Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Ma kuulun selle 1% hulka siis :D. Olen vist oma ümbermõõte 2x elus mõõtnud. Ei julge lihtsalt, kardan, et arengut pole olnud - ei hakka endal motti alla viima. Aga pärast LEKVi peaks ikka regulaarselt iga kuu mõõtma hakkama :).

No aga see ei ole kohe kindlasti üks-üheses seoses ju :) 3.a KKS taustal peaksid oskama tuua endale igasugu põhjendusi ju ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga see ei ole kohe kindlasti üks-üheses seoses ju :) 3.a KKS taustal peaksid oskama tuua endale igasugu põhjendusi ju ^_^

Sarge on sant-simulant! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kuulun selle 1% hulka siis :D. Olen vist oma ümbermõõte 2x elus mõõtnud.

Aga pärast LEKVi peaks ikka regulaarselt iga kuu mõõtma hakkama

Ma pole ühtegi korda mõõtnud. Ja peale LKV'd ka ei hakka. Ning isegi mitte peale EKVd ega EMV'd. Pole seda stressi mulle vaja. Lase kasvavad rahus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole ühtegi korda mõõtnud. Ja peale LKV'd ka ei hakka. Ning isegi mitte peale EKVd ega EMV'd. Pole seda stressi mulle vaja. Lase kasvavad rahus.

Hahahaa! Sa ütled kärbunud asjade kohta, et las kasvavad! :D:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imelik mees ei tee kükke ega jõutõmmet ja paisub nagu kakuke. Siis võib tõesti varsti spekulatsioone kuulda erinevatelt tegelastelt!

Ma arvan, et ma teen kükke ja jõutõmbeid igal nädalal rohkem kui enamus jõusaalisõprasid, aga ma teen neid kergemate raskustega bodypumpis juba viies aasta. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii pehmet Vähki pole minu silmad veel näinudki :D

Igast viinerist saab ükskord sardell. :)

Tere tulemast klubisse.

Muudetud kasutaja seenjor poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igast viinerist saab ükskord sardell. :)

Tere tulemast klubisse.

Kui sokid pärast trenni jalga jätan,. siis olen Tartu juustuga sardell :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.aprill 2012

Aeg muudkui lendab ning üks eesmärk järgneb teisele! Eile tegin otsa lahti ja pumpasin vahelduseks suurema kangiga bicepsit. Täna tegin juba 62,5 kg raskuse kangiga ühe seeria ning sellele lisaks ka tricepsit 75 kg lisaraskusega 5 kordust! Eks paistab, kas jõuan enne lamades 200 kg suruda või 100 kilose lisaraskusega rööbaspuudel 10 x seeria teha. See rööbaspuu harjutus on ka põnev väljakutse ning omal ajal sai vist isegi 110 kg lisaraskusega 4-5 kordust tehtud. Jama ainult selles, et kui raskus on rihma küljes, siis soonib ikka puusadele ka verevalumid sisse. Ise ei pannud täna tähelegi, aga kodus perenaine oli šokis.

Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste ettevalmistus sujub päris hästi. Kunstnik tegeles täna võistlejate numbrite, diplomite ja muu trükikunstiga ning samuti lahenes DJ mure- hr Raud lubas välja aidata ja kui keegi muusikasõber tahaks nendel võistlustel hr Rauale oma teadmiste ja kogemustega appi minna, siis oleks muska!

Toidulaual täna siis sellised asjad: HT-R, WHEY+, BCAA, FEED, PUMP+ ja BLOCK ning RUSH.

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaiksel tulevad sisse sõnad OMAL AJAL:) :).Vanuse tuleb peale!!Tegelikult mitte ja need kunagised rekordid teed ka üle!!

Edu!

Tõsi ta on, et siiani olen viimased 5 aastat suurematest raskustest eemal olnud kuna võistlusvälised ajad on kõigest 1-2 kuu pikkused ja selle ajaga ei jõua suurema kehakaaluga harjudagi kui juba jälle uus dieet pihta hakkab. Nüüdseks on kõik nii nagu peab ning raskused võiksid jõusaalis olla ikka 90 kilose mehe väärilised. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

8.aprill 2012

Ilus pühapäeva hommik. Kuuldavasti Tallinnas on praegu lumi maas, aga Tartus ikka puhtam ja kuivem tunne. Eilne päev selja taga ja teinekord ongi nii, et midagi ei ole teha kui lihtsalt teha. Kogu see Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste organiseerimine igasuguste ootamatustega oli ikka päris väsitav! Täna on selline tühjaks pigistatud sidruni tunne ja perenaine küpsetab hetkel kannatuste leevendamiseks pannkooke ja krt, ma ütlen on häid asju veel siin maailmas! Koer istub minu kõrval tühja pilguga ja ta on selline kahepalgeline elukas. Vahel jookseb nagu segane antennsaba püsti ja siis jälle istub niisama pikk kõver koon maas ja ei saa mitte muhvigi maailma asjadest aru! Pean siin vaikselt plaani täna veel jõusaaligi minna, aga alles õhtul enne bodypumpi. Viimasest tricepsi rööbaspuudel surumisest on lihased jälle terved ja puhanud ning tahavad kindlasti uusi jõu- ja ilunumbreid!

Toidulisanditest võtsin hommikul WHEY+ ja täna on veel kindlasti HT-R ja PUMP+ ring. Mees peab ilusaks saama! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegid väga head tööd LEKV eestvedajana! Mulle meeldis see, et jutus oli selline huumorikild pidevalt sees :)

Siis on tore kui meeldis! Kahju, et võistlus nii pikale venis, aga küll järgmise võistluse viin juba lühemalt läbi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.aprill 2012

Täna on olnud selline mõnus pingevaba päev. Tegin bodypumpi ja jõusaalitrenni. Õhtul siis Sõjakooli saalis möllasin ja võtsin üle pika aja ette ka lamades surumise. Kontrollisin, et kas õlg annab veel tunda ning ei olnud absoluutselt midagi häda!

Tänasest trennist:

Sissejuhatuseks 15 minutit jooksmist maadlussaali pehmetel mattidel.

Jalgadele istudes reie nelipealihast 5 x 15-20

Säärele varvastele tõus 3 x 25

Seljale laialt haardes lõuatõmbed 2 x 10

Seljale kitsalt haardes tõmbed 4 x 10-15

Rinnale lamades surumine 5 x 8-20(Maksimaalne tulemus seekord puhtalt 140 kg x 8)Oleks võinud ikka 10 ära pingutada!

Rinnale veel ristivedu 2 x 10

Bicepsile harjutus kangiga 3 x 8-10

Bicepsile harjutus ühe hantliga mõlemale käele 3 x 10-12

Tricepsile rööbaspuudel surumine 3 x 15-20

Kõhule redeliga istesse tõus 3 x 60-80

Selline kummaline, aga väga intensiivne trenn siis. Enne trenni võtsin täna suuremas koguses RUSH, PUMP+ ja HT-R-i, samuti päeval veel WHEY+, FEED ja BLOCK. Praegu maiustan PROMIXiga. Elu on ilus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja üldse- täna on minu nimepäev! Kus on kingitused???

Ok, teen teile ise ühe vahva kingituse. Üle pika aja võtsin jälle pliiatsid kätte ja tegin kerge joonistuse. Loodan, et teile meeldib ja kiidusõnadega ärge hoidke tagasi! Tervitused asjaosalistele! :P

post-50-0-73309100-1334064418.jpg

post-50-0-35242500-1334064427.jpg

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilt on lahe jah, sain isegi kohe aru, kellega tegu. Vahepeal võiksid need pildid fitness.ee esilehel pildimängus ka olla, täitsa põnev oleks :rolleyes::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee enne pilt ja siis küsi, kes pildil on. Pärast pane foto ja siis saab võrrelda, kes ära tundsid. Mina siiani ei tunneks pea kedagi ära igatahes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilt on lahe jah, sain isegi kohe aru, kellega tegu. Vahepeal võiksid need pildid fitness.ee esilehel pildimängus ka olla, täitsa põnev oleks :rolleyes::D

See pildimängu teema oleks huvitav, aga ma kardan, et siin portaalis suur ja vägev jumala asemik maa peal Rebane ei laseks minu meistriteoseid üles, sest ma olen temast ilusam ja andekam!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×