Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Lihas kasvab nagu seen pärast vihma! Hea on olla! :)

Uus pealkiri peaks siis ju ka vastav olema. Näiteks Vähi seen kasvab nii mis mühiseb :D. Jälle intriigi halli argipäeva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus pealkiri peaks siis ju ka vastav olema. Näiteks Vähi seen kasvab nii mis mühiseb :D. Jälle intriigi halli argipäeva.

Sina seenemees mine harjuta trapetsi poosi! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see fitness on üks uutest aladest? EMV-l ju sellist kategooriat polnud?

Eesti meistrivõistlustel seda ala tõesti ei olnud nagu naiste fitnessitki. Samas on meie parimad selle ala võistlejad kõik maailma parimad ja las siis puhkavad Eesti võistluste ajal ja paugutavad jälle suurvõistlustel ning toovad kotiga medaleid! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed ikka dušširuumis pildistavad üksteist, tavaline teisipäev riietusruumis :D

Eks see paljalt pildistamise kultuur on klubide vahel ilusti ära jagatud. Meie poisid kisuvad ihu paljaks ainult reedel :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.veebruar 2013

Täna on olnud suhteliselt rahulik päev ja olen lihtsalt natukene puhanud pikast nädalast. Just tegime perenaisega DIETMIX ja PUDDING kokteile kohupiima ja rasvata piimaga, maitseks veel kuivatataud ploomi ja banaani. Nädalavahetuse pommi panen ka üles:

post-50-0-76913600-1359837336.jpg Selle raha eest ei saanus sellel ajal toosi tikke ka! Kuuldavasti katlakütjad kütsid ahju rahaga, sest see oli odavam kui küttepuud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saksa keele õpetaja rääkis ka selle aja kohta. Nimelt poes oli korv rahaga, mida varastati? Varastati korv ja korvitäis raha jäeti põrandale, kuna sel puudus väärtus. Ulme aeg ikka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hey what's up maaaan? Still sitting out this season or time for a lil come back to the stages?

Hello AnneP!

Hard to say. Now i have 3 kids + dog and no time at all for the gym. Anyway hope to come back as soon as possible ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.veebruar 2013

Tänane päev on olnud jällegi päris vaheldusrikas ning just vaatan veel filmimaailma pärlit "Me olime sõdurid". Karm film erakordselt vägevate emotsioonidega. Viimastel aastatel on need sõjafilmid muidugi hüppeliselt edasi arenenud ja toovad vaatajani ka sellised detailid, millele varem olulist tähelepanu ei pööratud. Praegu kaalun veel "Ahvide planeedi" 2.osa ära vaadata, aga uni hakkab kergel peale pressima. Tänane õhtu oli muidugi ülivõimas: parima sõbra vägev sünnipäevapidu ja pärast seda 2 bodypumpi ning korralik saun. Homme varahommikul teen veel ühe bodypumpi ja ei saa öelda, et mees sporti ei tee. Toitumist jälgin ka suhteliselt täpselt ning praegugi tegin endale paar röstitud Trimm viilu koos fileesingiga ning on ikka häid asju! Tänase päeva toidulisandid olid sellised: WHEY+, RECO2, PROMIX, PRODE90, PUMP+, JOINT+.

Muidugi tänase õhtu nael oli rohkem kui kummaline! Läksin siis õhtul Tartu Eedeni keskusesse tundi andma ja mis ma näen? Anne kanali võsast ragistas välja suur priske mees ning kui jurakas lambivalguse kätte jõudis, siis oma üllatuseks nägin suurt neegrit paksult riides. Ei tea, kas jõmm käis oma ihu kergendamas, aga vaikselt Eedeni keskusesse ta liikus ning seal ta ennast eriti koduselt ei tundnud. Vaatas ringi silmad punnis nagu oleks kuu pealt kukkunud. Arutasime siis spordiklubi riideruumis meestega, et äkki tegemist mingi illegaaliga, kes emajões jää alt Eestimaale on imbunud. :D Nali naljaks, aga paratamatult peame harjuma mõttega, et illegaale hakkab meie kodumaalt järjest rohkem parematele jahimaadele liikuma tahame seda või mitte. Oma mõtete kinnituseks siis tänases Postimehes selline lugu:http://www.tartupostimees.ee/1125338/piirivalvurid-tabasid-vorumaal-ule-veerandsaja-illegaalse-asiaadi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Filmidest võiksid veel pikemalt kirjutada ;). Shawshank Redemptionit oled tõenäoliselt näinud, ent teistele, kes seda blogi siin samuti loevad, oleks see minu soovitus. Imdb.com lehel nr 1 ja seda see film tõepoolest on. Aastaarv on küll vana, ent filmi sisu on lihtsalt võimas.

Aga neeger on ka inimene, tuli ta siis emajõe jää alt või kusagilt lõunast. Imestama paneb vaid see, mida ta talvel võsas tegi.... :D

Kui siin veel filmisõprasid on, kellele õudukad meeldivad, siis selline film:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.veebruar 2013

Paari sõnaga toimuvast. Tänane päev algas varahommikul bodypumpiga. Pean tunnistama, et eilsed 2 võrdlemisi järjestikust bodypumpi andsid täna kergelt jalalihastes tunda. Homme õhtul teen CXWORX-i ja kui võimalik, siis ka natuke jõusaali. Toidulisanditest on mõned vajalikud lisandid otsa saamas, aga ma loodan imedele ning äkki minu palveid võetakse kuulda. Täna oli mul üks pikk ja huvitav jutuajamine erinevatest kulturismi liigadest, aususest, põhimõtetest jne. Samuti oli terav arutelu keelatud ainetest ja kõigest sellega seonduvast. Oma arutelu lõpetasin sellise konkreetse avaldusega, et kui ma täna saaksin teada, et kevadel toimuvatel euroopa meistrivõistlustel tuleb sellel aastal dopingukontroll kõikide kategooriate esikuuikutele, siis hakkaksin kohe kätekõverdusi tegema, et mai kuus oma medalile järgi minna. :P See teema on viimasel ajal väga teravalt jälle õhku tõusnud.

Ise libistan praegu WHEY+ ja HERA80 kokteili. Päeval läksid PUMP+, JOINT+ ja HT-R. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti meistrivõistlustel seda ala tõesti ei olnud nagu naiste fitnessitki. Samas on meie parimad selle ala võistlejad kõik maailma parimad ja las siis puhkavad Eesti võistluste ajal ja paugutavad jälle suurvõistlustel ning toovad kotiga medaleid! :)

Miks sellest alast nii vähe juttu on olnud? Kas Eestis ainult üks-kaks meesvõistlejat ongi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sellest alast nii vähe juttu on olnud? Kas Eestis ainult üks-kaks meesvõistlejat ongi?

Teadaolevalt ainult üks meesvõistleja, aga tema on maailma parim! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis maitsetega whey+ ja hera80 kokku segad ning millega? piim? ning võtad seda peale trenni?

HERA80 on universaal ja lisavalk sobib igal ajal! Võimalusel šokolaadi WHEY+ ja näiteks karamelli või banaani-šokolaadi HERA80. Sinna veel lisaks rasvata piim, kohupiim ja kas värske banaan või kuivatatud ploom. Viimased sobivad küll kõikide lisanditega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga sa värske hirveverega pole proovinud?

Saaks rauda ka.

Sokupiim pidi ka hea olema! Proovi sina sellega! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hello AnneP!

Hard to say. Now i have 3 kids + dog and no time at all for the gym. Anyway hope to come back as soon as possible ;)

Ei leia 3-4 tundi nädalas jõusaali jaoks? :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei leia 3-4 tundi nädalas jõusaali jaoks? :mellow:

No ma teen ju rühmatreeninguid ka igal nädalal 6-7 tundi ja riigitööl on töökoormus kordades suurenenud viimastel kuudel. Kui hr Merisalul peaks kunagi 3 last tekkima, siis küll ma tuletan meelde seda sama küsimust :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma teen ju rühmatreeninguid ka igal nädalal 6-7 tundi ja riigitööl on töökoormus kordades suurenenud viimastel kuudel. Kui hr Merisalul peaks kunagi 3 last tekkima, siis küll ma tuletan meelde seda sama küsimust :P

Uue ametiga seoses on mul nüüd 170 last :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×