Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Jätke mehed rahule - väga paljudel moodsatel naistel on täiesti ükskõik, kui palju kätekõverdusi kaasa (või kassa?) teha jõuab. Tänapäeval ei ole see väärtus, mille baasil mehe üle otsustatakse.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult arusaadav, et oma kaasade füüsilisest vormist ei tea ilmeslt paljud prouad mitte midagi, sest arvuti taga või diivanil limonaadi lüristavat ning telekat vahtivat isast ei saa sellisel kujul proovile panna. :rolleyes:

Imre- kas Sinu naine teab mitu kätekõverdust sa suudad kahe minuti jooksul teha? :))) ....ja kuule mulle meeldib ka arvuti ja telekas :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks oli viimane osa seekord.

Mul on meeles, et naised annavad liiga kergelt selle 5000 vastastele. 1m vee all hinge kinni hoida ei tohiks hull olla. Ma kunagi spordikoolis testisin ja sain ajaks 2.50. Sellest ajast voib praegu mintsa maha votta ma arvan. :rolleyes:

Liina on ok. Vast kleepub liiga ligi, kuid kellele see meestest ei meeldiks. See ikka naiste teha, kas hakkavad saatejuhti kloppima voi ei :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see saade on ikka hea tobe... mehed pidid lõuga tõmbama althaardes. Kerkis siis arv juba 6 lõuatõmbeni ja mehed raputasid pead vehkisid kätega, et naised rohkem ei panustaks. :D Lõpuks jäädi 8 lõuatõmbe juurde.. mul vajus karp lahti, sellised on siis mõned Eesti mehed.

edit

Ei maksa nii kriitiline olla, Kui palju on neid naisi, kes koos mehega trenni lähevad ja seal siis korduste peale lõuga tõmbavad? Väga raske on endalgi ennustada, kui palju sa suudaks mingit asja teha, kui pole kunagi proovinud (ei pea siin ainult lõuatõmbamist silmas).

Paku näiteks: kui kiiresti jood ära liitri mahla (õlut), kui palju viskad oda, mitu korvpalli vabaviset saad sisse 20 katsest, kui kaugele sülitad kirsikivi, kui kaugele viskad spinninguga landi, põrgatada palli pea peal.... Paku ikka korralikud tulemused ja pane raha ka vahele?

PS! Kui siin atleetikvitnessi võistlustel tõmbavad mehed 20 lõuga, siis keskmisele pereisale on 8 kordust täiesti korralik tulemus.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre- kas Sinu naine teab mitu kätekõverdust sa suudad kahe minuti jooksul teha? :))) ....ja kuule mulle meeldib ka arvuti ja telekas :P

Seda ta teab päris hästi- ma teen ju seda harjutust Kaitseväe testis tihti ja sellest on juttu olnud, et vähemalt 100 kordust 2 minuti jooksul

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei arvagi, et iga mees peaks tõmbama AF tasemel lõuga, aga althaardes jõnksuga paar kordust võiks ikkagi ära teha.. ise tahta seda ära teha. Asi oli pigem suhtumises - lõuga ei tahetud tõmmata (seda oli juba enne näha, kui üldse panustama hakati) samas kuvaldaga autoaknaid sisse tahtsid kõik peksta. Väga mehelik, tõesti.

Raha vahele panemisest.. nendel naistel ei ole seda raha kunagi reaalselt käes olnud. Pole midagi, millest puudust tunda, tegelikult. Minu mees suudab - ma näeksin ikkagi ülesandeid, mida mu mees reaalselt võiks osata teha a la rehve aja peale vahetada, puid lõhkuda, käerammu testimine (see mis Spartas nt toimus, seda oleks ka päris raske huupi pakkuda) vms. Ehk siis ma näeks lihtsalt hoopis teisi ülesandeid, mida nad tegema peaks. :)

Aga eks saade on saade ja nagu siitki näha, siis kõigil on oma arvamus. Minu meelest ei ole väga meelelahutuslik näha, kuidas mees üritab endale mingit vorsti kurku ajada trampliini peal hüpates või vahukomme aja peale suhu topib. Pole ime, et siis EMO on täis inimesi, kes lambipirn suus sinna tulevad, sest neid ikkagi väga huvitas, kas tõesti pirn mahub suhu, aga enam välja ei tule.. ;)

Saatejuhid on saate jaoks õiged ja au ka osalistele, pole just palju neid, kes sinna saatesse minna julgeksid.

Loodan, et nüüd saite mu arvamusest paremini aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaljuhul kui athleticus tehakse 20, see tähendab, et mees on suuteline tegema ca 30. Althaardes pane 10-15 kordust veel otsa.

Athletic fitnessis on reeglite järgi sooritus ja loeb ka soorituse korrektsus. Riskimata kordusi kaotades iga üks teeb vähem.

Paku näiteks: kui kiiresti jood ära liitri mahla (õlut), kui palju viskad oda, mitu korvpalli vabaviset saad sisse 20 katsest, kui kaugele sülitad kirsikivi, kui kaugele viskad spinninguga landi, põrgatada palli pea peal.... Paku ikka korralikud tulemused ja pane raha ka vahele?

Kuna reaalset raha ei olnud, aga olen nõus kui ma pakun raha välja, mille nimel seda teha. :D 5000 EUR kui ma teen ära sellised tulemused: liiter mahla - 20 sek; odavise - 40m; vabavisked - 15; sülitan kirsikivi - 4m, viskan spinnaga lanti (see oleneb landi raskusest ja tamiilist) - aga enda omaga 30m; põrgatada palli pea peal - 3 ikka :D

Mulle see saade meeldib. Huvitav on ise ka mõelda, et palju ise suudaksin. :) Aga naised on rumalad küll vahepeal seal. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaljuhul kui athleticus tehakse 20, see tähendab, et mees on suuteline tegema ca 30. Althaardes pane 10-15 kordust veel otsa.

Athletic fitnessis on reeglite järgi sooritus ja loeb ka soorituse korrektsus. Riskimata kordusi kaotades iga üks teeb vähem.

Kuna reaalset raha ei olnud, aga olen nõus kui ma pakun raha välja, mille nimel seda teha. :D 5000 EUR kui ma teen ära sellised tulemused: liiter mahla - 20 sek; odavise - 40m; vabavisked - 15; sülitan kirsikivi - 4m, viskan spinnaga lanti (see oleneb landi raskusest ja tamiilist) - aga enda omaga 30m; põrgatada palli pea peal - 3 ikka :D

Mulle see saade meeldib. Huvitav on ise ka mõelda, et palju ise suudaksin. :) Aga naised on rumalad küll vahepeal seal. :D

Sellise vägeva kiidulaulu peale peaks tegema TV3-le ettepaneku korraldada uus show: Merisalu VS Eesti! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätke mehed rahule - väga paljudel moodsatel naistel on täiesti ükskõik, kui palju kätekõverdusi kaasa (või kassa?) teha jõuab. Tänapäeval ei ole see väärtus, mille baasil mehe üle otsustatakse.

Selles on sul kahjuks õigus. :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siis pakun konkurentsi Sargele :D

Ma pole mahlaga proovinud, kuid 1liiter õlut on kannust omal ajal läinud 11 sekundiga. Oda rekord on 52m. :P

Ai, see on valus löök meisterandekale Sargele. Mees läheb raudselt täna TÜ staadionile odaviset harjutama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma esimest korda elus oda kätte sain, tuli 38,5m, aga kahe viske pärast 40. Rohkem pole oda tulemuse peale proovinud. Ülikoolis sai hinde peale visatud :P Üle C ei saanud :D Pole just osav mees sel alal. Kuid arvan, et 40 peaks ikka sees olema.

Kõik tulemused on uupi pakutud. Aga keegi nõus siis 5000 EUR eest neid tulemusi rahastama? Tuleb välja, et Rennospordiga võistleme ja keegi annab võitjale 5000 EUR. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma esimest korda elus oda kätte sain, tuli 38,5m, aga kahe viske pärast 40. Rohkem pole oda tulemuse peale proovinud. Ülikoolis sai hinde peale visatud :P Üle C ei saanud :D Pole just osav mees sel alal. Kuid arvan, et 40 peaks ikka sees olema.

Kõik tulemused on uupi pakutud. Aga keegi nõus siis 5000 EUR eest neid tulemusi rahastama? Tuleb välja, et Rennospordiga võistleme ja keegi annab võitjale 5000 EUR. :D

Sa pole veel nii suur staar, et keegi sellist raha oleks nõus välja käima.

Proovi kümne aasta pärast uuesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa pole veel nii suur staar, et keegi sellist raha oleks nõus välja käima.

Proovi kümne aasta pärast uuesti.

10. aasta pärast võiks ise selliseid üritusi korraldada kus raha läheb heategevusele vms. :)

Kui teete heateo praegu Sargele, siis tulevikus võidab sellega terve riik! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10. aasta pärast võiks ise selliseid üritusi korraldada kus raha läheb heategevusele vms. :)

Kui teete heateo praegu Sargele, siis tulevikus võidab sellega terve riik! :D

Keegi ei julge sinu peale investeerida. Pärast saad jälle mingi hirmsa trauma koos paljude luumurdudega ning istud järgmised 10 aastat ratastoolis. Kuidas sinu tervis praegu üldse on? Sellele mehele jääd ilmselt veel alla:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sinu tervis praegu üldse on?

Tänan küsimast. Vanad vigastused on enam-vähem korras. Põlved on veel kõige suurem murekivi, aga loodame pärast oppi/oppe saavad korda :). Kergelt annab veel epikondüliit tunda paremal käel.

Suve lõpus sain ühe vigastuse juurde. Isegi ei tea, mis viga on - v-o mingi pidev lihaspinge, venitus vms. Sain selle sellest, et lisaraskusega tegin rööbaspuudel surumisi ja lasin nii sügavale kuni liigesed ja lihased lubasid - valu siis rinnakus. Aga see on ka juba päris hea. Rööbaspuudel surumist keelas teha, aga nüüd saan juba valutult suruda, aga ei pane veel kavasse. Ei ole mõtet riskida. Rinnakus käivad veel raksud nagu seljast, aga muidu niisama enam ei valuta.

Rohkem vigastusi ei ole kui siis põlved, epikondüliit ja rinnak :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas pisip6nn on kaes juba ? :)

Teen facebookist eilsest teatest copy-paste: Niisiis, esmaspäeval oleme jälle sünnitusmajas kui pisike ei otsusta nädalavahetusel ilmale tulla. Siiani ei tea, kas tuleb poiss või tüdruk . Ongi põnevam! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan küsimast. Vanad vigastused on enam-vähem korras. Põlved on veel kõige suurem murekivi, aga loodame pärast oppi/oppe saavad korda :). Kergelt annab veel epikondüliit tunda paremal käel.

Suve lõpus sain ühe vigastuse juurde. Isegi ei tea, mis viga on - v-o mingi pidev lihaspinge, venitus vms. Sain selle sellest, et lisaraskusega tegin rööbaspuudel surumisi ja lasin nii sügavale kuni liigesed ja lihased lubasid - valu siis rinnakus. Aga see on ka juba päris hea. Rööbaspuudel surumist keelas teha, aga nüüd saan juba valutult suruda, aga ei pane veel kavasse. Ei ole mõtet riskida. Rinnakus käivad veel raksud nagu seljast, aga muidu niisama enam ei valuta.

Rohkem vigastusi ei ole kui siis põlved, epikondüliit ja rinnak :).

No ei olegi kõige hullem. Kannatab veel mõned aastad treenimist :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ei olegi kõige hullem. Kannatab veel mõned aastad treenimist :D

Asi muutub aina paremaks. Peaasi, et nüüd uuel treeningperioodil midagi külge ei saa. Varsti hakkavad raskused suurenema, praegu võimlen niisama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.november 2012

Ei olegi enam eriti palju aega jäänud- juba täna hommikul kl 07:00 olen perenaisele sünnitusel toeks. Eks annan teada, kui midagi selgub :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul kl 09:30 aja nägi ilmavalgust meie pere teine pisitütar! Perenaisel ja tütrekesel kõik korras! Nüüd on meil Otiga viik- 2 tütart, aga usun, et läheme peagi mööda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×