Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

11.11.11

Selline tore kuupäev siis täna. Veel üks nädal on jäänud kaalumiseni ja selleks ajaks pean veel natuke kaalus alla saama. Enesetunne on veel päris hea ning eks paistab, mis nädala pärast saama hakkab. Kerge haigusepoiss on sees, aga küll saame raskustest võitu! Toidulisanditest läheb praegu põhiliselt ikka WHEY+, PROMIX, JOINT+, BURNER aga ka uue FAST sarja tooteid FEED, BLOCK ja SHOCK. Vahelduseks kindlasti väga head! Täna vähemalt 2 trenni ja võimalusel õhtune saun!

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haiguste vastu aitab Imre KYYSLAUK,proovi iga toidukorral votta yks kyyn,teen seda ise ja pole veel haige olnud selle dieediaja jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haiguste vastu aitab Imre KYYSLAUK,proovi iga toidukorral votta yks kyyn,teen seda ise ja pole veel haige olnud selle dieediaja jooksul.

Ma näiteks söön lõunaajal ühe moosipalli ära. Hetkel ei suuda meenutadagi kohe millal viimane kord haige olin..... ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma näiteks söön lõunaajal ühe moosipalli ära. Hetkel ei suuda meenutadagi kohe millal viimane kord haige olin..... ;)

Mina tahaks praegu rebasepirukat, kes on moosipalli ära söönud! :P

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haiguste vastu aitab Imre KYYSLAUK,proovi iga toidukorral votta yks kyyn,teen seda ise ja pole veel haige olnud selle dieediaja jooksul.

Tänud nõuande eest! Olen küüslauguga proovinud, aga see ei mõju mulle eriti. Eks see küüslaugu ravi on igal inimesel väga individuaalne! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere üle pika aja!

Aeg veereb ning vend Vähk on kivi alla peitu pugenud. Nagu lubasin, hoian madalat profiili ning treenin nagu loom ja nälgin nagu surmalaagris... Kehakaalu sain täna viimase 20 aasta kõige madalamaks... Eks paistab, kuidas laadimine ja taastumine sujub. Tervis ei ole kõige parem ning kohe lähengi meditsiinist läbi ja püüame ühiselt välja selgitada, mis põhjusel mul rindkeres valud on ja pead pöörata ei saa. Selge see, et pean laupäeval elu parimas vormis olema. Hea küll...pidage vastu ja kui hakkate võileiba sööma, siis mõelge nälgivatele Eesti koondislastele! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt. ma vaatan ,et kõigil löövad lõpus juba mingid hädad välja....Tellisin ka lava taha legendaarse klassiku Kaido Voogla meditisiini kohvriga, kui hakkate seal vingerdama, siis on keegi kes rahustava süsti vähemalt teeb... :D Pea vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud nõuande eest! Olen küüslauguga proovinud, aga see ei mõju mulle eriti. Eks see küüslaugu ravi on igal inimesel väga individuaalne! B)

Stressi, näiteks liiga suure koormuse või hirmsa beibefiguuridieedi või külmetamise ajal oleks üsna kohustuslik ajada sisse 3g C-vitamiini päevas või 1g selle koormuse ümber. Stress on väga tugev immunosupressant.

Tsink takistab viiruste tootmist. Arginiin parandab viiruste tootmist.

Kui Tallinna satud, mine Kaubahalli taha Uus tn 11 teepoodi. Nad müüvad gripiteed mille koostis vastab minu kvaliteedistandarditele :P - oliivilehed, leedrimari, Gymnostemma, zenzenn. Oliiviõli ja -lehe kibedad viirusevastased koostisosad peaks natuke rasva ka põletama

See krdi rindade ja kaela probleem kõlab ühe vastiku asja moodi mis algab k-ga ja lõpeb aelaradikuliidiga. Gmeister räägib kindlasti lähemalt B) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaksin viimastest maailma meistrivõistlustest pikema kokkuvõtte tegema, aga täna ei ole aega- umbes tunni aja pärast lähen teen ära Kaitseväe üldfüüsilise testi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis sellised tulemused tänasel testil:

Kätekõverdused 2 minuti jooksul: 100 kordust

Kõhulihased(istesse tõus) 2 minuti jooksul: 100 kordust

3,2 km jooks: 13:44.

Selles vanuseklassis(30-35 a) kindel 300(maksimaalne tulemus) punkti! Hea on olla ja küll teen õhtul selle bodypumpi ka korralikult ära! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võitjate üle kohut ei mõisteta ja me ei teegi seda. Mul lihtsalt hea meel, et mõned mehed suudavad ühe aastaga nii palju muutuda! Eks natuke mõtlemisainet kõigile kulturismisõpradele! :rolleyes:

post-50-0-61047500-1321888492.jpg 2010 Maailma meistrivõistlused Ungaris

post-50-0-35653300-1321888502.jpg 2011 MM Eestis

Kui ise ei oleks näinud, siis ei oleks uskunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub nr. 62 seekord mitte ainult massiivsem kuid ka reljeefsem. Kui aga muud kahtlused, siis kõik peaks ju ühtede samade reeglite järgi käima ehk kas teda testitakse ka?

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub nr. 62 seekord mitte ainult massiivsem kuid ka reljeefsem. Kui aga muud kahtlused, siis kõik peaks ju ühtede samade reeglite järgi käima ehk kas teda testitakse ka?

Jalg on korralikult massi juurde visanud. Huvitav oleks võrrelda ka kaalu muutust aastaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalg on korralikult massi juurde visanud. Huvitav oleks võrrelda ka kaalu muutust aastaga.

Jah, just jalad on aastaga jõudsasti paisunud, aga ega käedki meie Koovitile alla ei jäänud bicepsi poosides. Bulgaaria mees ilmselt oskab oma toitumist ja treeninguid paremini ajastada, et sarvesaiast sellise paugu välja imeda suudab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3,2 kilti jooks, mis see piir on teil, et 100 punkti juba ei saa? See aeg on vist üsna piiri lähedal?

Noored mehed vist ei saagi sellise ajaga 100p, vanusega kaasnevad "eelised".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noored mehed vist ei saagi sellise ajaga 100p, vanusega kaasnevad "eelised".

Nooremana tegin ka ikka 300, aga nüüd ei pea nii hullult lippama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise küsin, ise vastan- 14.00 RT ametlik variant, kui midagi muudetud pole, 11,54 on siis kuni 30 eluaastat.

Jah, -14 minutit jooksin ilmselt viimast korda... Uuel aastal lähen veel vanemate meeste klassi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IFBB World Classic Bodybuilding Ch. & World Bodybuilding, Fitness & Bodyfitness Cup, Tallinn 2011

Vend Vähi kokkuvõte nendest võistlustest.

Niisiis, olen mitu päeva mõtteid kogunud ning kirjutan oma kokkuvõtte. Et teemat oleks huvitavam jälgida ka nendel, kes ei viitsi pikka kirja lugeda, panen jutu üles erinevate teemade kaupa, et oleks lihtsam jälgida lugejat huvitavamaid teemasid.

Võistluste korraldus: Nagu arvata võiski, siis päris hästi organiseeritud üritus! Eks ikka tulid mõned näpuvead sisse, aga üldjoontes sujus kõik hästi. Siiani ei ole ma näinud ühelgi võistlusel nii suurt abiliste armeed, mis tegi sportlaste olemise kindlasti mugavamaks.

Toitlustus: Tutvusin selle teemaga põgusalt- sõin enda toitusid, aga viimasel päeval puutusin kokku ka Park hotellis jagatava toiduga ning kõik oli täpselt nii nagu peab! Häiris natuke hotelli personali omavaheline küllaltki kulturismi naeruvääristav vestlus, aga las see jääb nende oma südametunnistusele kui nad tõesti usuvad, et keegi vene keelest aru ei saa...

Võistlusgrimm: Vaatasin võistluste pilte ja tundub, et oleks pidanud panema veel tumedama katte peale + kindlasti rohkem õli. Minu puhul oli näha, et keha imeb õli endasse ja seekord ei oleks mingisugust lainetust pidanud kartma, aga ei julgenud riskida. Seekord oli grimm ka enamusel päris ühtlane ning asi hakkab arenema! Samas endiselt natuke jama, et võistlejad peavad ise katsetama uusi ja odavamaid grimme. Ott proovis ka uut varianti, aga see vist ei toiminud väga hästi.

Dopingukontroll: Olen VäGA pettunud! Veel autasustamisele minnes teadsin, et kõik esikolmiku mehed lähevad nendel võistlustel dopingukontrolli. Mul on vägagi kindlaid andmeid, et minu kategooria 2 ja 3 mees oleksid seal põlenud heleda leegiga ning mina oleksin saanud nendelt võistlustelt vähemalt pronksmedali. Paraku tehti dopingukontrolli saatmine seekord jälle loosiga ning ainult 2 meest minu kategooriast saadeti- neljas mees ja mina ise! Usun, et nii puhast kontrolli ei ole WADDA organisatsioon veel varem näinud. Lisaks minule tuli kontrolli järgi ka Rückenberg ning hetkel ei tea, kas keegi veel meie koondisest. Ma olen väga kindel, et kui tõesti oleks kõik medalistid kontrolli saadetud, siis oleks ilmselt kõikidel meie meestel paari kuu pärast medal taskus! Olen erinevate tegelastega arutanud, miks siis kõiki medalimehi ei saadetud ning jõudsime järeldusele, et väga võimalik, et 15 klassikalise kulturismi medalimehest oleks ka seekord negatiivseid tulemusi andnud ainult 2-3 meest, meie Koovit kaasa arvatud. See oleks olnud väga suur rahvusvaheline skandaal ning IFBB eliidi olümpiaplaanidele surmahoop. Kurb.

Medalitseremoonia nendele, kes said kätte oma medalid eelmiste hooaegade eest pärast dopingukontrollide tulemusi: Väga liigutav tseremoonia. ütlen ausalt- ei uskunud, et neid medaleid enda käes hoida saan! Usun, et ka Ott ning Taavi meenutavad seda üritust veel palju aastaid! Need on sellised hetked, mis motiveerivad edasi liikuma, andma endast maksimum!

Võistluste lõpp: Kahjuks läks selle ürituse lõpp vaikselt käest ära. Tekkis mitmeid momente, mis kogu lõpetamise pea peale pöörasid. Finaalide keskel leppisime klassikutega omavahel kokku, et kõik 4 finalisti teevad võistluste lõpus ühispildi koos oma MM karikate(kujudega) ning medalitega. Idee oli hea ning kõik tundus minema plaanipäraselt. Võistlused said läbi ning järsku oli lavatagune paksult igasugust rahvast täis, Rückenberg ei olnud veel dopingukontrollist tagasi tulnud, fotograaf hakkas oma asju kiiresti kokku panema ning Kuusnõmm ja Koovit olid kadunud. Siis tormas veel Arnold minu juurde ja ütles, et ma hakkaksin kohe kõiki võistlejaid ja võistlustega seotud inimesi kokku kutsuma ühispildi tegemiseks ja ise jooksis minema, siis tulid juba koristusbrigaadid peale, kellel ma palusin võistlejate asju mitte ära visata, siis keegi arvas, et ma olengi seal mingi logistika eest vastutav ning tahtis mulle mingeid leitud autovõtmeid sokutada, et ma hakkaksin maja pealt nende omanikku otsima ja siis mul üldiselt sai siiber kõigest sellest. Selles suhtes, et las nüüd kõik asjaosalised loevad ja mõtlevad natuke. Muidugi läksin minema ja mul oli selleks hetkeks väga po.ui kõigest ja kellel ei oleks olnud?

Lõpetuseks: Ei olegi midagi eriti lisada. Nüüd on juba 7 aastat kõikidest hooaegadest osa võetud ning tahaks puhata ning oma õpilasi koolitama hakata. Viimase hooaja peale kulus meeletu raha(Näiteks Põhjamaade MV-le kokku umbes 500 eurot) ning tahest-tahtmata küsin endalt, et miks ma seda kõike teen? Mäletan, et unistasin kunagi kasvõi 1 kord tulla Eesti meistriks. See salasoov on tänaseks päevaks juba 7 korda täitunud + veel mõnusalt EM ja MM finaalkohtasid ning isegi mõned medalid. Ma ei tea, kas Eesti kulturismis amatöörina on keegi veel rohkem finaalkohtasid saanud? Panen lõpetuseks üles oma suurvõistluste finaalkohad ning see oleks noorematele meestele heaks positsiooniks, mida tulevikus püüdma asuda. Edu kõigile!

1. IFBB Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2005 (Brasow, Romania). Klassikaline kulturism, absoluutne 3. koht

2. IFBB Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2008 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht.

3. IFBB Maailma meistrivõistlused 2008(Venemaa). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 6. koht

4. IFBB Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2009 (Serbia, Novi Sad). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht.

5. IFBB Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2009(Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 6. koht

6. IFBB Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2010(Hollandis). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 3. koht.

7. IFBB Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2010 (Ungari). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 3. koht

8. IFBB Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2011(Eesti). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 5. koht

Lisaks esikümnes veel:

9. IFBB Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2006 (Bratislava, Slovakkia). Klassikalises kulturismis (-178 cm) 9. koht.

10. IFBB Maailma meistrivõistlused 2007 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 7. koht

post-50-0-87498800-1322068897.jpg post-50-0-02942900-1322068906.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dopinguga polnud halvasti midagi tehti 19 testi, üks keeldumine seega 20 kokku.

Üks positiivne keeldujale juba kirjas.

Testid on juba Helsingi laboris.

Klassikalise kulturismi MM võistlustel võeti testi kõik esimesed kohad.

2 loositi järelejäänud 5 finalisti hulgast.

MK sarjas võeti loosiga igast kategooriast üks võistleja.

Testijate töö kestis kella 01:30 - ni.

Legendaarne kolmik:

post-17-0-44239200-1322072034.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dopinguga polnud halvasti midagi tehti 19 testi, üks keeldumine seega 20 kokku.

Üks positiivne keeldujale juba kirjas.

Testid on juba Helsingi laboris.

Klassikalise kulturismi MM võistlustel võeti testi kõik esimesed kohad.

2 loositi järelejäänud 5 finalisti hulgast.

MK sarjas võeti loosiga igast kategooriast üks võistleja.

Testijate töö kestis kella 01:30 - ni.

Legendaarne kolmik:

post-17-0-44239200-1322072034.jpg

Siis on super!

Huviga ootame abs võitja tulemust ja isegi minul tekkis veel kerge medalilootus kui minu ees 4 ja 1 koht läksid kontrolli. Ma ei tea, mitmendad mehed läksid Kuusnõmmel ja Rückul, aga tundub, et ka nendel on veel medalilootust ja võimalik, et kokkuvõttes tõuseb Eesti äkki maailma esimeseks klassikalise kulturismi riigiks kokkuvõtteks paari kuu pärast...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×