Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Tore, et üritus oli. Kahjuks olin Tartust eemal :( Loodame, et üritusi ka jätkuvatel pühapäevadel oodata

Ei ole hullu! Seekord oli rahvast tõesti vähe, aga küll paugutate järgmine kord sõbra Ülariga nii et tolmab! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole hullu! Seekord oli rahvast tõesti vähe, aga küll paugutate järgmine kord sõbra Ülariga nii et tolmab! :)

Kindlasti paugutame, kui üritus on :D Olin nädalavahetusel maal vanematel külas (netivaba õhkkond) Oleks teadnud, oleks ennast õigeaegselt linna tagasi vedanud :) Loodan, et võimalikult varsti tekib võimalus paugutada. Mina koos sõber Ülariga kindlasti käpp ja paar tonti on veel huvi tundnud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mingi lootus oleks Tallinna inimestel ka vahel Imre trennist osa saada? Või ilma Tartusse sõitmata ei saa kuidagi... :rolleyes:

Kuna üritus on kõikidele isastele tasuta, siis tule kasvõi Somaaliast kui vaba kohta on. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, ma küsin siis vähe teistmoodi - kas Imre Talina naistele tuleks millalgi pumbi trenni tegema? :rolleyes: Kuuldused Su kaasahaaravast trennist on maakondade piire ületanud...

Ei ole see asi nii hull. Spetsiaalselt pealinna bodypumpi ilmselt tegema ei tule. Peab siis kuulujuttudega leppima :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühidalt tänasest. Pikk päev oli. Täna tegin 2 bodypumpi ja lisaks käisin ka korraks jõusaalist läbi ning tegin külmalt 100 kg x 20. Ilmselt oleks veel teinud. Jõudu ikka on ja peaksin ikka oma lamadessurumist rohkem aretama. Hetkel libistan maitsvat PROMIX jooki koos kohupiima ja banaaniga. Elu on ilus! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14. märts 2012

Esmalt head eesti keele päeva kõigile!

Minul täna üks trenn tehtud ja vähemalt üks bodypump veel õhtul. Ehk õnnestub natuke ka jõusaalis möllata. Oma õpilaste vormi ja vabakavad vaatan ka täna üle. Eile siis proovisin suurema raskusega suruda ja kuigi vaim oli valmis ja sain ennast päris soojaks ajada, tegin ainult 1 x 160 kg. Võimalik, et suurem toss läks välja kui otsisin maja pealt 10 minutit julgestusmeest ja lõpuks leidsin ühe õnnetu koloneli-härra kes minu pärast oma poksikoti tagumise pidi katkestama.

Kindlasti sain niiöelda hamba verele ja üritan sellel nädalal teha vähemalt 2 x 160 kg-ga. Kehakaal on stabiilselt 88-90 kg ja nüüd on vist kaal seisma jäänud ning keha hakkab selle raskusega harjuma. Pikisilmi ootan seda aega kui lumi on sulanud ja saan hakata Toomemäel jooksmas käima.

Tänased lisandid: HT-R, WHEY+, PUMP+ ja RUSH

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14. märts 2012

Esmalt head eesti keele päeva kõigile!

Minul täna üks trenn tehtud ja vähemalt üks bodypump veel õhtul. Ehk õnnestub natuke ka jõusaalis möllata. Oma õpilaste vormi ja vabakavad vaatan ka täna üle. Eile siis proovisin suurema raskusega suruda ja kuigi vaim oli valmis ja sain ennast päris soojaks ajada, tegin ainult 1 x 160 kg. Võimalik, et suurem toss läks välja kui otsisin maja pealt 10 minutit julgestusmeest ja lõpuks leidsin ühe õnnetu koloneli-härra kes minu pärast oma poksikoti tagumise pidi katkestama.

Kindlasti sain niiöelda hamba verele ja üritan sellel nädalal teha vähemalt 2 x 160 kg-ga. Kehakaal on stabiilselt 88-90 kg ja nüüd on vist kaal seisma jäänud ning keha hakkab selle raskusega harjuma. Pikisilmi ootan seda aega kui lumi on sulanud ja saan hakata Toomemäel jooksmas käima.

Tänased lisandid: HT-R, WHEY+, PUMP+ ja RUSH

Sa koos ei tahaks joosta, ma küll Tallinnas aga ma jooksen samal ajal Pirital :D Üksi on igav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa koos ei tahaks joosta, ma küll Tallinnas aga ma jooksen samal ajal Pirital :D Üksi on igav.

Oo, kevadel Pirital mere ääres joosta on ikka karm katsumus kui tuul veel mere poolt on ja kõik haiseb. Ma elasin Tallinnas 2003 aastal Stromka juures ja seal ei kannatanud mere ääres kevadel rannas kuidagi jalutada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

150x6 peaks 1x tulemuseks umb 180kg andma :huh: Ülikiire areng Imre, paljasta meile oma saladus!

On see lihtsalt lihasmälu+kaalutõus või midagi muud :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

150x6 peaks 1x tulemuseks umb 180kg andma :huh: Ülikiire areng Imre, paljasta meile oma saladus!

On see lihtsalt lihasmälu+kaalutõus või midagi muud :D

Hetkel võin ainult spekuleerida. Olgu lisatud, et 6 x oli 3 x puhtalt ja 3 "sillas". Selle valemi järgi võiks ju teha 160-ga 1 x puhtalt ja 1-2 x "sillas". Lihasmälu- mis muu! Kahjuks ei ole leidnud endale seda kõige õigemat toidulisandite kooslust, mis tõsiselt paugutama paneb. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rääkides müntide kollektsioneerimisest tegeleb isa sellega. Enamus on tsaariajast etc. Vanim münt albumis peaks olema kusagil 120 aastat vana (19. saj lõpp). Homme aega leian teen ka mõned pildid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rääkides müntide kollektsioneerimisest tegeleb isa sellega. Enamus on tsaariajast etc. Vanim münt albumis peaks olema kusagil 120 aastat vana (19. saj lõpp). Homme aega leian teen ka mõned pildid.

Tsaariaegseid münte on mul vahetuseks täitsa olemas. Minu vanimad mündid jäävad umbes 300 aastat enne Kristust Vana-Rooma aegadesse. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsin igaks juhuks, et ega see nädal ei ole meestekat loota? Igaks juhuks küsin, et maha ei magaks nagu eelmine kord :D

Sellel nädalal kahjuks ei jõua. Poistel on võistlused tulekul ja peame pühapäeval hakkama vaikselt juba võistlejatega vabakavasid harjutama, et õigeks ajaks kõik valmis saaks. Eks ma annan teada, kui järgmine meestekas peaks toimuma. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.märts 2012

Paari sõnaga siis oma tegemistest. Tegin endale hommikuks WHEY+ sheigi ning lisasin ka natuke banaani. Kerge kohupiimakreem ja kanafileesink läksid ka mõnuga sisse. Nüüd lõunaks oli linnulihapelmeenid kodujuustuga ning magustoiduks HERA80 ja PRODE90 sheik. Mul on täna ka veel bodypump kell 20:15 ning Fitshop Eedenis olen müügimeheks 16:00-20:00! Jõusaalis hetkel midagi väga ärevat ette näidata ei ole. Ikka paugutan oma 160 kg-ga üksikuid korduseid. Masendav mees ühesõnaga. Homme on bodypump ja jõusaal ning ehk uuel nädalal hakkavad raskused suuremaks minema. Mis veel?

MÜNDIKOGUMINE:

Vahelduseks müntidele sain paar päeva tagasi päris toreda nostalgiahiti- vanad vene 10-e rublased. Nendega sai Eestis veel osta 1992 aastal enne eesti krooni tulekut. Neid pakutakse mulle päris tihti ja nooremad spordisõbrad alati suure uhkusega ütlevad, et need CCCP mündid ning paberrahad on vanad rahad ja mina ütlen vastu, et ega väga vanad ei olegi- olin siis 15 aastane kui nende eest veel ise poest ostusid sooritasin.

post-50-0-49009600-1332069645.jpg

PISITÜTAR:

No ega enam eriti pisike ei olegi- umbes 10 kg rüüstaja. Kõnnib tähtsa näoga ringi ning püüab hullunult kõike lammutada. Teinekord tegeleb matkimisega- jäljendab seda, mida näeb. Eile avastas kurinahk harja ja kühvli ning käis nendega tähtsalt ringi. Kui kunagi suureks, paksuks ja lasisaks muutub, küll siis näitan seda pilti ja noomin, et väiksena oli küll koristusvahendite vastu suurem huvi :rolleyes:

post-50-0-06905300-1332069929.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.märts 2012

Täna oli siis jälle selline päev kui tegin 3 trenni- 2 bodypumpi ning jõusaalitreeningu. Ausaltöeldes on veel energiat päris korralikult üle ja kui oleks vaja, siis paugutaks kindlasti veel. Jõusaalis püüan jätkuvalt 150 kg-ga midagi põnevat teha, aga täna läksin oma tegemistega veidike alt. Ok, tegin soojendusteks korraliku jooksmise maadlussaalis. Sissejuhatuseks lõuatõmbeid ja reie nelipead vaheldumisi. Enesetunne oli hea ning tahtejõud laes. Hakkasin siis suruma ja kergelt 50, 80, 120 kg korduseid ja siis panin 150 kg peale. Üks tore mees oli ka vaikselt julgestuseks. Ma alati võtan kangi ise peale ja võimalusel panen ka ise tagasi. Täna ka siis võtsin hirmsa pingutusega kangi kätele ja ise tundsin, et õlgades jube pinge ning hirmus väsitav tegevus. Olin pukid liiga alla jätnud ja niivõrd lolli kõrguse peale, kus pidin kangi pukkidelt tõstma poole kõrguse pealt ning see oli üks raskemaid liigutusi üldse. Tegin 2 x ja siis vaatasin, et ega siit täna väga suurt pauku ei tule. Tegin siis rinda edasi kergemate kangidega ja oluline on mitte püssi põõsasse visata! Homme läheb ehk paremini!

Tänased lisandid: HERA80, BLOCK, WHEY+, BETA-ALANINE, PUMP+ ja JOINT+. Praegu libistan vaikselt öövalku PROMIX ja tunnen elust rõõmu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.märts 2012

Mis siis, et minu tegemisi väga harva keegi viitsib siin kommenteerida ja elu justkui seisaks- mina ikka kirjutan rõõmsalt edasi ja vanamehepässina hea haisvas lehtonnis 70 aasta pärast meenutada seda aega kui sai noor ja ilus mees oldud. Üleeilse trenni ajal õnnestus mul õlale ikka kergelt liiga teha. Kohe tunda oli, kui võtsin raskuse(150 kg) madalate pukkide pealt ja õlg oli kohe suures pinges ja ragises kergelt. Eile siis muidugi tegin veel lamadessurumist ka 160 kg x 2 ning ega see siis hea ei olnud, aga midagi ei ole teha kui mees tahab vägev olla. Viimastel päevadel olen hakanud rohkem tegelema Lõuna-Eesti 4. Lahtiste KV organiseerimisega ja hetkel läheb kõik ilusti plaanipäraselt. Üllatavalt palju võistlejaid seekord, aga ka kategooriaid on kindlasti palju. Rõõmu teeb algajate võistlejate suur arv ja teada on, et mitmed ei ole ennast veel kirja pannud. Täna varahommikul tegin ühe bodypumpi ja õhtul teen veel ühe bodypumpi. Lisaks üritan päeval ka kerge jõusaalitreeningu teha, aga tööülesanded ennekõike.

Toidulisanditest täna selline valik: BCAA, BETA-ALANINE, PUMP+, JOINT+, WHEY+, BLOCK ja PRODE90

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
21.märts 2012 Mis siis, et minu tegemisi väga harva keegi viitsib siin kommenteerida ja elu justkui seisaks- mina ikka kirjutan rõõmsalt edasi ja vanamehepässina hea haisvas lehtonnis 70 aasta pärast meenutada seda aega kui sai noor ja ilus mees oldud. Üleeilse trenni ajal õnnestus mul õlale ikka kergelt liiga teha. Kohe tunda oli, kui võtsin raskuse(150 kg) madalate pukkide pealt ja õlg oli kohe suures pinges ja ragises kergelt. Eile siis muidugi tegin veel lamadessurumist ka 160 kg x 2 ning ega see siis hea ei olnud, aga midagi ei ole teha kui mees tahab vägev olla. Viimastel päevadel olen hakanud rohkem tegelema Lõuna-Eesti 4. Lahtiste KV organiseerimisega ja hetkel läheb kõik ilusti plaanipäraselt. Üllatavalt palju võistlejaid seekord, aga ka kategooriaid on kindlasti palju. Rõõmu teeb algajate võistlejate suur arv ja teada on, et mitmed ei ole ennast veel kirja pannud. Täna varahommikul tegin Ühe bodypumpi ja õhtul teen veel Ühe bodypumpi. Lisaks Üritan päeval ka kerge jõusaalitreeningu teha, aga tööÜlesanded ennekõike. Toidulisanditest täna selline valik: BCAA, BETA-ALANINE, PUMP+, JOINT+, WHEY+, BLOCK ja PRODE90

Kuna vähe kommentaare ja sa mainisid, et selles osas on puudujäägid, siis ma kommenteerin, muidu satud depressiooni. Lahkame siis seda teksti veidi.

Kõigepealt vanus, et sa kavatsed siis ikka 100-ni välja vedada, sellega ületab isegi Euroopa meeste keskmise, Eestist rääkimata. Meil EV-s ju keskmine kuskil 65, mul paps läks 70-selt ja oli ka rahul, et elatud ka juba. Ise tahaks kuskil 90 ära tiksuda, sealt edasi on elu näidanud, et kvaliteet ikka kahaneb. Ütleme nii, et ainult valgupulbreid läbi kõrre neeladki, muu ei sobi, sest liiga tahke ja hambaid pole aga proteesiliim on kallis, proteesid vanad jne. Vanadus pole kvaliteetaeg ütleme nii kuigi sammaste müüjad meile vastupidist seletada üritavad.

Lehtonnis elamine on tõesti võimalik, arvestades maavarade seisu ja toornafta hinda jne. Ega meil siin maamunal midagi juurde ei tule, kõik väheneb ainult ja kui midagi uut tekib, siis ikka millegi arvelt.

Õlavigastuse koha pealt, kaastunne, täpselt nagu minu juhtumist võetud, mis siis, et mul raskused palju väiksemad aga sellest on nüüd möödas aasta ja ikka annab tunda, pean kogu aeg arvestama sellega trenni tehes. Üks kõige vastikumaid vigastusi üldse, sest annab paljudes harjutustes tunda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×