Jump to content
sass01

Võitluskunstid Põlva läheduses

Recommended Posts

Et, elan siis Põlvas, ning tahaksin tegeledea mingi võitluskunstiga (poks, kickpoks, taipoks, mis iganes),

meil siin olemas karate ja maadlus (milles olen ka käinud), mis mulle väga ei istu,

küsimus ongi selles kas kusagil läheduses eksisteerib mingi, minu maitsele trenn,

nt kusagil Võrus v 30 km raadiuses, Tartu jääb juba kaugeks, poleks aega ja raha Tartus käija trennis.

Ise olen praegu tegelenud pea 2 jõusaaliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kutsu treenerid külla, tee MMA seminar, hakka ise organiseeritud huviliste grupiga treenima.

Vabandust, aga ma ei saanud päris täpselt, su mõttest aru :S

ehk saaksid rääkida lähemalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni treeninggrupp on alustanud Eestis nii:

1. On 1-2 tõsisemat hakkajat huvilist, kellel on ka organisatoorseid võimeid. On tahtmine teha võimsat võitlussporti.

2. Kutsutakse külla mõni kogenud treener Tartust-Tallinnast nt. nädalavahetuse treeningseminariks (nt. 4x 1,5 h).

3. Linna pealt seminarile kokku tulnud huvilised jätkavad regulaarset treenimist punktis 1 mainitud tüüpide eestvedamisel.

4. Kord kuus, kord kahe kuu tagant käivad teistest linnadest treenerid abis uut infot andmas ja suuremaid vigu parandamas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sass kuule, oled midagi ka leidnud? Üsna tuuga Võru linnas selle poksi trenniga näiteks. Ise olen mujalt tulnud ja saanud väga lühikest aega nooremate poistega treenitud, kahjuks läks isu üle. Et googeldan edasi, peab venkude foorumeid jälgima, seal Kubjal vöibolla keegi harrastab. Enne sai ka vene poistega trennis käidud, et tunnen natuke puudust sellest, kuigi kardan, et jälle poisikestega kokku satun. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidnud ei ole veel midagi, aga kui Võrus midagi toimuks ja mulle kohta oleks, oleksin raudne vend trenni tegema,

hetkel sebisin endale poksikotti mille riputan enda tuppa lakke, ning käelapatsis - saab sõbraga omavahel midagi harjutada.

Aga eks ma uurin edasi, ning loodan, et leiab kuskil mingi asjaliku variandi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×