Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kutsusin ühe abilise ka, aga see hakkas kohe kisendama juba enne kui ma suruma hakkasin, et "Light Weight!" jne. Ühesõnaga Kirbu kool. :D Mulle isiklikult selline kisa midagi juurde ei anna-pigem segab. Pidin oma abilist rahustama soorituse ajal. Pole hullu, täna püüan võimalusel juba tõsisema surumise ette võtta.

:D Tervitused sinna Lõuna-Eesti kulturismimekasse. Tuli kohe ette, kes see olla võis. Vähemalt mees naudib protsessi. Teed eesmärgini on erinevad- milline kellelegi sobib. :)

Kuulsin, et kõnealune härg on päris heasse vormi jõudnud. Mis tal hetkel kaal olla võiks? Loodan, et on veel rohkem normaliseerunud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D Tervitused sinna Lõuna-Eesti kulturismimekasse. Tuli kohe ette, kes see olla võis. Vähemalt mees naudib protsessi. Teed eesmärgini on erinevad- milline kellelegi sobib. :)

Kuulsin, et kõnealune härg on päris heasse vormi jõudnud. Mis tal hetkel kaal olla võiks? Loodan, et on veel rohkem normaliseerunud?

Kõnealune mehepoeg on tublisti arenenud ja soonetab juba korralikult. Kui kunagi Tartusse visiidile satud, küll siis vaatad "õpilase" üle ja karjute koos! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

6.jaanuar 2012

Tänane uus hooaja rekord lamades surumises 130 kg x 5! Vaikselt, aga kindlalt läheb paremaks! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane uus tulemus oli 140 kg x 2. Mingi 3-4 aastat tagasi oleks olnud võrdlemisi hale tulemus, aga praegu ei ole häda midagi. Harjutamine teeb meistriks! Küll ronin varsti ka 150 ja 160 kg alla korduseid punnitama. Muidu kõik ok. Kalale tahaks hullult minna, aga nüüd vist enne kevadet ei ole võimalik. Kehakaal stabiilselt 88-89 kg, ükskõik mida ma söön või ei söö... Umbes 40 minuti pärast annan ühe bodypump tunni ja homme 3 trenni!

Toidulisanditest täna: PUMP+, BETA-ALANINE, RUSH, SHOCK ja HERA80.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane uus tulemus oli 140 kg x 2. Mingi 3-4 aastat tagasi oleks olnud võrdlemisi hale tulemus, aga praegu ei ole häda midagi. Harjutamine teeb meistriks! Küll ronin varsti ka 150 ja 160 kg alla korduseid punnitama. Muidu kõik ok. Kalale tahaks hullult minna, aga nüüd vist enne kevadet ei ole võimalik. Kehakaal stabiilselt 88-89 kg, ükskõik mida ma söön või ei söö... Umbes 40 minuti pärast annan ühe bodypump tunni ja homme 3 trenni!

Toidulisanditest täna: PUMP+, BETA-ALANINE, RUSH, SHOCK ja HERA80.

Vaatan et oled suur kalastushuviline. Ei tea kas siin reklaami võib teha aga Imre me siin vennaga avasime kalastuspoe netis, aga ärieetika eesmärgil ei hakka ja ei saa siia poe linki panna, äkki annad oma emaili, kaup ise asub kõik tartu kandis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan et oled suur kalastushuviline. Ei tea kas siin reklaami võib teha aga Imre me siin vennaga avasime kalastuspoe netis, aga ärieetika eesmärgil ei hakka ja ei saa siia poe linki panna, äkki annad oma emaili, kaup ise asub kõik tartu kandis!

Põnev-põnev! Kui oled facebookis, siis kirjuta sinna! Muidu: vendv@hot.ee :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina plaanin järgmine laupäev küll jää peale minna.

Raadios just oli uudis, et mingid lapsed aeti politsei ja päästeameti poolt Anne kanali jää pealt minema, sest jää ei ole veel piisavalt tugev. Ega sina sellega kuidagi seotud ei ole? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain su tervistused ühelt Gain Bolicut ostnud ajateenijalt kätte. Tervitan Sindki. Et siis ikka lamades surumine suureneks ja 200 lõpuks ära tuleks.

Ma palusin tal sind ka suudelda kirglikult, aga sa vist ei taha sellest rääkida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.jaanuar 2012

Täna oli võrdlemisi teguderohke päev. Andsin täna ka 2 bodypumpi- ühe Eedeni keskuses Planet-Sport klubis ja teise asendustunnina uues Tamme staadoini saalis. Kumm oli küll õhtul päris hellalt tühi, aga võtsin ikkagi ette ka surumise pärast õhtust BP ning tegin uue selle hooaja rekordi: 140 kg x 3! Vaikselt aga kindlalt liigun lähemale oma eesmärkidele. Võrdlemisi raskelt läheb, aga "elu ongi selline" nagu üks haige inimene ükskord ütles. Toidulisanditest läksid täna WHEY3, BETA-ALANINE, JOINT+, PRODE90, BLOCK ja FEED.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raadios just oli uudis, et mingid lapsed aeti politsei ja päästeameti poolt Anne kanali jää pealt minema, sest jää ei ole veel piisavalt tugev. Ega sina sellega kuidagi seotud ei ole? :lol:

Ei, aga mulle helistati laupäeval ja öeldi, et Anne kanalil jää kannab juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.jaanuar 2012

Täna teen siis järjekordse autovaba päeva. Põhimõtteliselt jätsin auto koju hoovi peale ja kõnnin jala. Viimasel ajal olen hakanud oluliselt rohkem jalgsi liikuma ning enesetundel ei ole ka midagi halba viga. Värske õhk boonusena. Võimalusel teen täna jälle jõusaalitrenni ja surumise ikka võtan ka ette. Selles suhtes, et kaks varianti: kas proovin 130 kg-ga 6 kordust või 140 kg-ga 4 kordust. Eks töö käigus saab see süsteem paika.

MÜNDID: Eile võttis järjekordselt minuga ühendust üks abivalmis võitleja, kes pakkus mulle terve hunniku araabia uuemaid ja vanemaid münte kui ma temaga personaaltreeningu läbi teen. Kindlasti aitan!

Tänased toidulisandid: RECO2, HT-R, WHEY+, OMEGA3, PRODE90, RUSH ja FEED

Lõpetuseks üks vahva pildike, mis tehtud 2011 aasta Põhjamaade meistrivõistluste eelõhtul:

post-50-0-96621800-1326191471.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõte 1: millegipärast lugesin teemat "autovaba päev" automaatselt "ajuvaba päev"

Mõte 2: seda põhjamaade MV pilti vaadates saan ma aru küll, miks Vend Vähi karikatuuride tegelastel sellised kõrvad on:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.jaanuar 2012

Homme siis 13.reede. Ebausklike inimeste jaoks kindlasti kohutav päev kus hiirest tehakse elevant. Eks inimeste õnn on paljuski inimeste endi kätes ja teinekord justkui oodatakse, et midagi hirmsat peab juhtuma ning kui juhtubki midagi, siis hea öelda, et süda aimas jne... Minu jõunäitajad on ka minu enda kätes. Eile olin koos oma õpilastega Tartu Planet-Sport jõusaalis ja mul oli selleks ajaks küll 2 tundi bodypumpi selja taga, aga ikka ei andnud rahu ja üritasin lamades surumises midagi ära teha. Kahjuks 2 x 140 kg jäi laeks. Kätes ei olnud enam jõudu ning pidasin vajalikuks katse pooleli jätta. Küll harjutan mõni teine kord! Muidu enesetunne hea. Jäätist söön ikka rõõmuga ja meenutan raskeid dieedil istutud aegasid. Kehakaal endiselt stabiilselt 88-89 kg ükskõik mida ja kui palju ma ka ei sööks! Võib-olla isegi hea! Eraldi nuumama ennast ei hakka. Toidulisanditest täna: HERA80, PRODE90 lisaks WHEY+, RECO2, BCAA ja PUMP+. Õhtul kindlasti PROMIX ja WHEY3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2x140, tundub vaevaline see teekond seekord, huvitav kas vanus hakkab ka rolli mängima?

Eks vana mees muidugi, 34 on aeg juba kaanevärvi valima hakata. Tegelikult 35 on tipp-iga, siis alles parimad tulemused tulema hakkavad. Minul näiteks on nii hetkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan, et sa teed vist peaaegu iga päev rinnalt surumist?

Julgeksin soovitada ühte 5x5 harjutuse kalkulaatorit, kus sisestad oma 1 korduse maksimumi ja teise lahtrisse paned nii suure ühiku, kui palju on võimalik selles saalis raskust tõsta. ( Eedenis siis 1,25kg+1,25kg = 2.5kg). Kava põhimõte on siis selles, et 1 nädal on suurem raskus ning järgmine nädal on tiba väiksem raskus, siis jälle suurem jne...

Olen ise ka seda proovinud ja töötas siiani proovitud kavadest kõige paremini !

kalkulaator : http://joeskopec.com/five.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×