Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Tuleks ka proovima, olen ammu tahtnud katsetada seda programmi, kodus üksiküritamine hakkab ennast ammendama :) Kuidas registreerida, kas peab tulema klubist läbi või saab siin? Palju selline üritus maksab? Sry rumalate küsimuste pärast(kui on rumalad) Pole kunagi käinud

Ei ole rumalaid küsimusi!

Just helistasin spordiklubi juhatusele ja uurisin asja. See proovitund on kõigile tasuta ning kindlasti peab eelnevalt helistama Eedeni Planet-Sport klienditeenindajale ning ennast kirja panema, et ilusti ära mahuks. Kui on suurem huvi selle ürituse vastu, siis on lootust, et hakatakse selliseid meestekaid regulaarselt korraldama.

Kohtumiseni pühapäeval! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar päeva tagasi sattusin jälle üllatuseks mehe otsa, kes nimetab BodyPumpi ja kõiki rühmatreeninguid erootikaks ja seal käivaid mehi "kargajateks". Varem provotseeris selline jutt, nüüd - andku minna. Kuid ühisosa tundub küll olevat teatud vanuse-, haridus- ja jõukusgruppi kuuluvate meeste seas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar päeva tagasi sattusin jälle üllatuseks mehe otsa, kes nimetab BodyPumpi ja kõiki rühmatreeninguid erootikaks ja seal käivaid mehi "kargajateks". Varem provotseeris selline jutt, nüüd - andku minna. Kuid ühisosa tundub küll olevat teatud vanuse-, haridus- ja jõukusgruppi kuuluvate meeste seas.

Muidugi kallis erootika! Puhas kunst! Ilmselt see vana ise oli odava Aasia porri austaja :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia üles ühe vastuse pühapäeval toimuva meeste bodypumpi tunni kohta tekkinud küsimusele:

Tere!

Ära karda! Ma kindlasti räägin kõik harjutused lahti ja näitan ette ning julgustan, et kui läheb midagi sassi, siis lihtsalt rahulikult seisma jääda ja vaadata, mis edasi saab. Esimese tunni teed kaasa kindlasti kerge kangiga ja eesmärk pigem selle programmiga tutvumine kui ennast kohe kuidagi haigeks treenida. Kaasa joogipudel, lühike dress, käterätik. Kohtumiseni pühapäeval!

Ja nii ongi!

Endal kõik ok. Kehakaal oli täna müstiliselt 85-le kilole kukkunud, aga hea on olla. Praegu rüüpan mõnuga WHEY+ sheiki ning ampsan kuivatatud ploomi peale- elu on ilus! Õhtul anna veel Tamme staadioni saalis asenduspumpi kl 17:30 ning see on minu tänane teine trenn juba! Mees peab ilus olema! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29. jaanuar 2012

Tere kõigile!

Nagu arvata võis, läksid ilmad külmaks ja eks paistab, kui palju neid miinuskraade veel kokku tuleb ning kaua see külmalaine kestab. Käin hilisõhtul ja varavalges oma bullterjeriga väljas ning elukas on vahel päris hädas. Perenaine ostis talle mingi hullu talvekostüümi selga- sellise valge ja selja peal on pisikese koera pilt mingite mummudega ja need on nagu junnid tal selja peal ja suht mark on sellega ringi liikuda, aga ma liigun öösel ja siis ei ole tunnistajaid, et ma sellise asjaga ringi kõnnin. Treeningud kulgevad sujuvalt. Bodypumpi teen usinasti ning enesetunne on päris hea. Kehakaal ka stabiilselt 87-88 kg juures. Homme püüan jälle jõusaali jõuda. Toidulisandid hakkavad vaikselt läbi saama, aga ma ei heida püssi põõsasse vaid liigun kaerahelbepudru ja kodujuustu toetusel edasi nagu hullunud põder, kes on tunginud elektrikarjusesse kui tahtis lehma ja lambaga vennastuda. Hetkel on selline kirjasoon peal ja võimalik, et tegemist lihtsalt ülelaadimisega kus maitsev glasuurkohuke ja energiajook Metal Pump on tuurid üles võtnud.

Toidulisanditest täna HERA80, WHEY+, RUSH, PUMP+ ja SHOCK. Hull energia on sees. Jookseks praegu elu eest. Ärevus on hinges, aga enne tänast teist bodypumpi ideaalne kooslus. Ma nüüd juuksen vastu puud 2 korda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin hilisõhtul ja varavalges oma bullterjeriga väljas ning elukas on vahel päris hädas. Perenaine ostis talle mingi hullu talvekostüümi selga- sellise valge ja selja peal on pisikese koera pilt mingite mummudega ja need on nagu junnid tal selja peal ja suht mark on sellega ringi liikuda, aga ma liigun öösel ja siis ei ole tunnistajaid, et ma sellise asjaga ringi kõnnin.

Andekas :D Aga jah, tule jõusaali ikka rohkem :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurisin netist Imre tulemusi ja leidsin sellise huvitava asja. Nimelt on Imre Vähi võistelnud bodyfitnessis aastal 2005 ja saavutanud Euroopa MV 3. koha!!! Pole üldse paha. Ma arvan, et mõned kohtunikud hindasid naiselikku ilu, aga nagu pildilt näha, siis Imrel ilmselgelt puudusid võistlustel pikad juuksed, mis sai ka tol hetkel saatuslikuks.

post-4814-0-18139300-1328007917.jpg

post-4814-0-36890300-1328007934.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

WELCOME TO CLASSICAL BODYBUILDING HISTORY LESSON, MR MERISALU!

See ei ole kellegi näpuviga, vaid 2005 aastal ajaloo esimesed klassikalise kulturismi euroopa meistrivõistlused olidki selle nimega! Juba samal aastal sügiseks muudeti MM ära klassikaliseks kulturismiks. Esimesel võistlusel oli vist 2 pikkusekategooriat: -175 cm ja + 175 cm, aga võistlejad olid laval kõik koos ühes kategoorias. Hiljem tuli juba 3, siis 4 ja nüüd 5 kategooriat ning igale pikkusekategooriale hakati väljastama eraldi medaleid. Just eile tuli sellest juttu, et alguses oli klassikaline kulturism ikka oluliselt erinevam kulturismist, aga tänaseks päevaks vahet ei ole- mehed on tulnud kulturismist klassikasse üle ning kohati on klassikutel ümbermõõdud suuremadki kui paljudel kulturistidel, teravusest rääkimata. Lisan ka ühe pildi oma pronksmedalitest ja ülemisel medalil on selgesti näha ka see kategooria, milles ma 2005 aastal Euroopa kolmandaks tulin:

post-50-0-20652500-1328013106.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.veebruar 2012

Püüan ikka oma tegemistest siiv vastavalt võimalustele kirjutada. Piinlik tunnistada, aga jõusaali olen viimasel ajal väga harva sattunud. Samas minu õpilased paugutavad saalis iga päev nagu mina nendevanuselt... Väga pehmeks ei ole jäänud, aga oluliselt karvasem! Toitumist jälgin ka vaikselt ning täna hommikul libistasin endale kohe ilusa päeva alguseks ühe kanasüldi sisse. Peab tunnistama, et absoluutselt kõik ettevõted, kes teevad Eestis erinevaid toiduaineid, kasutavad ühte ja sama trikki: alguses söödetakse klient sisse, ja siis hakatakse hinda tõstma ja praaki tegema. Miks ma nii arvan? Toon mõned näited:

1. Täna avastasin, et järjekordselt viimaste kuude jooksul on lisaks kanalihale süldis ka luutükke ja muud jama, mida varem ei olnud kui toode müügile tuli.

2. Ühe tuntud piimatootja kohupiimakreem rosinatega ujus kunagi väga suurepärastes rosinates. Viimati proovisin seda kreemi ja leidsin ainul 2(!!!) rosinat!

3. Tallegi maitsestatud kanafileeribad olid umbes pool aastat tagasi hinnaga 1, 60!, Nüüdseks on hind üle 2 EUR!

JNE, JNE, JNE

Kõige kindlam on jääda truuks oma toidulisanditele! Pealegi lähevad FAST tooted iga aastaga järjest paremaks! Täna tegin endale paraja HERA80 sheigi ning segasin kokku banaani-šokolaadi ning vanilje maitsed ning kohe mõnuga läks alla! Täna veel kindlasti PUMP+, JOINT+, BCAA, WHEY+, PRODE90 ja HT-R!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.veebruar 2012

Püüan ikka oma tegemistest siiv vastavalt võimalustele kirjutada. Piinlik tunnistada, aga jõusaali olen viimasel ajal väga harva sattunud. Samas minu õpilased paugutavad saalis iga päev nagu mina nendevanuselt... Väga pehmeks ei ole jäänud, aga oluliselt karvasem! Toitumist jälgin ka vaikselt ning täna hommikul libistasin endale kohe ilusa päeva alguseks ühe kanasüldi sisse. Peab tunnistama, et absoluutselt kõik ettevõted, kes teevad Eestis erinevaid toiduaineid, kasutavad ühte ja sama trikki: alguses söödetakse klient sisse, ja siis hakatakse hinda tõstma ja praaki tegema. Miks ma nii arvan? Toon mõned näited:

1. Täna avastasin, et järjekordselt viimaste kuude jooksul on lisaks kanalihale süldis ka luutükke ja muud jama, mida varem ei olnud kui toode müügile tuli.

2. Ühe tuntud piimatootja kohupiimakreem rosinatega ujus kunagi väga suurepärastes rosinates. Viimati proovisin seda kreemi ja leidsin ainul 2(!!!) rosinat!

3. Tallegi maitsestatud kanafileeribad olid umbes pool aastat tagasi hinnaga 1, 60!, Nüüdseks on hind üle 2 EUR!

JNE, JNE, JNE

Kõige kindlam on jääda truuks oma toidulisanditele! Pealegi lähevad FAST tooted iga aastaga järjest paremaks! Täna tegin endale paraja HERA80 sheigi ning segasin kokku banaani-šokolaadi ning vanilje maitsed ning kohe mõnuga läks alla! Täna veel kindlasti PUMP+, JOINT+, BCAA, WHEY+, PRODE90 ja HT-R!

Selle nähtuse ühised iseloomustavad nimetajad on: eesti kaupmees ja tema otsatu ahnus. Ainus variant on minna teistele toodetele üle ja mitte lasta endale enam kotti pähe tõmmata. Ostan kasvõi Leedu kraami kui vaja, kuskil peab piir olema kuigi võimalusel kasutan kodumaist kraami isegi kallima hinna juures. Kummaline on aga see, et samal ajal kui hind tõuseb, siis kvaliteet hoopis langeb.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Talleggi broileri lihasmagu, maks ja südamed 500g on endiselt konkurentsivõimelise hinnaga. Ja ei ole seal veel kohanud mingeid muid kõrvalisi elemente. :)

Tallegi tooted on tõesti veel täiesti korralikud, aga vaikselt tõstavad hindasid. Nüüd on vaestel kulturistidel valida, kas osta kallist Tallegi fileeriba või keskturult odavat sardelli :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Täna avastasin, et järjekordselt viimaste kuude jooksul on lisaks kanalihale süldis ka luutükke ja muud jama, mida varem ei olnud kui toode müügile tuli.

Kusjuures loobusin sellest tootest nii umbes 3 kuud tagasi just samal põhjusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida laulu! :blink:

See mees, kes seda laulu laulis, oli ka muidugi omaette vaatamisväärsus, aga kahjuks ei ole sellest vist videot olemas :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, seda saab päris tihti klaveri peal mängitud, aga sõnu ma ei teadnud. :D

Nüüd tead sõnu ja saad kaasa laulda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×