Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Selliseid mustvalgeid pilte on alati hea vaadata.jõle hästi kipub lihas joonistama nendel.Võibolla,et toobki reaalse pildi paremini esile. <_<

Abiks ikka. Võistlustel pannakse ka ju grimm peale, et kontrast paremini esile tuleks. Värvilisi pilte võib vaadata siit:

http://www.kaalustalla.ee/blogi/imre-vahi-...tlusteks-vol-i/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samuti on hästi tajutav vasaku jala reielihasel, siseosal põlve juures (nn. pisaralihasel või vihmapiisal) kerge vöödilisus. Tean ise ka kuidas omal nende piltidega on, ilmsi tundub ka tihtipeale, et nagu päris hea juba ja hakkab tulema, siis teed pildi, et tunda head meelt ja näidata teistelegi, kuid pildil pole pooltki seda, mis kodus hästi või sobivalt langeva valgusega peegli ees. Seega võib vist eeldada, et ilmsi, teatud valgusega on asi veelgi kuivem.

Soovin sulle jaksu igal juhul, hea on näha, et keegi ajab veel sama asja. Vahepeal oli omal küll tunne, et kurat nagu mingi napakas ole, üksi, juulikuus kaalu toite, mässa oma valmistumisega, keset suurt suve, siis kui tavainimene puhkuste, toitude, pidude ja muude meelelahutustega ümberringi läbustab.

Tänud Oskarile!

Usun, et olen sellel suvel targasti toimetanud ja ei ole ka vähemalt suve esimesel poolel päris ilma grillimiseta(kanafilled) olnud. Ka USA-s sai erinevate söögikohtade roogasid proovitud. Kindlasti alustasin dieeti väga õigel ajal ning praegune vorm ja kaal on suhteliselt rahuldavas seisus. Kindlasti Eesti meistrivõistlustel ei saa meil kellelgi kerge olema- isegi mitte Otil ja Koovitil kui kõik klassikud oma parimas vormis kohale tulevad. Juba praegu kujutan ette et kui toimub Eesti meistrivõistluste finaal, siis seisab seal rivis umbes 10 maailmatasemel kuivikut ning sellest rivist tehakse kindlasti pilte ning need levivad kulutulena üle interneti ning välismaa kulturismiportaalides on erinevad spetsialistid lihtsalt hämmingus, et kuidas nii väikeses riigis, kus on dopingukontroll, seisavad sellised mehed ühel jooonel. See oleks põnev <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda hirmast triitsepsit tulen ma isiklikult tartusse varsti (pikemaks ajaks) vaatama. võtan ehk mõned mündid ka kaasa, siis vbl elusalt nahka ei pisteta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sattusin nägema toidukaupluses vend vähka, tõesti võimas. Sügav lugupidamine :D

Mis siin salata, teinekord ikka käin toidupoes küll :P Selles suhtes, et kui keegi juhtub nägema, kuidas ma toidupoes dieedi jaoks mitte just kõige sobivamaid asju valin, peaksid arvestama, et mul elamises lapsed ka B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seda hirmast triitsepsit tulen ma isiklikult tartusse varsti (pikemaks ajaks) vaatama. võtan ehk mõned mündid ka kaasa, siis vbl elusalt nahka ei pisteta...

No nii suur nälg majas ka ei ole, aga münte võib alati tuua B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.august 2011

Kirjutan siis paari sõnaga jälle oma tegemistest. Treeningud ja dieet kulgevad suhteliselt plaanipäraselt. Kehakaal on nüüd natuke tõusnud, aga loodetavasti augusti lõpuks on kõik korras. Kaal on küll tõusnud, aga vorm on ikkagi teravamaks läinud. Suvel ma nii regulaarset trenni ei teinud kui praegu ning progress on märgatav. Tänase teema põhirõhk on toitumisel. Panen ka mõned pildid üles ja loodan, et mingisugused "spetsialistid" ei hakka jälle kirema, et oi kui palju E-sid ja mida iganes. Selles suhtes, et tuletan asjaarmastajatele meelde, et viimastel EM-idel ja MM-idel olen olnud stabiilselt 6 parema hulgas ja ilmselt tean üsna täpselt, mida ja kui palju süüa...või mitte süüa.

Treeningud: Täna hommikul oli bodybump, õhtul veel kindlasti jõusaal.

Kehakaal: Täna hommikul 82,5 kg.

Toitumine: Vaadake ise:

post-50-1312794807_thumb.jpg Põhitoit. Varsti hakkan kanafileed ise keetma ja piiran veel rohkem süsikaid. B)

post-50-1312794815_thumb.jpg Toidulisandid. HT-R sai just otsa, aga kõik ülejäänud vajalik varustus olemas! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal 90% ulatuses täpselt sama igapäevane põhitoit! B)

Aga mis konserv see tuunikalale toetub, pink salmon?

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal 90% ulatuses täpselt sama igapäevane põhitoit! :P

Aga mis konserv see tuunikalale toetub, pink salmon?

See on mingi teine tuunikala konserv soolvees. Erinevates poodides on erinevate firmade tooted. Lõhet ma dieedi ajal ei tarbi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, ajameelsusest panin endale praegu kaks laksu rasvapõletajaid sisse ja nüüd on selline ärevus sees nagu kurjategijal B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähi näol on ikka huvitav jälgida, et tippvormi saab teha ka väga ebastandartsete meetoditega, mis kuidagi ei taha loogika raamesse mahtuda. :P

Edu vormiga! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähile on see ikka kahe päeva toit B)

KOGU PERELE kahe päeva toit...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähi näol on ikka huvitav jälgida, et tippvormi saab teha ka väga ebastandartsete meetoditega, mis kuidagi ei taha loogika raamesse mahtuda. :D

Edu vormiga! :P

Loogika on küllaltki enesekindlate tüüpide poolt kokku pandud ilmselt väga väikeste kogemuste põhjal. Paljude jaoks ei tundu maksimaalne pühendumine kaugeltki loogiline B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loogika on küllaltki enesekindlate tüüpide poolt kokku pandud ilmselt väga väikeste kogemuste põhjal. Paljude jaoks ei tundu maksimaalne pühendumine kaugeltki loogiline B)

Eks ta ole. Üks on kindel - kuni asi töötab, siis otsest vajadust muuta - ei ole. Ning kui ise ka veel rahul oled, siis mida veel tahta. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pilt põhitoidust on muidu üks või kaks toidukorda? (ma ise sööks kõik korraga ära :P )

Hetkel peaks sellest jätkuma mitmeks päevaks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söön samu asju, aga vorm pole ikka sama :P

Aga oled sa alates 1992 aastast regulaarselt jõusaalis ka käinud? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähile on see ikka kahe päeva toit :P

Sellest jätkub kauemaks. Paar nädalat enne võistluseid võiks sellest 1 nädal ära elada. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellest jätkub kauemaks. Paar nädalat enne võistluseid võiks sellest 1 nädal ära elada. B)

Kui toidulisandid ära jätta, siis samas vist ikkagi kahte päeva päris välja ei venita? Poolteist ehk. Sest toidulisandite pildil ei olnud kühvlit juures, mille suuruse järgi saaks hinnata, palju neid juurde läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui toidulisandid ära jätta, siis samas vist ikkagi kahte päeva päris välja ei venita? Poolteist ehk. Sest toidulisandite pildil ei olnud kühvlit juures, mille suuruse järgi saaks hinnata, palju neid juurde läheb.

Päris ausalt- täna ei ole midagi veel söönud ja kohe lähen trenni. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris ausalt- täna ei ole midagi veel söönud ja kohe lähen trenni. B)

Ma ei ole nädal aega midagi söönud ja trenni ka pole jõudnud. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole nädal aega midagi söönud ja trenni ka pole jõudnud. B)

Trenni tegin täna ikka mõnuga ära ja nüüd olen ka natuke kohupiima saanud- Elu on ilus! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×