Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Selle pildi peab panema igale poole viiteks, kus keegi küsib: olen juba 2 kuud trennis käinud, kas pean tõesti 3. kuu ka käima et saaks kõhulihased nagu Imre Vähil? Või, mitu päeva pean kreatiini sööma, et kasvaks triitseps nagu Imre Vähil?

Kurb ongi see, et noored mehed tänapäeval teavad kõike toidulisanditest, aga mitte midagi raskest tööst. B)Selles suhtes, et teavad kõikide asjade hinda, aga mitte millegi väärtust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mees kasvas nagu karupoeg! 1 kg pakk jogurtit oli alati ooteks! B)

kasvaks ma ka samamoodi, vanust on sama palju kui sul seal pildil.

aga päevakaloraaž jääb juba pelgalt ühele su toidukorrale alla....

Muudetud kasutaja vrsm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kasvaks ma ka smamoodi, vanust on sama palju kui sul seal pildil.

aga päevakaloraaž jääb pelgalt ühele su onasele toidukorrale alla....

pane aga pann tulele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kasvaks ma ka smamoodi, vanust on sama palju kui sul seal pildil.

aga päevakaloraaž jääb pelgalt ühele su onasele toidukorrale alla....

Pead rohkem pingutama ning tööd ära karda! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kasvaks ma ka smamoodi, vanust on sama palju kui sul seal pildil.

aga päevakaloraaž jääb pelgalt ühele su onasele toidukorrale alla....

hopstiiiii, alles nüüd märkan, mis vulgaarse kõrvalkaldega kirjaviga on mu teksti sisse lipsanud. vabandan ja koristan selle ära, natuke liiga haardkoor tuli....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pead rohkem pingutama ning tööd ära karda! B)

täitsa nõus, tööd teha, pingutada pisar silmas ja rassida tuleb - ja mida rohkem seda uhkem, muidu ei muutu miskit. ainult et ma "teen tööd" juba praegu VÄHEMALT seitse korda nädalas, kohati rohkemgi ning nii stabiilselt üheksa kuud jutti. suvel lammutan veel 3000km rattaga ka otsa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kasvaks ma ka samamoodi, vanust on sama palju kui sul seal pildil.

aga päevakaloraaž jääb juba pelgalt ühele su toidukorrale alla....

Aga ehk peaksid hoopis nii toimima)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hopstiiiii, alles nüüd märkan, mis vulgaarse kõrvalkaldega kirjaviga on mu teksti sisse lipsanud. vabandan ja koristan selle ära, natuke liiga haardkoor tuli....

Mina juba arvasin, et sa oledki selline kahtlane tegelane! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täitsa nõus, tööd teha, pingutada pisar silmas ja rassida tuleb - ja mida rohkem seda uhkem, muidu ei muutu miskit. ainult et ma "teen tööd" juba praegu VÄHEMALT seitse korda nädalas, kohati rohkemgi ning nii stabiilselt üheksa kuud jutti. suvel lammutan veel 3000km rattaga ka otsa...

Tubli töö, aga vaata et vinti üle ei keera! Kui vaja, siis tee väike puhkus ja taastu natuke! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis meelel, see keelel. B)

Päris hea väljend muidu. :P

Nüüd sai Kirp oma igavasse sõnavarasse vähemalt natukenegi värskendust :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5.juuni 2011 (pühapäev)

Täna õhtul on siis Planet Sport Tartu klubis uue bodypump 78 programmi tutvustus. Seekord viis presentatsiooni läbi üksinda ning hetkel teengi väikese pausi õppimisele ja naudin fitness.ee võlusid. Kehakaal on olnud stabiilselt 83-84 kg vahel ning iseendale heidan ainult ette seda, et ei ole väga palju jõusaalis käinud. Tekkis kurikaval plaan saada kehakaal hiljemalt augustiks 81 kg-le. Kõige kindlam sellist kaalu hoida ja lihvima hakata. Toidulisanditest on praegu läinud kõige rohkem FAST lipulaeva WHEY+ ja HT-R-i, lisaks loomulikult PUMP+ ja JOINT+. Õhtul PROMIX ja nii se vorm tuleb!

Pidage vastu ja ärge endale päikesega liiga tehke!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellega tuleb meelde Oja Petsi repliik saatest Kitsasking ISSI ON JÄNES!!!

Jah, see on klassika B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06. juuni 2011

Tere kõigile!

Täna õhtuks tuli siis pomm ära- 81,2 kg! Ausalt, ma ei oleks iial uskunud, et kaal sellisel kuupäeval nii madal on. Samas enesetunne on igatpidi hea ning mõnus hingerahu valitseb südames. Tänast päeva alustasin varavalges uue bodypump trenniga ning päeval oli veel eraldi trenn õues. Käisin jooksmas ja lisaks tegin välitingimustes Tähtvere Laululava tagumisel spordiplatsil lõuatõmbeid, rööbaspuudel surumist, kätekõverdusi, palgisurumist ja lõpetuseks rippes jalgade kõverdamist kõhulihastele. Mul on augustis üks suurem vastupidavusüritus ja pean selleks rohkem treenima hakkama.

Toidulisanditest läksid täna PRODE90, HERA80, RECO2, BETA-ALANINE, JOINT+ ja CLUTAMINE

Mis veel? Uusi münte sain enda kollektsiooni ja Põlvamaa metsast esimesed metsmaasikad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vot mees oskab väljas treenimist hinnata :D mõnus päike ning tuul.paljud võiks saalile vahelduseks välja minna ja tegutseda.

Jah, see on tõesti nauding. Ma olen liiga püsimatu, et pool päeva rannas passida, aga lühikeste pükstega rulluisurajal tiirutades saab päris mõnusa olemuse. Päikeseprillid on väga vajalikud, et igasuguseid sitikaid silma ei lendaks. Täna tegin hommikul samuti bodypumpi ja õhtupoole käisin rulluisutamas(20 km) ning pärast uisutamist 30 minutit tegin intensiivselt erinevaid baasharjutusi. Õnneks kogemusi on ning kõik lihasgrupid said võrdlemisi korraliku koormuse. Ega eriti peale toidulisandite midagi täna söönud ei olegi, aga vorm on päris korralik.

B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist, öeldakse. Kuidas aga mõni mees ainult toidulisanditest toitubki?

Jõhker :P:D .

Eks on seda täisväärtuslikku toitu ka elukese jooksul näost sisse aetud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult oled sa meedias vist vale ettekujutuse jätnud tõesti, kui ütled, et sööd minimaalselt, aga toidulisandeid ei maini. Mõni rumaluke hakkabki arvama, et eluspüsimiseks peab vaid natuke rosinaid sööma. Lihtsalt väike tähelepanek.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult oled sa meedias vist vale ettekujutuse jätnud tõesti, kui ütled, et sööd minimaalselt, aga toidulisandeid ei maini. Mõni rumaluke hakkabki arvama, et eluspüsimiseks peab vaid natuke rosinaid sööma. Lihtsalt väike tähelepanek.

Eks neid tõlgendusvõimalusi on jah palju ja igaüks loeb sealt välja selle, mis endale paremini sobib. Suvel on üldse nii, et trenn kuidagi liigub aeroobsele üle, palavas saalis ei taha liigselt suurte raskustega punnida ja vererõhku kõrgeks ajada. Seetõttu selline rulluisk, jõuvastupidavust treenivad harjutused, rohkem kordusi, 30 min. jooksud on väga head, hoolitsevad ka südameveresoonkonna vastupidavuse eest. Kõik on erinevad muidugi aga minu arust on suvi just aeroobse tegevuse aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×