Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Vastus pidi suht ulme olema, nii et ainuke lahendus oleks otsida googlist taoline pilt.

Ise otsisin seda ikka tükk aega, aga ei leidnud kuidagi.

Ise pakun:

See kompositsioon on inimestele tulevikust, et näha, milline oli 21 sajandi alguse elu USAs.

Aga kui nüüd mõtlema hakata, siis panin tähele, et seal on teatud inimeste vahel traat tõmmatud.

Äkki see annab mingi vihje.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma pakun et tegu on martsipanist söödavate dekoratiivkujukestega ning kujutatud on tänapäeva maailma mitmekesisust

lahmida tasub alati...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palvetajaripatsi tõttu kaldun arvama, et asjal on kristlik tagamõte ehk inimesed võivad küll erinevad olla, aga Jumal (vms kõrgem jõud) armastab kõiki kodanikke nii või naa. Kuna USA on usuhullude meka, siis võib see isegi õige vastus olla :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pakun, et auto või bussi kapotikaunistus, et varjata neid tulukeste juhtmeid.

Juhtmed on ühtlasi ühendatud ventilaatoriga.

Super!!!

Ma ise ei oleks sellise asja peale tulnud ja tundub, et siin on autospetsid koos. Kui tagasi kodumaale jõuan, siis annan särgi pidulikult üle. Kui keegi veel selliseid edevaid särke soovib, siis andke märku ja teeme kaupa!

Vaadake nüüd seda autot. Vana oli ikka päris sooda kui autot kaunistas :):P

post-50-1309232452_thumb.jpg

post-50-1309232464_thumb.jpg

post-50-1309232476_thumb.jpg

post-50-1309232490_thumb.jpg

post-50-1309232504_thumb.jpg

post-50-1309232519_thumb.jpg

post-50-1309232531_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks pilt veel selle auto kaunistusest: :P

post-50-1309232687_thumb.jpg

Muide täna oli Columbuse linnas selline juhtum kui mingi neegrimutt mind ründas ja rämedalt sõimas. Ostsin endale hiljuti uued riided NY mustade kauplusest ja sain megaedeva T-särgi ning põlvpüksid edeva sümboolikaga. Usun, et need on mingid mustade pühad sümbolid (näiteks "Pekske valgeid kahvanägusid!" vms) või lihtsalt mutile ei meeldinud, et valge mees käib mustade stiilis riides. Igal juhul mulle kohe tuli meelde Eesti jõusaalide hirm hr Rauno Raud ja tema suur sümpaatia mustade kultuuri vastu. Soovitan tal tungivalt igaks juhuks mitte NY minna oma kostüümides

Seevastu eile õhtul liikusin Daytonis ringi kõrbevärvi pükstes ja liibuvas särgis ning kohalikud olid veendunud, et ma olen Iraagi sõjast saabunud marine(merejalaväelane). Eilne variant meeldis mulle rohkem, sest sõjaveteranid on siin alati tegijad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks pilt veel selle auto kaunistusest: :P

post-50-1309232687_thumb.jpg

Muide täna oli Columbuse linnas selline juhtum kui mingi neegrimutt mind ründas ja rämedalt sõimas. Ostsin endale hiljuti uued riided NY mustade kauplusest ja sain megaedeva T-särgi ning põlvpüksid edeva sümboolikaga. Usun, et need on mingid mustade pühad sümbolid (näiteks "Pekske valgeid kahvanägusid!" vms) või lihtsalt mutile ei meeldinud, et valge mees käib mustade stiilis riides. Igal juhul mulle kohe tuli meelde Eesti jõusaalide hirm hr Rauno Raud ja tema suur sümpaatia mustade kultuuri vastu. Soovitan tal tungivalt igaks juhuks mitte NY minna oma kostüümides

Seevastu eile õhtul liikusin Daytonis ringi kõrbevärvi pükstes ja liibuvas särgis ning kohalikud olid veendunud, et ma olen Iraagi sõjast saabunud marine(merejalaväelane). Eilne variant meeldis mulle rohkem, sest sõjaveteranid on siin alati tegijad!

Aastast 1985 on valged kopeerinud mustade urban stiili... gangster looki. Ja nyyd mustad kopeerivad valgete prepi stiili (riided, mida kannavad rikkad valged lapsed, kes k2ivad kallites internaatkoolides ja kolledzhites).

....ilma probleemideta. Kiiksuga inimesi leidub k6ikjal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaat kui tore, mõte ikka lippab öösel :P

Ei ole ma mingi eriline autospets ;)

Aga M on ilmselt mulle suur, sest see on meeste M?

Olen naine :) Ja pealuusid ei kanna ka... :D

Nii et võin selle kellelegi teisele loovutada! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaat kui tore, mõte ikka lippab öösel :P

Ei ole ma mingi eriline autospets ;)

Aga M on ilmselt mulle suur, sest see on meeste M?

Olen naine :) Ja pealuusid ei kanna ka... :D

Nii et võin selle kellelegi teisele loovutada! :)

Hea meelega võtaks vastu ;);)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaat kui tore, mõte ikka lippab öösel :P

Ei ole ma mingi eriline autospets ;)

Aga M on ilmselt mulle suur, sest see on meeste M?

Olen naine :D Ja pealuusid ei kanna ka... ;)

Nii et võin selle kellelegi teisele loovutada! :)

Ära ei ütleks. ;)

Ma arvasin, et see kapoti äär on seinaplaadi vahe or sth. :D

PS: V-o teeb neiu patella oma auhinnamängu! :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks pilt veel selle auto kaunistusest: :P

post-50-1309232687_thumb.jpg

Muide täna oli Columbuse linnas selline juhtum kui mingi neegrimutt mind ründas ja rämedalt sõimas. Ostsin endale hiljuti uued riided NY mustade kauplusest ja sain megaedeva T-särgi ning põlvpüksid edeva sümboolikaga. Usun, et need on mingid mustade pühad sümbolid (näiteks "Pekske valgeid kahvanägusid!" vms) või lihtsalt mutile ei meeldinud, et valge mees käib mustade stiilis riides. Igal juhul mulle kohe tuli meelde Eesti jõusaalide hirm hr Rauno Raud ja tema suur sümpaatia mustade kultuuri vastu. Soovitan tal tungivalt igaks juhuks mitte NY minna oma kostüümides

Seevastu eile õhtul liikusin Daytonis ringi kõrbevärvi pükstes ja liibuvas särgis ning kohalikud olid veendunud, et ma olen Iraagi sõjast saabunud marine(merejalaväelane). Eilne variant meeldis mulle rohkem, sest sõjaveteranid on siin alati tegijad!

Kas oled siis juba otsaga NY-s ära käinud?

Parim linn maailmas minu arust, ainult, et Harlemisse pole kordagi läinud ja vist ei lähe ka. Peale ühe kuulsa jazzklubi ja mõne teatri pole seal midagi vaadata/kuulata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi täiendava küsimuse võiks küsida küll kui Imre lubaks, ei suuda mina otsustada, kummale läheb. Kindlasti on mõlemad ilusad poisid :P

Võibolla küsib Imre ise midagi ;)

Ära ei ütleks. :)

Ma arvasin, et see kapoti äär on seinaplaadi vahe or sth. :D

PS: V-o teeb neiu patella oma auhinnamängu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi täiendava küsimuse võiks küsida küll kui Imre lubaks, ei suuda mina otsustada, kummale läheb. Kindlasti on mõlemad ilusad poisid :)

Võibolla küsib Imre ise midagi :)

Ok, täiendav küsimus kahele särgihuvilisele Patella soovil:

Kui palju maksis see särk? Kes täpsemalt vastab, saab särgi endale! :P

post-50-1309272226_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib-olla vasakult paremale liikudes näidatakse Ameerikat ülevalt alla mandril liikudes :P

Inimeste fantaasial ei ole piire :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palvetajaripatsi tõttu kaldun arvama, et asjal on kristlik tagamõte ehk inimesed võivad küll erinevad olla, aga Jumal (vms kõrgem jõud) armastab kõiki kodanikke nii või naa. Kuna USA on usuhullude meka, siis võib see isegi õige vastus olla :P

Kusjuures siin on tõesti meeletu rahvaste paabel! Eile nägime ühes koos neegripätte ja samas ka suurt Amishite kogukonda. Kontrast oli meeletu! Lisaks ei saa märkimatta jätta, et ameeriklased on väga suured patrioodid- igas aias on neil riigilipp, samuti surnuaias haudadel jne. Eestlastel on selles suhtes palju õppida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.juuni 2011.

Eile käisime siis Columbuses- linnas, kus toimuvad igal aastal märtsis Arnold Classic võistlused. Täna plaanis külastada suurt Cincinnati loomaaeda. Kindlasti kaamerad on kogu aeg kaasas igal pool ja kui tagasi kodumaal olen, siis teen suurema loo koos videodega. Nädalavahetusel Chicagosse!

Sellise autoga sõidame siin ringi! Pole paha!!!

post-50-1309275069_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, täiendav küsimus kahele särgihuvilisele Patella soovil:

Kui palju maksis see särk? Kes täpsemalt vastab, saab särgi endale! :P

Jube lahe särk...

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, täiendav küsimus kahele särgihuvilisele Patella soovil:

Kui palju maksis see särk? Kes täpsemalt vastab, saab särgi endale! :P

$14.98

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×