Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Päris huvitav maailm oleks kui suitsetamine asendada lõuatõmbamistega :D

Oleks ikka huvitavaid olukordi siin ilmas :lol:

Mis siin huvitavat? Inimeste tervis ja enesetunne paraneksid, maksumaksjad ei peaks kopsuvähiravisid kinni maksma ja ilmselt lapsi oleks ka rohkem, sest suitsetajad ei ole ennast viljatuks tossanud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlesin muidugi seda olukorda, kus lähevad 3 meest pärast tunniajast tööd korraks saali ja pumpavad paar lõuatõmmet. Siis tulevad tagasi ja istuvad arvuti ette tagasi ;) nö paraleel universumis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlesin muidugi seda olukorda, kus lähevad 3 meest pärast tunniajast tööd korraks saali ja pumpavad paar lõuatõmmet. Siis tulevad tagasi ja istuvad arvuti ette tagasi ;) nö paraleel universumis

Suhteliselt võimatu. Peale 100 + 100 pumpa ei suuda ma mitu minutit pastakatki käes hoida ja isegi allkirja kirjutamisega dokumentidele jään hätta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei. Risustan veel korra sinu blogi ja panen kirja ka oma rööbaspuu tulemused täna. Ilusad sügavad, korraliku tehnikaga. Kaal 94,7 kg, pausid olid 70 sek-90 sek...ja läks 7X-7X- 7X-7X- 7X-7X- 7X-7X- 7X-7X- 7X-7X- 7X-7X- 7X-5X-5X-5X-5X-5X-5X-5X-6X-6X-5X-5X-5X-5X-5X-5X-5X-5X-5X-6X-6X-5X. Kokku 214 kordust, varuga :) Lihtsalt huvitav tõdeda, et eile lõugasid tunnis 122x, täna rööbaspuud 214x. Olen rahul :)

Muudetud kasutaja a n d y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei. Risustan veel korra sinu blogi ja panen kirja ka oma rööbaspuu tulemused täna. Ilusad sügavad, korraliku tehnikaga. Kaal 94,7 kg, pausid olid 70 sek-90 sek...ja läks 7X-7X- 7X-7X- 7X-7X- 7X-7X- 7X-7X- 7X-7X- 7X-7X- 7X-5X-5X-5X-5X-5X-5X-5X-6X-6X-5X-5X-5X-5X-5X-5X-5X-5X-5X-6X-6X-5X. Kokku 214 kordust, varuga :) Lihtsalt huvitav tõdeda, et eile lõugasid tunnis 122x, täna rööbaspuud 214x. Olen rahul :)

See ei ole risustamine! Kindlasti on see teema just sobilik koht sinu saavutuste jaoks. Ma usun, et sa oleksid tunniga oluliselt rohkemaks võimeline. Minu tänase 1-e tunni maraton oli isegi minusuguse jaoks ebainimlik. Õhtupoole kirjutan sellest pikemalt koos pildimaterjaliga. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.veebruar 2013

Tänast päeva alustasin bodypump 74 programmiga. Selles programmis olid erakordselt rasked väljaasted ja samuti kõhulihased ning bicepsiharjutus. Väga korralik trenn oli! Pärast trenni läksin tööle ning siis ka perenaine kodust helistas, et tal on 39,5 kraadi palavikku ning et ma võimalusel ruttu koju tuleksin, muidu on maailma lõpp ja koer paneb rämeda pätsi toa nurka ja lapsed lähevad pätiks. Kohe sekundipealt ei saanud ma muidugi töölt ära tulla ning leppisime kokku, et tulen koju kl 11:30 ajal. Senikaua leidsin ka väikese võimaluse spordiga tegelemiseks. Seadsin endale eesmärgi teha 1 tunni maraton ja midagi sellist, mis kauaks ajaks meelde jääb...Ja võib öelda, et see oli minu elu trenn. Selliseid väljakutseid on kindlasti kõikidele kulturismiharrastajatele vaja. Tunni ajaga jõudsin teha 340 + 340 kordust! Siiani kerge värin sees. Lõuatõmmetes olen kõvasti edasi arenenud ja täna tegin mitu korda ka 20 x seeriaid! Seljas on väga hea tunnetus ning tehnika jõudsasti edasi arenenud. Huvitav, kas paari nädala pärast hakkan tegema 30 x seeriaid? Kehakaal endiselt sama- umbes 85 kg. Toidulisanditest on täna läinud PUMP+, BCAA, JOINT+, SHOCK, RUSH ja WHEY3. Panen siis pildi ka üles oma vägitükkide arvestusest koos kellaaegadega. Sellise arvestuse juures oli kõige raskem osa pliiatsit käes hoida pärast igat seeriat. 440-st jäi mind lahutama tühine 100 + 100, aga lihtsalt ei olnud aega sellega tegeleda. Olen juba kodus, hoian pisitütrel silma peal, mõtlen kas minu pisitütrel ikka on selline ilus ja andekas isa või on perenaine mingi sarvikuga pattu teinud. Jah, minu tütar on metsaline. Krt, kas see tänane päev oli unes või ilmsi? :rolleyes:

post-50-0-80555300-1361971835.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seljapilte tahaks ka näha juba uuesti. Haige inimene.. :D

Seljapilte tahaks ka näha juba uuesti. Haige inimene.. :D

Ivo nägi eile seljapilte ja kiitis heaks. Reedel pildistame. Selja tunnetus on kordades parem kui kunagi iial ning visuaalne pilt võimas. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju sa seeriate vahel puhkad, kui välja arvata need 3 minutised jm

Puhkused dikteerib kell. Kui olen ajagraafikust maas, siis ei puhkagi. Päris tõsiselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MInd huvitab, kui palju ilma lisanditeta jaksaks tõmmata lõuga ja rööbaspuid teha. Kindlasti on nendel oma osa seeriate vahelises taastumises jne.

Ma pakun, et ainult kohupiima pealt tõmbaks lihase kiiresti täis ja väismus tekiks ka oluliselt rutem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MInd huvitab, kui palju ilma lisanditeta jaksaks tõmmata lõuga ja rööbaspuid teha. Kindlasti on nendel oma osa seeriate vahelises taastumises jne.

Ma pakun, et ainult kohupiima pealt tõmbaks lihase kiiresti täis ja väismus tekiks ka oluliselt rutem

Raske öelda. 1997 aastal ajateenistuses Kuperjanovi pataljonis tegime ka päris hirmsaid asju absoluutselt igasuguse toiduta teinekord... :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei mina mõista mis tehnika või tempoga sa neid korduseid teed..ja kas seeriate vahel üldse puhkadki .. :D

Kasutan ka võimalust ja panen enda tänase tulemuse siia kirja (sulle kindlasti hea, sest tulemus jääb kõvasti alla). Lugesin su postitust et tunni ajaga tegid 340-340 ning läksin jõusaali ka eesmärgiga teha tunniga nii palju kui jaksan.

Lõuatõmbeid tegin pealt laia haardega, kuuesed ja viiesed seeriad ning kohe peale lõuatõmbeid tegin otsa rööbaspuude seeria (kaheksased seeriad).

Tunniga sain tulemuseks lõuatõmbeid 175 ja rööbaspuid 253 - see oli ikka päris raske ja korra käis ka lõpetamise mõte läbi, ei kujuta ette et iga päev sellist asja teeks!

Imestama paneb sinu puhul see, et teed rööbaspuid ja lõuatõmbeid võrdselt.. minu jaoks on rööbaspuud oluliselt lihtsam harjutus

Edu

Muudetud kasutaja empire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei mina mõista mis tehnika või tempoga sa neid korduseid teed..ja kas seeriate vahel üldse puhkadki .. :D

Kasutan ka võimalust ja panen enda tänase tulemuse siia kirja (sulle kindlasti hea, sest tulemus jääb kõvasti alla). Lugesin su postitust et tunni ajaga tegid 340-340 ning läksin jõusaali ka eesmärgiga teha tunniga nii palju kui jaksan.

Lõuatõmbeid tegin pealt laia haardega, kuuesed ja viiesed seeriad ning kohe peale lõuatõmbeid tegin otsa rööbaspuude seeria (kaheksased seeriad).

Tunniga sain tulemuseks lõuatõmbeid 175 ja rööbaspuid 253 - see oli ikka päris raske ja korra käis ka lõpetamise mõte läbi, ei kujuta ette et iga päev sellist asja teeks!

Imestama paneb sinu puhul see, et teed rööbaspuid ja lõuatõmbeid võrdselt.. minu jaoks on rööbaspuud oluliselt lihtsam harjutus

Edu

Ei ole üldse mitte kehvad tulemused! Mina teen lõuatõmbeid althaardes laialt, et bicepsid ka suurema koormuse saaksid. Jalad hoian ette kõverdatud, sest tõmbekang on madal, aga nii saan ka jalgadele ja kõhule koormust. Rööbaspuud teeksin samuti ilmselt rohkem, aga meelega hoian mõlemaid tulemusi võrdsena. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske öelda. 1997 aastal ajateenistuses Kuperjanovi pataljonis tegime ka päris hirmsaid asju absoluutselt igasuguse toiduta teinekord... :rolleyes:

Sõjaväes sain isegi aru, et inimene on palju rohkemaks suuteline kui ta arvab end olevat ja piirid ei ole nii lähedal.

Inimene on ikka uskumatu masin ja see on tõesti erakordne, milleks meie keha ja mõistus võimelised on ;)

Edu pumpamisega ja ootan juba pealkirja: " Täna siis lõpuks 3000+3000"

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõjaväes sain isegi aru, et inimene on palju rohkemaks suuteline kui ta arvab end olevat ja piirid ei ole nii lähedal.

Inimene on ikka uskumatu masin ja see on tõesti erakordne, milleks meie keha ja mõistus võimelised on ;)

Edu pumpamisega ja ootan juba pealkirja: " Täna siis lõpuks 3000+3000"

:)

Kõik on võimalik. 3000 + 3000 oleks reaalne 5 tunniga kui 600 + 600 ühe tunniga teha. Samas, kas nii paljudel pumpadel on mõtet? Samas ei ole ma hetkel tabanud ühtegi momenti, mille põhjal saaksin vastupidist väita. Reedel teen siis seljast pilte ka vahelduseks ja eks igaüks otsustab, kas olen õigel teel. Käsi oli ka viimase 10 päevaga ikkagi 1 cm jämedamaks läinud nagu täna selgus. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.veebruar 2013

Tere õhtust, armas rahvas! Ja jälle on pikk päev selja taha jäämas. Minul on veel täna üks bodypump, aga ma ausalt öeldes naudin seda programmi ning oma jüngrite jaoks on valmis pandud erakordselt raske tund. mina tegin täna tunnise maratoni uue rekordi. Kehakaal oli päeval 86,1 kg. Seekord tegin põhitrenni enne päevast CXWORX-i. Aega oli vähe ning alustasin kl 11:09 ja pidin lõpetama kl 12:06, sest CXWORX algas juba 12:15. Trenni vahele tuli ka paar vastikut telefonikõnet, aga neid ma ei viitsinud pausidena fikseerida. Mis tegi treeningu kergemaks, oli loomulikult lisaraskuse puudumine. Seekord tegin spordidressides mitte kaitseväevormis saabastega. Tänase päeva tulemuseks sain kokku 455 + 455! Mis siis ikka- vaadake pilti ja võrrelge numbreid ja kellaaegasid:

post-50-0-40181900-1362069254.jpg

Mina ise nüüd trenni tagasi! PUMP+ ja SHOCK sisse ja tuld! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee sellest töökohas olevast pumpamisnurgast pilti ka.

Tee sellest töökohas olevast pumpamisnurgast pilti ka.

Seda ma teha ei saa erinevatel põhjustel. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×