele. Tänasest rööbaspuust ja lõuatõmmetest tagasihoidlikum seeria, aga ma teadsin, et teen kindlasti jõusaali ka ja siis kergemalt. :rolleyes:

post-50-0-89545000-1363642382.jpg

90-selt ei ole nagu peekon vaid pead käima kepiga ja elama nirust pensionist. Võib juhtuda, et vajad ka seda ratastega raami vm. Kindlasti on rohud kapi serval ja telekas karjub üle terve maja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasugust saasta saadetakse mulle pidevalt. No mis nüüd viga kui ühe kuuga kulturistiks saab mingi imetootega!

http://www.menfitnessnews.com/ee2/

Jaak Mändmaa Raplast rääkis, et ta on vähendanud hulgaliselt rasva suurendades samas lihasmassi XtremeGain abil 5 nädalaga 6,5 kg.

No mida veel? :rolleyes:

Aa, see on sama toode, mille minu sõber ka ostis. Ütles, et kasvatab sellega endale biitsepsi tipud. Ma olin parem üldse vait. Mõttetu kedagi nutma ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aa, see on sama toode, mille minu sõber ka ostis. Ütles, et kasvatab sellega endale biitsepsi tipud. Ma olin parem üldse vait. Mõttetu kedagi nutma ajada.

Ära ole kade! Sinu sõbrast saab nüüd kulturist! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike kõrvalepõige.

Pühapäeva õhtul olin 89,6 kg

Täna pärast bodypumpi olin 85,8 kg

Mul täna veel kaks rühmatreeningut ja äkki näen isegi -85 kg ära. Selline kaalukõikumine on minu puhul tavaline ja alati on raskuseid kui keegi tahab minu kehakaalu teada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja nii ongi- sain kehakaalu täna õhtuks täpselt 85 kg! Pole paha! :)

Käid iga loo vahepeal "väljas"? :)

Samamoodi saan päeva jooksul kaalu kõigutada vabalt 4-5kg - kuid selleks pean 25km jooksma ja siis kõhu täis sööma - min ja max vahe tuleb siis 5kg sama päeva sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käid iga loo vahepeal "väljas"? :)

Samamoodi saan päeva jooksul kaalu kõigutada vabalt 4-5kg - kuid selleks pean 25km jooksma ja siis kõhu täis sööma - min ja max vahe tuleb siis 5kg sama päeva sees.

No näed siis. Ei ole mina ainuke, kelell selline kaalu kõikumine esineb :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka siin plaanis üks ebaterve kaalulangetus ja tõus 24 tunni lõikes... Küll kirjutan kui kätte jõuab:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×