Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Mul on head partnerid nii soomes, lätis kui ka leedus.

Helista ja räägime lähemalt.

Jõudu!

See oleks super! Läti oleks vist isegi parem- kaup jõuaks kiiremini kohale. Kindlasti helistan! Tervitused ka teistele Kimberi Maffia liikmetele! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nood lood olid Mängu muusika! Ise võtaks siit küll ühe loo pannile! :)

Parandad veel vormi ja kui ise lavale tuled, küll siis paugutad õige muusika saatel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, kui huvi pakub siis mul on mõned Dubai mündid, mis niisama vedelevad.

Kuigi usun, et sul need olemas.

Mul on Dubai rahadest ainult 2 erinevat münti. Egiptusest tuuakse palju münte, samuti Marocost, Araabia ÜA-st, aga Dubaist mitte. Oleksin nendest müntidest huvitatud küll! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisipäev, 04.oktoober 2011

Üle pika aja kirjutan siis lisaks muuudele toimetamistele ka oma treeningutest. Jätkuvalt võrdlemisi intensiivne graafik ning lisaks jõusaalile 8-9 bodypumpi nädalas. Uue bodypumpi programmiga võib põhimõtteliselt rahule jääda- eriliselt hea on jalatreening, kus ma üle mitme aasta tundsin jalgades ka lihasvalu. Samuti võtab uus bodypumpi programm reie tagaosa ja tuharaosa paremini välja. Jõusaalis olen siiani jätkanud kõikide lihaste universaaltrenni, kus alustan alguses jookmise või stepperiga ning siis jõusaalis jalad-selg-rind-triceps-õlg-biceps-kõht. Erinevad harjutused jaerinevad seeriad. Nüüd tegin sellise manöövri, kus piirasin toidu kogust veel, aga suurendasin kalorite arvi umbes 3 x. Vorm ja enesetunne on päris head ning see on ka kõige olulisem! Kehakaal stabiilselt 80 kg lähedal. Homme üritan selle hoooaja uut kaalurekordit teha ja õhtul veel pildistamine ka!

TOIDULISANDITEST: HERA80(karamelli, banaani-šokolaadi), PROMIX(šokolaadi), PRODE90(maasika), WHEY3(vanilje), BURNER, GREEN TEA, JOINT+.

Üks asi veel: Eile käisin kalal ja Võrtjärvel haug võttis väga hästi! Kalamehed kõik peale!!!

Veel üks asi! Suured tänud kõigile, kes on minu mündikogu viimastel nädalatel toetanud erinevate annetustega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄNUAVALDUS:

Suured tänud Kalevile olulise täienduse eest minu mündikogule ning erilised tänud USA osariigimüntide(erinevad 25 sendised) kaante eest! Panin need mündid ka juba ilusti kaante vahele, mis suvel USA-s kokku kogusin:post-50-1317733851_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule Imre, kuidas sa iga kord oma blogiteema nime muudad:)?

Onu Rebane on selle võimaluse andnud valitud seltskonnale :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel üks tänuavaldus:

Eelmisel nädalal üllatas mind üks punase kukeharjaga spordipoiss kui tõi mulle kl 08:30 ajal varahommikul mõned mündid. Sain enda mündikogusse siis vahelduseks ühe põneva Hiina mündi, mis küll on koopia, aga kindlasti toredaks täienduseks ikka!

post-50-1317734302_thumb.jpg post-50-1317734308_thumb.jpg

SUURED TÄNUD! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, kuidas sulle uus kõhulugu bodypumpis tundub? Mu meelest tuleks ilmselgelt vana vastu välja vahetada :)

Küllap jalad tõmbab valusaks need 1-stop-3 kohad ma pakun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TÄNUAVALDUS:

Suured tänud Kalevile olulise täienduse eest minu mündikogule ning erilised tänud USA osariigimüntide(erinevad 25 sendised) kaante eest! Panin need mündid ka juba ilusti kaante vahele, mis suvel USA-s kokku kogusin:post-50-1317733851_thumb.jpg

Paistab et sul on kiired ajad. Kas saad ülejäänud müntidele alles pärast võistlusi järgi tulla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, kuidas sulle uus kõhulugu bodypumpis tundub? Mu meelest tuleks ilmselgelt vana vastu välja vahetada :D

Küllap jalad tõmbab valusaks need 1-stop-3 kohad ma pakun.

Nõustun!

Kõhulihase harjutus uues bodypumpis on alla igasugust arvestust. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paistab et sul on kiired ajad. Kas saad ülejäänud müntidele alles pärast võistlusi järgi tulla?

Ei oska veel öelda. Uuesti Paidest mööda sõidan 2,5 nädala pärast kui lähen ja tulen Põhjamaade meistrivõistlustele Rootsis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võin siis Fitshopist läbi tulla mõni päev. Kirjuta, millal seal oled ja tulen näitan varanduse üle :)

Silma võtab kohe märjaks! Pühapäeva õhtul olen 16:00-20:00! Täna öösel ma ei maga! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.oktoober 2011

Täna võtan siis ette uue kaalurekordi sellel aastal. Üle-eelmisel kolmapäeval kaalusin lõpuks 79,3 kg, eelmisel kolmapäeval 79,1 kg ja täna loodan näha kehakaaluks -79 kg. Uueks rekordiks on kõik tingimused loodud.

Hommikul oli kehakaal 81,5 kg ning pärast varahommikust bodypumpi ja saunatamist oli kehakaal juba 79,8 kg! See ületas kõik lootused. Mul on täna veel korralik jõusaalitreening, samuti veel 1 bodypump ja saun. Päeva lõpus on ka poseerimine ja pildistamine. Õhtul võtan jälle vabamalt, aga toitumisega jään kindlatesse raamidesse. Praegu võtsin endale sisse kerge WHEY+ sheigi veega ning loomulikult BURNER ja GREEN TEA kapslid. Vahelduseks läks täna ka 3 PUMP+ kapslit, et jõuaksin jõusaalis korralikult paugutada. Vedelikku olen tarbinud minimaalselt ning motivatsioon on laes! Kui aega on, siis ühtul panen üles uued pildid. Vorm on läinud juba päris teravaks ning olen jälle sõiduvees! Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahel on raske. Enne jõusaali tegin 20-30 minutit jooksmist maadlussaalis ja pea hakkas järsku ringi käima. Sellisel hetkel võtsin hoo maha, jalutasin rahulikult 5 minutit, jõin külma vett ning libistasin ühe PRODE sheigi sisse turgutuseks. Kohe läks paremaks ning endiselt planeerin täna uut kaalurekordit sellel aastal! Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millalgi nägin, kui blogis kirjutasid, et jooksid paksude riietega saalis. Mis selle mõte on? Vedeliku kehast välja saamiseks?

Ilmselgelt higistamise suurendamiseks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks higistada? Mina püüan küll trenni jooksul võimalikult vähe higistada.

Ja mis mõte sellel on, et võimalikult vähe higistada?

Muudetud kasutaja R.T poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis nii viga ajakirjandust teha.... :) Eks neid lugusid on blogide põhjal enne ka tehtud, sellepärast valin ka ise ma sinna kirjutan, sest superajakirjanikud teevad selle peale loo... Kui see oleks õhtulehes, siis ma ei imestaks, aga et Positmehel ei ole midagi muud kirjutada või et nad võiskid siis ju helistada ja teha originaalloo, kus on ainult neile antud mõtted mida võtta copy paste...Iseenesest on hea, et kulturism siiski ajakirjanudsele huvi pakub. Nad võiskid võistlustulemustest ka nii põhjalikult kirjutada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millalgi nägin, kui blogis kirjutasid, et jooksid paksude riietega saalis. Mis selle mõte on? Vedeliku kehast välja saamiseks?

Jah, vesi ja soolad viimaseni välja! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks higistada? Mina püüan küll trenni jooksul võimalikult vähe higistada.

Proovi nii ka, et trenni ka ei tee. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×