Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kes see muu nalja teeb kui ise ei tee! Alles üleeile proovisin lamades surumist 140 kg-ga ning sain kokku 8 kordust. Oleme ausad- see tulemus oleks võinud olla parem ja eile võtsin sama raskuse uuesti kätte ning suure kisaga tuli üle pika aja ära ka 140 kg x 10! Videomees oli ka juures ning nii ta läks. Minu jaoks segastel asjaoludel tekkis selle video puhul mingi jama heli ja pildiga. Heli läks mingil hetkel pildist ette. Igal juhul hetkel usun, et puhtalt võiks juba minna ehk umbes 170-175 kg ja mustalt puusad maast lahti ehk isegi 190 kg. 200 kilo alla ronin siis kui suudan teha puhtalt 10 x 150 kg! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pildimängu teema oleks huvitav, aga ma kardan, et siin portaalis suur ja vägev jumala asemik maa peal Rebane ei laseks minu meistriteoseid üles, sest ma olen temast ilusam ja andekam!

Aga teeme nii vähk, et saada üks oma valitud piltidest meile - hea oleks kohe kui pildil oleks kaks inimest, oleks põnevam ära arvata. Ja siis kui õige hetk ja midagi väga aktuaalset pole pildimängu panna, paneme sinna sinu joonistatud pildi. Ja ilusam ei ole sa teps mitte, andekuse koha pealt oskan ma ka palju asju teha ja teinekord kui sa mulle kontorisse külla tuled, siis teeme ühe video ja vaatame mu kärbunud musklid ka üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga teeme nii vähk, et saada üks oma valitud piltidest meile - hea oleks kohe kui pildil oleks kaks inimest, oleks põnevam ära arvata. Ja siis kui õige hetk ja midagi väga aktuaalset pole pildimängu panna, paneme sinna sinu joonistatud pildi. Ja ilusam ei ole sa teps mitte, andekuse koha pealt oskan ma ka palju asju teha ja teinekord kui sa mulle kontorisse külla tuled, siis teeme ühe video ja vaatame mu kärbunud musklid ka üle.

Jutul on jumet...ma pean seda pildi juttu silmas, aga see ülejäänud jutt, et ma ei ole sinust ilusam- see on ikka nõdrameelse silmahaige jutt! Ega siis see kui sinu esivanemad kunagi kiitsid, et sa oled nunnu, seda nad ütlesid sulle siis kui sa olid väikene poisipõnn ja seda ka puhtalt kaastundest! Ära ole kurb. Sul on võib-olla ilus hing! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei oleks uskunud, et see areng nii kiire saab olema! :)

Aga kui 200 alistatud saab, siis paned ka uue eesmärgi?

Ei hakka sündmustest ette ruttama. Esmalt 200 ja siis ehk järgmisena 300 :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka sündmustest ette ruttama. Esmalt 200 ja siis ehk järgmisena 300 :D

300-t ei saa, see projekt on juba hõivatud, otsi endale siis midagi muud :)

Aga muidu mina sain 140-ga 11 kordust, mitte 10?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härra Vähi luges selle ka korduseks, kui ta kangi esimest korda kätele võttis :D

Jah, ilmselt oli selle video tehnilise viperuse pärast väike segadus :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu, kui võrrelda Arcticu ja Planet Spordi bodypumpi, siis (minu meelest / paari korra kogemuse põhjal) on Planetis nagu kerge "alpi maja" efekt :D

Lihtsamalt öeldes: saab väiksema raskusega sama koormuse kätte, müstiline ^_^

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei Imre, vabandust et küsin aga kas ühe meesteka teed enne lombitahaminekut? :)

Sellel nädalavahetusel mitte, aga annan endast parima, et järgmisel pühapäeval sellise ürituse teeme. Siis olen 24.aprill-18.mai reisil ja euroopast eemal. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu, kui võrrelda Arcticu ja Planet Spordi bodypumpi, siis (minu meelest / paari korra kogemuse põhjal) on Planetis nagu kerge "alpi maja" efekt :D

Lihtsamalt öeldes: saab väiksema raskusega sama koormuse kätte, müstiline ^_^

Ei ole müstikat. On mõned momendid, mida sa ilmselt tähele ei pannud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.aprill 2012

Jälle tore päev selja taga. Ütlen ausalt- täna ma spordisaali ei jõudnudki, aga ei saa öelda, et ma sellel ilusal päeval oleksin seanahka vedanud, sarvesaiaga maiustanud ja teki all puhitanud. Ma rohkem selline tegudemees! Kella 15:00 ajal sõitsime täna sõbraga Võrtsjärve lõunatippu kalale. Kuuldavasti on Võrtsu ülaosa veel jää all, aga lõunas ei paistnud jääd mitte kusagil! Olime paadi ja mootori samuti kaasa võtnud, aga kuna järvel oli täna erakordselt külm ja tugev tuul siis loobusime paadiralli ideest ning viskasime paadisillal põhjaõnged sisse ningg jäime ootama. Ega palju aega ei läinudki, kui meie õngede ja imelise sööda vastu mõningast huvi üles näidati. Raske oli jälgida, sest tugev tuul liigutas nii paadisilda, õngesid kui ka tamiili ning alles peale tugevamaid tõmbeid julgesime unnad veest välja sikutada. Saime mõlemad ühe latika ning tegime ka selle aasta esimese skoori! Kaua ei viitsinud passida, sest minul hakkas väga külm ning kui sa ikka lõdised täiega, siis ei ole nagu kalapüük kõige parem. Samas eks sellistel kannatustel on oma võlu nagu kulturismisgi. Nii kalapüügis kui kulturismis pead teinekord oma eesmärkide saavutamise nimel kõvasti kannatama.

Praegu istun kodus ja perenaine oli mind koju oodates teinud kartuliputru. Selliste hetkede nimel tasub elada! Toidulisanditest olen täna kasutanud HT-R, FEED, WHEY+ ja PRODE90-t. Praegu tegin endale veel klaasitäie PROMIXit.

Mõnus on olla kui paha on möödas :)

post-50-0-27566900-1334433640.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22. aprill tuleks isegi siis juba kohale :). Pärast võistlust hea puhkus.

Meest sõnast- Sarget sõrast! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui järgmise tunni kaasa teed, siis trenni lõpus ütlen :rolleyes:

Oleneb kuna toimub (st. kuivõrd sobiv aeg) ;)

Hetkel olin muidu BP treeningplaanist välja võtnud, kui uut kava olin korra proovinud, kuid vahelduse mõttes oleks täitsa põnev katsetada, et milline on olnud vastupidavusnäitajate osas muutus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.aprill 2012

Täna tegin siis kuigipalju jõusaali ning õhtul oli ka veel bodypump. Tänane vihasem osa oli loomulikult tricepsi harjutus, kus maksiseerias tegin rööbaspuul 90 kg x 5. Vaikselt ikka liigun üles poole ning ehk uuel nädalal õnnestub ka samasugune video teha, aga juba 100 kilose lisaraskusega. Enda kehakaal oli täna hommikul üle 91 kg. Aleksei Värä oli seekord filmimees ja tegi pikkupidi klipi ja ma ei osanud seda ühestki funktsioonist lapiti keerata. Pole hullu- järgmine kord filmime laialt ekraanilt.

Ma lasksin just PROMIXi sisse ning une-Mati hakkab vaikselt tricepsi-mehele külla tulema!

http://www.youtube.com/watch?v=oB73tGuSrPA&list=UUaA3PVi657kdHcjMgMJPEqw&index=1&feature=plcp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan seda eilset videot ja järjest rohkem tahaks juba uuesti tuld anda ja seekord juba 100 kiloga! Usun, et kolmapäeval teen uue skoori sellel alal. Täna-homme kahjuks teises saalis, kus ei ole võimalik rihmaga raskuseid juurde kinnitada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu kordust muidu lisaraskuseta ära tuleb? :)

Pool tundi enne Eesti meistrivõistluseid kulturismis tegin sügisel mingi 42 kordust vist. Kui kehakaal kergem oleks ja suurem võistlusvaim peal, siis ilmselt rohkem :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pool tundi enne Eesti meistrivõistluseid kulturismis tegin sügisel mingi 42 kordust vist. Kui kehakaal kergem oleks ja suurem võistlusvaim peal, siis ilmselt rohkem :rolleyes:

Noh, siis veidi tehnikat lihvida ja lähed teed Ako Rahimile Athletic Fitnessis ära :). Hetkel käib keha klassikaliste dipside jaoks liiga edasi-tagasi aga ilmselt tuleks ka puhtalt muljetavaldav kogus neid ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×