Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

06.märts 2012

Tere kõigile! Kuidas läheb? Mina vaikselt tegelen ikka kulturismiga ning ei ole püssi põõsasse visanud. Suurem tähelepanu on siiski pööratud oma õpilastele, kelledest paljud sellel kevadel võistlevad ning seekord saan pingevabalt nende tegemistele kaasa elada. Kindlasti organiseerin ka järjekordseid Lõuna-Eesti Lahtiseid Karikavõistluseid 07.aprillil (oma venna sünnipäeval)2012. Sellest tuleb kindlasti suur spordipidu kõigile ning endast annan maksimaalse, et kõik sujuks ning oleks mida meenutada!

Enda trennist kirjutan napisõnaliselt, et eile jõusaalis tegin lamades ainult 3 x 150 kg. Ei ole rahul, sest trenni alguses proovisin ka külmalt 150 kg-ga paar kordust ja see tõmbas rinna kinni. Pole hullu- ega ma ei jäta. Olen loll, aga järjepidev nagu moslemi suitsiiditerrorist!

Toidulisanditest eile-täna: RUSH, HT-R, WHEY+, PUMP+, JOINT+, PROMIX, HERA80 ja SHOCK

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin iga päev myndipoes! Ma mõtlesin pikalt, et kas panen raha kohe põlema või viin myndipoodi. Kuna ma suitsu ei tee, siis ei ole mul tikke ja siis pidin raha nendele vereimejatele viima :P

Millised täpsemalt mündipoest soetasid ja millised ringlusest oled saanud? :)

Noid mündipoe müüjaid ei anna kavade eest ära rääkida? ^_^

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millised täpsemalt mündipoest soetasid ja millised ringlusest oled saanud? :) Noid mündipoe müüjaid ei anna kavade eest ära rääkida? ^_^

See mündipoe teema oli rohkem irooniaga öeldud. Ma põhimõtteliselt ei osta euromünte ei oksjonitelt ega poest. Just täna rääkisin ühe tuttavaga, kelle sugulane töötab ühe suure kaubanduskeskuse peakassas ja temal pidi iga päev tuhandeid euromünte käest läbi käima ning ütles, et ringluses on igasuguseid põnevaid münte, aga kõik ei viitsi neid kõrvale panna. Ise olen saanud ringlusest ainult 3 juubelieurot, aga kellel on tuttavaid poodides või teistes kassades, siis nende käest liigub sellist kraami kindlasti iga päev läbi. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.märts 2012.

Esmalt vägevat NAISTEPÄEVA kõigile!

post-50-0-46254800-1331203493.jpg

Eile oli siis päris pikk ja kurnav päev. Tegin 2 bodypumpi ning natuke ka jõusaali. Jõusaalis üritasin ka 150 kg suruda, aga midagi erilist peale 4 korduse seekord ei tulnud. Küll harjutan ja pingutan rohkem! Hetkel teen väikese lõuna- söön banaani ja tunnen elust rõõmu. Kerge kevad on juba südames ning tundub, et sellel kevadel viibin jälle koos naise ja lapsega USA-s. Põletan endal kõik sillad, et ei oleks mingit kiusatust veel kevadeks ennast võistlusvormi ajada. :rolleyes:

Täna kavas ainult jõusaal, aga seekord püüan rohkem pingutada. Inimene on laisk ja nii minagi- kui ei ole kohustust, siis ei ole ka väga viitsimist. Küll olen oma õpilastele võistlusteks valmistumisel igal sammul toeks ja nõustajaks.

Toidulisanditest PUMP+, HT-R, RECO2, BETA-ALANINE, JOINT+, HERA80, BLOCK ja SHOCK B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kes nad ikka olla saavad. Azerbaidžani kohalikud kulturistid? :)

Azereid ei maksa alahinnata. Seal on ikka päris suuri kulturiste. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pükste järgi pakuks, et mingi võitluskunsti harrastajad, halvemaljuhul kulturistid :D

Jah, püksid ja karvased jalad tekitavad segadust. Ilusti öeldud: "halvemal juhul" B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus suurele ringile:

Mis te arvate, mis karvased mehed need on?

post-50-0-93406800-1331220566.jpg

Mis ma teist ikka piinan- tegemist siis Pakistani kulturistidega. Eile facebookis üks kahtlane vend tahtis, et ma teda sõbralisti lisaksin ja siis uurisin, mis mehega tegemist ja leidsin selliseid pilte mingisugusest võistlusest. Oleme ausad- mõned mehed ei ole isegi sportlaste moodi, karvastest jalgadest ja rinnast ei räägiks üldse, aga mehed said endale ikka päris võimsad karikad, milliseid ei ole isegi Otil parematest aegadest! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, üks küsimus, kas seda toredat meestekat on ka oodata mõni pühapäev? Mina ja sõber Ülar oleme kõrvad kikkis ootamas, usun, et suudaksin paar sõpra veel kaasa tegema kutsuda. Oleks tore üritus, tavalised kodanikud ennast ületamas. Usun, et oleks vahva lausa mingi eraldi pakett, pühapäevane meestekas mingi hinnaga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, üks küsimus, kas seda toredat meestekat on ka oodata mõni pühapäev? Mina ja sõber Ülar oleme kõrvad kikkis ootamas, usun, et suudaksin paar sõpra veel kaasa tegema kutsuda. Oleks tore üritus, tavalised kodanikud ennast ületamas. Usun, et oleks vahva lausa mingi eraldi pakett, pühapäevane meestekas mingi hinnaga :)

Tere!

Hetkel ei oska öelda, milline on spordiklubi pühapäevane tunniplaan kevadel. Võimalusel annan edasistest plaanidest kiiresti teada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://pood.myndipoo.../?id=981&cat=23

Oskad öelda palju kitsega ja pangaga müntide eest saaks kui ise müüa? Minu mündid on muidugi rohkem tuhmunud ka kulunud kui need seal

Uskumatud hinnad!

Põhimõtteliselt oleksin väga õnnelik, kui keegi minult neid kitse ja pangaga 5-krooniseid 1 EUR/TK ostaks. Siis oleks päris rikas mees! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.märts 2012.

Lõpuks on naistepäev selja taga ning võib jälle rahus elada. Et nagu mis mõttes rahus? No selles mõttes, et ei oska nagu seisukohta võtta. Keda siis nagu õnnitleda ja keda mitte? Igal aastal on see lillede üleandmise tseremoonia ning kõik algab nii ilusasti. Juba keskpäevaks on osad naisterahvad ennast kingitud šokolaadist ja muust nännist kurguni täis õginud ning võidujoovastus on asendunud tülpimusega ja kui ma siis puhtast südamest tulevate õnnesoovidega lagedale tulen, võib vastuseks tulla ainult lame mõmin või veel hullem terav pilk- umbes selline nagu kodukassil, kelle kausikesest ämmale süüa antakse... Ja üldse- millal see meestepäev siis on? Arvestades, et mehed muutuvad iga aastaga järjest vedelamaks ning paljudel on erektsiooniprobleemid ning muud suured hädad, siis peaks hoopis mehi hoidma! Ok, mina olen ilus mees ja kerget tähelepanu ikka pööratakse, aga inetutel meestel on ju päris kellad. Meie meestel hellad kellad. Ok, kui te nii kitsid olete, siis võiks ju teha mitte meeste päeva, vaid Inetute Meeste Päeva ja lilli tuuakse kõikidele nendele, kes õrnema soo arvates on inetud :D

Usun, et mõni poolpehme Eesti kulturist uppuks lilledesse.

Ok, ma nagu tahtsin tegelikult trennist kirjutada ja muud spordijuttu, aga lihtsalt mõte jooksis ja panin kirja. Täna tegin bodypumpi juba ära ning võimalusel käiks veel ka saunas. Jõusaali ei jõua kuidagi seekord. Toidulisanditest olen täna krõbistanud PUMP+ ja rüüpasin peale ka Metal Pump imelist jooki ning käed värisevad ja tahaks läbi seina joosta nagu üle linna Vinski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu! Pühapäeval kl 14:00 teeme järjekordse meesteka. Tutvustan teile uut programmi tunniplaaniväliselt. Võimalusel teeme läbi kõik 10 harjutust uuest programmist. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.märts 2012

BODYPUMP:Jälle üks tore päev selja taga ning võib öelda, et üks minu elu olulisemaid päevi, aga sellest kunagi hiljem... Trenni tegin täna Tartu Tamme staadioni spordiklubis ja andsin asendusbodypumpi. Viimast korda siis veel 80 programmi järgi, sest juba homsest hakkame tundi andma uue, 81 programmi järgi. Uus programm on kindlasti heaks vahelduseks, aga ei saa kindlalt öelda, et midagi ärevat vanematele käijatele. Endal jääb see programm lühikeseks, sest olen 24 aprill- 18 mai USA-s. Eks paistab, kes mind asendama hakkavad sellel ajal, aga usun, et saavad hakkama. Muide, kes veel ei pannud tähele, siis homme kl 14:00 teen Planet-Spordi aeroobikasaalis jälle meesteka- bodypump meestele ning ühtlasi tutvustan ka uut bodypumpi programmi. Üritus ikka meesterahvastele tasuta!

TÜTAR: Tütrekene teeb iga päev rõõmu! Käib mööda elamist ringi, juuksed turris ja muudkui rüüstab! Ei tahaks uskuda, et sellisest eriliselt rahulik inimeseloom sirgub- taat tal ju ka poolmetsaline! Päris hea, kui pisitips kasvab suureks ja läheb tööd otsima ja küsitakse, et mis eriala ja tema vastab rõõmsalt, et rüüstamine! Selline ta siis praegu on:

post-50-0-66383000-1331408740.jpg

MÜNDID: Ühel ilusal päeval suutis mind üllatada Eesti laiema seljaga Kadi, kes tõi minu mündikollektsioonile lisa- uue Egiptuse mündi! Sellised toetajad teevad alati meele rõõmsaks!

post-50-0-91109400-1331408754.jpg

TOIDULISANDID: Täna siis võrdlemisi kirju valik: PRODE90, HERA80, BLOCK, SHOCK, FEED, PUMP+, JOINT+, WHEY+ ja HT-R. Segasin kõik kokku ja olemine on päris mõnus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!

Ma ei ole siiani saanud mitte mingisugust tagasisidet, aga täna (pühapäeval, 11. märtsil 2012) on meeste bodypump kl 14:00! Üritus kõigile tasuta ning tutvustan uut bodypumpi programmi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×