Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Värske õhk ja maatöö, tulemused üleöö!

Põhimõtteliselt väga ilus luuletus ja meeldiks ilmselt Taavile endalegi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ütleks jah, et seal midagi valesti öeldud oli. Keegi pole nii jumal, et tema kohta konstruktiivset kriitikat ei tohiks avaldada.

Ok Kirp, vana mongol ja p.de! Pese ennast, sa haised rämedalt ja ole viisakas! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok Kirp, vana mongol ja p.de! Pese ennast, sa haised rämedalt ja ole viisakas! ;)

No see pole nüüd konstruktiivne kriitika, vaid sulaselge laim. :D

Olen europiidsest rassist, meestege pole vahekorras olnud, viisakas olen ka ja justäsja tulin trennist, pärast mida pesin ennast oma uue guaraanaekstrakti sisaldava oranži Adidase dušigeeliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin nüüd pikalt eemal ning tundub, et kommentaatorid ei ole ennast tagasi hoidnud :D Ka hr Merisalu ise käib siin aeg-ajalt oma pilti uurimas ning ehk ütleb ka paar sõna ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"kui mind veel pisut mustata tunnen end juba nagu marek kalmus"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olin nüüd pikalt eemal ning tundub, et kommentaatorid ei ole ennast tagasi hoidnud :D Ka hr Merisalu ise käib siin aeg-ajalt oma pilti uurimas ning ehk ütleb ka paar sõna ;)

Ma näiteringis korra silmasin jah seda. Väga huvitav! :)

Ja kommentaarid ajasin naerma küll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere õhtust kõigile!

Käisime perega poes ja läks meeletult aega. Vaatasin kommentaare siit ja sealtpoolt ning kõik on ühtemoodi andekad. Kes siis saab auhinna?

Usun, et kõige kaasaegsem parima kommentaatori väljaselgitamine oleks hääletuse teel. Kõik siinviibijad saavad vaadata pilte ja võrrelda kommentaare ja anda oma lemmikule hääle. Üks ja sama kasutaja saab hinnata ainult ühe korra ja ühte kommentaari. Teisipäeval(10.mai 2011) kl 12:30 keskpäeval loeme üheskoos punktid kokku ja kuulutame välja võitja.

Muide, auhind on selline:

post-50-1304970597_thumb.jpg

Sheiker, Hera80 tester ning Beta-Alanine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×